Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė DSaulius Rodyti pranešimą
    Na tamstos teiginiu remiantis paklausiu, jei motulė gamta žino ką daro tai kodėl žmogaus ir kitų žinduolių DNR užfiksavo homoseksualumo geną ? Ar čia buvo neklystančios motušės klaida ?
    Tai, kad toks genas neatrastas, tiksliau, tai nėra įrodyta. Juolab, kad psichologiniai tyrimai rodo, kad vienas genas nenulemia seksualinio elgesio formavimosi. Tai yra kompleksinis reiškinys.
    Kita vertus, yra praktiškai įrodyta, kad polinkis homoseksualumui turi genetinį pagrindą. Be abejo, neskaitant situacinio (socialinio) homoseksualumo apraiškų.

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Tai, kad toks genas neatrastas, tiksliau, tai nėra įrodyta. Juolab, kad psichologiniai tyrimai rodo, kad vienas genas nenulemia seksualinio elgesio formavimosi. Tai yra kompleksinis reiškinys.
      Kita vertus, yra praktiškai įrodyta, kad polinkis homoseksualumui turi genetinį pagrindą. Be abejo, neskaitant situacinio (socialinio) homoseksualumo apraiškų.
      Socialinės homoseksualumo apraiškos ? Gaila bet nesu tiek protingas (niekad nesakiau kad esu) kad pilnai suprasčiau šia minti, paaiškink prašau
      - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
      - Rusija su Amerika kariauja.
      - Ir ką, kaip ten reikalai?
      - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
      - O amerikiečiai?
      - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

      Comment


        Parašė DSaulius Rodyti pranešimą
        Socialinės homoseksualumo apraiškos ? Gaila bet nesu tiek protingas (niekad nesakiau kad esu) kad pilnai suprasčiau šia minti, paaiškink prašau
        Uždarose vyrų ar moterų bendruomenėse - kalėjimuose, tolimojo plaukiojimo laivuose, venuolynuose ir pan., arba senų papročių besilaikančių bendruomenių nulemtose socialinėse pozicijose (pvz.: vyrai dirbantys "moterimi").
        Pagal kai kuriuos tyrimus virš 50% nuteistųjų vadinamose zonose yra partyrę homoseksualinių santykių. Dauguma jų neabejotinai jų neturėtų laisvėje, nes neturi jokio potraukio tai pačiai lyčiai.
        Šiaip tai atskira tema diskusijai.
        Paskutinis taisė Sula; 2013.07.03, 08:55.

        Comment


          Dėkui už išsamų atsakymą. Na čia jau prievarta, tad tikrai nelabai į temą.
          - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
          - Rusija su Amerika kariauja.
          - Ir ką, kaip ten reikalai?
          - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
          - O amerikiečiai?
          - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

          Comment


            Parašė DSaulius Rodyti pranešimą
            Na tamstos teiginiu remiantis paklausiu, jei motulė gamta žino ką daro tai kodėl žmogaus ir kitų žinduolių DNR užfiksavo homoseksualumo geną ? Ar čia buvo neklystančios motušės klaida ?
            Tokio DNR egzistavimas yra vieno vokiečio mediko teorija, kuri kaip ir minėjo Sula nėra įrodyta, tai yra tik prielaida, o gal net spekuliacija. O priežąsčių tapti homoseksualiam yra tikrai nemažai. Viena iš priežasčių yra būti atstumtam supančios aplinkos, ypač kai vaikystėje berniukai atstumią kitą berniuką dėl kažkokių skirtumų, arba būti atstumtam tėvo. Tam yra begalė priežasčių. Įtariu daugelis homoseksualių žmonių vaikystėje turėjo panašių problemų.
            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

