Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto savivaldybė

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Bent jau mano rate t.y. jaunas, gerai uždirbantis urban elite tai Šimašius užsidirbo nesvietiškai daug taškų su šituo open beach. Ir kiekviena homosovietiko ir ura patrioto ašara vis prideda po tašką.

  Comment


   Dar Adomėno pasisakymo laukiu. Nes be jo nuomonės tokie dalykai tiesiog negali praeiti.

   O Karbauskas tuo metu duria mirtiną dūrį Šimašui į paširdžius. Beach'o nebebus!

   R. Karbauskis žada, kad jau kitą savaitę Lukiškių aikštėje pliažo neliks
   Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vadovas Ramūnas Karbauskis žada, kad įstatymo projektas dėl Lukiškių aikštės bus svarstomas skubos tvarka ir priimtas dar šią sesiją, tad sostinės savivaldybės įrengto paplūdimio šioje aikštėje neliks. „Yra registruotas projektas, bus paprašyta skubos, šnekame apie šitos aikštės statusą, svarbą ir principus, kuriais vadovaujantis kas gali būti šioje aikštėje daroma. Priėmimas planuojamas šioje sesijoje“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė R. Karbauskis.

   Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/naujienos/m...pliazo-neliks/ .
   Bet tai kai gerą čia Mašius prastūmė. Ta prsme realiai Karabasas šiuo metu stumia Šimašo partijos reitingus į viršų, daro nemokamą reklamą kolchoznikų sąskaita ir padeda Šimašiniams prieš rinkimus.
   Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

   Comment


    Parašė John Rodyti pranešimą
    Dar Adomėno pasisakymo laukiu. Nes be jo nuomonės tokie dalykai tiesiog negali praeiti.

    O Karbauskas tuo metu duria mirtiną dūrį Šimašui į paširdžius. Beach'o nebebus!

    R. Karbauskis žada, kad jau kitą savaitę Lukiškių aikštėje pliažo neliks


    Bet tai kai gerą čia Mašius prastūmė. Ta prsme realiai Karabasas šiuo metu stumia Šimašo partijos reitingus į viršų, daro nemokamą reklamą kolchoznikų sąskaita ir padeda Šimašiniams prieš rinkimus.
    Karabasui į naudą atmušt balsų nuo konservų ir atiduot Šimašiui. Valstiečių rinkėjams taip ar anaip nelabai yra skirtumo.

    Prisimenant Armonaitės interviu - Karabasas galės partijoj pereiti į kokį "garbės pirmininko" postą ir Šimašius pasirašys į koaliciją.

    Comment


     R. Šimašius FB.

     Trys Lukiškių paplūdimio pamokos.

     Šiandien man atostogos, tad apie Lukiškių aikštės transformacijas šį kartą parašysiu ne kaip meras, o kaip žmogus, kuris skaito knygas, ir šiaip ar taip turi socialinių mokslų daktaro laipsnį. Gal tai padės daliai žmonių atskirti verkiančius šarlatanus nuo tų, kurie iš tiesų tarnauja tiesai ir neverčia kailio pagal poreikį.

     Pirmoji pamoka – paprasčiausia ir akivaizdžiausia. Žmonės nori džiaugtis, nori ne tik žinoti, bet ir pajausti, kad turi kuo didžiuotis, ką branginti. Prieš kelerius metus sakiau, kad geriausias paminklas laisvei Lukiškių aikštėje būtų ten besirenkantys laimingi ir laisvi žmonės. Šiandien ir vėl galime pamatyti, kas tai yra.

     Aišku, didžiajai daliai žmonių tai tiesiog galimybė pasidžiaugti, pasimėgauti saule, smėliu, fontanu, pabūti su savo vaikais ar su draugais. Tačiau tiesiog ore tvyro ir tai, ką bent jau man labiausiai patinka matyti. Naciai, kurie šalia turėjo būstinę, išgaravo iš mūsų žemės. Sovietai, kurie čia užsibuvo ilgiau, irgi išvaryti ir pūva už Lietuvos ribų. O mes – laimėtojai – esame čia ir džiaugiamės savo valstybe, savo sostine Vilniumi. Galiu įsivaizduoti, kaip Leninas mauzoliejuje iš apmaudo vartosi.

     Antroji pamoka. Lietuvos didžiosios partijos yra idėjiniai impotentai. Atsigavimas po pandemijos? Sveikatos sistemos sustiprinimas? Švietimo modernizavimas ugdyti laisvas ir kūrybingas asmenybes ateičiai? Finansų tvarumas po masinio pinigų ištaškymo rinkėjams papirkti? Konstitucinio teismo paralyžius dėl Seimo nesugebėjimo paskirti teisėjus? Aukščiausiojo teismo paralyžius dėl Seimo akibrokšto su atleidimais/paskyrimais? Ne – tai nėra nei valstiečių, nei opozicinių partijų rūpestis.

