Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    8====3 (o)

    Comment


      Va kodėl Raulis imigravo iš Azerbaidžano į Lietuvą... 23 tai ne 3
      Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.05.15, 02:08.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Šiaip tai, aš pats asmeniškai apie LGBT viešoje erdvėje labai seniai atrinkinėju žodžius, kad netyčia nepasakyčiau per daug to, ką galvoju. Dažniausiai vartoju junginį, prie kurio nėra kaip prisikabinti: "aš pats to nedaryčiau".
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
          Šiaip tai, aš pats asmeniškai apie LGBT viešoje erdvėje labai seniai atrinkinėju žodžius, kad netyčia nepasakyčiau per daug to, ką galvoju. Dažniausiai vartoju junginį, prie kurio nėra kaip prisikabinti: "aš pats to nedaryčiau".
          O kodėl tu atsirinkinėji? Aš tai nieko neatsirinkinėju, sakau tiesiai kaip yra, nevisada švelniai (as you know), ir nei karto gyvenime dėl to neturėjau problemu. Neįsivaizduoju, kokių problemų gali turėti eilinis žmogus, nebūdamas politkorektišku.

          Suprantu jei esi politikas, arba koks ten infuenceris-xujenceris, bet "paprastam žmogui"?
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
            Šiaip tai, aš pats asmeniškai apie LGBT viešoje erdvėje labai seniai atrinkinėju žodžius, kad netyčia nepasakyčiau per daug to, ką galvoju. Dažniausiai vartoju junginį, prie kurio nėra kaip prisikabinti: "aš pats to nedaryčiau".
            Net įdomu pasidarė ką tokio baisaus slepi?

            Comment


              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

              O kodėl tu atsirinkinėji? Aš tai nieko neatsirinkinėju, sakau tiesiai kaip yra, nevisada švelniai (as you know), ir nei karto gyvenime dėl to neturėjau problemu. Neįsivaizduoju, kokių problemų gali turėti eilinis žmogus, nebūdamas politkorektišku.

              Suprantu jei esi politikas, arba koks ten infuenceris-xujenceris, bet "paprastam žmogui"?
              Man atrodo nieko neturėtų stebinti, kad šiais laikais didelė dalis žmonių, interenete rašydami komentarus apie LGBT, vengia tiesiai šviesiai pasakyti, ką galvoja. Juk visi žinome, tarkim toks pavyzdys (jokiu būdu nesakau, kad tai aš taip galvoju - čia tik pateikiu grynai kaip pavyzdį): jau vien už žodį "nenormalu", pavartotą LGBT kontenste, galima susilaukti nemalonumų. Taip, ir eiliniam žmogui, istorijų daugybė. Todėl daug kas tiesiog tyli, nenorėdami sau problemų - baudos, teistumas. Arba rašo labai aptakiai, per aplinkui. Beje, kiek teko bendrauti su žmonėmis iš Vakarų Europos, tai daug kas ten irgi elgiasi panašiai. Turėjau pažįstamų olandų, kurie žodelį "gay" neformalioje aplinkoje toli gražu ne kaip komplimentą, bet kaip įžeidimą. Ir pasakydavo savo tam tikrą nuomonę... Bet privačiuose pokalbiuose, ne viešai. Tas buvo dar kokiais 2007 metais, kai Olandijoje jau seniai buvo legalizuotos LGBT santuokos. Mane, jauną studentą, tada tai nustebino, nes iki tol naiviai galvojau, kad Olandijoje neišpasakyta tolerancija. Dabar tai viskas aišku - paprasčiausiai daug žmonių nenori sau problemų, ir tiek.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                O kodėl tu atsirinkinėji? Aš tai nieko neatsirinkinėju, sakau tiesiai kaip yra, nevisada švelniai (as you know), ir nei karto gyvenime dėl to neturėjau problemu. Neįsivaizduoju, kokių problemų gali turėti eilinis žmogus, nebūdamas politkorektišku.

                Suprantu jei esi politikas, arba koks ten infuenceris-xujenceris, bet "paprastam žmogui"?
                Kartais spaudoj būna gerų straipsnių kur kokį bibliotekininką ar suvirintoją pariša už delfių komentarus

                Comment


                  Parašė Evier Rodyti pranešimą

                  Net įdomu pasidarė ką tokio baisaus slepi?
                  Baisaus nieko. Tikrai nesiūlau LGBT atstovų žudyti ar mesti iš darbų - tai jų gyvenimai ir jie gali gyventi taip, kaip nori. Tiesiog esu krikščionis, katalikas, netgi praktikuojantis (tik gal nepakankamai aktyviai), vadovaujuosi gyvenime suvokimu, ką krikščionybė laiko dorybėmis ir nuodėmėmis... O daugiau jau nieko nesakysiu čia internete. Tik dar pridėsiu - pats to nė už ką nedaryčiau. Na, nebent peilį pridėtų prie gerklės.
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                    Baisaus nieko. Tikrai nesiūlau LGBT atstovų žudyti ar mesti iš darbų - tai jų gyvenimai ir jie gali gyventi taip, kaip nori. Tiesiog esu krikščionis, katalikas, netgi praktikuojantis (tik gal nepakankamai aktyviai), vadovaujuosi gyvenime suvokimu, ką krikščionybė laiko dorybėmis ir nuodėmėmis... O daugiau jau nieko nesakysiu čia internete. Tik dar pridėsiu - pats to nė už ką nedaryčiau. Na, nebent peilį pridėtų prie gerklės.
                    Bet tikrai išsireiškimas geras, nepaneigsi.
                    Tik šiuo klausimu jis gal nelabai tinka ir netgi yra visiškas melas (nekrikščioniška), nes dar ir kaip darytum, jei viskas būtų buvę kitaip.