            Comment


              Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
              O priežąsčių tapti homoseksualiam yra tikrai nemažai. Viena iš priežasčių yra būti atstumtam supančios aplinkos, ypač kai vaikystėje berniukai atstumią kitą berniuką dėl kažkokių skirtumų, arba būti atstumtam tėvo. Tam yra begalė priežasčių. Įtariu daugelis homoseksualių žmonių vaikystėje turėjo panašių problemų.
              Pagal kokią mokslinę teoriją atstumti vaikai tampa homoseksualūs, ar čia tik nuomonė? Niekur neteko girdėti tokių dalykų, kad vaikai atstumti draugų ar tėvų tampa dažniau homoseksualais. Net jei tai būtų tiesa, tuomet homoseksualai galėtų labai lengvai būti "išgydomi" ir pakeisti orientaciją.
              Flickr

              Comment


                Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                Tokio DNR egzistavimas yra vieno vokiečio mediko teorija, kuri kaip ir minėjo Sula nėra įrodyta, tai yra tik prielaida, o gal net spekuliacija. O priežąsčių tapti homoseksualiam yra tikrai nemažai. Viena iš priežasčių yra būti atstumtam supančios aplinkos, ypač kai vaikystėje berniukai atstumią kitą berniuką dėl kažkokių skirtumų, arba būti atstumtam tėvo. Tam yra begalė priežasčių. Įtariu daugelis homoseksualių žmonių vaikystėje turėjo panašių problemų.
                Genetikas, mokslu daktaras?
                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                - George W. Bush President of the USA

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                  Uždarose vyrų ar moterų bendruomenėse - kalėjimuose, tolimojo plaukiojimo laivuose, venuolynuose ir pan., arba senų papročių besilaikančių bendruomenių nulemtose socialinėse pozicijose (pvz.: vyrai dirbantys "moterimi").
                  Pagal kai kuriuos tyrimus virš 50% nuteistųjų vadinamose zonose yra partyrę homoseksualinių santykių. Dauguma jų neabejotinai jų neturėtų laisvėje, nes neturi jokio potraukio tai pačiai lyčiai.
                  Šiaip tai atskira tema diskusijai.
                  Homoseksualūs santykiai neturi nieko bendro su homoseksualumu. Čia panašiai kaip ir kai kuriose kultūrose įprastas dalykas bučiuotis vyrams.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė DSaulius Rodyti pranešimą
                    Visa idėja mano rašliavos yra ta kad jie yra lygiai tokie patys žmonės kaip tu, tavo mama ar tavo tėvas. [/I]
                    Atsiprašau, bet tamsta jau pasiekė paskutinę narcizizmo stadiją.

                    Kuo mano normalūs tėvai panašūs į homoseksualus? Kažkodėl pastarieji garsiai šūkauja kokie jie "nelygūs", kokie jie "engiami", kokie jie "nuskriausti" ir visokie kitokie žeminamieji. Jeigu jie būtų BENT PANAŠŪS žmonės kaip mano tėvai, visi nestandartiniai gyventų sau ramiai, neafišuotų savo niekam neįdomių orientacijų ir nekovotų prieš vėjo malūnus.

                    HOMOSEKSUALAI NĖRA KAIP AŠ, MANO TĖVAI ir neskleiskit erezijų. Ir dar patys verkiat, netradiciniai, kad jūsų niekas nenori, o jei jau prašot dėmesio, tai turėkit tokį, kokio nusipelnėt. Niekas tikrai nestandartinių neengtų ir neturėtų jiems pikto žodžio, jei ne visa šita dabartinė "lygybių" banga.

                    Pavadintų kas mane ar mano tėvus tokiais pat, kaip nestandartiniai, tiesiai į akis, tai geras pokalbis nusimatytų.

                    Comment


                      Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                      Atsiprašau, bet tamsta jau pasiekė paskutinę narcizizmo stadiją.

                      Kuo mano normalūs tėvai panašūs į homoseksualus? Kažkodėl pastarieji garsiai šūkauja kokie jie "nelygūs", kokie jie "engiami", kokie jie "nuskriausti" ir visokie kitokie žeminamieji.
                      Tai ar DSaulius šūkauja? Ar jis kažkur rašė, kad yra engiamas?

                      Comment


                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Tai ar DSaulius šūkauja? Ar jis kažkur rašė, kad yra engiamas?
                        Caps Lock nenaudojo, tad gal ir nešūkavo, bet pozicija aiški.

