Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apie nusikalstamumą ir necivilizuotą elgesį Lietuvoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #81
  Parašė SkeiTeriS
  Just look at:

  2004.10.15
  Kaunas – saugiausias miestas


  Statistikos departamentas susumavo šių metų septynių mėnesių nusikalstamumo būklę. Iki rugpjūčio 1 d. šalyje užregistruota 48190 nusikaltimų. 100 tūkstančių gyventojų vidutiniškai teko po 1399 užregistruotus nusikaltimus. Sunkesnių, vadinamų baudžiamųjų, nusižengimų šalyje per minėtą laiką užregistruota 5729, 100 tūkst. gyventojų jų teko 166.

  Tarp didžiųjų miestų mažiausias nusikalstamumo lygis Kaune. Čia iš viso užregistruota 5053 nusikaltimai, iš jų 432 reikalaujantys baudžiamosios atsakomybės. 100 tūkst. gyventojų Kaune tenka 1370 nusiklatimų, iš jų 117 sunkių.

  Nesaugiausia žmonėms gyventi šalies sostinėje. Čia per septynis mėnesius užregistruota net 12422 nusikaltimai, iš jų 1671 reikalaujantis baudžiamosios atsakomybės. 100 tūkst. gyventojų tenka atitinkamai 2246 ir 302 nusikaltimai. Nesaugu gyventi palangiškiams (100 tūkst. gyventojų 2123 nusikaltimai), Panevėžio rajono (1899), Panevėžio miesto (1791), Klaipėdos miesto (1701) gyventojams. Mažiausiai nusikaltimų - per 7 mėnesius 100 - padaryta Skuodo rajone. 100 tūkst. gyventojų tenka 397 nusikaltimai. Šilalės rajone užregistruoti 164 nusiklatimai (100 tūkst. - 524). Taigi šiuose rajonuose žmoonėms gyventi saugiausia. Prie saugių rajonų galima priskirti Rietavą, Švenčionis, Elektrėnus, Lazdijus.

  Tarp rajonų didžiausias nusikalstamumo lygis jau minėtame Panevėžio rajone. Toliau rikiuojasi Klaipėdos (100 tūkst. - 1464), Vilniaus (1460), Šilutės (142, Jonavos (140, Kėdainių (1380) rajonai. Didžiausias nusikalstamumo lygis Vilniaus apskrityje (1821), mažiausias - Alytaus (794).

  Nusikalstamumas

  diagrama. 100 000-ių gyventojų tenka nusikalstamų veikų apskrityse*


  2005 m. sausio – birželio mėn.)


  Duomenys apie nusikalstamas veikas, užregistruotas Generalinėje prokuratūroje, Specialiųjų tyrimų tarnyboje, Valstybės saugumo, Policijos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo, Kalėjimų ir Muitinės departamentuose, Kariuomenės karo policijoje, Valstybės sienos apsaugos tarnyboje, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje, Kriminalinės policijos biure ir Policijos eskortavimo rinktinėje, pateikti pagal nusikalstamos veikos padarymo vietą (savivaldybės teritoriją).  Vilniaus ir Kauno apskrityse padetis blogeja, o Klaipedos gereja
  Westside is the best ! :jura:

  Comment


   #82
   Čia ką tie skaičiai rodo, tai toli nuo tiesos yra. Kaunas tikrai ne saugiausiais, o statistika geriausia vien dėl to, kad žmonės nusivylę policija, ir nemato reikalo pranešti pvz. apie pavogtąa mobilų, išplėštą magnetolą (jei mašina nedrausta kasko draudimu) ir t.t. O policijai labai jau palankūs šie duomenys. Daryt nieko nereik (apart matuoti greitį, rinkti kyšius už KET ir pan.) o statistika pati padaro už juos darbą. Tad yra melas, šlykštus melas ir - statistika

   Comment


    #83
    Parašė Edgaex
    Nusikalstamumas

    Vilniaus ir Kauno apskrityse padetis blogeja, o Klaipedos gereja
    is kur cia tokios genialios isvados lyginant 7 menesiu miestu statistika su 6 menesiu apskriciu statistika...?

    Comment


     #84
     kazkas juoku nesuprata... gaila.

     o su Dzipu sutinku visais 100% tikrai daug kas nesikreipia i policija jei gauna i galva ar is ju atema mobilu... vistiek policija nieko nepakeis.
     Westside is the best ! :jura:

     Comment


      #85
      Parašė Edgaex
      kazkas juoku nesuprata... gaila.
      matyt mano jumoro jausmas kiek atbuko, kad ir 10 kartu perskaites nesuprantu is ko cia juoktis

      o del nepranesimo policijai, visuose miestuose yra ta pati situacija. Gali lyginti sunkius nusikaltimus (pvz. zmogzudystes), apie kuriuos nepranesti is esmes neimanoma.

      Comment


       #86
       nu kaunas tikrai yra kaunas bet kur gali i aki gauti..
       Pats i aki nesu gaves bet daznai tenka
       I love INNUENDO!

