Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

Tai taip, lauke kaukių nedėvėjimas ypatingos grėsmės nesukelia.
    Bet, įtariu, jei atšauktų ir viduje kaukes, tai labai greitai dauguma išvis tas kaukes tiesiog išmestų. Europoje nėra galimybės pasikliauti žmonių sąmoningumu.
    Žmonių sąmoningumas iš viso yra iliuzija. Jis galioja tik gal kokiems 5% žmonių. Būtų žmonės sąmoningi, tai nereikėtų nei įstatymų, nei policijos, nei teismų. Visada visais laikais visuomenės tvarka buvo pagrįsta botagu ir meduoliu. Kai netgi žinomi visuomenės žmonės pradeda šnekėti apie sąmoningumą, tai norisi griebtis už galvos - iš kur jie traukia tokius ružavus utopinius dalykus.
    Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
    Mielosios Grigiškės

Comment

Matosi kokia liaudis sąmoninga ir kaip samoningai savo gyvūnys prižiūri, ypač kai tirpsnant sniegui vaikščioti reikia atsargiau nei po minų lauką.

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

Žmonių sąmoningumas iš viso yra iliuzija. Jis galioja tik gal kokiems 5% žmonių. Būtų žmonės sąmoningi, tai nereikėtų nei įstatymų, nei policijos, nei teismų. Visada visais laikais visuomenės tvarka buvo pagrįsta botagu ir meduoliu. Kai netgi žinomi visuomenės žmonės pradeda šnekėti apie sąmoningumą, tai norisi griebtis už galvos - iš kur jie traukia tokius ružavus utopinius dalykus.
        Kokia nuomonė apie ULAC vadovą Čaplinską? Jis kaip ir sąmoningumo šauklys, o kiekvienas karantinas yra "neišmokta pamoka". Įdomu ar jo pasvarstymai ir teorijos nėra per daug rožinės?

Man pačiam su covid sąmoningumu problemų mažai, gal tik kaukių dėvėjimas lauke kelia minčių, bet į kitų sąmonę ir mąstymo paradigmas neįlysi. Tas kažkuria prasme yra baisiausia.
        Paskutinis taisė PoDV; 2021.02.26, 15:41.

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

Kas yra sąmoningumas?

Comment

Parašė Evier Rodyti pranešimą

Nereik dramų. Mieste šian nemažai vaikščiojau, dauguma su kaukėm, nebent tikrai žmogus vienas kažkur toliau stovi ar nuošaliau vaikštinėja.
            Ir iš mano asmeninių pastebėjimų, tai kaukių dėvėjimas praktiškai toks pat kaip ir iki šiol - kažkiek bybianosių, kažkiek visai be kaukių, bet absoliuti dauguma vis dar su kaukėmis.
            If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Parašė PoDV Rodyti pranešimą

Kokia nuomonė apie ULAC vadovą Čaplinską? Jis kaip ir sąmoningumo šauklys, o kiekvienas karantinas yra "neišmokta pamoka". Įdomu ar jo pasvarstymai ir teorijos nėra per daug rožinės?

Man pačiam su covid sąmoningumu problemų mažai, gal tik kaukių dėvėjimas lauke kelia minčių, bet į kitų sąmonę ir mąstymo paradigmas neįlysi. Tas kažkuria prasme yra baisiausia.
              Nuomonė apgailėtina dėl fearmongerinimo, kad „niekada normaliai negyvensime“ ir panašių dalykų. Ir šiaip kažkas ne taip, kad sovietiniai direktoriai toliau direktoriauja po beveik 4 dešimtmečių.

Comment

Na Vilniaus centre šiandien koks 80% be kaukių. Skirtumas gal tik, kad smakro sauskelnės nebedėvimos.

Comment

Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

Nuomonė apgailėtina dėl fearmongerinimo, kad „niekada normaliai negyvensime“ ir panašių dalykų. Ir šiaip kažkas ne taip, kad sovietiniai direktoriai toliau direktoriauja po beveik 4 dešimtmečių.
                  Man pradžioje irgi panašios mintys buvo, kai pasirodė duomenys apie vakcinas, tos jo kalbos "apie naująją realybę", tarsi suprask, "niekada normaliai negyvensime", bet po to minėjo, kad vakcinos ar ne vakcinos dar porą metų normaliai negyvensime, reikia ugdyti sąmoningumą, tik turiu baimių, ar ne kiek ne per rožinės jo tos svajonės.

Lyg ir teisingai bando viską dėlioti, bet kartais neišeina viską suprasti, kartais ir prielaidos keliamos, ypač dėl tų poros metų, nes lygino su gripo pandemijomis, o ši pandemija nėra gripo.
                  Paskutinis taisė PoDV; 2021.02.26, 19:30.

