Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

XII Seimas ir XVII Vyriausybė (po 2016 rinkimų)

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Romas
  replied
  Gražus asmeninis finansų ministro pavyzdys skatinti ekonomiką vartojant daugiau akcizinių prekių.

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Lrytas.lt 2020.04.15
  Nustebino ne vieną: Vyriausybės posėdžio metu finansų ministras užsirūkė
  V.Šapoka, įdėmiai klausydamas premjero ir kolegų ministrų, nusprendė parūkyti.
  Toks vaizdelis neliko nepastebėtas ir sulaukė stebinčių internautų reakcijų – ne vieną toks vaizdas labai ir prajuokino, ir nustebino. Šis vaizdelis neliko nepastebėtas ir paties premjero. Saulius Skvernelis finansų ministro paprašė liautis rūkyti, nes vaizdai jau plinta tarp žmonių.
  Po akimirkos V.Šapoką filmuojanti kamera išsijungė.  https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos...ruke-14502656/
  p.s. aišku rūkyti tai ne užpakalį viešai stadione per rungtynes krapštyti ir uostyti kaip vokiečių treneris Joachim Löw

  Komentuoti:


 • VNS
  replied
  Manau, kad mento ir oligarcho pasitikėjimą Kindziukas buvo pra****ęs jau kur kas anksčiau. Čia tik buvo sudėlioti taškai ant i. Klausimas ir ar kindziukas lis į seimą. Ilgai jis dar bus tapatinamas su keliukais ir verygom t.t. Šansų turi minimaliai. Plius dar nepartinis.

  Komentuoti:


 • rat
  replied
  Susivokė, kad blogai atrodys, kai paaiškės, kad atvejų daugiau nei 1? Arba rado gerą progą pabėgti iš skęstančio laivo, supratęs, kad iki fermerių partijos fiasko liko vos pusė metų, o toliau tai reiks kažkaip gyventi. Arba ženklas, kad Skvernelis neis į rinkimus su fermeriais, o eis su sosaldemokratais.

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  S. Malinauskas traukiasi iš S. Skvernelio patarėjo pareigų

  Panašu, kad perdegė dėl to vieno užregistruoto atvejo

  http://news.bns.lt/60715401?fbclid=I...LSrw3Yf4-TseMs
  Paskutinis taisė senasnamas; 2020.03.05, 10:30.

  Komentuoti:


 • Romas
  replied
  Užkalnis.
  Kaip Skirmantas Malinauskas tapo faktiniu šalies vadovu
  https://m.delfi.lt/ringas/article.php?id=83689163

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Gera karabaso melagėlio suvestinė:
  Tiesa ar melas? R.Karbauskis tikina neiškraipantis faktų: „Niekada niekas nepasakė, kad mes meluojame“ https://www.15min.lt/naujiena/aktual...ame-56-1278470
  Nuo to laiko, kai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) stojo prie valstybės vairo 2016 m., R.Karbauskio pasisakymai 15min buvo tikrinti 25 kartus. Dukart buvo konstatuota, kad politikas sako tiesą, vienas pasisakymas buvo arti tiesos, trijų patikrinti nebuvo įmanoma. Keturiuose LVŽS lyderio pasisakymuose rastas krislas tiesos, o 15 kartų iš politiko lūpų skambėjo netiesa.
  60% melas

  Komentuoti:


 • rat
  replied
  Nu, tik kofeine 35 000 eurų pigiau pasivaišint kainuoja. Bet gal bendrapiliečiai medžiotojai verslininkai susimes, o gal teisininkai nenuteis.

  Komentuoti:


 • udrius
  replied
  Koks skirtumas kur aptariami reikalai -medžioklėje ar Kofeinuose? Rezultatas vienas - kenkimas valstybei.

  Komentuoti:


 • Sula
  replied
  Bet elitinių medžiotojų būrelių mada turi gilias šaknis dar nuo sovietmečio, jei ne anksčiau. Ko gero viena iš nedaugelio feodalizmo laikų "tradicija".

  Komentuoti:


 • rat
  replied
  K. Mažeika apie skandalingą stumbrės medžioklę: nepažinojau tų žmonių

  „Aš mačiau pavardes, bet žiūrėjau tik, ar nėra mano pavaldžių institucijų vadovų. (...) Bet kalbant apie viešus asmenis arba ten tai, kas buvo įvardyta, aš tų žmonių kažkaip kai nepažįstu, tai man tos pavardės nieko nesako“, – BNS pirmadienį sakė K. Mažeika.

  BNS duomenimis, komercinėje medžioklėje, kurioje nušauta į saugomų gyvūnų sąrašą įtraukta stumbrė, iš viso dalyvavo 25 asmenys.