       Comment


        #87
        Kaune bus saugiau, nes Kaune ruošiamasi vaizdo stebėjimo kamerų įrengimui

        Comment


         #88

         Gera naujiena o ten parasyta
         " Jei neatsiras nenumatytų kliūčių, vaizdo stebėjimo kamerų sistemą Kaune policija pradės naudoti savo darbe 2006 metais."
         Tai pradzioje 2006 m.?
         I love INNUENDO!

         Comment


          #89
          tiesiog 2006 m.

          Comment


           #90
           siauliecia mane ir toliau "stebina"...

           Šiauliuose - šiurpi žmogžudystė

           Šiauliuose įvykdyta šiurpi žmogžudystė - namo kambaryje rastas 69 metų vyro kūnas be galvos. Nupjauta lavono galva gulėjo dilgėlėse kieme, įdėta į polietileninį maišą.

           Pasak policijos, nužudytasis buvo Aukštosios gatvės gyventojas J.K. Manoma, kad nusikaltimas buvo įvykdytas prieš 2-3 paras.

           Uogauti ir grybauti mėgusio pensininko pasigedo aplinkiniai gyventojai. Jie policijai pranešė, kad jau kuri laikas nemato iš namų išeinančio kaimyno. Buvo įtarta, kad jis pasiklydo miške.

           Į dingusiojo namus trečiadienį atvykę policininkai rado pakabinama spyna iš išorės užrakintas kambario duris.

           Sulaužę užraktą, viduje jie aptiko kraupų radinį - kambaryje gulėjo J.K. lavonas be galvos.

           Į areštinę pareigūnai uždarė tris įtariamuosius nusikaltimu - 26 - 48 metų vyrus. Buvo sulaikyta ir moteris, tačiau po apklausos ji paleista.

           Kriminalinė policija dėl tyčinio nužudymo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

           Pasak Šiaulių policijos, visi sulaikyti įtariamieji yra anksčiau teisti už vagystes, bausti administracine tvarka, mėgstantys girtauti, nedirbantys. Vienas sulaikytųjų gyveno tame pat name, kaip ir nužudytasis.

           Pirminiais duomenimis, pensininkui nelabai patiko šių vyriškių gyvenimo būdas ir tai galėjo būti mirtimi pasibaigusio konflikto priežastimi.

           Namas, kuriame įvykdytas nusikaltimas, yra privatus ir priklauso keliems asmenims.

           http://www.delfi.lt/news/daily/crime...php?id=7345475

           Butu mano valia - issaudyciau tokius issigimelius. Kiti issigimeliai tikrai prisibijotu pensininkams galvas pjaustyti
           Westside is the best ! :jura:

           Comment


            #91
            fveee.. ziauru.. tokius susauditi
            I love INNUENDO!

            Comment


             #92
             Aciu Dievui. Pagavo ta issigimeli !

             Galvą kaimynui nupjovęs šiaulietis - už grotų

             Šiaulių apylinkės teismo leidimu šiandien suimtas trisdešimt septynerių metų šiaulietis, įtariamas šešiasdešimt devynerių metų senukui nupjovęs galvą.

             Nužudytojo kūną bute trečiadienį aptiko senuko pasigedę ir ieškoti nutarę kaimynai, galvą krūmuose šalia namo rado tyrimą pradėję pareigūnai.

             Trims mėnesiams suimtas tik vienas iš keturių dėl šio nusikaltimo apklaustų asmenų. Moteris nebuvo net sulaikyta. Du vyrai apklausti dėl žmogžudystės, ilgesniam laikui nesuimti- jie įtariami žinoję, tačiau nepranešę apie žiaurų nusikaltimą.

             Suimtasis, pavarde Skerstonas prisipažino apdujęs nuo svaigalų nužudęs senuką kaimyną.

             Ant senyvo kaimyno narkomanas supyko, kam senukas barasi dėl keliamo triukšmo.

             Už nusikaltimą žmogžudžiui gresia kalėjimas iki gyvenimo pabaigos.

             Šiaulių apygardos teisme nagrinėjama dar viena šio trisdešimt septynerių metų vyro byla. Jau keturis kartus teistas vyriškis neseniai peiliu subadė sugėrovą bei ketino nupjauti jam ausį.

             http://www.delfi.lt/news/daily/crime...php?id=7355416             Beje, kiti siaulieciai taip pat smaginasi, kaip tik ismano...


             Šiaulių krašte - šūviai į žmones

             Šiaulių rajone, ties Pakapės gyvenviete, ketvirtadienio popietę apšaudyta šeima. Motoroleriu ir dviračiu važiavusius vyrą, moterį ir dvylikos metų mergaitę apšaudė automobiliu pro šalį važiavę vyrai.

             Į koją sužeista trisdešimt dvejų metų moteris sako pažinusi netolimo kaimo vyrus. Anot Pakapės gyventojos, ji automobilyje pastebėjusi iš matymo pažįstamus gretimo kaimo du vyrus, mačiusi, kad kartu su jais yra ir dvi merginos.

