Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Kecal Rodyti pranešimą

    Skirtingi dalykai. Būti dalimi nereiškia būti svarbia dalimi. Tiesiog LGBT atsirado Vakaruose – niekur kitur tokia forma atsirasti negalėjo.
    Aš tai manau kad LGBT atsirado (tiksliau, visada buvo) visose šalyse, tik vakaruose jie yra labiau tuoleruojami.
    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
    Tai nereikia būti ekspertu, kad suprasti, jog narkotikai kaip fentanilis ar ketaminad yra brudas. /s

    Kažkaip mokslinis konsensusas sako kitaip - nauda atsveria žalą.
    Tai jie ir naudojami tik tada, kai nėra kito varianto.

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Vėžys gamtoje irgi absoliučiai normalus dalykas.
    Tiktai vienas dalykas yra patologija, kitas yra norma.

    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Tai kad nereikai būti ekspertu, kad suprasti jog paauglystės hormonų blokatoriai... blokuoja paauglystės vystymasį. T.y. žaloja paauglį.
    Tai nereikia būti ekspertu, kad suprasti, jog narkotikai kaip fentanilis ar ketaminad yra brudas. /s

    Kažkaip mokslinis konsensusas sako kitaip - nauda atsveria žalą.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

    Homoseksualumas gamtoje yra normalus dalykas. Neadekvatu tą lyginti su vėžiu.
    Vėžys gamtoje irgi absoliučiai normalus dalykas.

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Čia kaip sakyti, kad vėžys yra žmogaus dalis. Aišku techniškai vėžys atsiranda žmogaus kūne. Ir niekur kitur tokia forma atsirasti negali.
    Homoseksualumas gamtoje yra normalus dalykas. Neadekvatu tą lyginti su vėžiu.

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Aš nesakau, kad Raskevičius asmeniškai stumtų vyrų siuntimą į moterų kalėjimus jei partnerystė būtų priimta.

    Orbano problema yra korupcija ir per ilgas užsisėdėjimas postuose be kadrų kaitos. Ir rėmimasis vengrų gyvenančių aplinkinėse valstybėse balsais išlaikant valdžią. Dviguba pilietybė ir korupcija man rodos artimesnės temos kitoms partijoms
    nuo kažko visi pradėjo, ko NS turėtu būti blogesne, kad už PIS? čia retorinis, nes kaip ir minėjau nemanau, kad NS turėtu tam potencialo (gal ir savo valia, gal ir dėl palaikymo trukumo), mano mintis tik apie loginės grandinės buvo.

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

    Net įdomu pasidarė - kokia ir kieno nuomonė šioje temoje būtų objektyvi?
    tas gal kas nebalsavo už LP,NS ir šūdą susijusi su šeimos maršu (pagrindė dp, karbauski, ir žemeitaitį)

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

    taip aš nešališkas, bet aš nesakau, kad jei Sinica išrinktu tai automatiškai ji ir NS taptu Orbanu, o va pagal jūsų partnerystes sampratos loginė grandinė yra tokia. Nes jus TVM gerokai labiau nemėgstat nei aš Sinicos.
    Aš nesakau, kad Raskevičius asmeniškai stumtų vyrų siuntimą į moterų kalėjimus jei partnerystė būtų priimta.

    Orbano problema yra korupcija ir per ilgas užsisėdėjimas postuose be kadrų kaitos. Ir rėmimasis vengrų gyvenančių aplinkinėse valstybėse balsais išlaikant valdžią. Dviguba pilietybė ir korupcija man rodos artimesnės temos kitoms partijoms

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Man rodos tamsta ir aš lygūs pagal nešališkumą.

