Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto savivaldybė

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė themanual Rodyti pranešimą

  Bet prieš išvežant galėtų žymioji "dailės" mokytoja padaryti performansą ir aplieti raudonais dažais, manau visai būtų įdomu, nors ir ne visai originalu. Turiu įtarimą, kad šiuo statulų niokojimo metu Vilnius gautų dar pasaulinės žiniasklaidos dėmesio
  O ji ne LT kalbos mokytoja(?) Ironiška.

  Comment


   Gerokai sumažėjus turistų iš užsienio, Vilniaus miesto savivaldybė sugalvojo išeitį – pritraukti svečių iš kitų Lietuvos miestų. Kauno gyventojai antradienį galėjo pastebėti užrašus, skelbiančius, jog „Atostogos užsienyje – jau ir Vilniuje! Tik už 102 km!“.
   https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos...yma--15292738/
   p.s. kauniečiams Vilnius yra jau Portugalija. O kur gi kitur gali gyventi portugalai?
   Būtina pažiūrėti 12-tą nuotrauką.

   Comment


    Savivaldybės "efektyvumo" ir darbų numatymo principu "ką čia galvoti, bus gerai ir taip" - pėsčiųjų perėja Šiaurės miestelyje, Lukšio gatvėje.
    Iškiliosios perėjos įrengimas buvo įvykdytas trimis etapais ir su perdarymais užtruko tik 7 (septynis) mėnesius (2019.11.18-2020.06.19)

    I etapas 2019.11.18 - 11.19
    Padaryta iškili perėja
    Tačiau prastai padarytas vandens nuvedimas ir padarytas per didelis aukščių skirtumas pirmoje juostoje

    II etapas 2019.11.28 - 12.23
    Sutvarkytas vandens nuvedimas
    Išlygintas aukščių skirtumas pėstiesiema; tuo pačiu perėja padaryta labai nesaugia dėl paspirtukininkų, kurie per perėją lekia nestabdydami
    Palikta duobė pirmoje juostoje, kur toliau buvo laužomos mašinos

    Šie darbai užtruko visą mėnesį - iki Kalėdų

    III etapas 2020.06.19
    Užtaisoma duobė pirmoje juostoje - ten, kur nuolat buvo laužomos mašinos
    Kyla keli naivūs klausimai:
    - Kas projektavo perėjos remontą, kodėl iš karto nebuvo pagalvota apie duobę, kurioje laužomos mašinos,
    - Kaip savivaldybė priima užsakytus darbus.
    - Kodėl 3-4 dienų darbas buvo atliekamas 7 mėnesius,
    - Nekokybiškai atliktą darbą perdarė rangovas savo sąskaita, ar papildomai mokėjo savivaldybė,
    - Kodėl paliktas potencialus avarijų židinys dėl neribojamo perėją kertančių paspirtukų greičio.

    Comment


     Parašė Romas Rodyti pranešimą
     /\ Visos idėjos geros, kurios paskatins šio Lukšio gatvės megaprojekto IV, V ir tolesnius etapus.
     Svarbiausia, pirmiau padaryti, paskui perdaryti ir tik po to pagalvoti.
     O kodėl manai, kad kažkuriame etape čia buvo galvota? Daryta bilekaip, o taisyta po baksnojimų į brokus.
     Tik nesupratau iš kur tas potraukis daužyti paspirtukininkus?

     Comment


      ^ Gražu. Įdomu būtų užklausti VMSA, kas finansavo tokio broko perdarymą? Jei jie stums atseit rangovas, tai kodėl nebuvo atlikta iškart pagal "kokybišką" VMSA užsakymą, o jei užsakymas buvo lievas, reiškia užsakovas perdarė pagal papildomą VMSA užsakymą ir už savivaldybės pinigus.

