Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

XII Seimas ir XVII Vyriausybė (po 2016 rinkimų)

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Per kokią laidą? Būtų įdomu pažiūrėt su kontekstu.
  https://www.ziniuradijas.lt/laidos/p...c2B-d5KAiEMafc

  Comment


   Parašė VNS Rodyti pranešimą

   Na nėra ko stebėtis žmogumi, kuris be nuovokos išlipa ant scenos ir rėkia sau "Gėda". Nors blin kuom čia stebėtis. Degutienė, tuti tuta konstitucija, Muntianas, kokių tik šiukšlių nebuvo seimo pirmininko poste.
   Šiaip tai Graužinienė tuti tuta, bet ne pirmas ir ne paskutinis kartas kai nusišnekate.

   Comment


    Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
    Kas liečia mokesčių mažinimą ar bent nedidinimą, verslo įstatymų liberalizaciją, bandymą pritraukti investicijas tai ši vyriausybė yra žymiai dešinesnė už kada nors buvusias, todėl dešiniųjų pažiūrų rinkėjams neprisirišusiems prie tam tikros partijos dėl koncervatorių socialdemokratiško nuokrypio ir liberalų iškritimo iš žaidimo valstiečiai tampa alternatyva dėl kurios verta pamąstyti. Aišku nėra garantijos kad sekanti vyriausybė irgi bus liberalios ekonominės pakraipos nes laimėjusi partija ir suformuota vyriausybė tai du skirtingai dalykai, bet patiems valstiečiams reiktų suformuoti liberalųjį labiau išreikštą sparną su Sinkevičiumi priešakyje kuris atsvertu Širinskienes ir Kepenius viešoje erdvėje ir užgriebtų mąstantį liberalų rinkėją žiūrintį į realius darbos, o ne į štampus.
    Anot https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...-kiti-8496176/ , vyriausybę formavo Grybauskaitė, gal dėl to ji dešinė.

    Comment


     Parašė digital Rodyti pranešimą
     Anot https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...-kiti-8496176/ , vyriausybę formavo Grybauskaitė, gal dėl to ji dešinė.
     Tačiau, jei šį straipsnį vertinti rimtai, tai Skvernelis ir valstiečiai yra politinė tuščia vieta arba tiesiog dirba konservatoriams

     Comment


      Parašė Galys Rodyti pranešimą

      Tačiau, jei šį straipsnį vertinti rimtai, tai Skvernelis ir valstiečiai yra politinė tuščia vieta arba tiesiog dirba konservatoriams
      Arba tiesiog prezidentė labai stipri ir visi jos klauso, būtų prezidentas silpnas kaip koks nors Paksas, tada galėtų daryti, ką nori.
      Flickr

      Comment


       Parašė Lettered Rodyti pranešimą

       Arba tiesiog prezidentė labai stipri ir visi jos klauso, būtų prezidentas silpnas kaip koks nors Paksas, tada galėtų daryti, ką nori.
       Na ten rašoma ne tik apie kelis ministrus, ką dar būtų galima nurašyti prezidentei, bet ir apie artimiausią PM aplinką.

       Comment


        Šaltiniai: S. Skvernelio minima informacija apie grėsmes galimai susijusi ir su pačiais „valstiečiais“


        „Daug kas yra įslaptinta, bet, kiek pavyko gauti informacijos dabar, kad jos ta dalis, kuri bent jau pasiekė Ramūną Karbauskį, kaip valdančiosios pagrindinės frakcijos seniūną, yra susijusi su pačių „valstiečių“ frakcijos kai kuriais atstovais, jų galima veikla, tiesiogiai ar netiesiogiai – gal per asmenis, kurie veikė su jais ar aplink juos. Tokia informacija pasiekė mūsų agentūrą, mes ją šiandien paskelbėme ir jos niekas nepaneigė“, – LRT TELEVIZIJAI sakė BNS Lietuvos naujienų vyr. redaktorė.
        https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvo...s-valstieciais

        Tapinas su konservatoriais ir kremliumi perversmą kogero planavo jau prieš kelis metus ir prikišo perversmininkų į pačių valstiečių gretas, nenustebčiau jei Igariokas su automatu irgi buvo planuojamo perversmo dalis.

        Comment


         Ar tik neveda siūlelis ir link mūsų Kultur Komitee Genosse?

