Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno miesto savivaldybė

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • aviDer
  replied


  Kauno rotušėje inauguruotas naujasis Kauno meras R.Mikaitis

  Kauno miesto rotušėje pirmadienį surengta Kauno miesto savivaldybės mero Rimanto Mikaičio inauguracijos ceremonija.

  „Sau ir visai miesto tarybai nuolat priminsiu, kad esame išrinkti ne valdyti, o tarnauti žmonėms“, – Kauno miesto rotušėje surengtoje mero inauguracijos ceremonijoje sakė naujasis miesto vadovas Rimantas Mikaitis.

  Pirmadienio popietę vykusios inauguracijos metu miesto merui R.Mikaičiui įteiktas miesto raktas – valdžios simbolis, ir uždedama mero grandinė – išskirtinumo ženklas. Tradiciškai miestui meras R.Mikaitis kartu su žmona Giedre padovanojo simbolinę statinaitę midaus ir vieną monetą.

  „Kauniečiai yra ypatinga bendruomenė. Jiems būdingas verslumas, rafinuota kultūra, tradicijų puoselėjimas ir neapsimestinis patriotizmas. Tai laisvę mylintys žmonės“, – savo kalboje sakė R.Mikaitis.

  Pabrėžęs, kad kauniečiai yra orūs ir reiklūs, drąsūs ir sumanūs, inauguruotas meras pripažino, kad miestiečiams įsipareigoti yra didžiulė atsakomybė. „Aš prisiimu šią atsakomybę ir tikiu, kad man pavyks dorai tarnauti visiems – jaunimui ir senjorams, dirbantiems ir vargstantiems, įvairių pažiūrų ir tikėjimų, visų socialinių grupių žmonėms“, – žadėjo R.Mikaitis.

  Inauguracijos ceremonijoje dalyvavo LR Seimo, LR Vyriausybės atstovai, miestų merai, Kauno arkivyskupas metropolitas, universitetų rektoriai, tarybos nariai, visuomenės nariai. Ceremoniją taip pat stebėjo R.Mikaičio dukra Rasa ir sūnus Marijonas.

  „Šiandien iš naujo atveriamos Kauno miesto durys. Tikiu, kad Kaunas naujo mero ir naujos tarybos iniciatyva taps dar ryškesnis negu iki šiol“, – sveikindamas merą kalbėjo Seimo pirmininkės pavaduotojas Algis Kašėta.

  Priminęs, kad Kaunas buvo uostas, laikinoji sostinė, o dabar yra krepšinio ir gero džiazo sostinė, Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius linkėjo, kad laikinumo jausmas netaptų sprendimų priėmimo varomąją jėga.

  Ceremonijoje dalyvavęs Vilniaus meras Artūras Zuokas užsiminė, kad pakeliui į Kauną galvojo apie pradėtus darbus ir dvimiesčio idėją, kuri pastaruosius metus buvo primiršta. Kaip postūmį bendradarbiauti A.Zuokas R.Mikaičiui įteikė leidimą lankytis Vilniaus miesto savivaldybės 19-ajame aukšte ir naudotis ten esančiu darbo kabinetu susitikimams ir bendriems darbams. Sostinės vadovas taip pat padovanojo Vilniaus simbolį – baltą angelą. „Turint tiek midaus, angeliukas prie stalo nepamaišys“, – mostelėjęs į R.Mikaičio dovanotą midaus statinaitę juokavo A.Zuokas.

  „Tai tik proceso pradžia. Rinkimai baigėsi, darbai prasideda“, – Kauno vadovui priminė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

  Mero pasveikinti atėjęs Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius prisipažino, jog mero pažadas ne valdyti, o tarnauti, jam padarė įspūdį. „Atidžiai išklausiau jūsų įsipareigojimus ir nelabai ką begaliu pridurti. Jūsų tarnystė nebus lengva. Meldžiuosi, kad koalicija galvotų apie miesto interesus, tada ir merui bus lengviau“, – kalbėjo S.Tamkevičius.

  „Pakelkime taures už Kauną ir kauniečius“, – simbolinei taurei šampano kvietė inauguruotasis meras R.Mikaitis.

  Komentuoti:


 • Andrewass
  replied
  Dar apie Garbaravičių
  http://ikrauk.15min.lt/fotopolicija/34676
  Buvusio Kauno miesto mero A.Garbaravičiaus automobilio statymo įpročiai

  Komentuoti:


 • Čikupakas
  replied
  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
  O aš nematau kuo didžiuotis, kad Prisikėlimo bažnyčia vis dar stovi šiukšlyne, kad Panemunės tiltas dar avaringesnės būklės nei prieš 4 metus, kad Laisvės al. vis dar nušiurus, kad D&G stadionas paverstas griūti pasmerktu paveldu ir t.t. ir pan.
  Tuo niekas ir nesididžiuoja..

