Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Homoseksualų "santuokas" pirmoji pripažino Olandija 2001 m. O JAV (berods Kalifornijoje) tik 2004 m.
    Krepšininko žodžiai - tik jo nuomonė, kuri gali būti neteisinga vertinant Europą. Tuo labiau kai jis žaidžia Turkijos klube...

    Comment


      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      Tai tik patvirtina mano žodžius. Jei negali snukių daužyti gatvėje, tai sukelia netgi muštynes per sporto varžybas.
      nu tiesiog klasikinė pasakėčia: "gerbiamoji avie, jūsų pusseserė užvakar nuskriaudė mano vilkienę, todėl aš (auklėjimo tikslais) dabar jumis užkąsiu"

      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      Matosi žemas tavo IQ lygis, jei nesupranti apie ką aš kalbu. O pastraipos tame pranešime atskiros.
      Žinai, aš draugiškai tau patarčiau IQ koeficientų temą viešumoje apeiti, nes jei jau neskiri tunikos nuo suknelės, koks ten jomajo IQ... Tavo žiniai Jėzus Kristus taip pat nešiojo tuniką. Ar tai turėtų reikšti (pagal didį psichiatrą Al1), jog Marija iš Nazareto buvo Jėzaus Kristaus tvirkintoja ???


      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      Anaiptolvisus, kurie šneka tai, kas nepatinka homoseksualams.
      Homoseksualų aktyvistai yra daug kartų agresyvesni už pačius labiausiai agresyvius taip vadinamus homofobus. Homoseksualai įžūliai ir agresyviai, ciniškai ir savanaudiškai aiškina apie savo tariamas teises ir dergia šeimą, bando įžūliai brautis į švietimą. Ar tai ne agresija? Agresija pačia rimčiausia forma. Supraskit viena, agresija, tai ne tik snukių daužymas. Beje, to Lietuvoje nėra. Įtariu, homoseksualai to labai norėtų... Kad paskui galėtų apsiskelbti aukomis...
      no comments - per didelis kiekis SĄMONINGO melo diskusiją padaro beprasme visų pusių (įskaitant ir meluojančią) atžvilgiu

      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      Kai neturima rimtų argumentų, tai pradedama kabinėtis prie žodžių.
      Vaikiškame košės šaukštelyje yra daugiau argumentų, nei visuose tavo komentaruose kartu sudėjus.... tik atrajoti prietarai ir neišmanymas.

      O dėl "kabinėjimosi", tai aš galiu pakartoti tai, ką regis jau buvau sakęs - aš nežinau nei kas tu... nei ką tu nuveikei... nei ką primušei... nei ką išvedei į "tiesos kelią"...
      prieš mane tik išgalvotas tavo nikas ir prirašytų žodžių krūva. Čia jau ne mano kaltė, kad loginis ryšys tarp jų toks nelogiškas. Aš suprantu, pačiam užtenka to jaudinančio fakto, jog čia PAMOKSLAUJI mums visiems "indoktrinuotiems" savo "Šventąjį Žodį", bet man šitos tirados - tai tik savęs negirdinčio rašeivos postringavimai prieš kiemą nuo tvoros aukštumų, tai tik nuo liežuvio nutrūkusių žodžių sangrūdos. Taigi tokioj situacijoj tik tai ir belieka - kabinėtis prie to, ką konstruktyviai komentuoti neįmanoma.
      blaivumas išlaisvina

      Comment


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Kas sakė, kad homoseksualais netampama dėl blogo (neteisingo) auklėjimo?

        Štai įžymaus p...to, ne, gėjaus F. Mercury nuotrauka ankstyvoje vaikystėje, ant motinos rankų.
        Tiems kas nežino, tikrasis jo vardas ir pavardė Farrokh Bulsara.

        Atvaizdas


        Tekstas su daugiau jo nuotraukų vaikystėje, šeimos nuotraukomis:

        http://senzala-senzala.blogspot.com/...n-farrokh.html

        Deja, viršuje pateikta nuotrauka aukščiau pateiktame puslapyje nerodoma. Bet kas netikite, google surinkus "Freddie Mercury and his mother" ir ieškant vaizdų, nuotrauka yra parodoma, o ant jos paspaudus, nukreipiama į http://senzala-senzala.blogspot.com/...n-farrokh.html


        http://en.wikipedia.org/wiki/Freddie_Mercury
        Ir kas čia ne taip? Ar žinojai, kad jis buvo persas ir kokie persų nacionaliniai drabužiai? Čia, manau, irgi kąnors negero įžiūrėtum.