     Jų rūpestis yra kaip neleisti žmonėms džiaugtis ir didžiuotis, kad Lietuva ir jos laisvė laimėjo.

     Štai valstiečių vadas Karbauskis jau rezga planus, kaip Seimui įvesti tiesioginį valdymą Vilniuje, kuris, o Dieve, toks nepanašus į gimtąjį kolūkį.

     Konservatorių šulai reikalauja skubiai išvežti smėlį iš aikštės, o jų partiečiai aiškina, kad žiemą ledas nebuvo blogai, nes ten žmonės buvo labiau apsirengę (kitą dieną, užmiršę apie talibaną savo pačių širdyse, jie aiškins apie nederamus dalies musulmoniškų kraštų moterų aprangos papročius, bet jiems čia viskas gerai…).

     Liberalų sąjūdžio realusis vadas Gentvilas lieja ašaras apie hedonizmo salą Lukiškių aikštėje.

     Ne vienas seimūnas, kaip koks Pakistano fundamentalistas akmenų užmėtymo akcijoje, jaučia tiesiog šventą pareigą vienintelei Laisvės partijos atstovei Seime Aušrinei Armonaitei numesti kokią šlykščią vulgarią repliką.

     Visa tai man primena istorinius liudijimus apie laikus, kai Abiejų Tautų Respublika buvo užėmusi Maskvą. Kas labiausiai piktino maskviečių elitą? Ogi tai, kad šie Vakarų žmonės klausosi muzikos (!), šoka, valgo veršieną ir šiaip kažkokie per daug laisvi. Vargiai galima labiau, nei tai šiandien daro davatkiniai visų partijų politikieriai Seime, paneigti Lietuvos istorinį paveldą, kai lietuvis buvo tas, „kuriam brangi laisvė ir kuris laikosi Statuto“.

     Laukiau, kada valdantieji pasitelks savo institucijas ir tai neužtruko. Valstybinė lietuvių kalbos komisija jau pasijungė apie nelietuviškų žodžių baisumus. Kultūros paveldo taryba apie tai, kaip paveldas yra ne tai, kas yra paveldas, o tai, ką tu jame veiki ir galvoji. Net neabejoju, kad bus ir sunkesnės artilerijos, kuri jau dabar ruošiama, kad sutramdytų maištingąjį Vilnių.

     Trečioji pamoka. Mūsų valdantysis elitas posėdžiauja mieste, bet nieko neišmano nei apie miestų istoriją, nei apie urbanistiką. Taip sakau todėl, kad vis iš naujo girdžiu ir girdžiu tą patį argumentą – Lukiškių aikštė yra tragiškų įvykių vieta, todėl gyvenimo šventė čia nedera.

     Taip užmirštama, kad centrinėse miestų aikštėse visada vykdavo viskas: komercija, šventės, parodomosios egzekucijos, manifestacijos – viskas, kas susiję su žmonių susitelkimu.

     Kad nekalbėčiau tik apie Vilnių, pateiksiu mažesnių miestelių, tiesą sakant, bene kiekvieno Lietuvos miestelio, pavyzdį.

     Bene kiekviename mieste ar miestelyje Lietuvoje dvidešimtojo amžiaus viduryje vyko bent du tragiški epizodai. Pirmasis - tai pagrindinėje aikštėje suvaryti žydai, iš kur jie buvo vedami ar vežami į egzekucijos ir totalaus naikinimo vietą. Antrasis – tai išniekinti Lietuvos partizanų kūnai. Kodėl centrinėse aikštėse? Pirmasis – kad visi matytų, kad visi buvę dori komunistai ir jų kolaborantai galėtų išversti skūrą ir tapti naujaisiais doraisiais naciais. Apie detalų to mechanizmą kviečiu paskaityti Timothy Snyder. Antrasis – tam, kad į bažnyčią ar į turgų einantys žmonės matytų gulinčius partizanus ir išsiduotų jų besigailintys.

     Dar daugiau – kaip ir 1863 metų sukilėlių, taip ir kitos to meto egzekucijos būdavo daromos ne bet kur, o ten ir taip, kad kuo daugiau žmonių matytų. Kaip dekonstruoja Michel Foucault savo veikale „Disciplinuoti ir bausti“, tai buvo sąmoningai kuriamas makabriškas valdžios teatras, nes valdžia laikėsi ant baimės ir pagarbos jėgai.

     Galime grįžti ir prie ATR Maskvoje. Ne tik muzika, šokiai, netinkami valgiai ir „bedieviškas“ elgesys piktino rusus. Juos ypač nuvylė, kad ATR į sostą pastatytas caras Dimitrijus pasigailėjo bojarino, rezgusio prieš jį sąmokslą, ir centrinėje aikštėje neįvyko makabriškasis mirties bausmės teatras.

