Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Bent trečdalis tokių aktyvių vaikinų bus homoseksualios orientacijos ir tai reiškia, kad heteroseksualai vyrai prie to prisideda mažiau.
    Heteroseksualai irgi būna netgi labai aktyvūs. Tiesa, moterys mėgsta tam nepalikti laiko.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Parašė index Rodyti pranešimą
      Heteroseksualai irgi būna netgi labai aktyvūs. Tiesa, moterys mėgsta tam nepalikti laiko.
      Aš susidaręs nuomonę, kad Lietuvoj heteroseksualai vyrai labiau yra vykdytojai, o ne planuotojai. O homoseksualai vyrai labiau planuotojai, kartais net ir vykdytojai.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Aš susidaręs nuomonę, kad Lietuvoj heteroseksualai vyrai labiau yra vykdytojai, o ne planuotojai. O homoseksualai vyrai labiau planuotojai, kartais net ir vykdytojai.
        Taip tikrai nėra. Nemanau, kad orientacija turi įtakos tokiems dalykams.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          Parašė index Rodyti pranešimą
          Taip tikrai nėra. Nemanau, kad orientacija turi įtakos tokiems dalykams.
          O aš manau, kad yra įtaka. Homoseksualių vyrų smegenys pagal funkcionavimą yra panašesnės į moterų, o jos, žinia, nuo pat mokyklos yra aktyvesnės visuomeninių organizacijų ir visokių mokinių tarybų narės.

          Bet tikrai nesakau, kad mano spėjimas ir susidaryta nuomonė yra baigtinė.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            10 + 3 jau homoseksualus (biseks laikau homo, kurie megsta ir normalius santykius arba homo, kurie nenori pripazinti, kad jie homo, bi visgi skamba gal kiek geriau) - nemazai. Galetu visi ir parasyt kanors, kol kas kiek matau tik pora aiskiu dalyvauja diskusijoj

            Comment


              Parašė amiko Rodyti pranešimą
              O aš manau, kad yra įtaka. Homoseksualių vyrų smegenys pagal funkcionavimą yra panašesnės į moterų, o jos, žinia, nuo pat mokyklos yra aktyvesnės visuomeninių organizacijų ir visokių mokinių tarybų narės.

              Bet tikrai nesakau, kad mano spėjimas ir susidaryta nuomonė yra baigtinė.
              Galbūt. Kaip homoseksualūs žmonės mąsto nežinau. Dėl visuomeninės veiklos, galbūt ir esi teisus iš dalies.

              Bet bendrai, kad vieni būtų aktyvesni už kitus, nepasakyčiau.
              Post in English - fight censorship!

              Comment


                Parašė LC.
                O koks tau skirtumas kiek jų čia yra? Šantažuoti dėl to juk nebūtina.
                Tavo interpretacijos man neidomios, ypac kai jos klaidingos - nei man skirtumo, nei as santazuoju. Tiesiog pilnavertei diskusijai norisi tureti daugiau nuomoniu nei tik 2 zmoniu kartojama pozicija.

                Comment


                  Parašė Combat
                  Net į galvą neatėjo, kad jis jį turi. . .

                  REIKALAUJU BALSAVIMO: BŪTI AR NEBŪTI TAI TEMAI!
                  Reikalaut galima daug ko. Klausimas ar kas į tuos reikalavimus atkreips dėmesį.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Tavo interpretacijos man neidomios, ypac kai jos klaidingos - nei man skirtumo, nei as santazuoju. Tiesiog pilnavertei diskusijai norisi tureti daugiau nuomoniu nei tik 2 zmoniu kartojama pozicija.
                    Visiškai pritariu.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Parašė Combat
                      O tu kaip manai: reikia tokios temos ar nereikia?
                      Jei žmonėms ji įdomi ir aktuali (O tai matome iš to, kad jau pasiektas 8 puslapis), tai matyt reikia.

                      Šiaip jau gyvenam laisvoj šaly ir diskutuot galim visom temom kokiom nori. Tavo komunizmo šlovinimo niekas irgi neišcenzūruoja, tad būk pakantesnis kitiems.
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        Parašė index Rodyti pranešimą

                        Bet bendrai, kad vieni būtų aktyvesni už kitus, nepasakyčiau.
                        Kaip ten yra neaisku, bet problemu esti tikrai kazkokiu: Lietuvos vyrai ir moterys – lyg nutolę pasauliai
                        Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                        Comment


                          Parašė Combat
                          Net į galvą neatėjo, kad jis jį turi. . .

                          REIKALAUJU BALSAVIMO: BŪTI AR NEBŪTI TAI TEMAI!
                          Reikia, bent išugdys žmones būti ne fobiškais, nes mes iki šiol gyvename pagal sukurtus steriotipus, jeigu nekeisime požiūrio-mes nejudėsime iš taško į kurį mus sukalė visokios sovietų sąjungos ir panašiai. Tarkime Vokietiją žiūri į viską tolerantiškai ir leidžia nevaržytys žmonėms, o tai pat ir kurti.

