Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto savivaldybė

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė VNS Rodyti pranešimą

  Tai gal galėtum ne vilniečiams paaiškinti, kuo šis taškas neatitinka tavo išvardintų, beje logiškų, kritetijų.
  Pirmiausia išsiaiškinam, kas yra galutinis taškas šitoje vietoje? Kiek šimtų metrų dar reikia eiti iki galutinio taško? Ar čia žiede bus kažkokios paslaugos/pramogos/darbo vietos?
  AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

  Comment


   Parašė spekas Rodyti pranešimą
   Vienas didžiausių mano priekaištų R. Šimašiaus administracijai – per dabar jau beveik 5 metus nesugebėta apsivalyti nuo asmenų, kurie dėl savo savybių negali dirbti administracijoje miesto, kurio ateitį „turi kurti konkretūs, bet ambicingi tikslai, pasvertos priemonės ir didelis darbų tempas“ („mūsų pokyčių tempas turi būti bent dukart didesnis nei Paryžiaus, Romos ar Berlyno“) {1}.
   Norim darbuotojų dvigubai geresnių nei Paryžiuje, Romoje ar Berlyne, bet taip pat norime, kad visi dirbtų už 700 eurų per mėnesį.

   Na tai rezultatą ir matome.

   Comment


    Vilniaus miesto biudžetas auga 16% iki 790 mln. Eur https://www.vz.lt/verslo-aplinka/202...ki-790-mln-eur
    Anot Savivaldybės pranešimo, labiausiai didėja finansavimas skiriamas saugumo, judumo, kultūros ir socialinės apsaugos sritims. Savarankiškoms funkcijoms atlikti savivaldybė šiemet patvirtinto 455,4 mln. Eur. Valstybės dotacijos ir ES paramos lėšos prie valstybės biudžeto pridės 261,8 mln. Eur, o lėšų likučiai padengs 44,8 mln. Eur sumą. Dar 28 mln. Eur Vilniaus miesto savivaldybė skolinsis investicijų projektams. Anot pranešimo, pačios savivaldybės pajamos didėjja 50 ml. Eur – pernai jos siekė 400 mln. Eur.
    Nepaisant šiemet nežymiai sumažėjusio Europos Sąjungos finansavimo, itin išaugo pačios Vilniaus miesto savivaldybės pajamos: pernai jos siekė apie 400 mln. Eur, o šiemet pavyko surinkti beveik 50 mln. eurų daugiau. Tai lėmė ir gerokai padidėjusią bendrą biudžeto sumą.
    „Siekiame ir sklandesnio judėjimo mieste, taigi šios srities finansavimas 2020 m. bus net trečdaliu didesnis nei pernai. Prioritetu išlieka ir saugumo bei apsaugos sritys, aplinkos gerinimas, želdynų priežiūra ir plėtra, socialinė apsauga“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.
    Daugiau nei dvigubai išaugs lietaus nuotekų tinklo plėtrai ir rekonstrukcijai skiriamos lėšos – nuo 457.000 Eur pernai iki 975 tūkst. Eur šiemet.
    Vieną didžiausių 2020 m. Vilniaus aplinkos projektų planuojama užbaigti birželį – vasaros pradžioje vilniečiai galės leisti laisvalaikį Neries krantinėje prie Baltojo tilto, kur bus įrengtos inovatyvios poilsio, kūrybos ir sporto erdvės. Iš viso miesto aplinkai ir plėtrai Vilniaus biudžete numatyta 100,9 mln. Eur. Sostinės savivaldybės pranešime pabrėžiama, kad biudžeto dalis Vilniaus saugumui ir apsaugai auga nuo 3,4 ml. Eur iki 7,6 mln. Eur (bus daugiau įrengta stebėjimo kamerų ir greičio matuoklių), kultūros finansavimas auga 23% iki 12,3 mln. Eur, socialinės apsaugos biudžetas didėja penktadaliu iki 70,1 mln. Eur, sveikatos ir sveikatingumo sritis šiemet sulauks 38,2 mln. Eur finansavimo.

    Comment


     Savivaldybės prioritetas Nr.1 - saugumas ir apsauga?? Suprasčiau, jei būtų Damaskas ar Groznas.

     Comment


      Random ženklas Vilniaus mieste, prie užsienio reikalų ministerijos:

      Comment


       Automobiliui ant vejos - vieta

       Comment


        Neskaniai kvepianti istorija:
        Susiėmė už galvų dėl Profsąjungų rūmų griovimo: vėjais paleido 0,5 mln. eurų https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos...euru-13643922/
        Įmonė „Vilniaus betono demontavimo technika“ Profsąjungų rūmus nugriauti ketino už 1,32 mln. eurų.
        Tačiau pasiūlymas buvo atmestas, nes pirkimo komisija nustatė, kad įmonė neva neturi leidimo vykdyti darbų kultūros paveldo zonoje. Tačiau ši bendrovė yra nugriovusi ne vieną dešimtį pastatų, ne vieną jų – paveldo zonoje, tačiau užkliuvo tik šįkart. Konkursą su 1,84 mln. eurų sąmata laimėjo iš bankrutavusios „Irdaivos“ atsiradęs menką pastatų griovimo patirtį turintis „Statybų kodas“. Maža to, vėliau paaiškėjo, kad ir ši įmonė neatitiko konkurso sąlygų – iki tol nebuvo atlikusi 2,5 mln. eurų vertės griovimo darbų. Bet tai pirkimo komisijai neužkliuvo. Už šį pažeidimą Vilniaus apygardos teismas savivaldybės įmonei Vilniaus vystymo kompanijai skyrė 55,3 tūkst. eurų baudą. Menkniekis, palyginti su vėjais paleistais 523 tūkst. eurų.
        p.s įdomu kaip tai vertina Šimašius ir Poderis. 523t+55t=578t.
        2017 metų rugpjūtį Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) ikiteisminiame tyrime dėl galimų neskaidrių viešųjų statybos darbų pirkimų „Irdaivai“ pareiškė įtarimus. FNTT atliko ikiteisminį tyrimą dėl Europos Sąjungos lėšomis vykdytų projektų bei dėl Turto banko vykdyto 27,5 mln. eurų vertės Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos projekto. Tyrėjų teigimu, į jų akiratį pakliuvusi statybų bendrovė viešųjų pirkimų metu slapta susitardavo su kitais konkurso dalyviais. Anksčiau FNTT buvo atlikusi kratas „Irdaivoje“, o jos vadovą ir vienintelį savininką I.Kubilių buvo sulaikiusi.
        Vasario pradžioje Turto bankas, remdamasis FNTT informacija, nutraukė Sporto rūmų rekonstrukcijos konkursą, kuriame vieninteliu kvalifikaciją atitikusiu dalyviu buvo pripažintas „Irdaivos“ vadovaujamas konsorciumas. FNTT duomenimis, vienas Turto banko viešojo pirkimo komisijos narių Tomas Lukoševičius tuo pat metu dirbo ir „Irdaivoje“.
        Paskutinis taisė Arunasx; Šiandien, 19:59.

        Comment

        Working...
        X