Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto savivaldybė

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Ir visi šie paslaugų centrai viską moka be vokelių kitaip nei įprasta Kaune grynose "lietuviškose" įmonėse.

  Comment


   kam jus apskritai kazka aiskinat jam? jis arba trolis, arba per durnas suprast.
   visos sitos imones nuolatos renkamos i geidziamiausiu darbdaviu sarasus, jos tiek nauju dalyku atnese i Lietuva: normali verslo kultura, auksciausios klases ofisai, nemokami vidiniai sporto klubai, vidines valgyklos, prisidejimas prie III pakopos pensiju, sveikatos draudimai, investavimas i darbuotoju tobulinima iskaitant ir bendradarbiavima su univerais. Galu gale, jei ne sitos imones, daugelis tu darbuotoju sedetu senuose ofisuose su 30-40% mazesnem algom.
   kitas dalykas, didesnes imones turi balsa ir savivaldybei, nuolat vykdomi dialogai, kaip gerint infrastruktura aplink ofisus (tiesiogiai ar per ofisu vystytojus) ar kazka su VT gerint. To paties Simasiaus vizitai yra periodinis dalykas didelese uzsienio kapitalo imonese.

   Comment


    Dar kartą pasikartosiu - daugiau mokesčių - daugiau BVP. Rado 5 įmones iš 500 Sveikinu, mažiau negu sakiau . Taip kad mitas apie 40 proc Lietuvos , kuris sukuriamas Vilniuje griuvo. Beje, Barlcay jau ate ate.

    Comment


     Parašė udrius Rodyti pranešimą
     Dar kartą pasikartosiu - daugiau mokesčių - daugiau BVP. Rado 5 įmones iš 500 Sveikinu, mažiau negu sakiau . Taip kad mitas apie 40 proc Lietuvos , kuris sukuriamas Vilniuje griuvo. Beje, Barlcay jau ate ate.
     Vien pirmame 100tuke yra 61 įmonė registruota Vilniuje, ir jų sumokėti mokesčiai sudaro 40,6% viso 500tuko vertės.

     Comment


      Udrius skaiciuoja tik tas kuriu pavadinimuose yra zodis Vilnius, gauna 20 ir padaro isvada. Genijus
      flickr >>>

      Comment


       Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

       Vien pirmame 100tuke yra 61 įmonė registruota Vilniuje, ir jų sumokėti mokesčiai sudaro 40,6% viso 500tuko vertės.
       dar kartą pasikartosiu - tos Jūsų 61 įmonių veikia visoje Lietuvoje ir pinigus renka visoje Lietuvoje. Nėra Vilniuje nei Orleno, nei Kėdainių trąšų ar Achemos, kur gamyba / pardavimas / paslaugos būtų išskirtinai Vilniaus regionas. Na nesiseka Jums rasti kažką tokio,kas pagrįstų akivaizdų melą "Vilniuje kuriama 40 proc Lietuvos BVP"

       Comment


        Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

        Vien pirmame 100tuke yra 61 įmonė registruota Vilniuje, ir jų sumokėti mokesčiai sudaro 40,6% viso 500tuko vertės.
        Jos ir veikia tik Vilniuje, kitų miestų gyventojams neteikia jokių paslaugų ir neturi/nenaudoja savo veikloje nei vieno daiktelio nepagaminto Vilniuje. Jų darbuotojai nevažiuoja pinigų išleisti į kitus miestus?

        P.S. nemanau, kad Vilnius gauna per daug mokesčių.
        Paskutinis taisė andyour; 2019.01.31, 05:58.

        Comment


         Siūlyčiau įvesti taisyklę, kad to kaviansko kliedesius, trolinimą ir tokius off topic (gal kas mano kad jo pseudoteiginiai apie 20 iš 500 įmonių yra susiję su šia tema, tarytum VMSA užsiima Lietuvos makrorodiklių apskaita ir analize ar teiginius, kad VNO reikia nedelsiant uždaryti) ištrinti ar iškelti į Kauno atšaką ir tegul jie patys ten užsikr..a, o jam pačiam parekomenduoti teksto suvokimo pratybas šioje akių klinikoje: https://www.google.com/maps/place/Ey...!4d-77.0547079

         p.s. tikrai atsibodo tos nesąmonės. Ar reikės specialiai listi į Kauno temas ir malti visokį šūdą kad moderatoriai turėtų daugiau užsiėmimo ir normalius kauniečius panervuoti rašant darykite ką nors su tuo savu .....
         Paskutinis taisė Arunasx; 2019.01.31, 08:55.