  „Aš taip, pasisakau ir nematau problemos. Aišku, jeigu tai yra nevieši asmenys, manau, būtų galima išskirti kažkokią eilutę, kur jie padėtų parašą, kad jie susipažino, kad jeigu bus poreikis būtų paviešinti tie duomenys“, – kalbėjo jis.
  Klausimas ne visai su protu atsisveikinusiems rinkėjams, kaip galima medžioklėje su varovais "netyčia" nušauti stumbrą?

  Turėtų naktinio matymo taikiklius ir duslintuvus, tai profesionalų "žaliųjų" valdžia su pagalbininkais galėtų viską kas juda pyškint nepagauti.

  Ar buvo dar šūdinesnė labiau nevykusi idiotiška valdžia nuo 1990 m.? Nugi nebuvo.

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Manau nebūtina nuklysti į click baitines citatas, svarbiau yra esmę matyti kas vyksta dabar.

  Komentuoti:


 • rat
  replied
  Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
  Atviras režisieriaus Gintaro Varno laiškas G. Nausėdai, K. Mažeikai ir R. Karbauskiui https://www.lrytas.lt/gamta/eko/2020...kiui-13647632/
  Kai kas praleido geriausią citatą:

  O ką? Viskas leista. Aš valdžia, ką noriu, tą darau. Ir įvykdė pažadą, liepą tą plėtrą sustabdė. Ko iš jo norėt – ar žinot jo disertacijos temą? Negaliu nepasakyt – „Brokuotų kuilių sėklidžių morfometrija“. Kas nesuprato – paaiškinsiu. Morfometrija – tai matavimai. Reiškia, vargšas tupėjo po brokuotais kuiliais ir su liniuote ar slankmačiu matavo tų vargšų išbrokuotų kuilių kiaušiukus. Tik klausimas – kam?

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Atviras režisieriaus Gintaro Varno laiškas G. Nausėdai, K. Mažeikai ir R. Karbauskiui https://www.lrytas.lt/gamta/eko/2020...kiui-13647632/
  Klerkų ir vidutinybių valdoma valstybė – taip pavadinčiau Lietuvą šiandien, praėjus trisdešimčiai metų nuo atkurtos Nepriklausomybės. Šiaip jau nerašau į soc. tinklus, bet šiandiena perpildė labai jau talpią mano kantrybės taurę. Juolab, neseniai perskaičiau vieno garbaus ir gerbiamo Lietuvos žmogaus priekaištą inteligentijai, jog ji kalta, kad per mažai viešai kalba. Gal ir tiesa. Per mažai.Vienoje dramoje yra tokia frazė, kurią ką tik prisiminiau: „Šita šalis žlunga“. Ko gero, nors visai nesinorėtų tuo tikėti. Bet ko gero, taip ir yra.
  Melas, veidmainystė, manipuliacijos sąvokomis, – juk visu tuo mes gyvenam nuo Valstiečių „žaliųjų“ atėjimo į valdžią. Na, pirmiausia, jau pačiam pavadinime yra apverstos sąvokos. Su žaliųjų judėjimu ta chebrytė turi tiek bendro, kiek Putinas su demokratija arba Trumpas su protu. Žalieji, kurių pagrindinė persona – supirkęs ar užgrobęs milžiniškus žemių plotus agrooligarchas, teršiantis Lietuvos gamtą, jos žemę rusiškomis trašomis! Veidmainis, tas Moljero Tartiufas, manipuliuojantis žodeliais ir intrigėlėmis, suokiantis pasaldintu balseliu apie tėvynės būsimą gerovę, kultūrą (tuoj apsivemsiu), švietimą (jau vimtelėjau po stalu) ir t. t.
  O pats valdo iš visų pakampių surinktų vidutinybių gaują, kuri kilnoja rankeles tame Seime kaip idiotai. Gal ne kaip. Ne, suprantu, kad demokratija nėra tobula valstybės valdymo forma, bet, deja, geresnės neišrado net genialieji senovės graikų mąstytojai. Esmė, matyt, čia ne sistemos tobulume ar trūkumuose, bet mūsų pačių protuose. Juk mes ir išsirinkom tokius valstiečius, tokius karbauskius (vėl blogumas pakilo, gal nusivemt?), tokius skvernelius ir kitus tokius. Tai ar mes turim proto? Panašu, kad nedaug.

  Komentuoti:


 • rat
  replied
  S.Skvernelio akcija: ketvirtadienį pakabino, penktadienį nėra – kur dingo vėliava televizijos bokšte?