    Gražulį irgi į Seimą išrenka. Nuo to man jis netampa „ok“. Spręsti pagal balsų kiekį irgi pavojinga, nes po sekančių rinkimų gali tekt valgyt batą kas yra „ok“ ir kas ne „ok“.
    taip aš nešališkas, bet aš nesakau, kad jei Sinica išrinktu tai automatiškai ji ir NS taptu Orbanu, o va pagal jūsų partnerystes sampratos loginė grandinė yra tokia. Nes jus TVM gerokai labiau nemėgstat nei aš Sinicos.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
    matant koks jus nešališkas, todėl ir sakau kad jūsų nuomone bevertė nes ji subjektyvi, čia jums Sinca (nulinės vertes klerkas kuris ir dar labai susireikšminęs kai yra 0, bei kartu su nestabilių senių sukuręs pseudo partiją) ok, o va klerkas kuris bent jau į seimą išrinko ir kuris gerokai daugiau balsų surenka už prieš tai paminėta savivaldos rinkimuose (kuris gręžtai išreikštą pagrindinė įdėją) y
    Man rodos tamsta ir aš lygūs pagal nešališkumą.

    Gražulį irgi į Seimą išrenka. Nuo to man jis netampa „ok“. Spręsti pagal balsų kiekį irgi pavojinga, nes po sekančių rinkimų gali tekt valgyt batą kas yra „ok“ ir kas ne „ok“.

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
    matant koks jus nešališkas, todėl ir sakau kad jūsų nuomone bevertė nes ji subjektyvi, čia jums Sinca (nulinės vertes klerkas kuris ir dar labai susireikšminęs kai yra 0, bei kartu su nestabilių senių sukuręs pseudo partiją) ok, o va klerkas kuris bent jau į seimą išrinko ir kuris gerokai daugiau balsų surenka už prieš tai paminėta savivaldos rinkimuose (kuris gręžtai išreikštą pagrindinė įdėją) y
    Net įdomu pasidarė - kokia ir kieno nuomonė šioje temoje būtų objektyvi?

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Kodėl ne man šnekėti? Aš visiškai neneigiu, kad dešinėj yra krūva, sakykim, savotiškų veikėjų. Nuo užneštų ant posūkio (kaip aš) iki tokių kuriuos reiktų izoliuot nuo visuomenės.

    Sinica sakyčiau arčiau Žilinsko. Daug jo pasisakymų nelabai patinka tolesnei dešinei. Raskevičiaus atitikmuo būtų Celofanas.

    Dabartinis Šeimų maršas arčiau Gyvenimas per brangus chebros. LGBTQAŽ atitikmuo būtų visas spektras nuo - iki.
    matant koks jus nešališkas, todėl ir sakau kad jūsų nuomone bevertė nes ji subjektyvi, čia jums Sinca (nulinės vertes klerkas kuris ir dar labai susireikšminęs kai yra 0, bei kartu su nestabilių senių sukuręs pseudo partiją) ok, o va klerkas kuris bent jau į seimą išrinko ir kuris gerokai daugiau balsų surenka už prieš tai paminėta savivaldos rinkimuose (kuris gręžtai išreikštą pagrindinė įdėją) y

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Kecal Rodyti pranešimą

    Skirtingi dalykai. Būti dalimi nereiškia būti svarbia dalimi. Tiesiog LGBT atsirado Vakaruose – niekur kitur tokia forma atsirasti negalėjo.
    Čia kaip sakyti, kad vėžys yra žmogaus dalis. Aišku techniškai vėžys atsiranda žmogaus kūne. Ir niekur kitur tokia forma atsirasti negali.

    Komentuoti:


  • Kecal
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Kodėl taip galvojote? Kas LGBT padaro svarbius vakarų civilizacijai? Dar visai neseniai vakarų civilizacija juos menkino ir draudė.
    Skirtingi dalykai. Būti dalimi nereiškia būti svarbia dalimi. Tiesiog LGBT atsirado Vakaruose – niekur kitur tokia forma atsirasti negalėjo.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Kodėl ne man šnekėti? Aš visiškai neneigiu, kad dešinėj yra krūva, sakykim, savotiškų veikėjų. Nuo užneštų ant posūkio (kaip aš) iki tokių kuriuos reiktų izoliuot nuo visuomenės.

