Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Comment


   Parašė evil Rodyti pranešimą
   investuotojams (kuriem mažiau patrauklus Kaunas su 260 tūkst. gyventojų nei su 350 tūkst.,.
   Argumento neikeičia, tiesiog faktinis patikslinimas:
   Gyventojų skaičius (2019 m. sausio 1 d.) – 286,7 tūkst.

   Comment


    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Argumento neikeičia, tiesiog faktinis patikslinimas:
    Gyventojų skaičius (2019 m. sausio 1 d.) – 286,7 tūkst.
    (2019 m. liepos 1 d.) – 287 009 pliusas
    Show must go von!

    Comment


     Viskas teisėta Kaune:
     Vertingos žemės Kaune parduodamos pusvelčiui: išaiškino gudrią schemą https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/vertingos-zemes-kaune-parduodamos-pusvelciui-isaiskino-gudria-schema.d?id=82670225
     Kaip pusvelčiui įsigyti sklypą prie Nemuno Kaune? Pakanka palaukti, kol gardus kąsnelis atsidurs aukcione, turėdamas labai nepatrauklią visuomeninę paskirtį. Tuomet reikia išlaukti, kol gerokai nukris sklypo kaina, o po to – viskas kaip iš pypkės, skelbia INIT televizija. Kauno televizijos žurnalistai pasakoja tolesnę eigą: urbanistai perbraižo bendrąjį planą, urbanistų sutuoktinės parengia projektą paskirties keitimui, kažkas gauna didžiulį pelną, miestas ir jo gyventojai – riebią špygą.
     INIT TV išsiaiškino, kad sklypą įsigijo bendrovė „Plėtros fondas“, įsikūrusi tais pačiais metais, kuris įvyko ir sandoris. Bendrovė skelbia užsiimanti nekilnojamojo turto supirkimu. Bendrovėje dirba vienas žmogus, o metinė apyvarta – pustrečio tūkstančio eurų. Atlyginimų eilutėje įrašytas nulis. INIT TV tvirtina, kad sklypo savininkas esą jau žino, kad sklypo paskirtis netrukus bus pakeista į gyvenamųjų namų, o be to – gauna ir dovanų – automobilių stovėjimo vietas už sklypo ribų, t.y. valstybinėje žemėje.

     Comment


      Ne tik Kaune, o visoje Lietuvoje. Savivaldybės neužsima NT plėtojimu, nes tai nėra jų funkcija. Nereikalingas turtas parduodamas taip kaip yra, o jau nusipirkusio darbas jį vystyti - nori keičia paskirtį, nenori nekeičia. Nes jei savivaldybės pradėtų užsiimti sklypų paskirties keitimu tai tada galėtų gal ir statybom užsiimt? Nes neduok dieve koks verslinkas nusipirks sklypą ir uždirbs pelno pastatydamas butus. Na o pastačius butus tai jau reiktų gal ir B&B veikla užsiimti savivaldybėm? Kur riba? Galėtų savivaldybės ir prieš parduodami nudėvėtus automobilius surenomontuot - brangiau parduotų.
      Čia tiesiog idiotai medžių gynėjai konspiracijos teorijas kuria.

      Comment


       Užsidirba ne verslininkas statydamas butus, o tarpininkas suderinantis žemės paskirties keitimą. Ar savivaldybė neturėtų kur tų pinigų dėt? Plius būtų skaidresnis procesas, nes pirktų ne tik žinatys kur/ką/kaip suderinti.

       Comment


        Tai visiems žinoma aukso gysla - sklypų paskirties keitimas ir dalinimas.

        Comment


         Tai tokiu atveju reiktų visus sklypus savivaldybei pardavinėti prieš tai pakeitus paskirtį į daugiabučiams - nuo to labiausiai užsidirbtų. Nors realiai nieko neužsidirbtų, nes žemė valstybinė. Bet realiai pradžioj išvalyti sklypą nuo pastatų reiktų nes negalėtum pardavinėti daugiabučių sklypo su visuomeninės paskirties pastatų likučiais. Visa šitai išeina už savivaldybės funkcijų ribų.

         Comment

         Working...
         X