      Comment


       Lukiškių aikštėje įrenginėjamas paplūdimys supykdė nieko apie planą nežinojusius konservatorius https://www.15min.lt/pasaulis-kisene...ys-642-1336644
       Tačiau ši idėja visai nenudžiugino jo politinių partnerių Vilniaus miesto savivaldybės taryboje – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų. Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas pareiškė, kad apie planą Lukiškių aikštėje įrengti paplūdimį koalicijoje išvis nebuvo kalbėta. Apie tai jis tikino sužinojęs tik iš pranešimų žiniasklaidoje.
       1660 kv. m ploto paplūdimys pirmadienio rytą pradėtas pilti Lukiškių aikštės dalyje prie Gedimino prospekto, tam bus panaudota apie 300 kubinių metrų smėlio. Paplūdimys aikštėje bus visą vasarą. Greta jo iki liepos pabaigos stovės didžiulis ekranas, kurio turiniu rūpinasi projekto partneris „Telia“ – kiekvieną vakarą čia bus rodomi išskirtiniai „Telia TV“ filmai, serialai, koncertai, o dieną – Baltijos jūros vaizdai. „Per karantiną Vilnius tapo pasaulinio garso miestu, o Lietuva – dideliais mūsų namais. Ofisas Palangoje, o pliažas – sostinėje yra dalis naujosios realybės, kuri teigiamai keičia mūsų gyvenimą. Darbas ir pramogos dabar yra ten, kur esame mes patys“, – sako Birutė Eimontaitė, „Telia Lietuvos“ komunikacijos vadovė. Paplūdimį visuomenei ketinama pristatyti ir atidaryti antradienį. Kovodama su karantinu Vilniaus miesto savivaldybė jau suteikė laisvę lauko kavinėms ir pavertė miestą vienu dideliu restoranu. Liepos pradžioje sostinė virs ir viena didele meno galerija po atviru dangumi – projektas „Menas be stogo“ menininkams dovanoja 100 lauko reklamos stendų, kuriuose nuo liepos 7 d. bus eksponuojami šimto menininkų darbai.

       Comment


        Pilna Vilniuje aikščių, bet linksmybių mėgėjams kažkodėl būtinai reikia Lukiškių aikštės. Kažkokia iškrypėliška trauka. Mero veiksmai kažkiek primena tai, kai sovietai Vingio parke vokiečių karių kapuose buvo įkūrę lunaparką. Nes, kaip žinia, Vingio parkas "nedidelis" ir kitur tiesiog nebuvo vietos. Kam tos kapinės, juk reikia linksmintis.

        Comment


         Parašė oranger Rodyti pranešimą
         Šiaip, miesto centre tarp rimtų įstaigų (Genocido muziejus, Muzikos akademija, šv. Jurgio bažnyčia, URM) daryti fiziologinę kunstkamerą - idiotizmas ir tiek. Baisiai provincialu ir to nepateisina net kvailas "Saulė ir jūra" plagiatas. Nesu už kažkokius ypatingus "raudos taškus" Lukiškių aikštėje, bet juk tai vieta, kuri priklauso intelektualiai miesto erdvei...
         Šimašius kaip meras man imponuoja, bet ši nesąmonė - akivaizdus jo komandos smūgis pro šalį.
         Įdomu, kodėl nepadarė pliažo šalia Baltojo tilto, prie upės, kaip įprasta vakarų Europoje, ir vietos būtų daugiau, ir pliažas didesnis gautųsi.         Parašė themanual Rodyti pranešimą

         Vilniuje nerasi vietos kur kas nors nebūtų nužudytas ar kankintas.
         Jo, Vilniuje ypač trūksta didelių tuščių plotų.

         Flickr

         Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

          Įdomu, kodėl nepadarė pliažo šalia Baltojo tilto, prie upės, kaip įprasta vakarų Europoje, ir vietos būtų daugiau, ir pliažas didesnis gautųsi.
          Nesuvokiu. Atrodo kaip mero "pakišimas". Šiandien girdėjau daug pasipiktinimų iš žmonių, kurie už jį balsavo.

