Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Donaldo Trumpo administracija

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
  A. Bačiulis, FB


  Lazda gręžiasi antru galu . Tik lėtokai viskas vyksta.
  Tempas pats tas, kad kulminacija būtų pasiekta prieš pat rinkimus.

  Comment


   O tuo metu Vašingtone prasideda - po to, kai dvejus metus trukęs spec. prokuroro Muellerio tyrimas gėdinai pasibaigė niekuo
   Hm, manyčiau kad žmonės, Muellerio pasodinti į kalėjimą, mūsų interneto dundukui šiek tiek paprieštarautų.
   If a lion could speak, we could not understand him.

   Comment


    L. Kojala.

    Vakarykštis specialiojo tyrėjo Roberto Muellerio liudijimas, panašu, galutinai palaidojo opozicijos palaikomą prezidento Donaldo Trumpo apkaltos galimybę. Bent jau per tas septynias valandas nesužinojome nieko, kas šiam procesui suteiktų naują pagreitį.

    Demokratų partija - tiksliau dalis jos narių - jau kurį laiką ragina žengti lemtingą žingsnį; tikėtasi, kad Muellerio liudijimas atskleis naujų detalių "užsikabinimui" (ypatingai dėl Trumpo ir jo atstovų bandymų kliudyti Muellerio tyrimui dėl Rusijos kišimosi į rinkimus - tai praktiškai vienintelė iki galo neišnarpliota dilema). Nors Muelleris paneigė, jog jo kiek anksčiau pristatyta ataskaita "visiškai išteisina" prezidentą (kaip teigė pats Trumpas), jis taip pat pakartojo, jog tikslingo sąmokslo elementų tarp Rusijos ir jo kampanijos nebuvo atrasta. Tad išliekame pato situacijoje, kuri galėtų reikšmingai keistis nebent Trumpui pralaimėjus rinkimus bei netekus prezidento privilegijų, saugančių jį nuo teisinio persekiojimo.

    Ne veltui dalis Demokratų, tarp jų ir lyderė Atstovų rūmuose Nancy Pelosi, nori pakeisti naratyvą ir atsitraukti nuo diskusijų apie apkaltą. Šis procesas ne tik neturi realių galimybių baigtis prezidento atstatydinimu (dėl Respublikonų daugumos Senate), bet ir vargina rinkėjus. 59 proc. amerikiečių naujausiose apklausose nepritaria apkaltai - yra kur kas opesnių dilemų nei totali abiejų politinių partijų poliarizacija ir "įkalinanti" priešprieša.

    Tad tikroji Demokratų kova su Trumpu persikels į rinkimus - jau kitų metų pradžioje startuos pirminiai rinkimai, o Demokratų kandidatai kitą savaitę dar kartą stos į vieną gretą debatams.
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

    #Clinton2020
    Paskutinis taisė Lettered; 2019.07.25, 12:53.
    Flickr

    Comment


     Galima būtų paskaičiuoti, kiek žiniasklaida purvo išpylė ta tema, remdamasi vien visokiom spėlionėm. O realiai vien dėl politinio šališkumo.
     Nuo pat išrinkimo Trumpas turėjo pagrindo bendrauti su žiniasklaida taip kaip bendravo.

     You are untruthful!’: Trump lashes out at reporters after Mueller testimony

     Later in the gaggle, another reporter chimed in and began to ask about Mueller’s statement that a president could be charged after leaving office, to which Trump interjected, “No, he didn’t say that. Again, you’re fake news and you’re right at the top of the list also.
     https://www.washingtonexaminer.com/n...ller-testimony

     Comment

     Unconfigured Ad Widget

     Collapse
     Working...
     X