Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apie nusikalstamumą ir necivilizuotą elgesį Lietuvoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
  Ne visų nervai geležiniai

  Lukiškių aikštėje įrengtame pliaže pripilta fekalijų, smarvė labai stipri

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/crim....d?id=84688417
  puikiai tiktų į porą su ta boba - lietuvių kalbos mokytoja, kuri apipylė dažais kalvelės maketą. Vienodo entelekto debilai.

  Comment


   Parašė Saturnas Rodyti pranešimą
   Mokytoja Genovaitė jau perka raudonus dažus, taip kad neilgai džiūgausit, geiropiečiai!
   2020.06.23. Aplenkė fantaziją gyvenimo posūkiai.

   Comment


    ***
    Penktadienį, apie 14 val., Vilniuje, Lukiškių aikštėje, kur savivaldybė įrengė pliažą ir tuo supykdė daugybę žmonių, šiaulietis Jonas Mileris (gim. 1950 m.) pripylė fekalijų. Aikštėje pasklido stiprus dvokas. Vyras su savimi turėjo šakes ir dujokaukę. Beje, prie kiekvieno šakės smaigalio buvo pritvirtinta po aliuminį šaukštą.
    Puikiausias kovotojo už moralę paveikslas - pensininkas po daugybės metų sugalvojo, kad jau laikas iš Šiaulių nuvažiuoti į Vilnių ir pirmą kartą pamatyti rekonstruotą Lukiškių aikštę. Kodėl? Ogi todėl, kad ją reikia gelbėti nuo moralinių ištvirkėlių, kurie sugalvojo, kad sėdėjimas ant smėlio yra normalu. Išgelbėjimui reikės prišikti į stiklainį ir iš Šiaulių jį atvežus paskleisti po aikštę - tegul ištvirkėliai žino kas čia yra normalu. Ai, dar šakę reikia pasiimti ir prie smaigalių aliuminius šaukštus pritvirtinti. Neklauskit kodėl.
    Paskutinis taisė Eidvis; 2020.07.03, 17:24.

    Comment


     Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
     Ai, dar šakę reikia pasiimti ir prie smaigalių aliuminius šaukštus pritvirtinti. Neklauskit kodėl.
     Taigi aliuminis nuo 5G saugo! O šaukšto forma veikia kaip reflektorius.

     Comment


      Šiaip senio logikos vingiai išties įspūdingi - leftistai niekina tautos herojų atminimą šventoje aikštėje, ta proga pritaškysiu šūdų toje pačioje šventoje aikštėje.

      Comment


       Parašė Eikantas X

       hmmm sankauskai, ką veikė tas senis, tai juk liberaliose vakarų visuomenėse didžiajai daliai žmonių archetipiškas ir savaime suprantamas dalykas - nebūti bailiu konformistu, sutraukusiu rudąją, o užimti ir viešai deklaruoti savo vertybinę poziciją. Keista, kad tau nepatiko.
       Hm, na aš vertybinę poziciją galiu deklaruoti be šūdų pilstymo miesto centre. O tu?

       Comment


        Beje, straipsnyje rašoma kad tas pilietis rėkė, kaip "išvaikys iš aikštės p1d4r4stus" (kalba netaisyta). Kas garbaus amžiaus žmogui atsitiko, kad jam ten susivaideno LGBT?
        Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
        Mielosios Grigiškės

        Comment


         Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
         Beje, straipsnyje rašoma kad tas pilietis rėkė, kaip "išvaikys iš aikštės p1d4r4stus" (kalba netaisyta). Kas garbaus amžiaus žmogui atsitiko, kad jam ten susivaideno LGBT?
         Nereik čia daug ieškot, dar iš savo vaikystės prisimenu senelių kartos pasisakymus, kad šortus nešioja tik vaikai ir piderai.