          Comment


           Parašė ttttt Rodyti pranešimą

           Gal tame ką parašėt ir būtų kažkokia prasmė, jeigu kalba būtų apie jūsų minėtus pastatus, infrastruktūros projektus, statybas ir t.t., o ne apie elementarų pievos sutvarkymą, kurio negali pabaigti jau antrą vasarą...
           Tų n-tąjį kartą rašai apie tą vėlavimą, bet ar bent kartą pasidomėjai dėl ko vėluojama? Tavo įsivaizdavimu tereikia, kad išvažiuotų savivaldybės traktorius ir pasodintų żolę, bet viskas nėra taip paprasta. Vėluojama buvo dėl kelių priežasčių, reikėjo atlikti visokius archeologinius, geologinius tyrimus, o po to juos vertina visokios biurokratinės įstaigos, kurios neskuba to daryti ir gali pradėti reikalauti visokių papildomų tyrimų. Bet pagrindinė vėlavimo priežastis - buvo iškelta restruktūrizacijos byla rangovui. Ir kaip tu siūlai nuo to apsisaugoti? Konkurso reikalavimuose įrašyti, kad toms įmonėms negali būti keliamos restruktūrizavimo bylos? Apskritai konkurso reikalavimai yra beveik visi padiktuoti viešųjų pirkimų tarnybos, savivaldybė ten daug laisvės neturi. Projektai gali vėluoti dėl begalės aplinkybių ir daugumoje atvejų jie vėluoja ne dėl savivaldybės, o dėl rangovų ir visokių įstaigų, kurios visokius leidimus išduoda, archeologinius, geologinius tyrimus tvirtina ir t.t.

           Comment


            Juk svarbeuse giventi linkzzmai!

            „Vilniuje dar yra daug viešo naudojimo vietų, kurių panaudojimas miestiečių linksmybėms panaudotinas žymiai labiau. Tarkim, Rasų kapinėse būtų galima puikius amerikoniškus kalnelius įrengti – čiukšt nuo Čiurlionio ir jau pas Basanavičių, arba Antakalnio kapinės... Ten prie sausio 13-os memorialo puiki vieta riedlentininkų varžyboms ar net motokroso varžyboms“, – tokį pasiūlymą sostinės merui Remigijui Šimašiui savo feisbuke šiandien paliko profesorius Vytautas Landsbergis.
            Na, o mums, vilniečiams, tikrai reikalingas paplūdimys ir būtent Lukiškių aikštėje? Meras mano, kad taip bus „panaikinta“ aikštės, kurioje buvo kariami sukilėliai, stovėjo Lenino biustas ir šalia rūsyje buvo kankinami disidentai, „karmą“.
            Na, tiek pat sėkmingai „karmas“ naikintų ir Nacionalinis futbolo stadionas Panerių memoriale, panikos kambarys Rasų kapinėse ir golfo varžybos Antakalnio menininkų kalnelio papėdėje.
            Apie sostinės centre išpiltą paplūdimį savo nuomonę surašė ir žinomas Kauno architektas Audrys Karalius: „Manau, liberalai oficialiai pradeda Seimo rinkimų kampaniją Lukiškių Smėlio Dėžėje“. Šalia savo repliką prikabino ir kitas žinomas architektas: "Jie viską nuo dėžių pradeda, tik nuo mažesnių, "Stumbro" gėrimų dėžių. Dėžėje viską ir baigs. Medinėje. Kurią tauta užkas ir užmirš."
            Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/bustas/nekilno...jura-15373827/

            Comment


             Per Jonines buvo svarbesnių reikalų nei skaityti žiniasklaidą.
             Pasirodo, apie Šimašių ir jo smėlio dėžę prirašyta nemažai


             lrt.lt 2020.06.23
             Šimašius: pliažas Lukiškių aikštėje įrengtas, kad galėtume džiaugtis iškovota laisve

             https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvo...skovota-laisve

             15min.lt 2020.06.23
             Pliažas Vilniaus Lukiškių aikštėje: žmonės pramogauja, bet kyla ir pasipiktinimo banga
             https://www.15min.lt/naujiena/aktual...mas-56-1337122

             lrytas.lt 2020.06.24
             Tik prieš dieną atidarytame pliaže Vilniaus centre išsirengti drįsusių – mažai
             https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...azai-15389259/

