Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pensijos, pensijų fondai, laiminga senatvė ir t.t.

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

  II pakopa eina į specialius fondus, III pakopa gerokai laisviau. Panašu, kad šitu pakeitimu faktiškai sujungs II ir III pakopas.
  Manau nieko bendro tarp analizuojamų pakeitimų ir II pakopos.
  IMHO tai liestų nebent tik III pakopą.

  Comment


   Šiuo metu į pensijų fondus per metus be mokesčių galima pervesti ne daugiau kaip 1.500 Eur.
   Parašė Sula Rodyti pranešimą
   Nelabai supratau, ką reiškia ši frazė. Ar tikrai yra toks apribojimas (šiaip aš jau turėčiau jį viršyti)?
   Netiksliai žurnalisto parašyta. Turėta omenyje, kad mokesčius galima susigrąžinti nuo sumos, pervestos į trečios pakopos fondą, ne didesnės negu 1500 €. Jei pervedei daugiau, mokesčių nuo viršytos sumos nesusigrąžinsi. "Uždarbis" 15%, tokių sumų retai kas pasiūlo net su didele rizika. O čia - garantuoti 15%. Labai rekomenduoju.

   O į naują įstatymą žiūriu gana atsargiai. Kaip liberalių pažiūrų pilietis džiaugiuosi, kad atsiranda galimybė pačiam valdyti savo investicijas į pensiją. Tačiau įstatymas leidžia neprofesionaliam investuotojui visiškai pradanginti savo būsimą pensiją priėmus katastrofiškai prastus investicinius sprendimus. Kažkaip norėtųsi, kad neprofesionalūs investuotojai būtų labiau apsaugoti patys nuo savęs. Nors gal be reikalo baiminuosi. Svarbiausia, kad valstiečių ir darbo partijos rinkėjai tik nepradėtų masiškai žaisti investuotojų, o po 40 metų sulaukę pensinio amžiaus neateitų nuskurdę ir išbadėję prie Seimo daužyti langų ir reikalauti atimti iš tų, kurie savo būsimos pensijos neiššvaistė.


   Paskutinis taisė Dovydas; 2020.01.22, 01:47.

   Comment

   Working...
   X