                        Comment


                          Na man tai aiški - jis nori, kad jį gerbtų. Ir aš jį suprantu.

                          Comment


                            Parašė digital Rodyti pranešimą
                            Na man tai aiški - jis nori, kad jį gerbtų. Ir aš jį suprantu.
                            Pirmiausia - pagarba yra užtarnaujama. Antra - jeigu kažką sakytų, kokie heteroseksualai yra niekšai, nekurčiau istorijų vien tam, kad savo ego patenkint. Trečia - du visiškai skirtingi dalykai yra sutapatinami ir aš tikrai nenoriu, kad mane ir mano šeimą vadintų vienodais su homoseksualais. Nesu prieš juos nusistatęs neigiamai, bet tokie pasisakymai tikrai kursto neapykantą prieš juos pačius.

                            Comment


                              Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                              Pavadintų kas mane ar mano tėvus tokiais pat, kaip nestandartiniai, tiesiai į akis, tai geras pokalbis nusimatytų.
                              Ko tu čia isterikuoji internetuose? Geriau eik ir praplėsk savo akiratį, nes tokios tavo skleidžiamos erezijos yra išsilavinimo ir siauro mąstymo išdava. Jeigu tu esi užsidaręs tam tikroje terpėje, kurioje dominuoja tik vieną ir tą pačią nuomonę ar požiūrį turintys asmenys, net neabejoju, kad dėl to tavo mąstymas yra skurdus ir tau priimti kitokią nuomonę, kitokią kultūrą ir elgesį yra sunku.

                              Comment


                                Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                Atsiprašau, bet tamsta jau pasiekė paskutinę narcizizmo stadiją.

                                Kuo mano normalūs tėvai panašūs į homoseksualus? Kažkodėl pastarieji garsiai šūkauja kokie jie "nelygūs", kokie jie "engiami", kokie jie "nuskriausti" ir visokie kitokie žeminamieji. Jeigu jie būtų BENT PANAŠŪS žmonės kaip mano tėvai, visi nestandartiniai gyventų sau ramiai, neafišuotų savo niekam neįdomių orientacijų ir nekovotų prieš vėjo malūnus.

                                HOMOSEKSUALAI NĖRA KAIP AŠ, MANO TĖVAI ir neskleiskit erezijų. Ir dar patys verkiat, netradiciniai, kad jūsų niekas nenori, o jei jau prašot dėmesio, tai turėkit tokį, kokio nusipelnėt. Niekas tikrai nestandartinių neengtų ir neturėtų jiems pikto žodžio, jei ne visa šita dabartinė "lygybių" banga.

                                Pavadintų kas mane ar mano tėvus tokiais pat, kaip nestandartiniai, tiesiai į akis, tai geras pokalbis nusimatytų.
                                Gerbiamas Egiuxz

                                Jeigu jie būtų BENT PANAŠŪS žmonės kaip mano tėvai
                                Aš tavo tėvų neįžeidinėju, tačiau tamsta savo šituo pasisakymu tikrai įžeidžiate homoseksualius asmenis ir jų tėvus. Pagal jūsų pasisakymą galima suprasti kad mano ir kitų homoseksualų tėvai pagimdė kokius nors mutantus.

                                HOMOSEKSUALAI NĖRA KAIP AŠ, MANO TĖVAI ir neskleiskit erezijų.
                                Dar ir kaip yra Mes turim dvi rankas ir dvi kojas, turim dešimt pirštų ir tokius pačius lyties organus, mes mokam mylėti ir nekęsti, džiaugtis ir liudėti. Dirbame tokius pačius darbus. Tamsta pats erezijas skelbiate apie tai kad mes ne tokie kaip jus ar jūsų tėvai.

                                Niekas tikrai nestandartinių neengtų ir neturėtų jiems pikto žodžio, jei ne visa šita dabartinė "lygybių" banga.
                                Net kai nebuvo "lygybių" bangos mus jau engė, tad natūralu kad mes norime tokių pačiu teisiu, kaip ir minėjau mes tokie patys žmonės.

