Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Tiesiog apie Rusiją...

  Минздрав сообщил о 3 тыс. положительных тестов на вирус на Чаянде

  https://www.rbc.ru/rbcfreenews/5eaebf049a7947ace954626f


  На Чаяндинском месторождении в Якутии коронавирус предварительно диагностировали более чем у 3 тыс. человек. Об этом сообщается на сайте российского Министерства здравоохранения.
  В региональном оперштабе заявили, что заболевание лабораторно подтверждено только у 39 человек на Чаянде

  Накануне о предварительном диагнозе COVID-19 у трети работников Чаяндинского месторождения сообщила в Telegram замглавы оперативного штаба Якутии по борьбе с распространением коронавируса Ольга Балабкина, однако вскоре пост был удален. В сообщении утверждалось, что инфекцию обнаружили почти у 3,5 тыс. работников, у 90% без симптомов..... Согласно данным оперативного штаба Якутии, с начала распространения эпидемии в республике зафиксировали 282 случая заболевания. 37 инфицированных пациентов выздоровели, четыре умерли.
  Verst neįmanoma. Perskaityt nesusilaužius smegenų taip pat.


  Comment


   Pasitvirtino tai, ką sakiau ryte - Rusija jau 3 vietoje. Dar nėra UK ir Italijos duomenų. UK dar gali šiandien Rusiją aplenkti, Italija jau kažin. Bet kokiu atveju, rytoj Rusija jau atsiplėš. Su 173000 active cases ten bus kaip Italijoje, deja.
   Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
   Mielosios Grigiškės

   Comment


    O, bet, tačiau niekas nedėvės lauke kaukių prie dusinančios šilumos Surplys jau virkauja dėl to kad žmonės nenori dūsauti kai lauke +20

    Comment


     Kaži ko dar žmonės nenori? Ar čia jau viskas ko žmonės nenori?

     Comment


      Nu tai sakau bausti, bausti ir dar kartą bausti visus anarchistus, sukurkime savo tiesą be logikos!

      Comment


       Parašė VNS Rodyti pranešimą
       Kaži ko dar žmonės nenori? Ar čia jau viskas ko žmonės nenori?
       Nuvažiuokit į Senamiestį prie gero oro, pažiūrėkite, kokia situacija lauko kavinėse ir barų terasose - pamatysite, kad dar vienas dalykas, kurio žmonės taip pat nebenori - nesibūriuoti į kompanijas ;D
       Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
       Marsrutai.lt tinklaraštis!
       SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

       Comment


        Parašė Kvailas Rodyti pranešimą
        Nu tai sakau bausti, bausti ir dar kartą bausti visus anarchistus, sukurkime savo tiesą be logikos!
        Niekas dar Kyguolio nenubaudė. Maža to fajebokėje laisvai organizuojamas masinis antivakserių paradas prieš coroną ir Bill'ą Gates'ą (Gegužės 22 d. Vilniuje). Kas tau ką baudžia? Gali laisvai eiti už Kyguolio nugaros ir ginti savo konstitucinę teisę vaikščioti be kaukės pandemijos metu. Gal net papulsi i Kakadu kadrą.
        Paskutinis taisė VNS; 2020.05.11, 12:05.

        Comment


         Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
         Lietuvoje jau kelios savaitės kaip švelninamas karantinas, bet, atmetus židinius, jokio plitimo padidėjimo nėra.
         Nelabai aišku kiek realiai tų židinių Lietuvoje yra. Žinoma mes kalbame apie židinius senelių slaugos namuose ir ligoninėse, bet covid-19 suserga ne tik ligoti ir senyvi, o jeigu virusu tiek jauni, tiek seni apsikrečia panašiai, tai arba vyksta neįtikėtini sutapimai, kai židiniai pagrinde formuojasi senelių slaugos namuose ir ligoninėse, arba jie formuojasi ir kitur, tik jų nelabai pastebim. Kas dėl švelninamo karantino, tai dar kol kas nelabai aišku kaip jis pakeis susirgimų kreivę. Visų pirma tai yra tam tikras inkubacinis viruso periodas, realių rezultatų dar nežinom, bet jau žinom, kad per paskutines 5 dienas buvo užfiksuoti 52 nauji atvejai, kai prieš tai per 5 dienas buvo fiksuoti 29 atvejai. Skaičiai žinoma nedideli ir apskritai iš tokių nedidelių skaičių ir neilgo laiko tarpo sunku darytis kažkokias išvadas, bet sakykim, kad jie yra teisingi ir atspindi realią tendenciją, t.y. 80% padidėjimas per 5 dienas, tai jau po mėnesio pas mus būtų fiksuojama po 350 naujų atvejų per dieną. Žinoma tie skaičiai dar nieko nereiškia, bet jau per pora savaičių turėtų paaiškėti realus sušvelninto karantino poveikis. Bet problema ta, kad jis dar tik labai neryškiai sušvelnintas - šią savaitę su apribojimais, bet atidaromos sienos, jeigu koncertų, sporto renginių, kino teatrų ir spektalių šiemet tikėtis neverta, bet reikia manyti, jog mokyklos, universitetai ir galybė kitų įstaigų, galų gale odontologai, kažkada turėtų vėl pradėti veikti. Man tiesiog trūksta įrodymų, kad sušvelninus karantiną, virusas neišplis iš naujo ir Singapūro pavyzdys rodo, kaip staigiai tai gali įvykti, o Pietų Korėja kol kas nieko neįrodo, nes joje vis dar veikia tam tikros karantino priemonėmis, kad ir tos pačios mokyklos uždarytos, priedo, kaip jau minėjau, ten veikia gera kontaktų atsekimo sistema ir pati šalis yra ne Europos vidury.