         Comment


          Nueinantys metai neabejotinai buvo Seimo teologės Širinskienės metai. Dar vienos trumpalaikės politinės favoritės žvaigždelė mirgėjo visur, kur tik Karbauskis ką nors bandė prastumti ar prasukti. Ten, kur reikėjo ginti Pirmininką nuo nepatogių klausimų, pulti šv. Naisijos priešus, ir ten, kur sveikas protas valstiečiams iš anksto tardavo „sudie“, išnirdavo stotinga Seimo teologė: „Visada pasiryžus!“
          Reikia išsukti eilinį Skardžių? Širinskienė gula ant ambrazūros. Mažinamas ekspertų dalyvavimas Seimui priimant įstatymus, kad opozicija mažiau galėtų šakotis? Širinskienė kaip čia buvus. Reikia prastumti finansavimą Kirkilo partijai? Prie įsipareigojimų NATO dėl gynybos Seimo teologė drąsiai priklijuoja siūlymą skirti iš biudžeto pinigų LSDDP šauniam batalionui. Reikia išvaryti Karbauskio sugalvotus demonus iš LRT?
          Įstatymų leidyboje visas garas šįmet nuėjo švilpukui. Seimas užsiiminėjo politine archeologija. Visus metus bent kelios Seimo laikinosios komisijos bandė išsiaiškinti, kas galbūt ką nors kada nors praeityje padarė ne taip? Rezultatas – apskritas nulis. Pvz., jeigu Seimo laikinosios komisijos LRT finansinei veiklai tirti sąnaudas bandytume skaičiuoti žmogaus darbo valandomis, gautume maždaug tokią pat katastrofą kaip Chruščiovo bandymą pakeisti Lietuvoje kviečius kukurūzais. Visus metus dirbo galybė Seimo narių ir darbuotojų, VMI, FNTT, STT, VPT ir daugybė kitų tarnybų tikrino, rašė raštus. Nepaisant šimtų valdininkų ir politikų laiko sąnaudų, korta Karbauskiui nepaėjo. Pirmininkas gavo štangą nuo savų, ką buvo galima prognozuoti iš pat pradžių. Tai kam visa kebeknė ir isterija? Turbūt tik tam, kad nuslėptų visišką savo nesugebėjimą valdyti valstybės.
          O štai nešvarios rusiškos salietros importo klausimu tebesame ten pat, kur ir prieš metus. Į 24 Jakilaičio klausimus neatsakyta. Nors Karbauskis viešai pažadėjo atsakyti dar prieš metus ir dvi savaites. Per tą laiką kilo naujų bjaurių klausimų. Dėl „Agrokoncerno“ santykių su Putino draugeliu Rotenbergu. Dėl Karbauskiui priklausančios trąšų gamyklos Baltarusijoje. Jokia Seimo komisija to netyrė. O juk Seimo komisijos jei ir turėtų ką tirti, tai tiktai tokius dalykus. Apie tokias „smulkmenas“, kaip tautinių kostiumų dalijimas per dėdes ir dėdienes iš „Agrokoncerno“, nuolat Pirmininko supainiojamus viešus ir privačius interesus, sistema tapusius turto deklaravimo pažeidimus jau nebekalbame. Tai tapo kasdienybe.
          Karbauskis ir Skvernelis per šiuos metus dar labiau suartėjo ir supanašėjo. Abu kasdien vis garsiau dėl visų negandų kaltino buvusias vyriausbes. Apibendrinant galima sakyti, kad 2018-ieji buvo metai, kai Skvernelis nustojo net ir vaidinti profesionalą. Apsistatęs politikos mėgėjais premjeras darė viską, kad žodis „profesionalas“ būtų aptapšnotas negrįžtamai ir taptų Lietuvoje keiksmažodžiu per amžius. Pradėjo keistais laiškais užsienio investuotojams, o baigė kliedesiais apie tai, kad vienas skandinavų bankas privalo būti parduotas.
          https://www.delfi.lt/news/ringas/lit....d?id=79944935

          Comment


           Debilų priimtas įstatymas:
           M. Lankauskas atkreipia dėmesį, kad laisvės atėmimo bausmę nuo 3 iki 10 metų gali gauti net ir tie asmenys, kurie, pavyzdžiui, sumano atsisiųsti šokoladą su psichotropinių medžiagų pėdsakais. Tokia pati bausmė, jo teigimu, gresia ir už pusę tonos hašišo.
           Reportaže teigiama, kad naujausi tyrimai rodo, jog bent kartą rūkyti žolę bandė kas penktas 15-16 m. paauglys. O kas 12 moksleivis kanapių suktinę esą traukia bent kartą per mėnesį. Tyrėjų skaičiavimais, tokių jaunuolių šalyje yra apie 30 tūkst., tai reiškia, kad visiems jiems gresia baudžiamasis persekiojimas.
           Tuo tarpu parlamentarė Agnė Širinskienė nusileisti neketina. Jos nuomone, net ir vienas bandymas patraukti žolės gali įklampinti į rimtą priklausomybę. Kada Seimas žada ir ar apskritai žada persvarstyti bausmes už nedidelį narkotinių medžiagų turėjimą bei pasidalinimą – neaišku.
           https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=79987807