                                Pavadintų kas mane ar mano tėvus tokiais pat, kaip nestandartiniai, tiesiai į akis, tai geras pokalbis nusimatytų
                                Mes esam tokie patys standartiniai kaip ir jūs, jūsų tėvai, jūsų draugai. Štai ir pavadinau. Pasaulis nesugriuvo, jūs monstru nepavirtote, ir niekas nepasikeitė. O šiaip atvirai nemalonių pokalbių esu turėjęs ir ne vieną šia tema.

                                P.S. Gerbiamas Egiuxz, apgailestauju jei jums pasirodė kad įžeidinėju jus ar jūsų artimuosius, žinoma čia požiurio reikalas, tačiau dar kart pasikartosiu, aš heteroseksualių žmonių nežeminu, nerėkiu kokie jie yra ištvirkę ir neskleidžiu erezijų hetero pusėn. Savo nuomonės neprimetu, bet bandau ja pateikti diskusijos būdu. Jei jums šitas būdas nėra priimtinas, siūlau padaryti atitinkamas išvadas.


                                Mintis pamąstymui: Su vergais buvo lygiai tas pats, visi kaukė, šaukė kokie jie gali būti lygus. Bet kaip matom žemė vis dar apvali ir sukasi, jie sėkmingai integravosi į visuomenę ir niekam dėl to galvos neskauda, ir jokios socialinės katastrofos neištiko.

                                Saulius
                                - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                                - Rusija su Amerika kariauja.
                                - Ir ką, kaip ten reikalai?
                                - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                                - O amerikiečiai?
                                - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                                Comment


                                  Parašė DSaulius Rodyti pranešimą
                                  Mes turim dvi rankas ir dvi kojas, turim dešimt pirštų ir tokius pačius lyties organus, mes mokam mylėti ir nekęsti, džiaugtis ir liudėti. Dirbame tokius pačius darbus. Tamsta pats erezijas skelbiate apie tai kad mes ne tokie kaip jus ar jūsų tėvai.
                                  Su tuo absoliučiai sutinku, tačiau kam reikia papildomai išsišokinėti?

                                  Comment


                                    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                    Su tuo absoliučiai sutinku, tačiau kam reikia papildomai išsišokinėti?
                                    Netoleruojantys išsišoka daug dažniau, pateikdami savo išsigimusius stalininius argumentus ir neigdami tai, kas nesuvaržytoje visuomenėje jau prieš daug metų yra tapę norma.

                                    Rekomenduojama norintiems tapti supratingesniais.

                                    Comment


                                      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                      Su tuo absoliučiai sutinku, tačiau kam reikia papildomai išsišokinėti?
                                      Išsišokinėti ? Pagrįsk savo teiginį Bet prašau, be įžeidinėjimų, esam brandūs žmonės, tai gal nustokim vieni kitus vadinti iškrypėliais ar kitais neigiamais epitetais. Beprasmis epitetų mėtymas nieko nepakeis, o tik parodys žmogaus brandos ir išprusimo lygį. Dėkui
                                      - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                                      - Rusija su Amerika kariauja.
                                      - Ir ką, kaip ten reikalai?
                                      - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                                      - O amerikiečiai?
                                      - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                                      Comment


                                        Kol kazkas pasakys kokiu isskirtiniu teisiu reikalauja LGBT tol si diskusija beprasme.
                                        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                        - George W. Bush President of the USA

                                        Comment


                                          Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                          Netoleruojantys išsišoka daug dažniau, pateikdami savo išsigimusius stalininius argumentus ir neigdami tai, kas nesuvaržytoje visuomenėje jau prieš daug metų yra tapę norma.

                                          Rekomenduojama norintiems tapti supratingesniais.

                                          Youtube video
                                          Na pats norėjau šitą video įkelti, puikiai parodo kaip mes jaučiamės visuomenėje. Rekomenduoju pažiūrėkit, jei tada nesuprasit kodėl męs norim lygių teisių, tada jau su jumis bus beprasmė diskusija
                                          - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                                          - Rusija su Amerika kariauja.
                                          - Ir ką, kaip ten reikalai?
                                          - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                                          - O amerikiečiai?
                                          - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X