Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Turizmas Lietuvoje ir pasaulyje

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • andyour
  replied
  Parašė senasnamas
  Užsieniečiams nėra paslaptis, kad R. Europoje moterys yra pigios.
  Nėra jos pigios. Tiesiog gana daug materialisčių. Taip pat, lietuvėms užseniečiai yra savotiška egzotika ir sakyčiau kažkiek įdomesni nei dauguma vietinių. Statistinis lietuvis mėgsta daug gerti, nematęs pasaulio, pasaulėžiūra gana siaura, gyvena gana paprastą(nebūtinai blogąją prasme) gyvenimą. Tuo tarpu vakariečiai yra iš Vakarų, iš ten kur įdomu ir nematyta. Šiaip, pačios moterys galėtų labiau pakomentuoti kaip ten yra


  Bent jau trendas į viršų užtikrintas žmonos lietuvės ir užseniečio vyro. Prieš krizę buvo staigus augimas.

  http://misriseima.lt/index.php/aktua...atistika-2015m

  Lietuvės moterys dažniausiai tuokėsi su ES piliečiais
  Lietuviai vyrai dažniausiai vedė slaves
  Paskutinis taisė andyour; 2018.01.26, 14:56.

  Komentuoti:


 • Galys
  replied
  Parašė andyour

  Nuogos moters metafora su G tašku neturi daugiau reikšmių, kaip viena.
  ????
  G taškas - dar neatrasta moters vieta
  Vilnius - dar neatrasta Europos vieta

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Parašė senasnamas
  Atsiduodančių už maistą.

  Liberalus meras turbūt šią idėją pasigaus ir plačiau paskleis. Nes pagal tokių supratimą čia labai oiginalu ir įspūdinga.
  Tikrai įspūdingiau už vogtas kitų miestų nuotraukas ir originalius šūkius "real is beautiful".

  Komentuoti:


 • Galys
  replied
  Parašė andyour

  Reklama negali būti visiškas melas. Šioje reklamoje vienintelė tiesa, kad užseniečio ten laukia daug gražių moterų.
  metãfora [gr. metaphora — perkėlimas], vaizdingas perkeltinės reikšmės pasakymas, paslėptas palyginimas, pagrįstas faktiškai nesusijusių, bet panašių savybių turinčių daiktų, reiškinių gretinimu, tapatinimu; konstrukcija vienanarė: tai, kas lyginama, dažnai neįvardijama, atspėjama iš konteksto, pvz.: „padangių ašaros"

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  Kilęs triukšmas dėl Vilniaus reklamos labiausiai nustebino pačius autorius

  Užsienietis išreiškė savo požiūrį į Vilnių, o vietiniai džiaugiasi ir kaifuoja.

  Reklamos autoriai Jurgis Ramanauskas ir Skaistė Kaurynaitė šią kampaniją kūrė įgyvendindami reklamos mokyklos „The Atomic Garden“ užduotį 2016 m., vadovaujami dėstytojo Antonio Bechtle.
  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/m360/naujausi-s....d?id=77008897

  Komentuoti:


 • Eidvis
  replied
  Puiki idėja, Lietuvos turizmui reikėtų daugiau unikalių idėjų, su pasenusiomis banalybėmis 'a beatiful country' šiais laikais dėmesio nepavyks atkreipti.

  Komentuoti:


 • Galys
  replied
  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
  Norima pranešti, kad Vilnius yra visos Europos vagina?
  Vagina šiuo atveju yra Europa, jei moteris -Žemė, arba vagina yra Lietuva, jei moteris - Europa.
  Šiaip šitas plakatas gana lengvai parodijuojamas jei plakate atsiranda vyras ir kalba pasisuka apie jo G tašką. Tada ginčas kyla kur baigiasi shithole
  Paskutinis taisė Galys; 2018.01.26, 13:53.

  Komentuoti:


 • andyour
  replied
  Sexturizmo motyvas.

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  Norima pranešti, kad Vilnius yra visos Europos vagina?

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Gundanti reklama: Vilnius – Europos G taškas
  „Niekas nežino, kur jis yra, bet kai jį rasi – bus nuostabu. Vilnius, Europos G taškas“. Tokia Vilniaus reklama su mergina, ekstazės akimirką gniaužiančią Vilniaus vietą žemėlapyje, ketvirtadienį pradėjo plisti socialiniuose tinkluose...

  Komentuoti:


 • udrius
  replied
  nei didžiausias nei ką - vidutiniokas. Būtų West express dar kažkas to lygio galima būtų verkti

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  Žlunga vienas didžiausių Lietuvos kelionių operatorių – gali būti daugybė nukentėjusiųjų

  Viename didžiausių kelionių organizatorių ir pardavėjų „Travelonline Baltics“, kuris valdo „Easy Travel“, „TopTravel“ ir Judek.lt portalus, – chaosas. Bendrovei pirmadienį buvo sustabdyta licencija, tačiau keliones dar buvo galima užsisakyti. Gali būti, kad nukentėjusiųjų bus šimtai, nes portalai keliones pardavinėjo iki paskutinės minutės, o Turizmo departamentas jokio pranešimo neišplatino. 15min duomenimis, bendrovės viduje įvyko vagystė – kai kurie darbuotojai įtariami pavogę buhalterinius duomenis.
  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...uju-663-911314

  Komentuoti:


 • 10.000
  replied
  Žinant tai, kad šiemet visam mėnesiui buvo uždarytas VNO, ir dėl to turistų skaičius buvo mažesnis nei galėjo būti, tai visai neblogas rezultatas

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Šiemet Vilnius milijonojo turisto sulaukė dar greičiau nei pernai!