  Komentuoti:


 • Tomas
  replied
  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
  Bažnyčia rekonstruoti buvo pradėta dar 1988m. Tilto būklė jau buvo avarinė, nelabai matau kuo didžiuotis..
  O aš nematau kuo didžiuotis, kad Prisikėlimo bažnyčia vis dar stovi šiukšlyne, kad Panemunės tiltas dar avaringesnės būklės nei prieš 4 metus, kad Laisvės al. vis dar nušiurus, kad D&G stadionas paverstas griūti pasmerktu paveldu ir t.t. ir pan.

  Komentuoti:


 • Čikupakas
  replied
  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
  Dar rekontruotas Aleksoto tiltas, baigta statyti Prisikėlimo bažnyčia, net ir Ryanair'ui buvo duota pinigų, kad pradėtų skraidyt į Kauną.
  Bažnyčia rekonstruoti buvo pradėta dar 1988m. Tilto būklė jau buvo avarinė, nelabai matau kuo didžiuotis..

  Komentuoti:


 • Tomas
  replied
  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
  Trumpai apindrendinant, - kai per didžiausią ekonomikos augimą(tuometu buvo Garbaravičiaus kadencija) visi Lietuvos miestai kilo ir gražėjo, o Kaunas taip ir toliau buvo stagnacijos būsenoj.
  Na kodėl - juk buvo pastatytas "Akropolis", išgrįstos gatvės Fredos miestelyje ...

  Dar rekontruotas Aleksoto tiltas, baigta statyti Prisikėlimo bažnyčia, net ir Ryanair'ui buvo duota pinigų, kad pradėtų skraidyt į Kauną.

  Komentuoti:


 • liutass
  replied
  Ok ok, baisus žmogus

  Komentuoti:


 • Andrewass
  replied
  http://www.lrytas.lt/-11419073611141...mos-valdas.htm
  Įtartinus sandorius, prisidengdamas įstatymais ir apylinkės teismo sprendimais, laimina Kauno meras Arvydas Garbaravičius.
  http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...s.d?id=2601391
  Negana to: iš V.Šustausko K.Brudersą perėmė dabartinis Kauno meras centristas Arvydas Garbaravičius, paskyręs jį savo visuomeniniu patarėju. K.Brudersas priimtas ir į Centro sąjungos (prieš jai susijungiant su liberalais) Kauno skyrių. Šis "daktarų" žmogus turi nemažai įtakos miesto savivaldybės personalo ir finansų reikalams.
  http://www.lrytas.lt/-11411946631139...-cenzoriai.htm
  Valdininkams burnas užkišo naujieji cenzoriai
  Miesto meras Arvydas Garbaravičius, kaip dažniausiai tokiais atvejais nutinka, teigė nežinantis, kas inicijavo minėtą įsakymą.
  http://www.lrytas.lt/-11630679341162...-koalicija.htm

  Kauno taryboje žlugo valdančioji koalicija

  Svarstyti šiuos klausimus miesto politikams pasiūlė Kauno meras liberalcentristas Arvydas Garbaravičius.


  Juoda katė tarp dviejų mero ir buvusio jo bičiulio A.Keserausko perbėgo po to, kai administracijos direktorius ėmė analizuoti įvairių Savivaldybės skyrių darbą, savo pirmtakų rengtus projektus ir sutartis.

  Naujajam Savivaldybės administracijos vadovui pirmiausia pasirodė įtartina Aleksto prietilčio statybos koncesijos sutartis.

  Paaiškėjo, kad miestas dėl šios sutarties galėjo prarasti apie 20 mln. litų. Šiuos faktus paviešino žiniasklaida, o tai sukėlė mero nepasitenkinimą.Kitas faktas, dėl kurio A.Keserauskas nusprendė netylėti, buvo Fredos miestelio statyba.


  http://www.lrytas.lt/-11740463901173...-interesus.htm

  Kauno tarybos narys A.Žilevičius supainiojo viešus ir privačius interesus


  Dėl A.Keserausko ir mero A.Garbaravičiaus veiksmų VTEK taip pat yra pradėjusi tyrimą.
  2 min paieškos delfi.lt ir lrytas.lt, kitur neturiu laiko ieškot.

