Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujoji Lietuvos vėliava - šiaurinės tematikos palytėta

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #41
  Parašė alonso Rodyti pranešimą
  Man asmeniškai 5 ir 6 atkrenta pirmiausiai - dominuojanti raudona spalva nelabai rišasi su mūsų tautinėmis geltona ir žalia.
  Nesu didelis šitos srities specialistas, bet kiek man žinoma tai tautinės Lietuvos spalvos kaip tik ir yra žalia ir raudona.

  O atmetus visas vertybes ir įsitikinimus ir žiūrint iš estetinės pusės gražiausios 4 ir 6.

  Parašė Maarko Rodyti pranešimą
  O vat kalbant apie vytį tai ar nebūtų paprasčiausia norit pakeisti juo trispalvę nustatyti Lietuvos vėliavos naudojimą istatymu, kuriame būtų nurodyta, kad reprezentuojant valstybę turėtų būti naudojama ne tautinė vėliava o valstybinė?
  Toli gražu. Esmė ta, kad trispalvė būtent ir yra valstybinė vėliava. Tas įtvirtinta Konstitucijoje, negana to, tame jos skirsnyje, kurio be referendumo nepakeisi.
  Got sun in my face, sleeping rough on the road

  Comment


   #42
   Sorry, gal aš čia šiek tiek ne į temą, bet parodysiu ir saviškį variantą. Neabejoju kad su šia vėliava pasaulyje tikrai neliktume nepastebėti!

   Comment


    #43

    Jei per vidurį vėliavos nusipieštume didelį falą, taip pat neliktume nepastebėti.

    Parašė alonso Rodyti pranešimą
    Man asmeniškai 5 ir 6 atkrenta pirmiausiai - dominuojanti raudona spalva nelabai rišasi su mūsų tautinėmis geltona ir žalia.

    Atvaizdas

    1 bei 3 spalvų derinys ne koks. Asmeniškai, gražiausiai žiūrisi 2 bei 4.
    2, 5, 6 variantai, 6 pirmaujant su tam tikru atotrūkiu.

    Raudonos spalvos fonas čia "rišasi", nes toks fonas yra mūsų istorinės valstybės vėliavos.
    Paskutinis taisė ; 2010.02.24, 17:51.
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


     #44
     Parašė alonso Rodyti pranešimą
     Man asmeniškai 5 ir 6 atkrenta pirmiausiai - dominuojanti raudona spalva nelabai rišasi su mūsų tautinėmis geltona ir žalia.
     Raudona, kaip tik yra labiausiai tautinė. Žalia irgi daugmaž (Tautiniai drabužiai, Mažosios Lietuvos vėliava). Tuo tarpu geltona buvo įdėta tik tam, kad vėliava būtų "linksmesnė" .
     Post in English - fight censorship!

     Comment


      #45
      Parašė Rugby Rodyti pranešimą
      Sorry, gal aš čia šiek tiek ne į temą, bet parodysiu ir saviškį variantą. Neabejoju kad su šia vėliava pasaulyje tikrai neliktume nepastebėti!
      Lygiai tokią pačią buvau nupeckiojęs, bet pasišlykštėjęs ištryniau.

      Comment


       #46
       man regis galim sutart, kad geltonas fonas atrodo šlykščiai apskritai, kuo mažiau geltonos, tuo geriau - taip sakant, tegul saulė lietuvos mažiau truputį šviečia. 6 patinka, bet kažko jau pernelyg norvegiška...

       dėl skandinaviškumo: kaip pradėsim save suprasti visų valstybių kontekste, tokie ir būsim realiai šitas pokytis lemtų lietuvos perrašymą iš vidurio europos arba posovietinės erdvės į skandinaviją, tarsi įpareigotų pasitempti ir neatsilikti nuo aukštų skandinaviškų standartų, reikalautų daugiau pastangų įgyvendinant gerovės valstybę (nuo ko dabartinė vyriausybė bėga). tam tikra prasme turėtume tapti neutralesni užsienio politikoje. ir dar gi problema, bent jau istoriškai esame, priešingai nei visos šiaurės šalys (danija pusiau taip...), katalikiškų šaknų valstybė, tad konfliktas gali šitoj vietoj būt užprogramuotas. o ką jau kalbėt, kad faktiškai lietuva yra baltarusijoje... va kaip čia:

       tik kol už 30 km nuo vilniaus stovi ES siena, tol galima pamiršti savo centrinės europos identitetą ir gal tikrai bėgt kitur?
       ps. man tragiškai patinka istorinė vėliava su vyčiu. žinau bent 1 pastatą, nuo kurios tokią galėčiau nusikabint deja, negražu taip ir reiks ieškot kas ras dar daugiau gerų pasiūlymų, kur nors čia į forumą dėkit

       Comment


        #47


        Va variantas visiems trokštantiems susitapatinti su skandinavija ir šiaurės šalimis, o taip pat jų kryžiais, bei kad kuo mažiau geltonos.