                    Comment


                      Parašė Evier Rodyti pranešimą

                      Bet tikrai išsireiškimas geras, nepaneigsi.
                      Tik šiuo klausimu jis gal nelabai tinka ir netgi yra visiškas melas (nekrikščioniška), nes dar ir kaip darytum, jei viskas būtų buvę kitaip.
                      Nebent būčiau priverstas rimtais grąsinimais ir smurtu, ir nuo to priklausytų mano tolimesnis išgyvenimas. Savo noru - kategoriškai ne.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                        Nebent būčiau priverstas rimtais grąsinimais ir smurtu, ir nuo to priklausytų mano tolimesnis išgyvenimas. Savo noru - kategoriškai ne.
                        Tai būnant heteroseksualiu faktas, kad ne.

                        Comment


                          Parašė Evier Rodyti pranešimą

                          Tai būnant heteroseksualiu faktas, kad ne.
                          Šiaip tai, jeigu turėčiau homoseksualių potraukių, dėl savo krikščioniškų pažiūrų aš jų niekada nerealizuočiau.

                          Lygiai taip pat kaip man gali labai patikti kažkieno žmona - na, nerealiai patikti. Bet dėl tam tikrų krikščioniškų dalykų aš su ja santykių apturėti nesieksiu.
                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.10.30, 21:02.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                            Kartais spaudoj būna gerų straipsnių kur kokį bibliotekininką ar suvirintoją pariša už delfių komentarus
                            Na, tai jei suvirintojas ten delfio komentaruose kvietė "deginti piderasus ant laužo", tai viena.
                            Bet nesu girdėjęs kad kas nors būtų gavęs baudą už pasakymą kad jam transvetitai yra atgrasūs, arba du besibučiojantys vyrai - šlykštu.
                            If a lion could speak, we could not understand him.

                            Comment


                              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                              Šiaip tai, jeigu turėčiau homoseksualių potraukių, dėl savo krikščioniškų pažiūrų aš jų niekada nerealizuočiau.
                              Bet esi biški gay, čia gi akivaizdžiai matosi.
                              Gali slėpti nuo draugų ir aplinkinių, bet nuo dievo nieko nepaslėpsi. Be to, juk jis tave tokį ir sukurė. Tai kam gėdytis ir meluoti sau?
                              If a lion could speak, we could not understand him.

                              Comment


                                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                Šiaip tai, jeigu turėčiau homoseksualių potraukių, dėl savo krikščioniškų pažiūrų aš jų niekada nerealizuočiau.

                                Lygiai taip pat kaip man gali labai patikti kažkieno žmona - na, nerealiai patikti. Bet dėl tam tikrų krikščioniškų dalykų aš su ja santykių apturėti nesieksiu.
                                Ir? Matai tame prasmę?

                                Comment


                                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                  Bet esi biški gay, čia gi akivaizdžiai matosi.
                                  Gali slėpti nuo draugų ir aplinkinių, bet nuo dievo nieko nepaslėpsi. Be to, juk jis tave tokį ir sukurė. Tai kam gėdytis ir meluoti sau?
                                  O tu, žiūriu, vis savo varai. Užstumti ant ko nors - tau čia kaip duona kasdieninė.

                                  Jo, pas mus sandėlyje naktinėįe pamainoje visi gėjai privaloma tvarka, o kas ne - tie bent apsimeta, kad prijaučiantys. Mane ne kartą mušė už netolerantiškos religijos išpažinimą, tai dabar paletes kraunu prisisegęs vaivorykštinį ženkliuką. Ramiau?

                                  Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                  Ir? Matai tame prasmę?
                                  Taip, be abejo.
                                  Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.10.30, 21:12.
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą


                                    Taip, be abejo.
                                    O jei Popiežius Pranciškus nuspręs, kad čia visgi nieko tokio?

                                    Comment


                                      Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                      O jei Popiežius Pranciškus nuspręs, kad čia visgi nieko tokio?
                                      Jis yra tik žmogus (kad ir kokį turėtų statusą), ir turi vadovautis tuo pačiu Šventuoju Raštu kaip ir visi krikščionys.
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                        Jis yra tik žmogus (kad ir kokį turėtų statusą), ir turi vadovautis tuo pačiu Šventuoju Raštu kaip ir visi krikščionys.
                                        Na aš to nedaryčiau.

                                        Comment


                                          Kas ką nori tas tą daro (o ko nenori tegul nedaro) nebent emocinė trauma kažkam išsivysto, tada negerai, tam turi būti prevencija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X