             Medikai iš sužeistos moters kojos išėmė, manoma, orinio šautuvo šratą. Nukentėjusiąją jau apklausė ir policija, moteris įsitikinusi, kad žinomi kaimo girtuokliai, šaudydami į praeivius, tiesiog linksminosi – po šūvio į jos šeimą nuvažiuojančioje mašinoje moteris sako girdėjusi juoką.

             Pakapės gyventoja sako iš matymo žinomi vyrai ko ne kasdien gyvenviete automobiliu pravažiuoja girtutėliai, tačiau dar nėra buvę, kad kaip nors kėsintųsi į žmones.

             Sužeista moteris sako su gretimo kaimo gyventojais nekonfliktuoja ir nedraugauja, todėl atmeta versiją, kad dėl ko nors jai galėjo būti bandyta atkeršyti.

             Dėl šeimos problemų ligoninėje negalėjusi likti gydytis sužeista moteris namo grįžo, vos atsigavusi po operacijos. Nukentėjusi sako, kad labiausiai neramu dėl išsigandusios dvylikametės dukters - mat mergaitė, važiavusi dviračiu, taip pat matė į ją iš automobilio atsuktą šautuvo vamzdį, vaiko akivaizdoje buvo apšaudyta motoroleriu važiavusi jos mama. Nors mergaitė nesužeista, tačiau labai išsigandusi.

             Šiaulių krašte per pastarąsias savaites tai jau antras toks incidentas. Neseniai iš orinio šautuvo girti chuliganai tyčia apšaudė parduotuvę remontavusį statybininką. Vyras, sužeistas į galvą, medikų pagalbos atsisakė.

             http://www.delfi.lt/news/daily/crime...php?id=7356394


             ir is kur tokiu zmoniu atsiranda siaubas...
             Westside is the best ! :jura:

             Comment


              #93
              Kazkaip zmones, matau, labai "stumia" ant Kauno. Tai Kaunas nusirito iki Klaipedos lygio, tai Kaunas nesaugiausias miestas. Zinau kad Kaune tikrai saugu, aisku nesneku apie naktini pasivaiksciojima Sanciais ar pan. Taciau centre ir Senamiestyje yra pakankamai saugu. Nereik paciam "rautis" ir nebus jokiu problemu. Siaip labai Klp aktyvistai bando iskelt Klaipeda "aukcsciau bambos". Siaip cia jusu menkavertiskumo kompleksas, jei bandot pakelt savo ar savo miesto lygi, "varydami" ant kitu miestu. Susimastykit.
              Beje, neseniai buvau Klp. Zinot, prisiklause jusu, Klp-ieciai, sapaloniu, apie Klp -svajoniu tikejausti isvysti kazka tokio, bet... Teko skaudziai nusivilti. Sutinku, kad jus MYLIT savo gimta miesta, bet nereiketu kelt jo autoriteto kitu saskaita.
              O KAUNAS, patikekit manim, KAUNAS zengia i nauja Aukso amziu. Jus tuo dar isitikinsite...
              Kaunas yra Kaunas

              Comment


               #94
               Turbut megsti daznai pajuokaut
               KAUNAS zengia i nauja Aukso amziu
               Cia kai nezinau is kur, is knygos gal...
               Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

               Comment


                #95
                Vaidosiau, nebejuokink...
                Westside is the best ! :jura:

                Comment


                 #96
                 Pavydus memelanderiai reiskiasi...

                 norit pasakyt kad Klaipeda yra auksciau visko ?

                 vaje mes turim jura ir tris dangoraizius !!! mes siaures Europos sostine !!! pavydekit mums Kaunas !!! jus kaimas !!! wahahaha...ane.
                 „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                 Comment


                  #97
                  "KAUNAS zengia i nauja Aukso amziu" - Sujuokinai
                  "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                  Comment


                   #98
                   Kad Kaunas kyla iš ilgalaikio sąstingio kuris buvo dėka tokių personų kaip AMB, gal net ir "abonento" , tai tiesa. O, kad kai kurie klaipėdiečiai žemina Kauną šiame forume, neva tai Klaipėda didingesnis miestas už Kauną, ar pan... tai truputį keista Galiu pasakyt, kad aš važiuodamas iš Kauno į Nidą (keldamasis per naują perkėlą) perkertu Jūsų tą DIDMIESTĮ skersai per 3 min. Bet kaip man bebūtų keistas tas Jūsų noras menkint Kauną, aš kiekvieną kartą keldamasis keltu pasididžiuoju Klaipėdos uostu.
                   Tiesiog Jūsų ponai iš piršto laužti svaičiojimai parodo JŪSŲ neišprusimą, ir kogero, taikliai pataikysiu - nesubrendimą Ačiū

                   Comment


                    #99
                    Kazkaip kaunieciams atrodo, kad juos visi skriaudzia, kad niekas ju nemegsta
                    Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                    Comment


                     Man taip tikrai neatrodo, man tiesiog keista, kad va Kaunas kaikuriem čia esamiem forumičiams yra banditų, kaimiečių ir kitokių neigiamų asociacijų miestas. ;] O jei galvoji, kad aš čia taip tik prasimanu, panaršyk klaipėdiečių pasisakymus, rasi tai , apie ką kalbu

                     Comment

                     Working...
                     X