Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apie nusikalstamumą ir necivilizuotą elgesį Lietuvoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • MedinisStrazdas
  replied
  Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
  Na, dar ir lygtinai gavo...
  t.y. jeigu nenuteis už dar kąnors tuos tris metus tai nieko negavo.

  Komentuoti:


 • manometras
  replied
  Tomizmai, tie, kas asiluojasi ir keikia visus internete, panašiai su kažkuo bendrauja ir realybėje (gal keikia mažiau žmonių ir ne visais atvejais, kai nori, sau tai leidžia). Ir kažkas panašiai bendrauja ar bendravo realiame gyvenime su jais pačiais, todėl jiems atrodo, kad tai normalu. Tai turi būti praktikuojama, turi būti jiems įprasta.

  Komentuoti:


 • AšNeRobotas
  replied

  Komentuoti:


 • Tomizmas
  replied
  Na, teisybės dėlei, čia palyginus yra labai mažai to. Labai toli iki kai kurių populiarių portalų ar socialinių tinklų kometarų, kur normaliai ko nors paklausęs ar parašęs nuomonę būsi uždebilitas ir užgaidintas visais įmanomais būdais (kaip taisyklė - visokių mažaraščių). Neseniai Delfyje pamačiau, kaip žmogus uždavė klausimą (normalų, be išsidirbinėjimų), ir po jo komentaru kitas žmogus jam atsakė, ir būtų normalus atsakymas, jeigu ne viena "smulkmena" - kažkodėl savo atsakymą pradėjo žodžiu "asile". Aš jau neišlaikiau neįsikišęs - parašiau "Negi neįmanoma atsakyti žmogui į klausimą be žodžio asile?". Nieko man neatrašė, bet žmonės pridėjo ne tai kad patiktukų, bet netgi širdelių. Visumoje žmonių kultūra internete yra labai žema, ir daug kas leidžia sau tai, ko neleistų darbe, parduotuvėjė, gatvėje. Tik nesuprantu, kam to reikia? Gyvenimiškos problemos? Turiu ir aš gyvenime problemų, bet niekada dėl to nekilo noras kažką iškolioti, tarsi nuo to mano gyvenime kažkas išsisipręs.

  Čia tai kultūros gerokai daugiau, bet deja, būna kartais atvejų, kad prasiveržia kažkokie pūliai.

  Komentuoti:


 • dangoraižistas
  replied
  Apie necivilizuotą bendravimą forume:
  Parašė VNS Rodyti pranešimą
  Taigi giedojai
  Priminė šitą.
  Click image for larger version

Name:	Kalejimo-kriminalinio-ir-narkomanu-zargono-zodynas_large.jpg
Views:	201
Size:	29,2 kB
ID:	1834601

  Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

  Neverta ginčytis su tuo invalidu
  Žmogelio bendravimo kultūros lygis

  Komentuoti:


 • 10.000
  replied
  Na, dar ir lygtinai gavo...

  Komentuoti:


 • MedinisStrazdas
  replied
  Gerai, kad nubaudė, bet 941 euro bauda juokingai maža.

  Komentuoti:


 • digital
  replied
  Prekybos poveikiu byla: Paksui skirtas lygtinis laisvės atėmimas, Vainauskui – bauda
  Lietuvos apeliacinis teismas penktadienį buvusiam „tvarkiečių“ lyderiui, per apkaltą pašalintam prezidentui Rolandui Paksui skyrė lygtinę trejų metų laisvės atėmimo bausmę, o Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės vadovui Gedvydui Vainauskui – 26,3 tūkst. eurų baudą.

  Pasak teisėjų kolegijai pirmininkavusio teisėjo Algimanto Valantino, R. Paksui skirtos laisvės atėmimo bausmės vykdymas atidėtas dvejiems metams ir trims mėnesiams, šiuo laikotarpiu jam draudžiama palikti gyvenamąją vietą neinformavus teisėsaugos.

  Buvęs politikas taip pat įpareigotas per vieną mėnesį sumokėti 941 euro įmoką į Nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų asmenų fondą.

  Tiek R. Paksas, tiek G. Vainauskas pripažinti kaltais dėl prekybos poveikiu.

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  Į kavinę be kaukės atėjęs Registrų centro vadovas vaikė padavėją: „Atnešk man“

  Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/bendraukime/re...man--16115235/

  Kavinėje kaukės nedėvėjusiam Urbanavičiui skirta bauda

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=85098491

  Pareigos aukštos, o elgesys pagal geriausius bachūriškus standartus

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  Grybauskaitės teisės patarėjas . Bent jau skaidriai dirbo - atlygį gavo į asmeninę sąskaitą. Arba STT tiesiog politikuoja.