     Kažin kaip elgtųsi dabartiniai laisvės oponentai, nusikėlę laiku į tą laikmetį. Panašu, kad nedvejodami susidorotų su kitaip mąstančiais. Nes jie net nesivargina suvokti, kad Laisvė negali būti kažkieno nuosavybė.

     Aš toliau eisiu dirbti miesto mero darbus – telkti miestiečius kūrybingiems sprendimams ir miesto augimui. Nelabai tikiu, kad Seimo talibiniai hipokritai irgi eis dirbti tai, kas jiems priklauso. Tačiau geroji žinia yra ta, kad ir vilniečiai, ir visi Lietuvos žmonės, yra padoresni ir protingesni, nei kad pragydęs išverstaskūrių hipokritų choras.

     Siūlau nekreipti dėmesio į juos ir toliau švęsti laisvę ir gyvenimą. Ten, kur jums norisi, o ne ten, kur jums nedraudžia.
     Flickr

     Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Siūlau nekreipti dėmesio į juos ir toliau švęsti laisvę ir gyvenimą. Ten, kur jums norisi, o ne ten, kur jums nedraudžia.
      Pliažas su baseinu Paneriuose kada? Ką jau kalbėt apie kepsnių festivalį prie Sporto rūmų.

      Comment


       Parašė mantasm Rodyti pranešimą
       Prisimenant Armonaitės interviu - Karabasas galės partijoj pereiti į kokį "garbės pirmininko" postą ir Šimašius pasirašys į koaliciją.
       Wat?

       Comment


        Parašė themanual Rodyti pranešimą
        Wat?
        Turbūt sunku įsivaizduoti [sąjungą] su „valstiečiais“, tačiau, jei ten pasikeistų pirmininkas, tai tuomet – niekada nesakyk niekada

        Aušrinė Armonaitė: Šimašius būtų puikus prezidentas
        https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=84566441
        Paskutinis taisė Romas; 2020.06.25, 20:55. Priežastis: Straipsnio pavadinimas

        Comment


         košmaras

         Comment


          15min.lt 2020.06.25
          Paplūdimys Vilniaus centre neįtiko ir lietuvių kalbos komisijos pirmininkui: piktinasi dėl angliškų užrašų

          https://www.15min.lt/naujiena/aktual...asu-56-1337978

          Comment


           Viskas panašėja į paskutinę jungtinę bebrų su rūpintojėliais, kanklėmis ir kūjais bei pjautuvais kovą prieš stakles (Armonaitė/Šimašius). Turėjo tai kažkada atsitikti.
           Show must go von!

           Comment


            Parašė VNS Rodyti pranešimą
            Viskas panašėja į paskutinę jungtinę bebrų su rūpintojėliais, kanklėmis ir kūjais bei pjautuvais kovą prieš stakles (Armonaitė/Šimašius). Turėjo tai kažkada atsitikti.
            Šiaip šioje istorijoje ir "skandalo" esmėje yra net ne tas nuoširdus pasipiktinimas dėl laisvės kovotojų "išniekinimo", ginčas, kaip turi aikštė atrodyti, ir dviejų pusių kova, o visokių karbauskių, gražulių bandymas pasidaryti PR vaizduojant, kaip jie čia rūpinasi morale, memorialais ir kaip jau jie ten jaučia "skausmą" būdami toje aikštėje patys būdami moraliniai pid***stai. Šlykščiausia demagogija kokia tik gali būti, įdomu, kada Karbauskis ar Gražulis lankėsi tame KGB muziejuje, kada dalyvavo renginiuose laisvės kovotojams atminti ir pan., net pačios Lukiškių a. istorijos nežino, kas ten kada vykdavo. Įdomu, žiemą irgi uždraus čiuožinėti su muzika ar per kaziuko mugę klumpakojį šokti ir šūdniekius pardavinėti? Karbaukis kalbantis apie moralę ir kultūrą tas pats, kas Henytė kalbantis apie teisingumą.
            Paskutinis taisė Lettered; 2020.06.26, 00:10.
            Flickr

            Comment


             Na teisybės dėlei,tai apie tą pliažą pasisakė daug kas ne tik Gražuliai su Karbauskiais, bet ir kai kurie konservatoriai, Gentvilas. Gražulis gi sakė ne tai , kad lankėsi, bet ir kalėjo tame kalėjime trumpai, nežinau kiek tame tiesos. Vienam minėjime skirtame kovojusiems už laisvę(piketui prie A.Mickevičiaus paminklo paminėt) jis dalyvavo, tą tikrai rodė per tv gal pieš porą metų. Šiaip man kartais susidaro įspūdis, kad Šimašiaus daug kas iš politikų nemėgsta, ir pasitaikius menkiausiai progai spardo ar bant praeidami niuksą duoda Nežinau ar čia dėl asmeninių jo savybių ar dėl jo gam tikrų veiksmų. Nors ką ten tik politikai. Ir teismai nelabai palankūs teisininku save prisitančiam Šimašiui, dabar jau net ir kalbos komisijai užkliuvo.

             Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Įdomu, žiemą irgi uždraus čiuožinėti su muzika ar per kaziuko mugę klumpakojį šokti ir šūdniekius pardavinėti?
              Jeigu čiuožykla ar Kaziukas bus likus porai mėnesių iki rinkiminės kampanijos pradžios - gali ir uždrausti.
              Absoliuti žodžio laisvė - demokratinės valstybės pagrindas.

              Comment


               Parašė felar Rodyti pranešimą
               Dar palaukit kol valstiečiai ir tautininkai pamatys ką Telia nupiešė ant Balto tilto:
               https://www.facebook.com/telialietuv...57332355772671
               Tai grafiti jau gerai jeigu tai daro Telia?

               Comment


                „Open Beach” traktuojant, kaip pavadinimą, neturėtų kilti jokių priekaištų. Kaip bet koks parduotuvės ar kavinės pavadinimas visame Gedimino pr. Byla baigta.

                Comment


                 Parašė dondc Rodyti pranešimą
                 „Open Beach” traktuojant, kaip pavadinimą, neturėtų kilti jokių priekaištų. Kaip bet koks parduotuvės ar kavinės pavadinimas visame Gedimino pr. Byla baigta.
                 Pagal VLKK tokie pavadinimai yra neteiktini: http://www.vlkk.lt/programos/vertini...liausios-temos

                 Jei VLKK galėtų, turbūt puse įmonių išregistruotų dėl blogos leksikos

                 Comment


                  Parašė mag Rodyti pranešimą
                  Na teisybės dėlei,tai apie tą pliažą pasisakė daug kas ne tik Gražuliai su Karbauskiais, bet ir kai kurie konservatoriai, Gentvilas. Gražulis gi sakė ne tai , kad lankėsi, bet ir kalėjo tame kalėjime trumpai, nežinau kiek tame tiesos. Vienam minėjime skirtame kovojusiems už laisvę(piketui prie A.Mickevičiaus paminklo paminėt) jis dalyvavo, tą tikrai rodė per tv gal pieš porą metų. Šiaip man kartais susidaro įspūdis, kad Šimašiaus daug kas iš politikų nemėgsta, ir pasitaikius menkiausiai progai spardo ar bant praeidami niuksą duoda Nežinau ar čia dėl asmeninių jo savybių ar dėl jo gam tikrų veiksmų. Nors ką ten tik politikai. Ir teismai nelabai palankūs teisininku save prisitančiam Šimašiui, dabar jau net ir kalbos komisijai užkliuvo.
                  Gal todel kad jis yra kitos kartos politikas nezaidziantis pagal senas geras korumpuotas paniatkes? Reik tiketis Laisves Partija po rinkimu gaus svietimo ministerija ir sita kalbos komisija isvis panaikins.
                  flickr >>>

                  Comment


                   Parašė deep'as Rodyti pranešimą

                   Gal todel kad jis yra kitos kartos politikas nezaidziantis pagal senas geras korumpuotas paniatkes? Reik tiketis Laisves Partija po rinkimu gaus svietimo ministerija ir sita kalbos komisija isvis panaikins.
                   Ir su Rubikonu nebedirba, ir viešbutiniai daugiabučiai nebestatomi ir VMS baudų už abejotinus pirkimus nebegauna

                   Comment


                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                    Ir su Rubikonu nebedirba, ir viešbutiniai daugiabučiai nebestatomi ir VMS baudų už abejotinus pirkimus nebegauna
                    Čia dėl profsąjungų rūmų? Manau akivaizdu, kodėl buvo paskubėta su griovimu ir permokėta. Ar rimtai tikite, jog Poderskis gavo kapeiką į sąskaitą Bahamuose?

                    Comment


                     Parašė themanual Rodyti pranešimą

                     Čia dėl profsąjungų rūmų? Manau akivaizdu, kodėl buvo paskubėta su griovimu ir permokėta. Ar rimtai tikite, jog Poderskis gavo kapeiką į sąskaitą Bahamuose?
                     Netikiu, kad VMS tokie lopai, kad nuolat liptų ant grėblio. Nors žiūrint į Meko-Zuoko istoriją... Gal rimtai žmonės nuoširdžiai be korupcijos daro

                     Comment

                     Working...
                     X