Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Turizmas Lietuvoje ir pasaulyje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Evier Rodyti pranešimą

  Visur visko galima prifilmuot. Taip pat ir Moldovoj gražių vietų
  O tokių vietų kaip Kišiniove galima prifilmuoti ir Lietuvoje, ir JK, ir Prancūzijoje ir Italijoje.
  If a lion could speak, we could not understand him.

  Comment


   Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

   O tokių vietų kaip Kišiniove galima prifilmuoti ir Lietuvoje, ir JK, ir Prancūzijoje ir Italijoje.
   JK nerasi tokių pakalbinti, kuriems geriau buvo prie ruso.
   Flickr

   Comment


    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    JK nerasi tokių pakalbinti, kuriems geriau buvo prie ruso.
    Prasilenkia su logika šitas pasakymas.

    Comment


     Parašė Lettered Rodyti pranešimą

     JK nerasi tokių pakalbinti, kuriems geriau buvo prie ruso.
     Nebūčiau toks tikras dėl Corbyn ir jo chebros. Tik laikas būtų ne buvęs, o būsimasis.

     Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

      JK nerasi tokių pakalbinti, kuriems geriau buvo prie ruso.
      Gal ir rastum "išvarytų" lietuvių, kuriems ir Londėj nepasisekė, arba nelaimėlių rusų.
      Ten jis pamelavo, kad pačiam miesto centre trynėsi, labiau daugiabučių rajonuose, kaip kad Vilniaus krasnūcha.

      Comment


       Parašė Lettered Rodyti pranešimą
       JK nerasi tokių pakalbinti, kuriems geriau buvo prie ruso.
       Absoiuti dauguma emigrantų iš Lietuvos į Angliją/Norvegiją/Olandiją ir t.t. yra vatnikai.
       Absoliuti žodžio laisvė - demokratinės valstybės pagrindas.

       Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

        Žiauriausia, jog tokių video galima prifilmuoti ir Lietuvoje.
        Baltarusija? Čia kartais nebuvo tas kraštas seniau vadintas Lietuva?

        ---
        Mums Baltarusija ir Ukraina, tai čia kaip Estijai Latvija ir šiek tiek Suomija Jei žiūrėt istoriją
        Nereiktų gal būt uberoptimistais, kad keliolika metų ES nubrauks bent kelių šimtmečių bendrumo istoriją

        Comment


         Vilniuje auga turistų skaičius, tačiau trūksta pigesnių nakvynės vietų
         ...Turistų Vilniuje gausėja itin sparčiai: 2018-aisiais čia apsilankė per 1,2 milijono, arba 12 proc. daugiau turistų nei praėjusiais metais.

         Sparčiausiai auga vokiečių turistų srautas: jų padaugėjo 37,8 proc, arba 27,9 tūkstančiais nei pernai.

         80,8 proc. visų į Vilniaus apgyvendinimo įstaigas atvykusių svečių buvo užsieniečiai (970 tūkst.). Tai 10,8 proc. daugiau nei 2017 metais, informavo Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ direktorė Inga Romanovskienė.

         Statistika rodo, kad vidutiniškai vieno turisto išleidžiama suma per vieną vizitą Lietuvoje yra 400 eurų...
         Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

         Comment


          Aida Murauskaitė „Lietuvos rytas“
          Lietuva turistų akyse – nebe sovietinė ir nebe pigių pramogų šalis
          https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos...vais-11219385/

          Iš toliau atvykstantys turistai Lietuvą šlieja prie Šiaurės Europos, o nebe prie Rytų bloko. Anksčiau mūsų šalį vertinę kaip gražios gamtos ir pigių paslaugų valstybę, dabar vis dažniau atvykėliai trokšta kultūros. Tradiciškai į Lietuvą atvykstančių ispanų, vokiečių, rusų ar lenkų gretas pastaraisiais metais papildė turistai iš Pietų Amerikos – Argentinos, Kolumbijos, taip pat Pietryčių Azijos – Filipinų, Tailando ar Singapūro. Tiesa, tiek iš tolimų šalių, tiek iš atokesnės Europos atvykstantieji lanko išsyk kelias valstybes – Latviją, Estiją, dažnai keliauja ir į Skandinaviją.