        Ilgi, laisvi drabužiai tuose kraštuose nešiojami dėl klimato sąlygų.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          Parašė Zosys Rodyti pranešimą
          nu tiesiog klasikinė pasakėčia: "gerbiamoji avie, jūsų pusseserė užvakar nuskriaudė mano vilkienę, todėl aš (auklėjimo tikslais) dabar jumis užkąsiu"
          Kalba eina ne apie kerštą, o apie agresijos nukreipimą. Jei negali išlieti agresijos vienas, tai bandoje lengviau...

          Parašė Zosys Rodyti pranešimą
          Žinai, aš draugiškai tau patarčiau IQ koeficientų temą viešumoje apeiti, nes jei jau neskiri tunikos nuo suknelės, koks ten jomajo IQ... Tavo žiniai Jėzus Kristus taip pat nešiojo tuniką. Ar tai turėtų reikšti (pagal didį psichiatrą Al1), jog Marija iš Nazareto buvo Jėzaus Kristaus tvirkintoja ???
          Mes kalbame ne apie tai, kokius rūbus nešiojo prieš 2 tūkstančius metų, bet kaip buvo rengiamasi XX a. viduryje. Ir kalbama ne apie kažkokius tai vietinius valstiečius, o britų kolonijinio aparato darbuotojų šeimą. Nesvarbu, kad jie ne anglai.
          Beje, tai ne tunika. Tuniką nešiojo graikai ir romėnai.


          Parašė Zosys Rodyti pranešimą
          no comments - per didelis kiekis SĄMONINGO melo diskusiją padaro beprasme visų pusių (įskaitant ir meluojančią) atžvilgiu

          Vaikiškame košės šaukštelyje yra daugiau argumentų, nei visuose tavo komentaruose kartu sudėjus.... tik atrajoti prietarai ir neišmanymas.
          O dabar įrodyk, kur melas:
          Homoseksualų aktyvistai yra daug kartų agresyvesni už pačius labiausiai agresyvius taip vadinamus homofobus. Homoseksualai įžūliai ir agresyviai, ciniškai ir savanaudiškai aiškina apie savo tariamas teises ir dergia šeimą, bando įžūliai brautis į švietimą.

          O jei neįrodysi, tai šaukšteliu gausi į kaktą

          Parašė Zosys Rodyti pranešimą
          O dėl "kabinėjimosi", tai aš galiu pakartoti tai, ką regis jau buvau sakęs - aš nežinau nei kas tu... nei ką tu nuveikei... nei ką primušei... nei ką išvedei į "tiesos kelią"...
          prieš mane tik išgalvotas tavo nikas ir prirašytų žodžių krūva. Čia jau ne mano kaltė, kad loginis ryšys tarp jų toks nelogiškas. Aš suprantu, pačiam užtenka to jaudinančio fakto, jog čia PAMOKSLAUJI mums visiems "indoktrinuotiems" savo "Šventąjį Žodį", bet man šitos tirados - tai tik savęs negirdinčio rašeivos postringavimai prieš kiemą nuo tvoros aukštumų, tai tik nuo liežuvio nutrūkusių žodžių sangrūdos. Taigi tokioj situacijoj tik tai ir belieka - kabinėtis prie to, ką konstruktyviai komentuoti neįmanoma.
          Kai tolerastams pritrūksta argumentų, tuomet jie oponentus ima vadinti kalbančiais "nelogiškai" ir "nusišnekančiais"...
          Beje, pamokslauja būtent tolerastai. Nes gi jų interesas praplauti smegenis visuomenei

          Comment


            Parašė index Rodyti pranešimą
            Ir kas čia ne taip? Ar žinojai, kad jis buvo persas ir kokie persų nacionaliniai drabužiai? Čia, manau, irgi kąnors negero įžiūrėtum.

            Atvaizdas


            Atvaizdas


            Ilgi, laisvi drabužiai tuose kraštuose nešiojami dėl klimato sąlygų.
            Pirma, parsiai tai ne persai. Nors iš dabartinio Irano kilę.
            Antra, nekaišiok kelių tūkstančių metų senumo "madų", kalba eina apie XX a. vidurį. Be to tokių "laisvų" rūbų dabar jie kasdien nenešioja.

            Comment


              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
              Pirma, parsiai tai ne persai. Nors iš dabartinio Irano kilę.
              Antra, nekaišiok kelių tūkstančių metų senumo "madų", kalba eina apie XX a. vidurį. Be to tokių "laisvų" rūbų dabar jie kasdien nenešioja.
              Kaip tu gali nustatyti homoseksualumo priežastį pažiūrėjęs į vieną vaikystės nuotrauką? Ar tu bent žinai kokiomis aplinkybėmis šita nuotrauka buvo daryta? Ištiesų, galbūt tai tautiniai drabužiai, o galbūt šiaip vienkartinis pasimaivymas prieš fotoparatą. Mokslininkai niekaip negali išsiaiškinti tikrųjų homoseksualumo priežasčių,tačiau jiems dar iki tavęs toli - tu tai gali padaryti iš vienos nuotraukos. Gal dar AIDS, nuo kurio jis mirė, gali diagnozuoti žvilgtelėjęs į tą nuotrauką?