  Komentuoti:


 • VNS
  replied
  Sulaikytasis Narbutas įtariamas nemenkai pasipelnęs iš Lietuvai gyvybiškai svarbių reagentų pirkimo

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=84817469

  Komentuoti:


 • sankauskas
  replied
  Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą

  Visų pirma, išmatos priklauso anksčiau išstumtųjų, paniekintųjų, užguitųjų kategorijoms, kurias tu taip mėgsti užsistoti ir emancipuoti, o kartu ir yra progresyvaus šiuolaikinio meno, kurį tu taipogi mėgsti propaguoti, normali dalis.
  O, čia man maloni naujiena. Gal gali pacituoti, kur aš čia taip mėgstu užstoti visokius paniekintuosius. Išsisaugosiu ir įsirėminsiu, nes šiaip jau dažniausiai sulaukiu kaltinimų kad neturiu jokios atjautos visokiems ubagams ir prakaitu smirdantiems varguoliams išpuvusiais dantimis.

  Komentuoti:


 • Eikantas X
  replied
  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

  Hm, na aš vertybinę poziciją galiu deklaruoti be šūdų pilstymo miesto centre. O tu?
  Nežinau, kodėl tu atmeti išmatas. Išmatų dalyvavimas viešajame diskurse yra labai liberalu, progresyvu ir demokratiška. Kaip ir nelogiška tavųjų pažiūrų kontekste.

  Visų pirma, išmatos priklauso anksčiau išstumtųjų, paniekintųjų, užguitųjų kategorijoms, kurias tu taip mėgsti užsistoti ir emancipuoti, o kartu ir yra progresyvaus šiuolaikinio meno, kurį tu taipogi mėgsti propaguoti, normali dalis.

  Šiandien liekana tapo stipriuoju [opozicijos] nariu. Būtent likutis grindžia mūsų naujuosius suvokimo būdus. Galas logikai, besiremiančiai skiriamosiomis opozicijomis, kurių silpnajam nariui tekdavo nuosėdų vaidmuo. Šiandien viskas apsiverčia. Štai psichoanalizė yra pirmoji didelė nuosėdų (kalbos klaidos, sapnai ir pan.) teorija. Mes vadovaujamės nebe politine produkavimo ekonomija, o ekonomine reprodukavimo, perdirbimo (ekologija ir užterštumas) politika - politine liekanos ekonomija. Viskas, kas normalu, šiandien matoma beprotybės šviesoje, kuri tebuvo jos nereikšminė liekana. Pirmenybė teikiama visoms visų sričių liekanoms - tam, kas buvo nutylėta, moterims, bepročiams, mažumoms, mene - išmatoms ir atliekoms ir t.t.
  Jean Baudrillard, Simuliakrai ir simuliacija

  Visų antra, tai atitinka Šimašiaus viešosios miesto aikštės koncepciją, kuri remiasi ankstesniais istoriniais precedentais, kai miestų aikštėse vykdavo įvairiausi dalykai.

  Rusų filosofas, literatūros kritikas, semiotikas ir mokslininkas Michailas Bachtinas yra išdėstęs viduramžių/renesanso karnavalinės kultūros koncepciją. Cituoju iš Šapokos straipsnio:

  Vienas pagrindinių karnavalinės kultūros bruožų yra transcendencijos ir sakralumo „nužeminimas“ iki pilvo, kūno apačios, šalinimo / reprodukcijos organų. Vis dėlto šis nužeminimas liaudiškoje apačios tradicijoje yra ne tiek vertybinės vertikalės apvertimas aukštyn kojomis ir jos „išniekinimas“, kiek vertikalės pavertimas demokratiška horizontale. Todėl karnavalinės arba folklorinės kultūros esmė – socialinių luomų ištrynimas, lygybė, kūno su visomis jo žemiškomis funkcijomis grąžinimas, šlapimo, išmatų, kitų syvų dalyvavimas, skatologinė regeneracijos (meta)kalba, juokas, keiksmai, dievagojimasis, priesaikos, prakeikimai, riksmai, turgaus šarlatanų ir prekeivių reklamos, ginčai, anekdotai, blevyzgos, spontaniškos poetinės retorikos pliūpsniai, dainos, klou­nada, o kartu sakralaus ritualo karkasas. Tai turtinga ir sudėtinga, nors ir apribota šventės ir turgaus aikštės, visuma.
  https://literaturairmenas.lt/s-kelti...imo-subtilumas

  bei iš knygos „Dailės kritikos (meta) metodologijos metmenys“, remiantis ta pačia Bachtino karnavaline kultūra:

  Tai, kas paprastai vadinama drabstymusi purvais, turi gilias liaudiškas „pilvo“ ir „papilvės“ srities tradicijas, glaudžiai susįjusias su kai kuriomis liaudies šventėmis. Žinomas paprotys viešai tuštintis kvailų šventėje. Išmatų prikrautame vežime sėdintis „kvailių vyskupas“ išmatas mėtydavo į lydinčia džiūgaujančią minią. Taip pat didelę reikšmę karnavale turėdavo ir skatologiniai žodiniai motyvai, kitaip sakant, metakalbos lygmuo, atsietas nuo savitikslio hierarchizuoto abstraktumo ir natūraliai susietas su materialia, kasdiene tikrove, neapsimetinėjant, kad kūnas ir žodis sudarytas tik iš „sielos“ koncepcijos.