          Comment


           Kelionių milžinės finansinės bėdos įkalino turistus viešbutyje – pakvipo bloga baigtimi https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2019/09/22/news/kelioniu-milzines-finansines-bedos-ikalino-turistus-egzotiskoje-salyje-pakvipo-bloga-baigtimi-11917901/
           Britų kelionių organizavimo įmonė „Tomas Cook“ susidūrė su finansiniais sunkumais, dėl kurių kenčia atostogautojai. Įmonei reikia rasti kelis šimtus milijonų eurų skoloms padengti, kitaip teks skelbti bankrotą. Tai būtų smūgis ne tik klientams, bet ir visam turizmui. Nepavykus pasiekti susitarimo, 20 tūkstančių žmonių liktų be darbo, o maždaug 600 tūkstančių keliautojų iš tokių valstybių kaip Vokietija ar Skandinavijos šalys liktų įstrigę užsienio valstybėse. Jei „Thomas Cook“ valdyba negaus papildomų kelių šimtų milijonų eurų, bendrovė bus pavesta administruotojams – tokią apsaugos formą taiko kreditoriai, kuri dažniausiai būna prieš bankrotą. Didžiosios Britanijos vyriausybė ir oro linijų valdytojas yra sutarę dėl planų, kaip tektų parskraidinti turistus namo, tačiau kelionių agentūros žlugimas reikštų daugiau nei nutrauktas keliones. „Thomas Cook“ bankrotas paveiktų Ispanijos, Graikijos, Turkijos turizmo ekonomiką. „Thomas Cook“ valdo viešbučius, kurortus, oro linijas ir kruizus visame pasaulyje. Turėdama 21 tūstantį darbuotojų įmonė veikia 16-oje šalių ir per metus aptarnauja 19 milijonų klientų.

           Comment


            OK šios dienos situacija. Thomas Cook UK bankrotas pirmadienį , antradienį bankrotas Belgijos ir Olandijos Thomas cook grupės, šiandien bankrotas Vokietijos, Austrijos ir Lenkijos grupės. Condor avialinijos panašu, kad gyvuos pažadėta subsidija, ją dar turi patvirtinti Briuselis. Ar turės tai įtakos Skandinavijai ir Rusijai, dar neaišku. Labiausiai nukentėjusios šalys - Graikija, Kipras, Ispanija - didžiausios skolos viešbučiams. Laukiame kas bus toliau.

            Comment


             Pasaulinis turizmo sektorius suskaičiavo nuostolius dėl „Thomas Cook“ žlugimo https://www.vz.lt/paslaugos/2019/10/...s-cook-zlugimo
             Turkijos, Ispanijos, Kipro, Tuniso, Egipto ir Graikijos viešbučiai galutinai įvertino nuostolius, kurių jiems pridarė D. Britanijos kelionių milžinės „Thomas Cook“ griūtis.
             Vien tik šiose 5 šalyse tiesioginės žlugusio britų kelionių organizatoriaus paliktos skolos siekia daugiau nei 1 mlrd. Eur, dar didesne suma vertinamas pelnas, kuris taip ir nebus gautas per ateinančius turistinius sezonus. Tyrimų bendrovės „Mabrian Technologies“ duomenimis, iš viso nuo „Thomas Cook“ bankroto nukentėjo 38 pasaulio šalys. Nelikus britų milžinės, iki 2020 m. rugpjūčio mėn. lėktuvuose bus atšaukta 8,6 mln. užsakytų vietų, iš jų didžioji dalis tenka D. Britanijai – 4,31 mln.
             Toliau pagal prarastų vietų skaičių rikiuojasi Ispanija (Kanarų ir Balearų salos, 1,23 mln. vietų), Turkija (Dalamanas ir Antalija, 0,95 mln.), Graikija (Zakintas, Rodas, Kreta, Korfu, Skiatosas, 0,61 mln.), JAV (Orlandas, 0,33 mln.) ir Tunisas (Hamametas, 0,17 mln.).
             Ispanijos viešbučių konfederacijos duomenimis, apie 500 Ispanijos viešbučių dėl „Thomas Cook“ bankroto gresia žlugimas, mat nelaimėlio britų kelionių organizatoriaus dalis šių viešbučių klientų portfelyje sudarė nuo 30% iki 70%. Be to, dar apie 100 viešbučių dirbo vien tik su „Thomas Cook“ ir jų veikla jau yra paralyžiuota. Konfederacijos prognozėmis, labiausiai nukentės Kanarų ir Balearų salos, kur krizė palies apie 40% visų viešbučių, o Kanarų salos dėl „Thomas Cook“ išėjimo praras 30% keleivių srauto. Manoma, kad skolų, kurias „Thomas Cook“ paliko Ispanijoje, suma siekia 300–400 mln. Eur. Vien tik 8-iems pagrindiniams šalies viešbučių tinklams kelionių organizatorius liko skolingas apie 100 mln. Eur.

