Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Man įdomu, kaip tos vaivorykštinės damos reaguos, kai jas moterų tualete storu bybiu užrems save moterimi laikantis stambaus kūno sudėjimo asmuo.
    You Can't Stop Progress (trans sporte):
    Click image for larger version  Name:	trans.jpg Views:	0 Size:	65,6 kB ID:	1868698

    Comment


      Aš tai apskritai nesuprantu to tualetų skirstymo į vyrų ir moterų po to kai jie bet kokiu atveju turi atskirus uždarus kambarėlius kiekvienam. Juo labiau kai net pisuarai vyrams ne visada būna įrengti.

      Man tiesa patogu, nes vyrų visada būna tuštesni, bet gaila moterų, kurios trypčioja susigrūdę prie durų, kai galėtų ramiai nueit į oficialiai skirtą vyrams.
      Post in English - fight censorship!

      Comment


        Parašė R.D. Rodyti pranešimą

        Gali būti taip: https://www.delfi.lt/sveikata/sveika....d?id=69686852
        O gali būti taip, kaip nutiko Anakin Skywalkeriui, nes jis irgi neturėjo tėvo, bet štai vienas galingiasių Jedi ir nekalto prasidėjimo
        Istorija su peršautais kiaušais ir kulka gimdoj man visai patiko.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Ką dabar darys nekurie homofobiški forumo moderatoriai, kad visą ES paskelbė LGBT+ zona? Kaip giventi reiks? Reiktų kašką dariti ir galbūt pervadinti tą rezoliuciją kaip nors kitaip. Gal kas turi pasiūlymų?
          Dabar jau viskas, tradicinės šeimos turės išsiskirti ir kurti homoseksualias santuokas su tos pačios lyties asmenimis, kito varianto nebėra. Sunaikintas tradicinės šeimos institutas.


          Postą remia ProPatria.

          Comment


            Parašė rmss Rodyti pranešimą

            Dabar jau viskas, tradicinės šeimos turės išsiskirti ir kurti homoseksualias santuokas su tos pačios lyties asmenimis, kito varianto nebėra. Sunaikintas tradicinės šeimos institutas.


            Postą remia ProPatria.
            Ir tuoletuose damas užrems stambaus kūno sudėjimo asmenys. Sunaikintas ir tradicinio tuoleto institutas.

            Comment


              Moteriški tualetai dažniausiai būna tvarkingesni nei vyriški, tai labiau moterims reiktų baimintis dėl to kas į juos bus įleisti

              Comment


                Parašė index Rodyti pranešimą
                Aš tai apskritai nesuprantu to tualetų skirstymo į vyrų ir moterų po to kai jie bet kokiu atveju turi atskirus uždarus kambarėlius kiekvienam. Juo labiau kai net pisuarai vyrams ne visada būna įrengti.
                Vyrų tualetai be pisuarų - pirmas žingsnis genderizmo diktatūros link.

                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                  Vyrų tualetai be pisuarų - pirmas žingsnis genderizmo diktatūros link.
                  Žinau, mane irgi pykdo. Bet kas tikrai juokinga ir nesuprantama, kad į vyriškus ir moteriškus skirstomi (dažniausiai kokiuose ofisuose) tie tualetai atskiruose kambariukuose. Ir girdėjau, kad tokius Lietuvoje net kažkoks įstatymas liepia įrengti.

                  Gina tradicines tualetų vertybes, matyt, kurios kaip parodė Stambulo konvencijos debatai visiems labai rūpi.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                    Man įdomu, kaip tos vaivorykštinės damos reaguos, kai jas moterų tualete storu bybiu užrems save moterimi laikantis stambaus kūno sudėjimo asmuo.
                    Taip pat reaguos kaip ir vyras, jei jį vyrų tualete storu bybiu užrems nesvarbu kuo save laikantis stambaus kūno sudėjimo asmuo.

                    Comment


                      Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

                      Taip pat reaguos kaip ir vyras, jei jį vyrų tualete storu bybiu užrems nesvarbu kuo save laikantis stambaus kūno sudėjimo asmuo.
                      Užjaučiu, kad tamstai taip nutiko.
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        Parašė index Rodyti pranešimą

                        Žinau, mane irgi pykdo. Bet kas tikrai juokinga ir nesuprantama, kad į vyriškus ir moteriškus skirstomi (dažniausiai kokiuose ofisuose) tie tualetai atskiruose kambariukuose. Ir girdėjau, kad tokius Lietuvoje net kažkoks įstatymas liepia įrengti.
                        Na taip, mūsų STRai senamadiški, neatsižvelgia į naujausius mokslinius konsensusus. Net norminis unitazų skaičius skirtingas priklausomai nuo biologinės lyties, kas iš principo yra diskriminacija.

                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                          Istorija su peršautais kiaušais ir kulka gimdoj man visai patiko.
                          Mitų griovėjai bandė atkartoti.

                          Verdiktas - originali 2k metų senumo istorijos, kai palaido elgesio paauglė apmulkino su savo apdorojama medžiaga supanašėjusį stalių, versija.

                          Comment


                            Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                            Jėzus gimė iš stebuklo be jokio žemiško įsikišimo, tai techniškai tėvas yra tik vienas. Kas užaugino - kitas reikalas, nes lygiai taip pat vaiką gali užauginti du broliai, bet tai nereiškia, kad jie bus tėvai.
                            O Jėzus statė automobilį tik truputį ratu ant šaligatvio, niekam netrukdydamas?

                            Comment


                              Parašė digital Rodyti pranešimą
                              O Jėzus statė automobilį tik truputį ratu ant šaligatvio, niekam netrukdydamas?
                              Tais laikais nebuvo automobilių.
                              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                              Comment


                                Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                                Aš nežinau kaip dabar toki atvejį traktuot, kai vaikas gimsta be lytinio akto.
                                Tai vadinama apvaisinimu "in vitro"

                                Comment


                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  O Jėzus statė automobilį tik truputį ratu ant šaligatvio, niekam netrukdydamas?
                                  Statė savo karietą paplūdimiuose vandenį atgal pastumdamas.

                                  Comment


                                    Mėginu įsigilinti į šios temos pavadinimą - kas yra netradicinės lytinės orientacijos? Aš žinau tik 3 tradicines: heteroseksualai, homoseksualai ir biseksualai, tai apie ką ši tema?
                                    Paskutinis taisė Čikupakas; 2021.03.19, 14:18.

                                    Comment


                                      Tema apie žmonių grupes, kurias represuoja Lietuvos valstybė ir kurioms žūtbūt reikia suteikti daugiau teisių.

                                      Comment


                                        Apklausa expirino, rezultatai

                                        Click image for larger version

Name:	poll.jpg
Views:	287
Size:	17,5 kB
ID:	1870738

                                        Comment


                                          Parašė themanual Rodyti pranešimą
                                          Apklausa expirino, rezultatai

                                          Click image for larger version  Name:	poll.jpg Views:	0 Size:	17,5 kB ID:	1870738
                                          Sutinku su apklausos rezultatais, bet manau, kad 47 balsai yra per mažai, kad kažką, apskritai, atspindėtų
                                          Paskutinis taisė Čikupakas; 2021.03.19, 15:11.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X