Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie JAV aktualijas. Joe Bideno administracija

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Who is Andrew Giuliani's wife Zivile Rezgyte? A look at Rudy Guiliani's son's love life and fairytale wedding
  Andrew Giuliani, the son of former New York Mayor Rudy Giuliani, announced that he’s planning to run for the governor of New York in 2022. He is expected to face an uphill battle in the heavily Democratic state in a bid against the current governor Andrew Cuomo.

  Comment


   Jei Trumpas nė karto nesugebėjo sukritikuoti Putino, tai Baidenas jau pačioje kadencijos pradžioje rėžė tiesiai šviesiai - Putinas yra žudikas. Ir Baidenas toliau daro tai, ko Trumpas niekada nedarė - įveda naujas sankcijas Rusijai. Trumpas sugebėdavo tik pasirašinėti kongreso priimamas sankcijas, bet pati Trumpo administracija niekada naujų sankcijų savo iniciatyva neįvedinėjo. Ir tai dar ne viskas - Baideno administracija tai daro derindama su NATO ir Europos partneriais, kas Trumpizmo laikais buvo kone neįmanoma, o suskaldyta JAV ir Europos partnerystė buvo viena didžiausių Trumpo dovanų Putinui.

   JAV įveda naujas sankcijas Rusijai, išsiunčia 10 rusų diplomatų

   JAV prezidentas Joe Bidenas pasirašė įsakymą dėl naujų sankcijų Rusijai įvedimo. Jos bus taikomos oficialiems asmenims, kompanijoms ir naujoms valstybinėms obligacijoms. Sankcijų priežastimi nurodoma Maskvos „kenkėjiška veikla užsienyje“. Apie tai pranešama Baltųjų rūmų interneto svetainėje. Amerikos finansų institutams bus draudžiama pirkti naujai išleistas Rusijos valstybines obligacijas, platinamas Rusijos banko, Rusijos Finansų ministerijos ir Nacionalinio gerovės fondo.

   Išplėstame sankcijų sąraše tarp fizinių asmenų yra ir buvęs Vladimiro Putino atstovas spaudai Aleksejus Gromovas. Dabar jis yra Prezidento administracijos vadovo pirmasis pavaduotojas. Žiniasklaida ne kartą rašė, kad Kremliuje valdininkas atsako ir už televizijos veiklą, taip pat – ir už valstybinių kanalų finansavimą.

   NATO ir Europos Sąjunga savo ruožtu išreiškė palaikymą JAV, joms paskelbus Maskvai sankcijų.


   Comment


    Kaip dėl NS2, ar taiko sankcijas? Illarionovo puslapyje mačiau, kad ne, bet paskutiniu metu nesidomėjau.

    Comment


     Pasirodo dabar „mhm“ numygimas yra „rėžė tiesiai šviesiai“

     Comment


      Parašė digital Rodyti pranešimą
      Kaip dėl NS2, ar taiko sankcijas?
      Sankcijos dėl NS2 ir pan. yra realios sankcijos, o dabartinis Vašingtono žingsnis yra tik blablabla - kažkam uždraus važinėti į JAV (nors žmogus ten neplanavo važiuoti), užšaldys neegzistuojančias banko sąskaitas ir pan.
      Absoliuti žodžio laisvė - demokratinės valstybės pagrindas.

      Comment


       Parašė mantasm Rodyti pranešimą
       Pasirodo dabar „mhm“ numygimas yra „rėžė tiesiai šviesiai“
       Stephanopoulos asked: "So you know Vladimir Putin. You think he's a killer?"

       "Mmm hmm, I do," Biden replied.
       Ar manai, kad putinas žudikas?
       Taip, manau.

       Netiesiai ir nešviesiai?

       Comment


        Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą


        Ar manai, kad putinas žudikas?
        Taip, manau.

        Netiesiai ir nešviesiai?
        Maniau kol nepažiūrėjau video.

        Comment


         Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
         Sankcijos dėl NS2 ir pan. yra realios sankcijos, o dabartinis Vašingtono žingsnis yra tik blablabla .
         realios sankcijos veikė taip, kad NS2 buvo praktiškai pastatytas. Jeigu NS2 ir galima sustabdyti - tai tą padarys Baideno administracija, nes Trumpo administracija tas statybas taip smarkiai stabdė, kad tik 95% projekto buvo realizuota. NS2 yra akmuo į Trumpo daržą, o ne į Baideno, bet kažkodėl kiekvieną kartą palyginant kaip skirtingose situacijose elgėsi Trumpas ir kaip elgiasi Baidenas - kas kart kartojama malda apie NS2, kurį Trumpas leido pastatyti.
         Paskutinis taisė Eidvis; 2021.04.15, 18:01.

         Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          Jei Trumpas nė karto nesugebėjo sukritikuoti Putino, tai Baidenas jau pačioje kadencijos pradžioje rėžė tiesiai šviesiai - Putinas yra žudikas. Ir Baidenas toliau daro tai, ko Trumpas niekada nedarė - įveda naujas sankcijas Rusijai.

          Viliuosi, kad kai kurie Bideno administracijos nariai pasimokė iš PR klaidų ir daugiau nedarys fotosesijos dėvint ušanką su kūju ir pjautuvu, o Rusija išsigąs ir patrauks savo karius nuo sienos su Ukraina. Keista, kodėl nebuvo tokių Kremliaus provokacijų JAV valdant proputiniškam prezidentui...
          Paskutinis taisė terre; 2021.04.15, 18:39.

          Comment


           Parašė terre Rodyti pranešimą
           Keista, kodėl nebuvo tokių Kremliaus provokacijų JAV valdant proputiniškam prezidentui...
           Todėl, kad JAV prezidentu būnant Trumpui, Putinui nebuvo nei menkiausios abejonės, kad Ukraina jėga gali atsiiminėti Donbasą, nes be JAV paramos jinai to padaryti nesugebėtų. Visi puikiai suprantam, kad Putinas naujų Ukrainos teritorijų šiuo metu neužiminės, ypač su reguliaria kariuomene. Vienintelis tos sutelktos kariuomenės tikslas gali būti tik mėginimas atbaidyti ukrainiečius pagaliau atsiimti Donbasą ir taip užbaigiants konfliktą. Jeigu JAV pasakytų, kad 'jei Rusija kišis - tai įsikiš ir ji', tai Kremlius nepradėtų karo prieš JAV karius, nes gautų labai stipriai į skudurus, o Ukraina be Rusijos reguliarios armijos įsikišimo, su dabartine dešimtimis kartų stipresne kariuomene, nei kokia jinai buvo Krymo okupacijos metu, Donbasą atsiimti galėtų per kelias dienas, kad ir kiek ten kokios technikos Rusija yra pervariusi per sieną. Tai yra kelias išspręsti tą konfliktą priedo Putinui parodant kur jo vieta - bet tam reikalinga ryžtinga JAV prezidento administracija, nežinau ar Baideno tokia yra, bet žinau, bet bent jau yra vilties, kai tuo tarpu iš Trumpo to net neverta buvo tikėtis. Neveltui Baidenas pasakė, kad 'Ukrainos kovoje su Rusija JAV stovės drauge su Ukraina', stovės, o ne reikš susirūpinimą.

           Comment


            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

            Neveltui Baidenas pasakė, kad 'Ukrainos kovoje su Rusija JAV stovės drauge su Ukraina', stovės, o ne reikš susirūpinimą.
            Kur jau nestovės, kai sūnus Burismos valdyboj sėdėjo.
            O susirūpinimas gal ir ne toks blogas, kai išreiškiamas parduotais Javelinais.
            Paskutinis taisė terre; 2021.04.15, 19:23.

            Comment


             Ne sankcijos, o eilinis (kelintas jau?) pšik

             Comment


              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
              Bet, suprantama, kad ir kokia didelė būtų Ukrainos motyvacija, jeigu jinai kovos prieš Rusiją viena - jinai pralaimės. ES yra skystablausdė, taigi vienintelė šalis, kuri realiai gali padėti Ukrainai ir svarstykles persverti į Ukrainos pusę - yra JAV. Bet tam reikia normalios JAV prezidento administracijos, o ne kokio Trumpo. Jeigu JAV nusprendžia dalyvauti, nebūtinai kariaujant, bet pvz. teikiant visą žvalgybinę informaciją, teikiant finansavimą ir techniką - vien toks pasiryžimas galėtų sustabdyti Putiną nuo reguliarios armijos įvedimo į Ukrainą, nes kaina būtų milžiniška - karstai į Rusiją važiuotų tūkstančiais kiekvieną dieną, to nuslėpti net pačioje Rusijoje nebebūtų įmanoma ir karas su Ukraina šį kartą Rusijoje nebebūtų priimtas plojimais, kaip tai buvo su Krymu.              Comment


               Šiuo metu nėra kuo džiaugtis.