             Comment


              Štai koks blogis yra stambus verslas . Įdomūs tie nuostolių, bankrotų ir panaikintų darbo vietų skaičiavimai. Bet dar įdomesni skaičiavimai, kiek kurortinės vietos praras turistų. Juk nei Kanarai, nei Antalija niekur nedingo. Turistai kaip keliavo, taip ir toliau ten keliaus. Tik kitais keliais ir su kitom bendrovėm. Aišku, reikės kažkiek laiko, kol srautai persigrupuos, kol kitos bendrovės užpildys paliktą nišą. O nuo Thomas Cook stipriai priklausiusiems viešbučiams metas vilioti klientus žemomis kainomis .

              Comment


               Man kažkaip įstrigo, kada forumo turizmo egzpertas Udrius komentavo Vilniaus G-spot reklamą kaip labai nevykusią ir kaip argumentą, kodėl ką tik pasirodžiusi reklama yra nevykusi, pateikė praėjusių metų turizmo statistiką.

               Vilniui – turizmo „Oskaras“ už „G-spot“ reklaminę kampaniją

               Comment


                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                Man kažkaip įstrigo, kada forumo turizmo egzpertas Udrius komentavo Vilniaus G-spot reklamą kaip labai nevykusią ir kaip argumentą, kodėl ką tik pasirodžiusi reklama yra nevykusi, pateikė praėjusių metų turizmo statistiką.

                Vilniui – turizmo „Oskaras“ už „G-spot“ reklaminę kampaniją
                Aš nedrįsčiau abejoti udriaus ekspertize ir įžvalgomis. O tai kad apdovanojimas per klaidą buvo atiduotas Vilniuj tik parodo, kad komisijoje nebuvo kompetetingų savo srities ekspertų tokių kaip gerb. udrius.

                Grįžtant prie turizmo, naujausias (šių metų Spalio mėnesį atnaujintas) geriausių keliauti pasų sąrašas, kuriame Lietuva palipėjo į auksčiausią sau 9-ą vietą pasaulyje, kurią garbingai dalinasi su Australija ir Slovakija. Viso Lietuviškas pasas leidžia apsilankyti 181 vienoje pasaulio valstybėje be reikalo turėti vizą prieš atvykstant į šalį. T.y. viza yra visiškai nereikalinga arba ją galima gauti iškart atvykus į šalį be jokių išankstinių pasiruošimų tam.

                Mūsų broliai latviai dalinasi 10-ą vietą su 180 šalimi ir tolimesni broliai estai dalinasi 11-ą vietą su 179 šalimi .

                Geriausi pasai keliauti pasaulyje šiuo metu yra Japonijos ir Singapūro, kurie leidžia apsilankyti po 190-yje šalių be vizos arba ją gaunant iškart atvykstant.

                Antrą vietą kartu su Pietų Korėja dalinasi du geriausi pasai Europoje - Suomijos ir Vokietijojs - po 188 valstybes.

                Blogiausias pasas keliauti - Afganistano - vos 25 šalys.

                Čia kaip keitėsi lietuviško paso 'stiprumas' einant metams:
                Click image for larger version Name:	Screen Shot 2019-11-12 at 8.16.09 PM.png Views:	2 Size:	60,1 kB ID:	1761973

                Visą sąrašą galima rasti čia: https://www.henleypassportindex.com/...ING_190928.pdf
                Attached Files
                Paskutinis taisė pauliaK; 2019.11.13, 04:23.

                Comment


                 Kadangi ne kai kurių asmenų dėka buvau užblokuotas , tai atsimušti negalėjau. Kadangi ponai neskaitote Verslo žinių, tai pakartosiu nuorodas į kai kuriuos straipsnius, kurie tik įrodo mano teisumą. Kad mums latvius ir estus sunkiai sekasi pavyti ir sunkiai seksis jau ir sako Keliauk Lietuvoje pasamdyti "ekspertai" . Tik kam juos reikėjo samdyti , jei ir taip buvo aišku prieš 5 metus?

                 https://www.vz.lt/paslaugos/2019/10/...r-estus-blesta

                 Taipogi kol lietuviai rėkavo "Mes vasiukuose pastatysim kosmodromą", latviai jau pastatė naują Konferencijų ir kongresų centrą.

                 https://www.vz.lt/paslaugos/2019/12/...ongresu-centra

                 Taigi, visą konferencinio turizmo grietinėlę ragaus latviai.