        Comment


         #48
         Parašė Rijikas Rodyti pranešimą
         faktiškai lietuva yra baltarusijoje... va kaip čia:
         Atvaizdas
         Iš kur tokį šlykštų žemėlapį ištraukiai?

         Comment


          #49
          O jeigu vėliavoje naudoti baltiškus ženklus, kad ir baltišką svastiką, kaip manot?

          Įdomu būtų pamatyti šias vėliavas pilnai

          Paskutinis taisė oranger; 2010.02.24, 19:05.

          Comment


           #50
           Aš nesuprantu, kodėl lietuviška vėliava atrodo afrikietiška ar slaviška - daugybė vėliavų panašios visame pasaulyje.
           Kodėl turime keisti vėliavą, norint pritapti prie Skandinavijos? Nesvarbu, kas parodyta žemėlapiuose, mes su jais bendros istorijos beveik neturim. Kaip sakė - su trispalve kėlėmės, su trispalve ir pražūsim. Jau seniai mūsų trispalvė buvo sukurta ir vien dėl įvaizdžio keisti vėliavą tai vaikų žaidimai... Jeigu labai norit būti skandinavais, tai užsidėkit ant mašinos tų šalių vėliavas, ant marškinėlių nusipieškit...
           Kažkodėl man labai vaikiškai atrodo...
           100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

           Comment


            #51
            Mano Lietuvos vėlevos versija

            Comment


             #52
             Geografiskai mes esame centre Europos. Baikit demagogija del siaures salies... Rysiai su skandinavais buvo menki, daug menkesni nei su vokieciais, ir ivairiais slavais. Taip kad 0 argumentu uz skandinaviska veliava.
             Ir baikit tas nesamones - tautine veliava, valstybine veliava.

             As sutinciau tik su svastika. Reikia kietos valdzios musu saliai.

             Comment


              #53

              Comment


               #54
               net negaliu ziureti i tokius dalykus turime savo trispalve, daugiau mums nieko ir nereikia, o tos velevos kaip kokie svetimkunei.

               Comment


                #55
                Mano nuomonė- dabartinė vėliava yra pati geriausi. Sakau tai ne dėl patriotizmo. Tiesiog iš tiesų, dabartinė vėliava neprimena nei vienos iš pasulio šalių (dėl Etiopijos- tiesiog taip netikėtai išėjo, kad turime dvi panašias vėliavas). Trys spalvos, kurių reikšmė aiškiai apibrėžta, yra patrauklios ir malonios lietuvio akiai, vėliavoj nėra jokių "pribambasų", todėl ji lengvai įsimenama. O jos prilyginimas sovietų pailikimui- jau tikrai iš koto spirtas

                Ir kodėl mes turime tapatinti save su Rytais ar Šiaure? Mes- laisva ir nepriklausoma valstybė
                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                Comment


                 #56
                 [QUOTE=Vilnietizz;411816] dabartinė vėliava neprimena nei vienos iš pasulio šalių (dėl Etiopijos- tiesiog taip netikėtai išėjo, kad turime dvi panašias vėliavas) [QUOTE]                 ...o kodėl niekam Lietuvos vėliava nėra panaši į Bulgarijos? Aš žiūrėdamas per TV kokią Olimpiadą kartais net pašoku iš vietos kai kokį slidininką rodo, galvoju iš kur čia lietuvis? Basanavičius šiaip ir gyveno Bulgarijoj, ir ta sąsaja tikrai nėra paskutinėj vietoj...

                 Comment


                  #57
                  Parašė boo Rodyti pranešimą
                  ...o kodėl niekam Lietuvos vėliava nėra panaši į Bulgarijos?
                  Man ji tampa panaši į Bulgarijos vėliavą tik tada, kai geltona spalva išblunka saulėje (taikau pavyzdį automobilių lipdukams).
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                   #58
                   [QUOTE=boo;411828][QUOTE=Vilnietizz;411816] dabartinė vėliava neprimena nei vienos iš pasulio šalių (dėl Etiopijos- tiesiog taip netikėtai išėjo, kad turime dvi panašias vėliavas)                   ...o kodėl niekam Lietuvos vėliava nėra panaši į Bulgarijos? Aš žiūrėdamas per TV kokią Olimpiadą kartais net pašoku iš vietos kai kokį slidininką rodo, galvoju iš kur čia lietuvis? Basanavičius šiaip ir gyveno Bulgarijoj, ir ta sąsaja tikrai nėra paskutinėj vietoj...
                   Prie ko cia Bulgarija? Jo majo, panasiu spalvu rasi visose veliavose. Daugumos saliu veliavose yra raudona spalva. Tai ar dabar del to reikia kompleksuoti? Zalios atspalvis ne toks...

                   Comment


                    #59
                    Parašė canada90 Rodyti pranešimą
                    Labai kvailai atrodo kryžiukai abejose Baltijos pusėse. Tiksliau, labai nenatūraliai, kaip kokioj alternatyvioj realybėj.
                    Paskutinis taisė rat; 2010.02.24, 21:13.

                    Comment


                     #60
                     man tai ši tema atrodo visiškai kvailai

                     Comment

                     Working...
                     X