              Comment


                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Pirma, parsiai tai ne persai. Nors iš dabartinio Irano kilę.
                Antra, nekaišiok kelių tūkstančių metų senumo "madų", kalba eina apie XX a. vidurį. Be to tokių "laisvų" rūbų dabar jie kasdien nenešioja.
                Visų pirma parsi yra persai netgi išlaikę senąją jų religiją zoroastrizmą ir dėl musulmonų persekiojimo emigravę į Indiją (Persai yra ne tik iraniečiai, bet ir, pavyzdžiui, tadžikai).

                Ir, taip, kasdien jie tokių drabužių nenešioja, bet kartais vis dėlto nešioja.

                Pavyzdžiui, berniukas su "suknele" šventykloje:



                p.s. Drabužių skirstymas į vyriškus ir moteriškus kiekvienoje kultūroje skirtingas. Gal ir visi škotai turėtų būti gėjai, nes nešioja "sijonus"?
                Post in English - fight censorship!

                Comment


                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                  Kaip tu gali nustatyti homoseksualumo priežastį pažiūrėjęs į vieną vaikystės nuotrauką? Ar tu bent žinai kokiomis aplinkybėmis šita nuotrauka buvo daryta? Ištiesų, galbūt tai tautiniai drabužiai, o galbūt šiaip vienkartinis pasimaivymas prieš fotoparatą. Mokslininkai niekaip negali išsiaiškinti tikrųjų homoseksualumo priežasčių,tačiau jiems dar iki tavęs toli - tu tai gali padaryti iš vienos nuotraukos. Gal dar AIDS, nuo kurio jis mirė, gali diagnozuoti žvilgtelėjęs į tą nuotrauką?
                  Dar apie tautinius tokio amžiaus vaikų drabužius neteko girdėti... Jis mirė nuo kažkokios tai kvėpavimo takų infekcijos. Bet kadangi imuniteto deficitas - mirtis.


                  [QUOTE=index;515424]Visų pirma parsi yra persai netgi išlaikę senąją jų religiją zoroastrizmą ir dėl musulmonų persekiojimo emigravę į Indiją (Persai yra ne tik iraniečiai, bet ir, pavyzdžiui, tadžikai).

                  Ir, taip, kasdien jie tokių drabužių nenešioja, bet kartais vis dėlto nešioja.

                  Pavyzdžiui, berniukas su "suknele" šventykloje:

                  Atvaizdas


                  Taip, bet vis tiek jau yra atsiradęs skirtumas. Kaip lietuvininkai nebuvo tokie, kaip lietuviai Didžiojoje Lietuvoje... Taip pat ir rengėsi kitaip.
                  Apie "kartais" aš ir nekalbu. Tai yra ritualiniai drabužiai ir tokio mažiaus vaikas jau supranta, kodėl jis juos turi užsidėti...

                  Parašė index Rodyti pranešimą
                  p.s. Drabužių skirstymas į vyriškus ir moteriškus kiekvienoje kultūroje skirtingas. Gal ir visi škotai turėtų būti gėjai, nes nešioja "sijonus"?
                  Parašė andyour
                  O visos moterys lesbietės, nes nešioja kelnes
                  Suaugusiems žmonėms tas įtakos nedaro. Bet vaikus rengti priešingos lyties rūbais ir dar liepiant elgtis taip, kaip priešinga lytis, tikimybė, kad išaugs psichiškai sužalotas vaikas, padidėja.

                  Comment


                    Tautiniais ir ritualiniais drabužiais rengia ir kūdikius (Man netgi Lietuvoje teko matyti vaikų per krikštynas aprengtų panašiomis "suknelėmis").

                    Ir ar šis vaikas taps gėjumi, nes nešioja "sijoną" ar tiesiog skirtingose kultūrose "vyriški" ir "moteriški" drabužiai suvokiami skirtingai?



                    Ir taip. Sąmoningas ir ryškus kitos lyties drabužių nešiojimas (Jei vakarietiškoje kultūroje aprengtum vaiką tikra suknele ir dar kaspiną užrištum) gali šiek tiek sutrikdyti lytiškumo suvokimą, bet tai ne visada turės lemiamą poveikį, nes genai vis dėlto stipresni.
                    Post in English - fight censorship!

                    Comment


                      Kūdikiai, nešami krikštyti, dar per nieko nesupranata apie rūbus...
                      Žinoma, kad galimybė tapti gėjumi padidėja. Nes šiais laikais dar yra toks dalykas kaip lytinis švietimas mokyklose... Radikalusis lytinis švietimas netgi ragina persirengti priešingos lyties rūbais, eksperimentuoti...