         Comment


          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
          Beje, straipsnyje rašoma kad tas pilietis rėkė, kaip "išvaikys iš aikštės p1d4r4stus" (kalba netaisyta). Kas garbaus amžiaus žmogui atsitiko, kad jam ten susivaideno LGBT?
          Jei žmogus atvaro iš Šiaulių pasisvaidyt šūdais į Lukiškių aikštę, 'nes ten gėjai', tai aš greičiau tai nurašyčiau kažkokiai psichologinei ligai. Bet antra vertus visos tos psichologinės ligos, horoskopai, 5G grėsmės ir net ta pati psichozė dėl Lukiškių aikštės, kada ne tik šūdais kažkoks debilas svaidos, bet ir kitas debilas įstatymus Seime priiminėja - tai jau verčia sunerimti. Sunerimti dėl to, iki kokio debiliškumo mūsų įstatymų leidyba gali nueiti.

          Comment


           Ai kaip negerai... Aš irgi vasarą nešioju šortus - viskas, aš jau gėjus. Reikės per karščius apsimauti kelnes su kantu ir dar padštanikus, o tai kas nors įžvelgs provokaciją ir apipils išskyromis. Kad nejaudinčiau vyrų viešoj vietoj, blauzdas demonstruodamas, ir taip nekenkčiau jų dorovei.
           Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.07.04, 00:08.
           Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
           Mielosios Grigiškės

           Comment


            Eilinė STT kliurka. Ir vėl Panevėžio skyriaus kaip ir prieš LKF vadovus dėl čempionato organizavimo ir lempinio 20" teliko:
            Skambiai pradėtas ikiteisminis tyrimas Panevėžio mero ir dar 2 asmenų atžvilgiu – nutrauktas https://www.15min.lt/naujiena/aktual...tas-59-1346652

            Comment


             Neteisėtų STT veiksmų kaina – 50 tūkst. eurų: valstybė mokės buvusiai teisėjai už sugriautą reputaciją https://www.15min.lt/naujiena/aktual...ija-59-1346002
             Dvejus metus slapta kiekvieno Panevėžio teisėjos Vaivos Savickienės žingsnio klausę Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai sugebėjo sukurpti bylą dėl neva neteisėtai išduoto nedarbingumo pažymėjimo. Skambiai pradėjus šį tyrimą, V.Savickienė buvo atleista ir ne vienerius metus tampoma po teismus, tačiau viskas subliuško: ji galutinai išteisinta. Dabar Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) pripažino, kad STT veikė neteisėtai ir karštligiškai ieškojo bet kokio teisėjos nusikaltimo, neturėdama tam jokio pagrindo. Už tai valstybė buvusiai teisėjai sumokės 50 tūkst. eurų kompensaciją.
             Tuometinis Panevėžio STT valdybos Operatyvinio skyriaus viršininkas Egidijus Snicorius 2008 metų spalį surašė pažymą, kad Panevėžio apygardos administracinio teismo teisėja V.Savickienė gali daryti neteisėtą poveikį savo kolegai. Dėl to pradėta slapta sekimo operacija. Įdomu tai, kad pagal įstatymą E.Snicorius net neturėjo teisės pasirašyti tokios pažymos – prašymą sekti teisėją galėjo pateikti tik STT valdybos viršininkas.
             p.s. ir vėl Panevėžio STT.

             Comment


              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

              Hm, na aš vertybinę poziciją galiu deklaruoti be šūdų pilstymo miesto centre. O tu?
              Nežinau, kodėl tu atmeti išmatas. Išmatų dalyvavimas viešajame diskurse yra labai liberalu, progresyvu ir demokratiška. Kaip ir nelogiška tavųjų pažiūrų kontekste.

              Visų pirma, išmatos priklauso anksčiau išstumtųjų, paniekintųjų, užguitųjų kategorijoms, kurias tu taip mėgsti užsistoti ir emancipuoti, o kartu ir yra progresyvaus šiuolaikinio meno, kurį tu taipogi mėgsti propaguoti, normali dalis.

              Šiandien liekana tapo stipriuoju [opozicijos] nariu. Būtent likutis grindžia mūsų naujuosius suvokimo būdus. Galas logikai, besiremiančiai skiriamosiomis opozicijomis, kurių silpnajam nariui tekdavo nuosėdų vaidmuo. Šiandien viskas apsiverčia. Štai psichoanalizė yra pirmoji didelė nuosėdų (kalbos klaidos, sapnai ir pan.) teorija. Mes vadovaujamės nebe politine produkavimo ekonomija, o ekonomine reprodukavimo, perdirbimo (ekologija ir užterštumas) politika - politine liekanos ekonomija. Viskas, kas normalu, šiandien matoma beprotybės šviesoje, kuri tebuvo jos nereikšminė liekana. Pirmenybė teikiama visoms visų sričių liekanoms - tam, kas buvo nutylėta, moterims, bepročiams, mažumoms, mene - išmatoms ir atliekoms ir t.t.
              Jean Baudrillard, Simuliakrai ir simuliacija

              Visų antra, tai atitinka Šimašiaus viešosios miesto aikštės koncepciją, kuri remiasi ankstesniais istoriniais precedentais, kai miestų aikštėse vykdavo įvairiausi dalykai.