  Papildau su Kauno dienos archyvu:

  http://kauno.diena.lt/dienrastis/kit...-verslas-23761
  Kauno mero Arvydo Garbaravičiaus žmona Rita nenoriai prisimena, ką dirbo bendrovėje, kuriai ne kartą atiteko pelningi “Lietuvos energijos” užsakymai

  http://kauno.diena.lt/dienrastis/kit...andoriai-15323
  Privatizavimo užkulisiuose - įtartini sandoriai
  Po Kauno politikų sprendimų Savivaldybės parduodamų objektų kaina dažniausiai sumažėja net dešimt ir daugiau kartų
  http://kauno.diena.lt/dienrastis/kit...i-langai-24199

  Milijoninį sandorį reprezentuoja išdaužyti langai
  Savivaldybės įsigytas “Girstutis” iki šiol stūkso tuščias ir apleistas, o valdžia vis dar kalba apie investicinį projektą
  http://kauno.diena.lt/dienrastis/kit...skandale-13768
  Kaunietiški epizodai valstybinės reikšmės skandale
  Į abejotinų ryšių tinklą norėta įnarplioti ir Kauno merą

  Valstybės saugumo departamento slaptoje pažymoje minima ir Kauno mero Arvydo Garbaravičiaus pavardė.
  http://kauno.diena.lt/dienrastis/kit...kariauna-21301
  Paslaptinga mero patarėjų kariauna
  “Kauno diena” pasidomėjo, kokie neetatiniai konsultantai supa miesto vadovą Arvydą Garbaravičių

  Prieš keletą mėnesių Kauno meras Arvydas Garbaravičius pagaliau legalizavo savo neoficialų patarėją, prieštaringai vertinamą praėjusios kadencijos Tarybos narį Karolį Bruderį. Jis tapo visuomeniniu patarėju. Dėl savo įtakos Kauno merui Savivaldybėje šis politikas vadinamas pilkuoju kardinolu. “Kauno dienai” pradėjus domėtis mero aplinka, paaiškėjo, kad Savivaldybėje dažnai pastebima ir dar viena prieštaringai vertinama asmenybė - buvęs komunistų “platformininkų” Kauno skyriaus lyderis Rimvydas Tvarijonas.
  http://kauno.diena.lt/dienrastis/kit...na-afera-10107
  Panemunės šile bręsta dar viena afera
  Miesto politikų užmojai privatizuoti sudegusį pastatą sulaukė aplinkosaugininkų protestų

  Praėjusiais metais tyrimą atlikęs aplinkos ministras Arūnas Kundrotas taip pat rado nemažai pažeidimų. Tąkart siūlyta skirti nuobaudas įvairiems Kauno valdininkams. Įdomiausia, kad nuomos sutartis su bendrove “Rodena” pasirašyta tada, kai Kauno apskričiai vadovavo dabartinis Savivaldybės administracijos direktorius Giedrius Buinevičius. Įsakymą pasirašė ir sutartį sudarė jo pavaduotoju dirbęs dabartinis miesto meras Arvydas Garbaravičius.
  Giedrius Buinevičius, kaip žinią buvo atleistas iš savivaldybės dėl AAA Respubliką ir kitų susijusių skandaliukų


  http://kauno.diena.lt/dienrastis/kit...-i-freda-46067

  Įtakingų Kauno brolių artimieji žengia į Fredą [1]
  Palankiomis sąlygomis skandalingajame kvartale politikų giminaičiai įsigijo įvairaus nekilnojamojo turto

  Fredos miestelyje, kurį Lietuvoje išgarsino už Kauno savivaldybės pinigus išasfaltuotos gatvės, įsikurs miesto merui Arvydui Garbaravičiui ir jo broliui Seimo nariui Ramūnui Garbaravičiui artimi žmonės.

  Su Garbaravičių pavarde siejamas jau ne vienas, o keli nekilnojamojo turto objektai. Įkurtuvėms trijų kambarių bute rengiasi mero brolio R.Garbaravičiaus sūnus. Vilų alėjoje dviejų sklypų savininkė yra R.Garbaravičiaus žmonos sesuo.


  liutass
  Nelabai domiuosi, todel galejau ir primirsti. Primink TOP3
  Man rodos jau čia visas TOP 10 gaunasi
  Paskutinis taisė Andrewass; 2011.05.06, 15:54.

  Komentuoti:


 • liutass
  replied
  Kiek tai yra vieno mero sprendimai? Juk jis nieko nesprendzia. Viska sprendzia taryba.

  Komentuoti:


 • Čikupakas
  replied
  1.
  A.Garbaravičius į Antikorupcijos komisijos akiratį pateko paaiškėjus, kad už Kauno savivaldybės pinigus buvo išasfaltuotos gatvės privačioje teritorijoje Fredoje.

  2.

  Padlaižiavimas maximai ir leidimas statyti akropolį visiškai netinkamoj vietoj.

  3.