                      Comment


                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        Kūdikiai, nešami krikštyti, dar per nieko nesupranata apie rūbus...
                        Mercuris (Atsiprašau, Farochas Bulsara) nuotraukoje daugmaž to paties amžiaus.


                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        Žinoma, kad galimybė tapti gėjumi padidėja. Nes šiais laikais dar yra toks dalykas kaip lytinis švietimas mokyklose...
                        Lytinis švietimas kaiptik padeda susivokti kas esi ir kaip reikia elgtis. Matyt šito dalyko mokykloje dar neturėjai ir nesupranti kas tai yra..
                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          Parašė index Rodyti pranešimą
                          Mercuris (Atsiprašau, Farochas Bulsara) nuotraukoje daugmaž to paties amžiaus.




                          Lytinis švietimas kaiptik padeda susivokti kas esi ir kaip reikia elgtis. Matyt šito dalyko mokykloje dar neturėjai ir nesupranti kas tai yra..
                          Mercuriui ten jau turbūt koks pusmetis. O krikštija įvairaus amžiaus vaikus. Ir "suknelėmis" rengia tik vos mėnesio kito vaikus.

                          Lytinis švietimas, toks, kokį jį perša, yra vaikų tvirkinimas ir porpaganda. Kai aš mokiausi mokykoje, apie jokį lytinį švietimą net žinoma nebuvo. Buvo pora pamokų apie žmogaus dauginimąsi žmogaus biologijos kurse ir viskas. Tačiau apie jokius prezervatyvus ir iškrypimus niekas nekalbėjo. Tiesa, 12 klasėje, kai per biologijos pamokas buvo kalbama apie genetiką, buvo paliesta apsigimimų tema ir užsiminta apie ... hermafroditus bei transseksualus... Bet apie jokius pederastus net nebuvo užsiminta.

                          Comment


                            Parašė index Rodyti pranešimą
                            Lytinis švietimas kaiptik padeda susivokti kas esi ir kaip reikia elgtis. Matyt šito dalyko mokykloje dar neturėjai ir nesupranti kas tai yra..
                            O be jo nesusivoktum (nesusivokei)?
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              O be jo nesusivoktum (nesusivokei)?
                              Ten daugiau mergaitėms apie moteriškus reikalus buvo, nors man irgi buvo pakankamai gerai tai sužinoti.
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Būtų gerai šitą gėjų išmestų iš seimo.

                                Po teismo sprendimo Žilinskui bus rengiama apkalta

                                http://www.alfa.lt/straipsnis/105176...11-02-02_14-47

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Būtų gerai šitą gėjų išmestų iš seimo.

                                  Po teismo sprendimo Žilinskui bus rengiama apkalta

                                  http://www.alfa.lt/straipsnis/105176...11-02-02_14-47
                                  O uz ka ismestu? Uz tai, kad gejus, ar kad su pareigunais susikivircijo?
                                  Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                  Comment


                                    Ką gi, vis dar ginčijatės, kieno teisybė..? Įdomi diskusija užvirė - ir, beje, produktyvesnė, nei anksčiau, kai kapodavomės kirviais Gaila, kad Al1 iš to nenumaldomo noro įrodyti, kad jis yra teisus, gyvenimą baigs psichiatrijos ligoninėje... Na, bet kiekvienas valdome savo protą, reikia pasistengti tik per daug neįsijausti, antraip galvoje plaukios moliūgų sėklos, o mintys neduos ramybės apie galbūt kieme nuogus besivoliojančius vyrus ar galbūt kaimyno persirenginėjimą moteriškais drabužiais... Žinoma, juk žinoti apie kitą ir jį sumenkinti svarbiau, negu pamąstyti, koks pats esi. Kam keistis pačiam, jei galime pažeminti kitą
                                    Paskutinis taisė Ametistas; 2011.02.04, 11:36.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
                                      O uz ka ismestu? Uz tai, kad gejus, ar kad su pareigunais susikivircijo?
                                      Mokinukui tokius klausimus uždavinėk.

                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      Ką gi, vis dar ginčijatės, kieno teisybė..? Įdomi diskusija užvirė - ir, beje, produktyvesnė, nei anksčiau, kai kapodavomės kirviais Gaila, kad Al1 iš to nenumaldomo noro įrodyti, kad jis yra teisus, gyvenimą baigs psichiatrijos ligoninėje...
                                      Greičiau gėjai bus pradėti gydyti teismo sprendimu psichiatrinėse, nei aš atsidursiu durnyne.

                                      Comment


                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Greičiau gėjai bus pradėti gydyti teismo sprendimu psichiatrinėse, nei aš atsidursiu durnyne.
                                        Na va, vien tavo požiūris į psichiatrijos ligoninę, kad tai yra durnynas, daug ką pasako.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Tai tik liaudiškas pasakymas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X