    Sinica sakyčiau arčiau Žilinsko. Daug jo pasisakymų nelabai patinka tolesnei dešinei. Raskevičiaus atitikmuo būtų Celofanas.

    Dabartinis Šeimų maršas arčiau Gyvenimas per brangus chebros. LGBTQAŽ atitikmuo būtų visas spektras nuo - iki.
    Nereikia painioti politinių pažiūrų ir gyvenimo būdo.
    Pats marksizmo-komunizmo krikštatėvis F.Engelsas buvo sėkmingas kapitalistas.
    RF Dūmos pirmininkas gėjus Volodinas yra užkietėjęs konservatorius imperialistas.

    O tokie veikėjai kaip Celofanas, Gražulis ir pan. apskritai yra oportunistai be aiškios politinės krypties.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė bimbam Rodyti pranešimą
    Kritinę, Queer Teorijas, ir visą kairiųjų loginį mechanizmą esu perpratęs ir išmanau geriau ir tiksliau nei bet kas kitas forume.

    Man atrodo, kad tu apskritai esi visas Visatos paslaptis geriau perpratęs negu bet kas mūsų galaktikoje, ką jau čia kalbėti apie kairiųjų ideologijas.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Perfect Rodyti pranešimą

    Visada galvojau, kad LGBT yra Vakarų civilizacijos dalis. T
    Kodėl taip galvojote? Kas LGBT padaro svarbius vakarų civilizacijai? Dar visai neseniai vakarų civilizacija juos menkino ir draudė.
    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

    Tai ne pirmą kartą matau, kad kažkokie Youtube interviu validumu pralenkia mokslinį konsensusą.
    Tai kad nereikai būti ekspertu, kad suprasti jog paauglystės hormonų blokatoriai... blokuoja paauglystės vystymasį. T.y. žaloja paauglį.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
    sakyčiau ne jums kaip alt right prijaučiančiam apie tai šnekėti. nes loginė grandinė yra tokia pati šiaip Raskevičius tiesiog kairės Sinica. jau nekalbant apie visa šeimų maršu šūdą (ten jie LGBTQAŽ Lietuvos kontekste taip stipriai diedą į pavesi, kad net skauda).
    Kodėl ne man šnekėti? Aš visiškai neneigiu, kad dešinėj yra krūva, sakykim, savotiškų veikėjų. Nuo užneštų ant posūkio (kaip aš) iki tokių kuriuos reiktų izoliuot nuo visuomenės.

    Sinica sakyčiau arčiau Žilinsko. Daug jo pasisakymų nelabai patinka tolesnei dešinei. Raskevičiaus atitikmuo būtų Celofanas.

    Dabartinis Šeimų maršas arčiau Gyvenimas per brangus chebros. LGBTQAŽ atitikmuo būtų visas spektras nuo - iki.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė neamos Rodyti pranešimą
    Ar lyties klausimai sporte ar kalėjime tai kažkoks kertinis civilizacijos pamatas? Aš suprantu, kad sportininkams tai aktualu ir vyksta diskusijos, bet šiaip manęs ekonomiškai ar asmeniškai tai nei kiek neliečia ir bet kuriuo atveju nepajausiu kaip ir 99% kitų.
    Taip, manau, kad tai vienas iš kertinių civilizacijos pamatų. Ar bet kas gali apsimesti bet kuo ir visi apsimeta, kad taip ir yra. Ar viskam reikia kažkokio loginio ir moralinio pagrindo. Vakarietiška demokratiška visuomenė gali veikti tik tada kai piliečiai rūpinasi bendro reikalo gerove, o ne „manęs ekonomiškai neliečia“, tai nesirūpinu.

    Manęs irgi ekonomiškai neliečia, kad Masiulis ir Kotletai apsivogė. Ar tuo labiau kokios smulkios teismų korupcijos kaip Jurbarke ar Varėnoje. Ir manęs asmeniškai neliečia ar bet ką iš šitų veikėjų pasodins už nuopelnus. Bet su tokiu požiūriu tik laiko klausimas kada išvešėjus betvarkė palies ir mane.