                          P.S aš neesu kokios nors homo ar panašiai pakraipos, bet nenoriu smerkti tų, kurie yra tokie
                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                          Comment


                            Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
                            Kaip ten yra neaisku, bet problemu esti tikrai kazkokiu: Lietuvos vyrai ir moterys – lyg nutolę pasauliai
                            Tiesą sakant, turiu susidaręs šiek tiek kitokią nuomonę apie tai. Moterys dar perdaug save nuvertina ir nors viešai deklaruoja, kad ieško "protingo ir išsilavinusio, jautraus" dažnai susideda su agresyvoko tipo vyrais, kurie nori jas valdyti. Toks atvejis, kiek susidūriau, visai dažnas.
                            Post in English - fight censorship!

                            Comment


                              Labai keista, kad kai kurie diskusijos dalyviai nepamatė pirmame šios temos pranešime raudonai išryškinto pranešimo. Aš jį dar kartą pacituosiu, tik šį kartą 4 dydžio forumo šriftu ir pabold'intai

                              SVARBU
                              Prašau laikytis forumo taisyklių ir pagarbos vieni kitiems. Bet kokie forumo taisyklių pažeidimai bus fiksuojami ir skiriamos pražangos. Gerbkite vieni kitus.

                              John


                              Netinkami pranešimai ištrinti, o prasižengusiems skirtos atitinkamos sankcijos ir taip bus visada.

                              Kadangi ši tema yra pakankamai jautri, ji bus stebima pro mikroskopą ir aš pats tuo asmeniškai užsiimsiu kasdien ir skaitysiu kiekvieną pranešimą, o bet kokius nusižengimus vertinsiu pagal forumo taisyklėse numatytas sankcijas (t.y. pražangas, kurių dvi reiškia automatinį pašalinimą iš forumo).

                              Tagi, dar kartą, turėkit omeny, kad tas raudonas tekstas parašytas ne šiaip sau ir angliškai tariant "I really mean it" (t.y. tikrai bus daroma taip, kaip sakau). Būkime civilizuoti ir gerbkime vieni kitus bei laikykimės geros kalbos kultūros praktikos.

                              Jeigu kyla kokių nors klausimų, galite rašyti John ir kitiems moderatoriams, kurie vienaip ar kitaip išspręs (ar bent jau pabandys) visas problemas. Taigi, gyvenkime draugiškai ir gero diskutavimo.
                              Paskutinis taisė John; 2010.12.20, 23:37.

                              Comment


                                Parašė index Rodyti pranešimą
                                Tiesą sakant, turiu susidaręs šiek tiek kitokią nuomonę apie tai. Moterys dar perdaug save nuvertina ir nors viešai deklaruoja, kad ieško "protingo ir išsilavinusio, jautraus" dažnai susideda su agresyvoko tipo vyrais, kurie nori jas valdyti. Toks atvejis, kiek susidūriau, visai dažnas.
                                Manau, kad mes visi gyvenime susiduriam su tuo, kuo norim susidurti.
                                Flickr

                                Comment


                                  Kadangi tema apie iškrypimus kelia daug emocijų ir sunku susilaikyti, kursto nesantaiką ir yra absoliučiai niekur nevedanti, siūlau ją užrakinti.
                                  Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                                  Comment


                                    Parašė dr. Rodyti pranešimą
                                    Kadangi tema apie iškrypimus kelia daug emocijų ir sunku susilaikyti, kursto nesantaiką ir yra absoliučiai niekur nevedanti, siūlau ją užrakinti.
                                    Apie kokius iškrypimus?
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      O aš siūlau tiems kas nenori matyti šitos temos čia nediskutuoti ir tema užsidarys pati.
                                      "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                                      Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                                      Adam Mickiewicz

                                      Comment


                                        Bet reikia turėt naglumo, nieko neįrodžius reikalaut, kad būtų užrakinta tema. Ir pačiam kurstant nesantaiką, aiškint, kad tema kursto nesantaiką.

                                        Comment


                                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                          Bet reikia turėt naglumo, nieko neįrodžius reikalaut, kad būtų užrakinta tema. Ir pačiam kurstant nesantaiką, aiškint, kad tema kursto nesantaiką.
                                          Gerbiamas pone, ankstesniuose postuose galėtum rasti nemažai mano įdėtų mokslinių studijų. Deja, šiai publikai mokslinių faktų nereikia, jiems reikia kažko kito, pvz. kažkokių panegirikų?

                                          O naglumo reikia turėti draskyti akis apie kažko neįrodymą.

                                          O gašlumo reikia turėti viešai aptariant lyt. santykių būdus kai forumą skaito ir nepilnamečiai.
                                          Paskutinis taisė dr.; 2010.12.21, 11:05.
                                          Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                                          Comment

                                          Working...
                                          X