               Už Rusiją atsakingu direktoriumi nacionalinėje saugumo taryboje šiuo metu siūlomas kažkoks vatos mylėtojas ir važinėtojas į Valdajaus klubą.

               https://valdaiclub.com/about/experts/425/

               • In 2017, Rojansky decried America's "Cold War style paranoia about the Russian bogeyman," acknowledging that Putin "is a huge problem for the United States" while arguing that escalation carries "unacceptable risks." He has consistently called for managing competition with Russia in a way that protects U.S. interests and minimizes risks.
               • "Russia is not going to go away," Rojansky wrote in a National Interest op-ed last year criticizing what he characterized as the overuse of sanctions. "Peaceful coexistence remains an imperative, no matter how unsavory Putin’s regime might be."
               https://www.axios.com/biden-national...c06947ea3.html

               Naujausiame sankcijų raunde buvo tyčia susilaikyta nuo sankcijų NS2. Geri santykiai su Vokiečiais svarbiau:

               The Justice Department gave legal sign-off last month to at least two sanctions packages targeting Nord Stream 2 AG, the company responsible for the planning, construction and subsequent operation of the pipeline, and its CEO Matthias Warnig. But that legal approval was reversed last week amid an ongoing internal debate over which entities meet the legal threshold for sanctions, according to three people familiar with the matter.

               While the administration does want to impede Moscow’s energy leverage — President Joe Biden has called Nord Stream 2 “a bad deal for Europe” — it also wants to strengthen the U.S. relationship with Berlin, which has been lobbying Washington for the pipeline’s construction to continue unabated.
               https://www.politico.com/news/2021/0...germany-481437
               Paskutinis taisė Kaimai; 2021.04.16, 09:36.

               Comment


                Parašė Kaimai Rodyti pranešimą
                Šiuo metu nėra kuo džiaugtis.

                Už Rusiją atsakingu direktoriumi nacionalinėje saugumo taryboje šiuo metu siūlomas kažkoks vatos mylėtojas ir važinėtojas į Valdajaus klubą.

                https://valdaiclub.com/about/experts/425/

                https://www.axios.com/biden-national...c06947ea3.html

                Naujausiame sankcijų raunde buvo tyčia susilaikyta nuo sankcijų NS2. Geri santykiai su Vokiečiais svarbiau:                https://www.politico.com/news/2021/0...germany-481437
                Tuoj Trumpo pasiilgs net Sankauskas su Eidviu, kai jau realiai pagal veiksmus matosi, kad Bidenas net už Obamą skystesnis.
                Flickr

                Comment


                 Nepasiilgs, Eidvis net esant akivaizdiems faktams rašys paklodes, kad dėl visko kaltas Trumpas.

                 Comment


                  "Akivaizdiems faktams"? Turbūt 'faktai' yra kažkokia interpretacija apie NS2, ignoruojant absoliučiai visus kitus faktus.

                  Comment


                   Ką tik viršuje buvo info, kaip neįvedamos sankcijos dėl NS2. Aš irgi tą rašiau prieš mėnesį.

                   Comment


                    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                    "Akivaizdiems faktams"? Turbūt 'faktai' yra kažkokia interpretacija apie NS2, ignoruojant absoliučiai visus kitus faktus.
                    Vatniko paskyrimas į tokį postą labai akivaizdus faktas, kaip ir NS2 uždegimas žaliai šviesai.
                    Flickr

                    Comment


                     Parašė digital Rodyti pranešimą
                     Ką tik viršuje buvo info, kaip neįvedamos sankcijos dėl NS2. Aš irgi tą rašiau prieš mėnesį.
                     Aš irgi rašiau, kad Trumpo sankcijos veikė taip, kad 95% NS2 buvo pastatytas. Reikia kito sprendimo, o tas sprendimas yra susitarimas su Vokietija, nes jeigu to nebus ir Vokietija norės įsivesti NS2 - jokios JAV sankcijos NS2 paleidimo nesustabdys. JAV sankcijos pačios savaime nėra visagalės, kai JAV įvedė sankcijas Irano naftos eksportui, Iranas kad ir su problemos, bet rado būdą jas apeiti. Netgi tuo metu, kai tas sankcijas palaikė Vokietija ir visa Europa. O dabar iš kažkur susigalvojamas mitas, kad neva JAV sankcijos gali sustabdyti paskutinį laiptelį NS2 paleidime, netgi tada, kada Vokietija tam prieštarauja. JAV sankcijos šiuo atveju yra bejėgės, kaip jos buvo bejėgės sustabdyti, o ne atidėti NS2 statybas Trumpo laikais. Ir Baideno administracija daro tai, ką reikėjo daryti nuo pat pradžių - ieškoti susitarimo su Vokietija, o ne įvedinėti neveikiančias sankcijas ir leidžiant Vokietijos verslui sukišti milijardines investicijas į NS2 statybas.

                     Comment

                     Working...
                     X