  Ketvirtadienį lyjant lietui ir pučiant vėjui premjeras Saulius Skvernelis dalyvavo iškilmingoje ceremonijoje, per kurią į televizijos bokštą buvo iškelta milžiniška trispalvė. Tačiau penktadienį bokšte vėliavos jau nėra.
  „Ji iškeliama kaip proginė vėliava, kai leidžia oro sąlygos, o vakar čia buvo toks vėliavos iškėlimo renginys tiesiog. Mes ją ir pakėlėme kaip to renginio, premjero akcijos sudėtinę dalį“, – aiškino Telecentro atstovas.


  Komentuoti:


 • Shernas
  replied
  Parašė Maduk Rodyti pranešimą

  tai reik kopijuoti kažkokį sprendimą, nesuprantant net, kas siūloma ir kokios būtų pasekmės. Sugalvojo Lietuvai JAV saulę parvežti.
  Tai kad senai orientacija daugiakryptė - baudos kaip Norgėj, leistinas greitis kaip Albanijoje, alkoholis - kaip Saudo Arabijoje.

  Parašė Maduk Rodyti pranešimą
  Vien ko verti DELFI komentatoriai po straipsniu - jo būsimi rinkėjai. Narkevičius dabar jau ne tik lenkų rinkėjų simpatijas generuos, bet ir tikrų litofcų-vairuotojų, kurie tikrai žino, kad sukti per raudoną yra gerai. Žmogus, kuris apie eismo saugumą ir eismo organizavimą nieko nežino apskritai turėtų laikytis per saugų atstumą nuo ministerijos, o čia gi priešingai - jis matai svarstys nesąmonę.
  1. Ministrų kompetencija - atskiros temos vertas reikalas. Ar matematikos mokytojas geriau tinkamas vadovauti susiekimo ministerijai, nei etninės kultūros speecialistė/vokiečių filologė - VRM?;
  2. Ką specialistai išdiskutuos - tą ir pasirašys. Kaip ir su žalios rodyklės lentelėms ar dešiniavairio automobilio legalizavimais - teoriskai arklys o praktiškai nekvėpuoja;

  Komentuoti:


 • Maduk
  replied
  Parašė Shernas Rodyti pranešimą
  Įdomu, kokia bus ekspertų nuomonė :


  Narkevičius: nagrinėjame, ar pagerintų eismo sąlygas leidimas prie degančios raudonos šviesos sukti į dešinę

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/patarimai/....d?id=83503665

  Narkevičius norėjo atsigriebti už buvusius skandalus, tai sugalvojo pabūti populistu, kažkiek atsigauti, pasididinti populiarumą, o kaip kitaip tai padaryti, jei neduoti žaidimų ir duonos miniai? Šiuo atveju jau net ne lentelę grąžinti kai kur, o super leidimą duoti važiuoti per raudoną visur - taupytume laiką ir kurą, nes Lietuvai turbūt gresia naftos krizė, kaip kažkada JAV buvo naftos krizė, tai reik kopijuoti kažkokį sprendimą, nesuprantant net, kas siūloma ir kokios būtų pasekmės. Sugalvojo Lietuvai JAV saulę parvežti.

  Vien ko verti DELFI komentatoriai po straipsniu - jo būsimi rinkėjai. Narkevičius dabar jau ne tik lenkų rinkėjų simpatijas generuos, bet ir tikrų litofcų-vairuotojų, kurie tikrai žino, kad sukti per raudoną yra gerai. Žmogus, kuris apie eismo saugumą ir eismo organizavimą nieko nežino apskritai turėtų laikytis per saugų atstumą nuo ministerijos, o čia gi priešingai - jis matai svarstys nesąmonę.

  Komentuoti:


 • dsanto
  replied
  Parašė Shernas Rodyti pranešimą
  Įdomu, kokia bus ekspertų nuomonė :


  Narkevičius: nagrinėjame, ar pagerintų eismo sąlygas leidimas prie degančios raudonos šviesos sukti į dešinę

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/patarimai/....d?id=83503665

  Įleisk vaiką į Vyriausybę, tai prigalvos dar ne tiek absurdo.

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Parašė vaidasp Rodyti pranešimą
  Negaliu patikėti, kad tokie dalykai svarstomi.
  Būtų keista, jei bebrai nesvarstytų tokių dalykų.

  Komentuoti:


 • Sula
  replied
  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

  Komentatoriai kažkodėl pamiršta, kad ir atlyginimai vejasi tuos, kurie buvo litais.
  Na taip. Stebiuosi dar, kad neminima, kaip buvo viskas pigu rubliais

  Komentuoti:

Working...
X