    Nematau didelio skirtumų tarp transportininkų ir napoleonų Vasaros gatvėje. Tik vienų fantazijos, kenkiančios aplinkiniams, viešumoje yra sveikinamos ir skatinimos. O kitų fantazijos kol kas ne.

    Parašė neamos Rodyti pranešimą
    O kodėl rimtų veidu nesipiktinti, kad moteris į vyriškus darbus leidžiamos, vietoj to, kad namie su vaikais sėdėti? Civilizacijos pamatas griaunamas, pasaulio pabaiga ateina
    Man nepatinka tik kai vyrams ir moterims taikomi skirtingi fiziniai normatyvai. Jei moteris nori būti ugniagese - pirmyn. Tik tegu sugeba išnešt sunegalavusį kolegą vyrą iš gaisro.

    Parašė neamos Rodyti pranešimą
    Antra, "nesigirdi" = "aš neskaitau", kažkodėl vėl marginalų pozicija pateikiama kaip norma (dėl Gazos).
    Kažkaip nematau spaudoj nemarginalų pozicijų.

    Parašė neamos Rodyti pranešimą
    Visiškai taip pat galima užeiti iš pozicijos, kad visi far-right/trumpistai tai yra incelai, pasiruošę šaudyti moteris, nes jiems neduoda. Ginklų tikiuosi neturi?
    Šiaip jau tame yra daug tiesos. Vyrų psichinei sveikatai tikrai reikia daugiau dėmesio. Ir ne seksistinio „vyrai turi patys pasirūpinti savim“, o rimtesnio struktūrinio dėmesio. Pradedant nuo ikimokyklinio ir pradinio ugdymo.

    Komentuoti:


  • Kecal
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Kita vertus griežtas požiūris į seksualumą turbūt ir davė vakarų civilizacijai impulsą išaugti kitose srityse. Vargu ar sutapimas, kad seksualinė revoliucija persidengia su vakarų pasaulio dominavimo pabaiga.
    Sutapimas nereiškia priežastingumo. Ir šiaip, ar nori pasakyti, kad tik frustruoti Viktorijos epochos britai vyrai būtų pajėgę užgrobti pusę pasaulio?

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Į seksualumą laisvai žiūrėjo pagoniškos (politeistinės) kultūros. Seksualumui griežtus apribojimus uždėjo abraominės religijos. Vakarai savo laiku buvo abraominės religijos nešėjai.
    Tas tai taip. Aš norėjau pabrėžti, kad nėra vieno kažkokio teisingiausio požiūrio į seksualumo problemą. Nebent esi giliai tikintis krikščionis, žydas ar musulmonas. Arba tiesiog gražulis.
    Paskutinis taisė Kecal; 2023.12.06, 08:14.

    Komentuoti:


  • neamos
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Kur LGBTQ pasisakymai prieš vyrus moterų kalėjimuose ir sporte? Kažkaip nelabai matosi. Vietoj to matosi hamasnikų palaikymas.
    Ar lyties klausimai sporte ar kalėjime tai kažkoks kertinis civilizacijos pamatas? Aš suprantu, kad sportininkams tai aktualu ir vyksta diskusijos, bet šiaip manęs ekonomiškai ar asmeniškai tai nei kiek neliečia ir bet kuriuo atveju nepajausiu kaip ir 99% kitų. O kodėl rimtų veidu nesipiktinti, kad moteris į vyriškus darbus leidžiamos, vietoj to, kad namie su vaikais sėdėti? Civilizacijos pamatas griaunamas, pasaulio pabaiga ateina

    Antra, "nesigirdi" = "aš neskaitau", kažkodėl vėl marginalų pozicija pateikiama kaip norma (dėl Gazos). Visiškai taip pat galima užeiti iš pozicijos, kad visi far-right/trumpistai tai yra incelai, pasiruošę šaudyti moteris, nes jiems neduoda. Ginklų tikiuosi neturi?
    Paskutinis taisė neamos; 2023.12.06, 08:02.

    Komentuoti:

Working...
X