Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

XIII Seimas ir XVIII Vyriausybė (po 2020 m. rinkimų)

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė index Rodyti pranešimą

  Palaikyti neprognozuojamą diktatorių, kenkiantį Lietuvai ir besibičiuliaujantį su Rusija tai kovoti už Lirtuvos interesus ir prieš Rusiją? Schizofrenija kažkokia.
  O kaip jis lenkė iki tol, kol nepradėjom mes jam kenkti? Vežėm jo krovinius, naftą, turistai poilsiavo pajūryje ar Vilniuje ir svarbiausia neturėjom jokių rusiškų karinių bazių pašonėje, kuom jau mums buvo toks blogas diktatorius, kad reikėjo versti, ką blogo padarė iki tol?
  Flickr

  Comment


   Parašė Evier Rodyti pranešimą
   Iki lėktuvo nutupdymo Lietuva nedarė nieko tokio, kas nuverstų Lukašenką. Taip, palaikė demokratinį judėjimą Baltarusijoje tuo metu, kai vyko sujudimas. Kuri demokratinė valstybė to nebūtų darius, matydama smurtą kitoje savo sienos pusėje? Lukašenka Cichanouskają pats perdavė Lietuvai, ar reikėjo nepriimti? Įtampa smarkiai sukilo, kai buvo nutupdytas lėktuvas, tai ką tamstos būtumėte darę?
   Čia viską Lietuva darė grerai. Blogai darė pernai, kai UR ministras vadino Cichanouskają prezidente, Lukašenką neteisėtu prezidentu ir pan. To nereikėjo daryti, nes taip sudeginami tiltai bendravimui su dabartine Baltarusijos valdžia, kad ir kokia ji bebūtų.

   Comment


    Dar vienas Užsienio reikalų influencerio "laimėjimas". Jei situacija nebūtų tokia rimta, būtų galima skaniai pasijuokti iš visų facebook'e besiseilėjančių padlaižių, dalinančių sveikinimus ir "besididžiuojančių", kad turi tokį protingą, sėkmingą ir drąsų UR ministrą.

    Po G. Landsbergio vizito Irako oro linijos dvigubina skrydžių skaičių į Minską

    Praėjus kelioms dienoms po Lietuvos užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio apsilankymo Irake, šios šalies oro linijos skelbia dvigubinančios skrydžių iš sostinės Bagdado į Minską skaičių. Tai savo feisbuko paskyroje teigia darantys dėl itin išaugusios paklausos. Oro linijos praneša, kad skrydžiai bus vykdomi itin konkurencingomis kainomis. Prie to, remiantis įrašu feisbuke, prisidėjo ir Irako susisiekimo ministras, kuris paskatino vykdyti daugiau skrydžių tarp šių valstybių. Šią naujieną pranešė ir Irako žiniasklaida.
    Skaitykite daugiau: https://www.alfa.lt/aktualijos/lietu...minska/226141/

    Comment


     Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
     Dar vienas Užsienio reikalų influencerio "laimėjimas". Jei situacija nebūtų tokia rimta, būtų galima skaniai pasijuokti iš visų facebook'e besiseilėjančių padlaižių, dalinančių sveikinimus ir "besididžiuojančių", kad turi tokį protingą, sėkmingą ir drąsų UR ministrą.     Skaitykite daugiau: https://www.alfa.lt/aktualijos/lietu...minska/226141/
     Žiauru, kai instagramo politikas gauna realų darbą užsienio politikoje ir diplomatijoje.
     Flickr

     Comment

     Working...
     X