             BNS, lrytas.lt 2020.06.23
             Pliažu virstanti Lukiškių aikštė šokiravo ir parlamentarus, ir miesto tarybos narius
             https://www.lrytas.lt/bustas/nekilno...gima-15372047/

             Delfi.lt 2020.06.23
             Šimašius užsitraukė paveldosaugininkų nemalonę: paplūdimys nedera su Lukiškių aikštės memorialine reikšme
             https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=84607653

             alkas.lt
             Dėl Lukiškių aikštės pavertimo pliažu reikalaujama R. Šimašiaus atsistatydinimo
             http://alkas.lt/2020/06/24/del-lukis...nimo/?comments

             Elta, Delfi 2020.06.23
             Karbauskis apie Lukiškių aikštės paplūdimį: Vilniaus meras yra toks pat keistas kaip ir jo sprendimas
             https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=84601663

             Comment


              Pigiomis PiaRinėmis akcijomis bandoma imituoti veiklą.
              Visi tik džiaugtųsi, jei pliažas kaip ir senais (gal Zuoko ?) laikais būtų įrengtas prie upės kitame krante.

              Tik kažkaip nesinori prisiminti, kad net netinkamo rangovo restruktūrizavimas buvo laikomas nerimta kliūtimi, dėl kurios teritorijos prie Baltojo tilto projektas nevėluos.


              BNS 2019.11.02
              Savivaldybė tikina, kad Vilniaus Neries krantinės atnaujinimas dėl „LitCon“ problemų nestrigs
              Sostinės sporto aikštynų ir Neries krantinės prie Baltojo tilto atnaujinimas dėl rangovo „LitCon“ restruktūrizacijos nestrigs ir turėtų būti baigtas iki vasario pabaigos, žada Vilniaus miesto savivaldybė.
              Darbai vilniečių pamėgtoje apie 8,36 ha teritorijoje sostinės centre pradėti lygiai prieš metus, tačiau konkursą laimėjusiam rangovui „LitCon“ vasarį iškelta restruktūrizacijos byla, o savivaldybė jau sulaukė kritikos dėl lėtai vykstančio atsinaujinimo.

              „Savaime suprantama, kad situacija neeilinė, teko ieškoti išeičių, kad miesto gyventojai dėl verslo problemų nepatirtų nepatogumų. Todėl pradėjome dirbti su buvusio rangovo subrangovais - bendrovėmis „Skolinta“, „Grista“ ir „MagdalaLT“. Tačiau šiuo metu ieškome ir kitų kelių, kurie sustiprintų garantijas, kad projektas bus atliktas kokybiškai ir laiku. Neabejojame, kad taip ir įvyks“, – atsakyme BNS nurodė savivaldybė. Pagal sutartį, teritorija už daugiau nei 6,5 mln. eurų turėtų būti sutvarkyta iki vasario 22-osios.

              https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=82683835

              Comment


               Čia matyt tas atvejis, kai bet koks publicity yra geras publicity. Turbūt daug kas šitame forume paliudys, kad kas jau kas, bet aš nesu pats didžiausias pasaulyje Šimašo mėgėjas ir fanas, bet su šituo "paplūdimiu", ir ypač po jo sekusia "pasipiktinimų" ir kitokio viešinimo banga, jis pataikė tiesiai į bullzeye ir prisirašė sau +10 politinių taškų. Taip smarkiai pataikė, kad aš realiai pradedu galvoti apie balsavimą už jo partiją per Seimo rinkimus.