Comment

Parašė rmss Rodyti pranešimą
                    Na Vilniaus centre šiandien koks 80% be kaukių. Skirtumas gal tik, kad smakro sauskelnės nebedėvimos.
                    Bet 80% užsideda/užsismaukia kaukę ką nors prasilenkdami arba apeina plačiu lanku, tai viskas kaip ir ok, žmonėms nebereikia visur lauke be reikalo kaukių nešioti, bet dauguma realiai saugosi.
                    Flickr

Comment

Parašė Lettered Rodyti pranešimą

Bet 80% užsideda/užsismaukia kaukę ką nors prasilenkdami arba apeina plačiu lanku, tai viskas kaip ir ok, žmonėms nebereikia visur lauke be reikalo kaukių nešioti, bet dauguma realiai saugosi.
                      Iš mano šiandieninio pasivaikščiojimo žemutiniam naujamiestyje patirties, 0 procentų kurie praeidami užsideda kaukę ar aplenkia didesniu atstumu. Sąžiningai, tikrai nei vienas to nedaro.

Comment

Man pradžioje irgi panašios mintys buvo, kai pasirodė duomenys apie vakcinas, tos jo kalbos "apie naująją realybę", tarsi suprask, "niekada normaliai negyvensime", bet po to minėjo, kad vakcinos ar ne vakcinos dar porą metų normaliai negyvensime, reikia ugdyti sąmoningumą, tik turiu baimių, ar ne kiek ne per rožinės jo tos svajonės.

Lyg ir teisingai bando viską dėlioti, bet kartais neišeina viską suprasti, kartais ir prielaidos keliamos, ypač dėl tų poros metų, nes lygino su gripo pandemijomis, o ši pandemija nėra gripo.
                        Kodėl mes turėtume dar pora metų normaliai negyventi? Užsidarę Taivanas, Australija, Naujoji Zelandija, iš dalies net Islandija sau tą leidžia, Izraelyje irgi grįžta normalus gyvenimas.

Čia tik tuščias nevilties ir netgi nepasitikėjimo sveikatos sistema ir vakcinomis netiesioginis skatinimas, pakertantis moralę sąžiningai laikytis karantino.

Comment

Kodėl mes turėtume dar pora metų normaliai negyventi? Užsidarę Taivanas, Australija, Naujoji Zelandija, iš dalies net Islandija sau tą leidžia, Izraelyje irgi grįžta normalus gyvenimas.

Čia tik tuščias nevilties ir netgi nepasitikėjimo sveikatos sistema ir vakcinomis netiesioginis skatinimas, pakertantis moralę sąžiningai laikytis karantino.
                          Viskas kas mane jaudina šioje istorijoje yra vakcinų efektyvumas. Bet kokie įtartini atvejai ir mutacijos mane asmeniškai veikia.

Norisi pasikartoti, kad gyventojų sąmoningumas šioije istorijoje yra kiek per rožinė svajonė, virusas nėra tiek mirtinas, problemos daugiau mažiau tik ligoninėms ir aišku rizikos grupei. Tiesa gal šiokios tokios nerimo mintys yra, kad o jei su šiuo virusu nepraslysiu :/ Jei kažkas iš sveikatos sektoriaus pasiūlys man skiepus, manau, imsiu neatsigręždamas

Comment

Parašė Evier Rodyti pranešimą

Kas yra sąmoningumas?
                            Žmonių noras patiems būti discipliniuotais, kai niekas neverčia iš aukščiau. Dauguma atvejų lygus 0 arba netgi su minuso ženklu. Remtis juo yra tas pats, kas pastatyti namą ant smėlio ir tikėtis, kad gal nesugrius.
                            Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                            Mielosios Grigiškės

Comment

Vakcinų kūrimo ir bandymo info: https://www.nytimes.com/interactive/...e-tracker.html
                              Vakcinavimas pasaulyje: https://www.bloomberg.com/graphics/c...-distribution/
                              Vaistai: https://www.nytimes.com/interactive/...reatments.html
                              Susirgimai: https://gisanddata.maps.arcgis.com/a...23467b48e9ecf6

Comment

EVA patvirtino „Regeneron“ preparatą COVID-19 gydyti https://www.vz.lt/verslo-aplinka/202...ovid-19-gydyti
                                Europos vaistų agentūra (EVA) penktadienį preliminariai patvirtino JAV biotechnologijų firmos „Regeneron“ sukurtą preparatą COVID-19 gydyti, pažymėdama, kad jis leidžia pacientams išvengti būklės pablogėjimo. Šiuo sintetinių antikūnų vaistu buvo gydomas buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas, jam pernai užsikrėtus koronavirusu. „Agentūra priėjo išvadą, kad... REGN-COV2 gali būti naudojamas gydant patvirtintus COVID-19 pacientus, kuriems nereikia papildomo deguonies ir kuriems kyla didelė rizika susirgti sunkia COVID-19 forma“,- nurodoma EVA pareiškime. „Regeneron“ preparatas yra dviejų laboratorijoje sukurtų antikūnų, kurie prisijungia prie koronaviruso paviršiaus baltymų ir neleidžia jam patekti į žmogaus ląsteles, mišinys.