  Už Respublikos viešbučio pardavimą betkam ir dabartinę padėtį didelė dalis nuopelnų tenka Garbaravičiui.

  Tokių nesąmonių yra tiek, kad Garbaravičius mano akyse seniai kritęs labai žemai, o jo vardas tai apskritai asocijuojasi su visokiais keiksmažodžiais Trumpai apindrendinant, - kai per didžiausią ekonomikos augimą(tuometu buvo Garbaravičiaus kadencija) visi Lietuvos miestai kilo ir gražėjo, o Kaunas taip ir toliau buvo stagnacijos būsenoj.

  Komentuoti:


 • Tomas
  replied
  Atsitiktine tvarka:

  1. Pardavė elektrinę Gazpromui.
  2. Pardavė 1/2 miesto centro Akropoliui.
  3. Išklojo trinkelėm Fredos miestelį.
  4. Bandė pastatyti areną už milijardą Lt.

  Komentuoti:


 • liutass
  replied
  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
  Trumpa atmintis tamstos, kad pamiršote Garbaravičiaus darbelius, bet čia jau jūsų problema.
  Nelabai domiuosi, todel galejau ir primirsti. Primink TOP3

  Komentuoti:


 • Andrewass
  replied
  Parašė liutass Rodyti pranešimą
  Jis buvęs Kauno meras, berods, ar ne pirmasis, išbuvęs visą keturių metų kadenciją (gal klystu). O jei jis korumpuotas, tai turėtų būti STT išvestas, kaip atsitiko su daugeliu koncervatorių importuotų valdininkų (pradedant nuo Balučio).
  Taip. Pirmas išbuvo visus 4 metus. Bet tai tikrai nebuvo geriausias Kauno Meras, švelniai tariant Apskritai Kaune su merais prastai, Asmeniskai man tai tik Erikas Tamašauskas paliko geresnį įspudį, nors meru buvo ir labai trumpai.
  Paskutinis taisė Andrewass; 2011.05.06, 14:48.

  Komentuoti:


 • Čikupakas
  replied
  Parašė liutass Rodyti pranešimą
  Jis buvęs Kauno meras, berods, ar ne pirmasis, išbuvęs visą keturių metų kadenciją (gal klystu). O jei jis korumpuotas, tai turėtų būti STT išvestas, kaip atsitiko su daugeliu koncervatorių importuotų valdininkų (pradedant nuo Balučio).
  Nori pasakyt, kad mūsų valstybėje organizacijos kovojančios prieš korupciją yra tokios puikios, jog sugaudo kiekvieną korumpuotą valdininką?
  Trumpa atmintis tamstos, kad pamiršote Garbaravičiaus darbelius, bet čia jau jūsų problema.

  Komentuoti:


 • liutass
  replied
  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
  Žiauriausia, kad tarybos nariai balsuoja už tą seną pirdžių. Šis faktas labai daug pasako apie mūsų savivaldybės lygį.
  Jis buvęs Kauno meras, berods, ar ne pirmasis, išbuvęs visą keturių metų kadenciją (gal klystu). O jei jis korumpuotas, tai turėtų būti STT išvestas, kaip atsitiko su daugeliu koncervatorių importuotų valdininkų (pradedant nuo Balučio).

  Komentuoti:


 • Čikupakas
  replied
  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
  Kupčinskas sakė, kad Garbaravičius vagis, todėl čia kas juokiasi, kas pergyvena ...
  Kupčinskas ne prie ko. Žiauriausia, kad tarybos nariai balsuoja už tą seną pirdžių. Šis faktas labai daug pasako apie mūsų savivaldybės lygį.

  Komentuoti:


 • Andrewass
  replied
  Na sutikite - darosi juokinga, kai antikorupcijos vadovo kėdėje sėdės galimai labiausiai korumpuotas tarybos narys
  Buvo juokinga, jau per pirmajį posėdį, kai visi kas tik galėjo išdavinėjo vieni kitus, o tada kaltino vieni kitus, kad jie juos išdavė Kupčinsko atvejis, Ručienės atvejis, Jaunosios lietuvos atvejis

  Komentuoti:


 • liutass
  replied
  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
  Kupčinskas sakė, kad Garbaravičius vagis, todėl čia kas juokiasi, kas pergyvena ...
  Man juokingiau, kai Kupčinskas sakė "leiskite mums pabaigti statyti areną"

  Komentuoti:


 • Tomas
  replied
  Kupčinskas sakė, kad Garbaravičius vagis, todėl čia kas juokiasi, kas pergyvena ...

  Komentuoti:


 • liutass
  replied
  Kas jums juokinga?

  Komentuoti:

Working...
X