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Neteisėtų STT veiksmų kaina – 50 tūkst. eurų: valstybė mokės buvusiai teisėjai už sugriautą reputaciją https://www.15min.lt/naujiena/aktual...ija-59-1346002
  Dvejus metus slapta kiekvieno Panevėžio teisėjos Vaivos Savickienės žingsnio klausę Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai sugebėjo sukurpti bylą dėl neva neteisėtai išduoto nedarbingumo pažymėjimo. Skambiai pradėjus šį tyrimą, V.Savickienė buvo atleista ir ne vienerius metus tampoma po teismus, tačiau viskas subliuško: ji galutinai išteisinta. Dabar Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) pripažino, kad STT veikė neteisėtai ir karštligiškai ieškojo bet kokio teisėjos nusikaltimo, neturėdama tam jokio pagrindo. Už tai valstybė buvusiai teisėjai sumokės 50 tūkst. eurų kompensaciją.
  Tuometinis Panevėžio STT valdybos Operatyvinio skyriaus viršininkas Egidijus Snicorius 2008 metų spalį surašė pažymą, kad Panevėžio apygardos administracinio teismo teisėja V.Savickienė gali daryti neteisėtą poveikį savo kolegai. Dėl to pradėta slapta sekimo operacija. Įdomu tai, kad pagal įstatymą E.Snicorius net neturėjo teisės pasirašyti tokios pažymos – prašymą sekti teisėją galėjo pateikti tik STT valdybos viršininkas.
  p.s. ir vėl Panevėžio STT.

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Eilinė STT kliurka. Ir vėl Panevėžio skyriaus kaip ir prieš LKF vadovus dėl čempionato organizavimo ir lempinio 20" teliko:
  Skambiai pradėtas ikiteisminis tyrimas Panevėžio mero ir dar 2 asmenų atžvilgiu – nutrauktas https://www.15min.lt/naujiena/aktual...tas-59-1346652

  Komentuoti:


 • Tomizmas
  replied
  Ai kaip negerai... Aš irgi vasarą nešioju šortus - viskas, aš jau gėjus. Reikės per karščius apsimauti kelnes su kantu ir dar padštanikus, o tai kas nors įžvelgs provokaciją ir apipils išskyromis. Kad nejaudinčiau vyrų viešoj vietoj, blauzdas demonstruodamas, ir taip nekenkčiau jų dorovei.
  Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.07.04, 01:08.

  Komentuoti:


 • Eidvis
  replied
  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
  Beje, straipsnyje rašoma kad tas pilietis rėkė, kaip "išvaikys iš aikštės p1d4r4stus" (kalba netaisyta). Kas garbaus amžiaus žmogui atsitiko, kad jam ten susivaideno LGBT?
  Jei žmogus atvaro iš Šiaulių pasisvaidyt šūdais į Lukiškių aikštę, 'nes ten gėjai', tai aš greičiau tai nurašyčiau kažkokiai psichologinei ligai. Bet antra vertus visos tos psichologinės ligos, horoskopai, 5G grėsmės ir net ta pati psichozė dėl Lukiškių aikštės, kada ne tik šūdais kažkoks debilas svaidos, bet ir kitas debilas įstatymus Seime priiminėja - tai jau verčia sunerimti. Sunerimti dėl to, iki kokio debiliškumo mūsų įstatymų leidyba gali nueiti.

  Komentuoti:


 • rmss
  replied
  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
  Beje, straipsnyje rašoma kad tas pilietis rėkė, kaip "išvaikys iš aikštės p1d4r4stus" (kalba netaisyta). Kas garbaus amžiaus žmogui atsitiko, kad jam ten susivaideno LGBT?
  Nereik čia daug ieškot, dar iš savo vaikystės prisimenu senelių kartos pasisakymus, kad šortus nešioja tik vaikai ir piderai.

  Komentuoti:


 • Tomizmas
  replied
  Beje, straipsnyje rašoma kad tas pilietis rėkė, kaip "išvaikys iš aikštės p1d4r4stus" (kalba netaisyta). Kas garbaus amžiaus žmogui atsitiko, kad jam ten susivaideno LGBT?

  Komentuoti:


 • sankauskas
  replied
  Parašė Eikantas X

  hmmm sankauskai, ką veikė tas senis, tai juk liberaliose vakarų visuomenėse didžiajai daliai žmonių archetipiškas ir savaime suprantamas dalykas - nebūti bailiu konformistu, sutraukusiu rudąją, o užimti ir viešai deklaruoti savo vertybinę poziciją. Keista, kad tau nepatiko.
  Hm, na aš vertybinę poziciją galiu deklaruoti be šūdų pilstymo miesto centre. O tu?

  Komentuoti:

Working...
X