                 Beje, kad ne laikai lemia pardavimus ir turistų srautus, pabrėžia ir Turizmo Rūmų prezidentė Žydrė Gavelienė,

                 https://www.vz.lt/paslaugos/2019/12/...atino-asaromis

                 Taigi gero skaitymo.

                 Comment


                  Dar kol miegate - prieš mėnesį įvyko pirmos filmo serijos apie Sachaliną premjerą per Vokietijos TV, antros serijos transliacija - sausio 31 d. Šiai dienai pirma serija Youtubėje surinko 120 000 peržiūrų, ir šiuo atveju tai ne viral video, bet 30, min rimtos dokumentikos. Šioje serijoje matosi iš kur atkeliauja dujos į Lietuvą į Independent laivelį. Gero žiūrėjimo


                  Comment


                   Ir dar vienas straipsnis apie turizmą 2019 metais Lietuvoje ir pasaulyje. Smagu, kai jo parašymui pasinaudota mano konsultacija ir mintys.

                   2019-ieji turizme: pasaulį supurčiusi milžino griūtis ir konkurencijos proveržis Lietuvoje

                   Plačiau: https://www.vz.lt/paslaugos/2019/12/...#ixzz69ltLVdh6

                   Comment


                    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą

                    Aš nedrįsčiau abejoti udriaus ekspertize ir įžvalgomis. O tai kad apdovanojimas per klaidą buvo atiduotas Vilniuj tik parodo, kad komisijoje nebuvo kompetetingų savo srities ekspertų tokių kaip gerb. udrius.

                    Grįžtant prie turizmo, naujausias (šių metų Spalio mėnesį atnaujintas) geriausių keliauti pasų sąrašas, kuriame Lietuva palipėjo į auksčiausią sau 9-ą vietą pasaulyje, kurią garbingai dalinasi su Australija ir Slovakija. Viso Lietuviškas pasas leidžia apsilankyti 181 vienoje pasaulio valstybėje be reikalo turėti vizą prieš atvykstant į šalį. T.y. viza yra visiškai nereikalinga arba ją galima gauti iškart atvykus į šalį be jokių išankstinių pasiruošimų tam.

                    Mūsų broliai latviai dalinasi 10-ą vietą su 180 šalimi ir tolimesni broliai estai dalinasi 11-ą vietą su 179 šalimi .

                    Geriausi pasai keliauti pasaulyje šiuo metu yra Japonijos ir Singapūro, kurie leidžia apsilankyti po 190-yje šalių be vizos arba ją gaunant iškart atvykstant.

                    Antrą vietą kartu su Pietų Korėja dalinasi du geriausi pasai Europoje - Suomijos ir Vokietijojs - po 188 valstybes.

                    Blogiausias pasas keliauti - Afganistano - vos 25 šalys.

                    Čia kaip keitėsi lietuviško paso 'stiprumas' einant metams:
                    Click image for larger version Name:	Screen Shot 2019-11-12 at 8.16.09 PM.png Views:	2 Size:	60,1 kB ID:	1761973

                    Visą sąrašą galima rasti čia: https://www.henleypassportindex.com/...ING_190928.pdf
                    Puslapyje https://www.passportindex.org/ LT nurodoma 5-je vietoje su 169 šalimis, skaičiuojant kur nereikia vizos ir 26-oje skaičiuojant santykį vizos nereikia+viza atvykus :/ ???
                    Paskutinis taisė Efka_01; 2020.01.03, 10:11.

                    Comment


                     Abi naujienos gegužės 2 d.:

                     „Kidy Tour“: po krizės kelionės pigs // https://www.15min.lt/pasaulis-kisene...1312294?copied
                     Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ teigia, kad pasibaigus koronaviruso krizei kelionės rudenį pigs – tai lems naftos kainų kritimas ir avialinijų bei viešbučių pastangos susigrąžinti buvusią paklausą.
                     „Novaturas“: kelionių kainos po krizės augs sparčiau // https://www.15min.lt/pasaulis-kisene...1312232?copied
                     Kelionių kainos po koronaviruso krizės turėtų kilti sparčiau nei įprastai dėl skrydžių ir infrastruktūros brangimo, prognozuoja didžiausias šalies kelionių organizatorius „Novaturas“.

                     Comment

                     Working...
                     X