           Comment


            Vertėtų ir daugiau citatų įdėti:
            Lietuvos teisės instituto tyrėjas Mindaugas Lankauskas tikina, kad dėl tokio smulkaus nuklydimo už grotų siųsti jauną žmogų ne tik nereikalinga, bet net ir pavojinga. Jis primena Pravieniškių mafijos istorijas, kai į įkalinimo įstaigas patekusiems naujokams ne tik primetinėjamos „senbuvių“ sukurtos taisyklės, bet iš jų ir tyčiojamasi, smurtaujama ir net seksualiai išnaudojama.

            „Jis ten įgyja labai neblogų žinių apie kriminalinę subkultūrą, įgyja labai gerų ryšių, galbūt kartais gauna ir skolų, ir išėjęs su visu tuo bagažu jis yra visai kitas žmogus“, – kalba M. Lankauskas.

            Comment


             Stebiuosi, kad rat nepaminėjo, kad šios avarijos kaltininkas yra 28 m. profesinės tarnybos karys, arba kaip tamsta pasakytų "kareiva" iš Lietuvos "armijos".

             Comment


              Todėl, kad ruošiasi prezidento rinkimams ir sako, tai ką dauguma nori girdėti. Keista, kad nepasiūlė mirties bausmės dar.

              Comment


               Gerai Tapinas suvartė Skvernelį:
               Andrius Tapinas. Viešas kreipimasis į LR Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį https://www.delfi.lt/news/ringas/lit....d?id=80011245
               Atsižvelgiant į tai, kad apie mane paskleidėte tikrovės neatitinkančią, mano garbę ir orumą žeminančią informaciją, sąmoningai siekėte mane apšmeižti ir apšmeižėte, neva aš esu ne žurnalistas, o politikas, siekiu pakeisti šalyje teisėtai išrinktą valdžią ir aš, o ne profesinės sąjungos organizavo mitingą ir pasipriešinimo akciją, todėl reikalauju per 14 dienų po šio reikalavimo pateikimo viešai LR Vyriausybės interneto svetainėje www.lrv.lt ir LR Seimo interneto svetainėje www.lrs.lt (pirmuose puslapiuose) paskelbti tokio turinio paneigimą bei atsiprašymą:

               „Aš, Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, 2018 metų gruodžio 6 dieną Seimo Liberalų frakcijos posėdyje paskelbiau tikrovės neatitinkančią, žurnalisto Andriaus Tapino garbę ir orumą žeminančią informaciją: „(i) Dabar, kas vyks sekmadienį, nesuprantu kodėl mitingas kažkoks ar ten akcija, bet organizuoja ne profsąjungos, organizuoja ponas Tapinas, (ii) kuris dabar tampa politiku, nebe žurnalistu. Profesinės sąjungos yra įtrauktos į politiką. Tiesiog, (iii) jeigu tokio chaoso tikslas yra pakeisti šalyje teisėtai išrinktą valdžią, tai tą tikslą reikėtų ir įvardinti“. Neturiu duomenų, kad ponas Andrius Tapinas turėjo tikslą savo veiksmais pakeisti šalyje teisėtai išrinktą valdžią.
               Neturiu duomenų, kad ponas Andrius Tapinas vykdo politinę veiklą Neturiu duomenų, kad ponas Andrius Tapinas buvo gruodžio 9 dienos protesto mitingo organizatorius.
               Atsiprašau gerbiamo žurnalisto Andriaus Tapino už šias mano prasimanytas ir, siekiant mano asmeninių politinių tikslų, metant niekuo nepagrįstus kaltinimus ir nepaisant dialogo demokratijos principų, paskelbtas žinias, kuriomis siekiau sumenkinti, paniekinti, pažeminti ir pakirsti pasitikėjimą juo, neva jis padarė sunkų ar labai sunkų nusikaltimą.“.