Comment

Reperiai irgi kapitalizuojasi ant temos viruso:
                                  https://kaunas.kasvyksta.lt/2021/02/...dainoje-video/

Comment

Viskas kas mane jaudina šioje istorijoje yra vakcinų efektyvumas. Bet kokie įtartini atvejai ir mutacijos mane asmeniškai veikia.

Norisi pasikartoti, kad gyventojų sąmoningumas šioije istorijoje yra kiek per rožinė svajonė, virusas nėra tiek mirtinas, problemos daugiau mažiau tik ligoninėms ir aišku rizikos grupei. Tiesa gal šiokios tokios nerimo mintys yra, kad o jei su šiuo virusu nepraslysiu :/ Jei kažkas iš sveikatos sektoriaus pasiūlys man skiepus, manau, imsiu neatsigręždamas
                                    Koronavirusas nėra gripas ir jis taip sparčiai nemutuoja. Comirnaty skiepai atsparūs visoms įmanomoms šiuo metu nustatytoms mutacijoms, bei taip pat jau kuriami antros kartos skiepai konkrečiai su atsparumo mutacijoms tikslu.

Virusas tikrai yra mirtiniausias iš visų epideminių pastarojo meto Lietuvos virusų.

Comment

Virusas tikrai yra mirtiniausias iš visų epideminių pastarojo meto Lietuvos virusų.
                                      Pastarojo meto tai taip, bet jei liestų visas amžiaus grupes 5-10% mirtingumas ar daugiau, tada jau manau elgesys žmonių keistųsi, nenustebtų, kad kokius anarchistinius maroziukus galėtų būtinosios ginties principais ir akmenimis uždaužyt. Dabar nei šiaip nei taip, kai tau nėra 50 m. ir mirties tikimybė rungtyniauja su kokia nors išloštos neblogos pinigų sumelės tikimybe.
                                      Beje, pažįstamas vis teigė, kad čia išpūstas burbulas, pats neseniai informavo mane apie prarastus kvapus ir nedidelę temperatūrą, dabar lyg ir sveikas, sakė temperatūra praėjo per kelias dienas, turbūt ir toliau mano, kad tai išpūstas burbulas, nors neklausiau ar kvapą ir skonį atgavo (bent jau tokį ar panašų kaip anksčiau). Ne, tai nepakeitė mano nuomonės apie viruso pasigavimą.

Comment

Pastarojo meto tai taip, bet jei liestų visas amžiaus grupes 5-10% mirtingumas ar daugiau, tada jau manau elgesys žmonių keistųsi, nenustebtų, kad kokius anarchistinius maroziukus galėtų būtinosios ginties principais ir akmenimis uždaužyt. Dabar nei šiaip nei taip, kai tau nėra 50 m. ir mirties tikimybė rungtyniauja su kokia nors išloštos neblogos pinigų sumelės tikimybe.
                                        Beje, pažįstamas vis teigė, kad čia išpūstas burbulas, pats neseniai informavo mane apie prarastus kvapus ir nedidelę temperatūrą, dabar lyg ir sveikas, sakė temperatūra praėjo per kelias dienas, turbūt ir toliau mano, kad tai išpūstas burbulas, nors neklausiau ar kvapą ir skonį atgavo (bent jau tokį ar panašų kaip anksčiau). Ne, tai nepakeitė mano nuomonės apie viruso pasigavimą.
                                        Nesikeistų. Pensininkai labiausiai pažeidžiami ir daugiausiai būtent jų patenka į ligonines, bet procentaliai daugiausiai būtent jų matosi bybianosių.

Comment

Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

Nesikeistų. Pensininkai labiausiai pažeidžiami ir daugiausiai būtent jų patenka į ligonines, bet procentaliai daugiausiai būtent jų matosi bybianosių.
                                          Toks skirtumas, kad daug kas mąsto: "ai man jau ir taip viskas". Galvoju apie Vakarų ir Rytų pensininkų skirtumus, tai Vakarų pensininkai tikrai ir tų galimybių turi ir covidas tikrai kaip žmogžudystė, o mūsiškiams dar neaišku ar mąsto, ar čia jiems ne koks išganymas (kuo vyresniam amžiui, tuo labiau).

Ir tas 5-10% kyla jau gerokai vyresniam amžiui, kai jau ir taip sunku. 60-65 m. kol kas ispankės vidutinis mirtingumas, o šie dar nemažai pajuda

Jaunesnių manau beveik garantuotai būtų daugiau besisaugančių. Aišku, visokių fatalistų anarchistų išliktų. Yra ir tokių kurie yra kaminus lipa su nesaugiomis tarnybinėmis kopečiomis, kad pasifilmuot, nors šansai nukrist gal 25%-50%.

Comment

Working...
                                          X