              Rusų filosofas, literatūros kritikas, semiotikas ir mokslininkas Michailas Bachtinas yra išdėstęs viduramžių/renesanso karnavalinės kultūros koncepciją. Cituoju iš Šapokos straipsnio:

              Vienas pagrindinių karnavalinės kultūros bruožų yra transcendencijos ir sakralumo „nužeminimas“ iki pilvo, kūno apačios, šalinimo / reprodukcijos organų. Vis dėlto šis nužeminimas liaudiškoje apačios tradicijoje yra ne tiek vertybinės vertikalės apvertimas aukštyn kojomis ir jos „išniekinimas“, kiek vertikalės pavertimas demokratiška horizontale. Todėl karnavalinės arba folklorinės kultūros esmė – socialinių luomų ištrynimas, lygybė, kūno su visomis jo žemiškomis funkcijomis grąžinimas, šlapimo, išmatų, kitų syvų dalyvavimas, skatologinė regeneracijos (meta)kalba, juokas, keiksmai, dievagojimasis, priesaikos, prakeikimai, riksmai, turgaus šarlatanų ir prekeivių reklamos, ginčai, anekdotai, blevyzgos, spontaniškos poetinės retorikos pliūpsniai, dainos, klou­nada, o kartu sakralaus ritualo karkasas. Tai turtinga ir sudėtinga, nors ir apribota šventės ir turgaus aikštės, visuma.
              https://literaturairmenas.lt/s-kelti...imo-subtilumas

              bei iš knygos „Dailės kritikos (meta) metodologijos metmenys“, remiantis ta pačia Bachtino karnavaline kultūra:

              Tai, kas paprastai vadinama drabstymusi purvais, turi gilias liaudiškas „pilvo“ ir „papilvės“ srities tradicijas, glaudžiai susįjusias su kai kuriomis liaudies šventėmis. Žinomas paprotys viešai tuštintis kvailų šventėje. Išmatų prikrautame vežime sėdintis „kvailių vyskupas“ išmatas mėtydavo į lydinčia džiūgaujančią minią. Taip pat didelę reikšmę karnavale turėdavo ir skatologiniai žodiniai motyvai, kitaip sakant, metakalbos lygmuo, atsietas nuo savitikslio hierarchizuoto abstraktumo ir natūraliai susietas su materialia, kasdiene tikrove, neapsimetinėjant, kad kūnas ir žodis sudarytas tik iš „sielos“ koncepcijos.

              Comment


               Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą

               Visų pirma, išmatos priklauso anksčiau išstumtųjų, paniekintųjų, užguitųjų kategorijoms, kurias tu taip mėgsti užsistoti ir emancipuoti, o kartu ir yra progresyvaus šiuolaikinio meno, kurį tu taipogi mėgsti propaguoti, normali dalis.
               O, čia man maloni naujiena. Gal gali pacituoti, kur aš čia taip mėgstu užstoti visokius paniekintuosius. Išsisaugosiu ir įsirėminsiu, nes šiaip jau dažniausiai sulaukiu kaltinimų kad neturiu jokios atjautos visokiems ubagams ir prakaitu smirdantiems varguoliams išpuvusiais dantimis.

               Comment


                Sulaikytasis Narbutas įtariamas nemenkai pasipelnęs iš Lietuvai gyvybiškai svarbių reagentų pirkimo

                Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=84817469

                Comment


                 Grybauskaitės teisės patarėjas . Bent jau skaidriai dirbo - atlygį gavo į asmeninę sąskaitą. Arba STT tiesiog politikuoja.

                 Comment

                 huluhub.com
                 porno video
                 antalya escort
                 Working...
                 X