               Šis reikalavimas sausio 4 dieną bus užregistruotas LR Vyriausybės kanceliarijoje
               Nepaskelbus aukščiau nurodyto paneigimo ir atsiprašymo, būsiu priverstas kreiptis į LR generalinį prokurorą dėl ikiteisminio tyrimo pagal Baudžiamojo kodekso 154 str. 1 dalį ir/ar 2 dalį (Šmeižimas) pradėjimo bei į teismą (CK 2.24 straipsnis) dėl tikrovės neatitinkančių, mano garbę ir orumą žeminančių žinių paskleidimo bei Konstitucijos 33 straipsnio 2 dalies pažeidimo dėl persekiojimo už kritiką. Vadovaujantis LR valstybės politikos elgesio kodekso patvirtinimo, įsigaliojimo ir įgyvendinimo įstatymu turiu teisę kreiptis dėl valstybės politiko galimai padaryto šiame kodekse nustatytų valstybės politikų elgesio principų, nuostatų ar institucijos, kurioje politikas eina pareigas, veiklą reglamentuojančiuose teisės aktuose valstybės politikui nustatytų reikalavimų pažeidimo į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją.
               Žengiu šitą žingsnį ne tik dėl savęs. Norėčiau gyventi valstybėje, kurios kiekvienas pilietis neturėtų jausti nerimo, kad aukštas pareigas ir milžinišką įtaką turintis pareigūnas gali bet kurią akimirką nuspręsti sunaikinti jo reputaciją ir daugelio metų įdirbį. Tikiu, kad sveikas protas nugalės ir gerbiamas Ministras Pirmininkas ras savyje stiprybės pripažinti skleidęs tikrovės neatitinkančias žinias ir atsiprašyti. Keturiolika dienų.
               p.s. palaikau. Būtų labai sveika politikams bendrai įvaryti į kampą už tokius žodžius. Tiksliau Skvernelis jau n tąjį kartą pats save į kampą įsivarė.

               Comment


                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                Gerai Tapinas suvartė Skvernelį:
                Andrius Tapinas. Viešas kreipimasis į LR Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį https://www.delfi.lt/news/ringas/lit....d?id=80011245

                p.s. palaikau. Būtų labai sveika politikams bendrai įvaryti į kampą už tokius žodžius. Tiksliau Skvernelis jau n tąjį kartą pats save į kampą įsivarė.
                Vargšas Tapinas. Normalioje valstybėje jis jau sėdėtų cypėje. Kai kurios jo laidos yra gryni išsigalvojimai ir šmeižtas. Kai kurie jie pasisakymai kabo ant BK ribos. Įsivaizdavo, kad jam viskas galima ir vis dar galima... Bet jo reitingai jau eina bul bul... O jei dar patikrintų finansus, kas jį finansuoja, dar įdomiau būtų.

                Comment


                 O štai ir streiko išvada - atlyginimus streikininkams mokėsime mes visi iš savo nuosavos kišenės. Super.

                 DELFI tyrimas. Nutylėtas valdžios sprendimas: popierius, kuris išleido mokytojus iš ministerijos

                 Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=80010405

                 Aiškėja, kad streikavę pedagogai atsitraukė po to, kai buvo susitarta, kad už streiko metu negautas pajamas pedagogams bus apmokėta iš biudžeto lėšų, būsimą neišklausyto bendrojo ugdymo kurso dalį įvardijant kaip papildomas pedagogų konsultacijas moksleiviams. Šios lėšos mokyklų biudžetuose atsirado iš sutaupyto streikuojančiųjų mokytojų atlyginimo ir įmokų „Sodrai“. Pagal įstatymą, tokios nepanaudotos lėšos metų pabaigoje privalo būti grąžintos į valstybės biudžetą.

                 Comment


                  Parašė udrius Rodyti pranešimą

                  Vargšas Tapinas. Normalioje valstybėje jis jau sėdėtų cypėje. Kai kurios jo laidos yra gryni išsigalvojimai ir šmeižtas. Kai kurie jie pasisakymai kabo ant BK ribos. Įsivaizdavo, kad jam viskas galima ir vis dar galima... Bet jo reitingai jau eina bul bul... O jei dar patikrintų finansus, kas jį finansuoja, dar įdomiau būtų.
                  Tai tik tavo asmeninė nuomonė, kad reitingai eina bul bul...
                  Ir dideliam tavo nustebimui kas finansuoja:
                  Premjere, jūs puikiai žinote, kaip veikia „Laisvės TV“, nuo 2016 metų esate jos rėmėjas, skiriantis televizijos veiklai 1 dolerį per mėnesį. https://www.delfi.lt/news/ringas/lit....d?id=80011245