         Comment


          Tai kiek suprantu vis tik naujas meras bus Kreivys ? Konservatoriai Vilniaus savivaldybėje įžvelgia „Icor“ įtaką – kalba apie neskaidrumą dėl stadiono ir „Veolia“ ieškinį

          Comment


           Kodėl? Išrinks Šimašių. Nes jaunas ir gražus. Tinkamam šokėjui ir Rubikonas netrukdo.

           Comment


            Simasius arba Zuokas. Manau kiti nelabai turi sansu.

            Comment


             Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
             Simasius arba Zuokas. Manau kiti nelabai turi sansu.
             Sinkevičius dar turi šansų.
             Flickr

             Comment


              Šis triukšmelis turėtų paveikti ir Zuoko populiarumą. Nors kažin ar Zuoko gerbėjai pajėgūs atsiminti tokius senus įvykius . Kreivys statys ne stadionus, o poliklinikas .

              Comment


               Kelios pastraipos is VZ apzvalgos

               2015 m. pavasarį pirmuoju tiesiogiai išrinktu meru tapęs Remigijus Šimašius atėjo dirbti į savivaldybę, kuri svyravo ties bankroto riba. Jos skola siekė 135% savivaldybės pajamų. Per ketverius metus šį rodiklį Vilnius sumažino iki 79%.

               „Toks jausmas, kad jie pradėjo suprasti, kas yra biudžetas ir kad negalima priimti neatsakingų sprendimų“, – VŽ komentuoja Rūta Skyrienė, vykdomoji „Investuotojų forumo“ direktorė.


               Biudžetą sutvarkyti padėjo sėkmingai refinansuotos skolos, efektyvumo paieškos tiek administracijoje, tiek savivaldybės įmonėse. Vienas pavyzdžių – miesto aplinką prižiūrinti „Grinda“. 2016 m. iš vadovo pareigų pašalinus ilgametį vadovą Algimantą Vilūną, „Grinda“ išlipo iš milijono eurų nuostolio ir 2017 m. skaičiavo 1,5 mln. Eur pelną.

               Iš viso 2018 m. Vilnius planavo turėti 390 mln. Eur pajamų – tai 65% daugiau nei kadencijos pradžioje.


               Tvarkingą biudžetą turintis Vilnius per ketverius metus atgavo verslo pasitikėjimą ir tapo geresniu klientu. Statybos ir transporto įmonės seniau nenoriai dalyvaudavo Vilniaus viešuosiuose pirkimuose, nes bijodavo, kad miestas nebesugebės susimokėti už paslaugas, pasakoja Sigitas Besagirskas, Vilniaus pramonės ir verslo asociacijos prezidentas.
               „Anksčiau buvo didelė rizika laimėti savivaldybės viešąjį pirkimą, nes ji gali neatsiskaityti. Dėl šios rizikos įmonės siūlydavo 20–30% didesnes paslaugų kainas. Šiandien to nebėra, atsirado sveika konkurencija, vilniečiai už paslaugas nebepermoka, o jeigu ir permoka, tai ne tiek daug, kiek anksčiau“, – aiškina p. Besagirskas.

               „Daugeliu atvejų galime kalbėti apie trumpesnę biurokratiją. Visokių leidimų išdavimo procesai gerėja, tačiau iki tobulybės dar labai toli. Dar nėra taip, kaip mes norėtume. Mūsų nuomone, anksčiau buvo labai blogai, o dabar yra vidutiniškai“, – sako p. Besagirskas.
               „Vis dar tebėra problemų ir dėl įvairių leidimų, ir dėl statybų derinimo. Čia buvo padaryta klaida – kadencijos pradžioje nebuvo rimtai išsivalyta, – sako p. Skyrienė. – Tada būtų mažesnė biurokratija dėl visokių leidimų, tikrinimų ir panašiai. Tokius žingsnius reikia daryti pačioje pradžioje, nes vėliau tave pagauna rutina ir sunkiau jų imtis. Be to, tokie sprendimai nėra populiarūs.“
               Plačiau: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2019/02/11/vilnius-pries-r-simasiu-ir-po-jo-atsiveres-bet-chaotiskas#ixzz5fE9z6Klm[QUOTE]

               Comment


                Vilniui – „Financial Times“ įvertinimas už investicijų grąžą

                Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/verslas/vil...sticiju-graza/ .

                Comment

                Unconfigured Ad Widget

                Collapse
                Working...
                X