  Šiandien Vilniuje buvo iškilmingai sutiktas šių metų milijonasis turistas. Tradiciniu tampantis milijonojo turisto iškilmingas sutikimas įvyko daugiau nei dviejomis savaitėmis anksčiau nei pernai – ženklas, rodantis, kad lankytojų skaičius sostinėje auga.

  Milijonuoju turistu tapo Vokietijoje gyvenantis estas Christian Veske. Į Vilnių jis su šeima – žmona Margit ir dukrele Saara Salme – atvyko savaitei. Viešnagės metu C. Veske tvarkys darbo reikalus, o jo šeima mėgausis kalėdine Lietuvos sostine...

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  Dveji metai po Medžių lajų tako atidarymo: ar pavyko Anykščiams išlaikyti populiarumą?

  Kitiems miestams yra ko pasimokyti. Ir viskas pasiekta darbu, o ne dėl kažkokių iškirtinių gamtos objektų. Upę, ežerą ar šilą turi dažnas miestas. Ir man rodos, kad sugeba reklamuotis, nes apie medžių lajų taką yra girdėję ne tie, kurie Anykščiuose nėra buvę. Dabar Lietuvoje daug tų apžvalgos bokštų pridygo, bet, pvz., kur stovi aukščiausias bokštas, turbūt retas pasakytų. Nes norint lankytojų vien pastatyti neužtenka, reikia dar ir garsiai pranešti, kad pastatytas.
  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/pasaulis-kisene...a-642-862482#_
  Paskutinis taisė senasnamas; 2017.10.15, 17:17.

  Komentuoti:


 • andyour
  replied
  Parašė udrius Rodyti pranešimą
  Mažytė bėdelė - baltarusių filmas berods 3 metų senumo Atsilikome mes
  Jo, o nuvažiavus ten tu nepamatysi to, kokį sudaro įspūdį tas filmas ir tada apima nusivylimas. Manau, kad turi rodyti plius minus teisybę ir kažką, ko nėra kitur.
  Paskutinis taisė andyour; 2017.10.14, 10:24.

  Komentuoti:


 • andyour
  replied
  Parašė udrius Rodyti pranešimą
  Mažytė bėdelė - baltarusių filmas berods 3 metų senumo Atsilikome mes Parodyti galime smarkiai geriau , bet kaip ir rašyta - klipą kūrė ne reklamistai o aktoriai, klipo idėjos autoriai VTD darbuotojai Tuom ir viskas pasakyta
  Gal ir galima, gali pateikti jiems emailu idėją Aš asmeniškai nelabai įsivaizduoju, ką tu turistui parodysi, ko jis nėra matęs? Dažniausiai turistai atvyksta šiaip sau, nes nėra buvę. Kažkiek įdomu, kaip čia gyvenome po geležine uždanga. Trakus aplanko, nes tai kaip ir toks Lietuvos atributas. Aš manau, kad Lietuva yra daugiau lokalaus keliavimo objektas. Sugalvojai gerą dieną pvz. pasivažinėti aplink ar nulėkti iki pajūrio. Nes skristi iš toli, reikia kelionę planuoti iš anksto, rezervuoti viešbučius. Tenka įdėti daugiau pastangų.
  Paskutinis taisė andyour; 2017.10.13, 21:36.

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  Nuomonės įvairios

  Naujas Lietuvos turizmo reklamos klipas sulaukė kritikos: šaukiame „real“, o rodome „botoksą“

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/pasaulis-kisene...ksa-637-866872

  Komentuoti:


 • udrius
  replied
  Mažytė bėdelė - baltarusių filmas berods 3 metų senumo Atsilikome mes Parodyti galime smarkiai geriau , bet kaip ir rašyta - klipą kūrė ne reklamistai o aktoriai, klipo idėjos autoriai VTD darbuotojai Tuom ir viskas pasakyta

  Komentuoti:


 • andyour
  replied
  Parašė udrius Rodyti pranešimą
  Kaliningradas
  Ir pats kiečiausias radinys - ne REAL is beautiful, bet POLAND is beautiful
  Tai dabar čia kuris klipas labiausiai kviečia į savo šalį?
  Lenkija tau labiausiai patiko, nes kokybė gana gerai. Asmeniškai kažkaip ten nieko ypatingo nepastebėjau. Ežerai ir miškai gal ir patiktų kokiems pietiečiams. Šiaip, asmeniškai Lenkija gana panaši į Lietuvą tik turi šiokius tokius kalnus, kurie deja Lenkijos kitame gale. Pigiau iki Alpių nuskristi.
  Užsieniečiai jei beldžiasi į tokį galą, tai jie pirmiau būna jau pamatę daugiau pasaulio, nes natūraliai prioritetu Baltijos šalys niekad nebūna.

  Latviai kažkokią istoriją įdėjo, tai nesupratau dėl ko man į Latviją važiuoti Estija gamtos vieną kadrą parodė ir visą laiką viniojo tą vieną istoriją apie emocijas veide ir kaip gamtos garsai gali pakeisti juos. Tipo vakariečiai liūdni ar estai liūdni? Čia kam reikia pralinksmėti ir kam skirtas video?

  Baltarusiai manau kažkiek perspaudė, bet visai patiko. Parodė, kad nėra atsilikę Taip pat laisvai galėjo rodyti tarybinį paveldą, užseniečiai mėgsta pamatyti, kaip gyveno po geležine uždanga. Ir apskritai, turistai mažiausiai norėtų pamatyti tą ką yra matę šimtus kartų.

  Lietuviai parodė tai kaip ir yra viskas. Kažin ar buvo galima ką geriau parodyti. Su oro balionais kiek pastebėjau daug kiečiau prasineša virš miesto. Nu bet gal turistui pasirodytų per daug ekstremalu
  Paskutinis taisė andyour; 2017.10.13, 21:27.

  Komentuoti:

Working...
X