                  Comment


                   Praleistos progos patylėti https://www.vz.lt/verslo-aplinka/pol...rogos-patyleti

                   Valdantieji, ir anksčiau liguistai reagavę į bet kokią kritiką, pastarosiomis dienomis tiesiog pratrūko pykčiu – regis, nuospaudą taip sugėlė, kad jie nepasibodėjo sviesti iečių ne tik į garsius ekonomistus, bet ir prezidento institucijos link.
                   Prezidentės Dalios Grybauskaitės naujametis sveikinimas sukėlė tikrą šaršalą valstiečių stovykloje, tiksliau – jų vadavietėje. Žodis „populizmas“ tarsi ugnimi nutvilkė antrą ir trečią šalies asmenį, vakar prie jų prisijungė ir pats valstiečių vedlys Ramūnas Karbauskis.
                   Nes p. Karbauskis vakar žodžių į vatą nevyniojo ir kritiką tuoj pat prisimatavo sau. Regis, valstiečių vedliui populizmas ir yra skaudžioji nuospauda, kurią gelia net ir jos neliečiant. Ką įžvelgė p. Karbauskis naujamečiame šalies prezidentės sveikinime? Pasirodo, agitaciją prieš rinkimus. O gal p. Karbauskiui, Seimo Kultūros komiteto pirmininkui, piliečiui, pirmiausia reikėtų susirūpinti savo įvaizdžiu? Ir suprasti, kad kalba ne apie konkrečią personaliją, o apie prezidentinę instituciją – aukščiausią šalies valdžią. Ir kad į ją besišluostantys kojas menkina ir patys save.
                   Tik ne valdantiesiems kalbėti apie p. Grybauskaitės „rinkimų retoriką“. Šį arkliuką pasikinkė ir šuoliais pirmyn varo būtent valstiečiai, kurie vis neišdrįsta viešai paskelbti savo kandidato į prezidento postą – nors tai seniai žinoma vieša „paslaptis“. O ta „paslaptis“ p. Skvernelio asmenyje irgi rado, ką paauklėti – jo dėmesio neišvengė žinomas ekonomistas, Lietuvos banko vadovo pavaduotojas, makroekonominės politikos ir viešosios ekonomikos ekspertas, socialinių mokslų daktaras, profesorius Raimondas Kuodis. Žmogus, dalyvavęs kuriant ilgalaikę Lietuvos ūkio (ekonomikos) plėtotės iki 2015 m. strategiją, dalies apie valstybės finansų strategiją autorius, premjero nemalonės irgi susilaukė už kritiką. Mokesčių reformą „išdrįsusį“ sukritikuoti ekonomistą buvęs policininkas pasiuntė rūpintis savo reikalais – „koncentruotis būtent į tas funkcijas, kurios pavestos Lietuvos bankui“.

                   Comment


                    Džiaukitės vilniečiai Mokytojai pastreikavo, tai ne tik dirbti nereikia bet ir dar pinigų gaus Jūsų sąskaita

                    Sostinėje streikavo 13 mokyklų. Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijoje išdalinta premijų suma siekia 154 tūkst. eurų, jas gavo 117 mokytojų, o 77 Žemynos progimnazijos pedagogai gavo 92 tūkst. eurų. Pasak E. Tamošiūnaitės, jeigu sostinėje streikavę pedagogai organizuos konsultacijas, dirbs viršvalandžius, jie turi galimybę dar daugiau užsidirbti.
                    Streikavusiems Vilniaus pedagogams – dovana iš savivaldybės

                    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=80024077

                    Comment


                     Parašė udrius Rodyti pranešimą
                     Džiaukitės vilniečiai Mokytojai pastreikavo, tai ne tik dirbti nereikia bet ir dar pinigų gaus Jūsų sąskaita                     Streikavusiems Vilniaus pedagogams – dovana iš savivaldybės

                     Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=80024077
                     Ir tai labai gerai ir labai logiškas streiko finišas. Šiaip mokytojams sumokėti reiktų ir gerokai daugiau, tik gaila kad tą daro savivaldybė (matomai daug logiškiau mąsto ir turi daug didesnį intelektinį potencialą nei dabartinė centrinė valdžia ), o ne centrinė valdžia kuri tą turėtų daryti.

                     Ir dėl to aš šiaip jau dabartinei Vilniaus savivaldybei duočiau visai valstybei vadovauti.
                     Post in English - fight censorship!

                     Comment

                     Working...
                     X