Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

IT - programavimas, tinklai, DB ir daug daugiau ...

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Supratau, kad IP nerodo viešai, tas ir taip aišku. Tačiau vienas draugas sakė, jog turi pažįstamų draugų informatikų, kurie vos panorėję galėtų viską matyti. Sakė, jog kažkur per kompą reikia žiūrėti ir tiek. Kur konkrečiai - nepatikslino.

P.S. Šiaip tai ten aš turėjau susikūręs ne vieną fake accountą Instagrame, iš kurių siūlydavau pažįstamiems ir nepažįstamiems tam tikrus dalykus. Tai vienas jų prigrasino, kad kai išsiaiškins kas čia jam rašo, man praktiškai bus mirtis. Iš vienos pusės skamba tik kaip grasinimas, iš kitos - gal tikrai įmanoma per kur nors susižinoti konkretų asmenį? Būtent asmenį, o ne IP adresą jis turėjo minty. Nes kas iš to, jei matysi tik IP, o esmė jam buvo - kas čia toks rašo...
    Paskutinis taisė Kristupas0220; 2021.02.20, 22:09.

Comment

Neįmanoma išsiaiškint.

Comment

Na taip, nebent per policiją, tačiau tam reikia remtis kokiu nors straipsniuku pagal BK. Beje, o kaip policija tai išsiaiškina? Kaip suprantu, jie kreipiasi į interneto paslaugų tiekėją ar kaip?

Comment

Taip, tada kreipiasi į Instagram ar Facebooką ir gauna aktualią info. Po to pagal IP galima atsekti.

Comment

Šiaip pagalvojau, kad yra būdas, kaip bent jau IP galima gana nesunkiai išgauti o su daugiau pastangų ir kitus asmeninius duomenis, bet nebesiplėsiu, nes kiek suprantu, tuo tik padėčiau daryti dalykus kurie jei ne su įstatymais prasilenkia, tai bent jau su etika.

Parašė Kristupas0220
            P.S. Šiaip tai ten aš turėjau susikūręs ne vieną fake accountą Instagrame, iš kurių siūlydavau pažįstamiems ir nepažįstamiems tam tikrus dalykus.

Comment

Tai man tai neaktualu, aš nesiekiu išsiaiškinti kito žmogaus duomenų. Čia jie nori išsiaiškinti, kas aš toks. Bet abejoju, ar jie skaito šį forumą...
              O kaip IP adresas surištas su konkrečiu asmeniu? Juk perkant kompiuterį parduotuvėje atrodo nereikia pateikti savo asm. duomenų...

Comment

Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                Tai man tai neaktualu, aš nesiekiu išsiaiškinti kito žmogaus duomenų. Čia jie nori išsiaiškinti, kas aš toks. Bet abejoju, ar jie skaito šį forumą...
                O kaip IP adresas surištas su konkrečiu asmeniu? Juk perkant kompiuterį parduotuvėje atrodo nereikia pateikti savo asm. duomenų...
                Kompiuteris nėra lygu internetas. Norėdamas įsigyti interneto ryšį tu privalėsi pateikti savo asmens duomenenis ryšio tiekėjui. Viską supaprastinant, pasirašant ryšio pirkimo sutartį, interneto duomenų tiekėjas prisikiria tau vieną ar kitą IP adresą ir tą registruoja.
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

Comment

Parašė 99 Rodyti pranešimą

Kompiuteris nėra lygu internetas. Norėdamas įsigyti interneto ryšį tu privalėsi pateikti savo asmens duomenenis ryšio tiekėjui. Viską supaprastinant, pasirašant ryšio pirkimo sutartį, interneto duomenų tiekėjas prisikiria tau vieną ar kitą IP adresą ir tą registruoja.
                  Bet gali pirkti burner telefona ir SIM kortele nepateikdamas jokios asmenines informacijos. Zinoma tokios korteles papildymus irgi reiketu grynais pirkti.

Comment

Working...
                  X