               O kad visokie korumpai, politikos nevykėliai ar šiaip pusgalviai tuo "piktinasi", tai tik dar labiau prideda politinių taškų ir gerina Šimašo šansus rinkimuose.
               Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

               Comment


                Parašė Romas Rodyti pranešimą
                Pigiomis PiaRinėmis akcijomis bandoma imituoti veiklą.
                Visi tik džiaugtųsi, jei pliažas kaip ir senais (gal Zuoko ?) laikais būtų įrengtas prie upės kitame krante.
                [/B]dėl „LitCon“ problemų nestrigs
                Aš beveik kiekviena dieną begioju krantine ir matau kaip keli atmestapilviai su cyzais burnoj per visą teritoriją dirba.
                Labai jau lėtai ten viskas sukas.
                Vis dėl to, jeigu savivaldybė neįgali įgyvendinti projektų laiku, tai bent jau bando kompensuot tai lankstumu/išradingumu. Geriau negu nieko.
                "Pigi piarinė akcija" čia jau vėl subjektyvumai prasideda.
                Man kaip ir daugeliui žmonių gera atrodo ta akcija.

                Comment


                 John žodis kurio ieškai kišenėj yra viešumas

                 Comment


                  Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                  Aš beveik kiekviena dieną begioju krantine ir matau kaip keli atmestapilviai su cyzais burnoj per visą teritoriją dirba.
                  Čia su visais darbais taip. Man prieš akis pakrantės taką darė, tad darbo gal porai savaičių normaliai dirbant nes nieko sudėtingo: išvalyti teritoriją, išlyginti, paruošti pagrindą ir išasfaltuoti, bet sugebėjo virš metų darbuotis. Kai tik eini pro šalį tai arba tuščia arba keli chroniškos išvaizdos veikėjai neskubiai kažką krapšto. Neatsimenu projekto kuris būtų nevėlavęs, o tų pradėtų ir numestų irgi begalės. Toje pačioje pakrantėje prie Raduškvečiaus rūmų, nuardė sutvirtinimus, paskelbė kad kažką ten atnaujins ir paliko - dabar po kiekvieno lietaus takas apačioje smėliu ir akmenims užneštas. Geras Zuoko mokinys tas Šimašius irgi realius darbus nesustojamu pijarinimusi pakeitė, tas tik daugiau vizulkes piešdavo ir aiškindavo kaip čia tuoj viską padarys, Šimašius gi greta vizulkių (Tautos namai, Konferencijų centras, Ukmergės g., Stoties rajonas, Japoniškas sodas ir tt.) dar ir happeningus rengia. Kaip #smagu.

                  Comment


                   Geriau taip pritempinėti

                   Comment


                    Dar palaukit kol valstiečiai ir tautininkai pamatys ką Telia nupiešė ant Balto tilto:
                    https://www.facebook.com/telialietuv...57332355772671

                    Comment


                     Parašė John Rodyti pranešimą
                     Čia matyt tas atvejis, kai bet koks publicity yra geras publicity. Turbūt daug kas šitame forume paliudys, kad kas jau kas, bet aš nesu pats didžiausias pasaulyje Šimašo mėgėjas ir fanas, bet su šituo "paplūdimiu", ir ypač po jo sekusia "pasipiktinimų" ir kitokio viešinimo banga, jis pataikė tiesiai į bullzeye ir prisirašė sau +10 politinių taškų. Taip smarkiai pataikė, kad aš realiai pradedu galvoti apie balsavimą už jo partiją per Seimo rinkimus.

                     O kad visokie korumpai, politikos nevykėliai ar šiaip pusgalviai tuo "piktinasi", tai tik dar labiau prideda politinių taškų ir gerina Šimašo šansus rinkimuose.
                     Panasu kad Laisves partijos reitingas patrigubes po sio sudagalviu sou. Kazkaip dar svarsciau uz ka cia balsuot reiks, bet dabar jau zinau
                     flickr >>>

                     Comment

                     Working...
                     X