         Parašė themanual Rodyti pranešimą
         Eidviui vienodai, jis vis dar tikisi, jog leidus organizuoti koncertus, atidarius kino teatrus ir išleidus vaikus į mokyklas viskas sugrįš į senas vėžes. O jeigu ekonomika neatsigaus 100proc tai bus kaltas tik karantinas. Naivuolis
         Man tokie labiausiai patinka, kur patys sukuria kažkokią pasaką, kurią neva aš sakiau, o tada patys pradeda ją paneiginėti

         Comment


          Skaičiai žinoma nedideli ir apskritai iš tokių nedidelių skaičių ir neilgo laiko tarpo sunku darytis kažkokias išvadas, bet sakykim, kad jie yra teisingi ir atspindi realią tendenciją, t.y. 80% padidėjimas per 5 dienas, tai jau po mėnesio pas mus būtų fiksuojama po 350 naujų atvejų per dieną.
          O taip, greitai prasidės eksponentinis augimas . Švelninimas, galima sakyti, vyksta nuo Velykų. Ir nieko blogo nematyti. Šio savaitgalio pagausėjimas susijęs su senais židiniais pažeidžiamose sveikatos įstaigose ir tiek. Nebūtina žiūrėti vien į Singapūrą ar P. Korėją, galima žiūrėti į artimesnes Čekiją, Slovakiją, Austriją, Daniją (švelninti pradėjo pirmoji), Norvegiją, kurios visai sėkmingai tvarkosi ir švelnina.

          LRT irgi tęsia tą gąsdinimo kampaniją. Tik pamanykit, koks P. Korėjoj pliūpsnis - 10 milijonų mieste aptikti 35 atvejai! Ar P. Korėja susitvarkys?

          LRT trumpai. Pasaulyje švelninant karantiną, užsikrėtimų skaičius vėl auga

          https://www.lrt.lt/naujienos/pasauly...box=1589183337
          Paskutinis taisė senasnamas; 2020.05.11, 12:38.

          Comment


           Jei laikytis humanistinio principo "All Lives Matter", tai ateiti butu logiska skelbti panasu karantina ir per paprasto gripo protrukius. Nes nematau, del ko butent zmogui mirti nuo gripo komplikaciju yra maloniau nei mirti nuo sito Covid komplikaciju?


           Comment


            O tai gripo užkrečiamumo ir mirtingumo palyginti su SARS COV 2 vis dar nepavyko? Nekilo mintis, kad jeigu virusų savybės būtų panačios, tai tas naujas virusas gal iki šiol nebūtų nustatytas - visi laikytų gripu ir nesuktų galvos. Iš pradžių (bent jau Kinija) taip ir darė.

            Comment


             Parašė hobo Rodyti pranešimą
             Jei laikytis humanistinio principo "All Lives Matter", tai ateiti butu logiska skelbti panasu karantina ir per paprasto gripo protrukius. Nes nematau, del ko butent zmogui mirti nuo gripo komplikaciju yra maloniau nei mirti nuo sito Covid komplikaciju?

             Nuo gripo egzistuoja vaistai ir skiepai, šiaip jau. Dėl to karantino ir nereikia.
             Post in English - fight censorship!

             Comment


              Karantinas skelbiamas ir dėl gripo.

              2018-02-09
              Vilniaus mieste nuo penktadienio skelbiama gripo epidemija, informuoja sostinės savivaldybė. Dėl gripo 250 šalies mokyklų paskelbtas karantinas.
              https://lsveikata.lt/aktualijos/viln...ivaldybiu-7981

              Comment


               Danijos, kurioje iki šiol registruojama apie 150-200 atvejų per dieną (šalyje mažiau nei 6 mln. gyventojų), premjerė per spaudos konferencija išdidžiai pareiškia, kad šalis gerai kontroliuoja koronaviruso plitimą, tad galima toliau švelninti karantiną. Valstybės lygmeniu socialinis atstumas sumažinamas nuo dviejų metrų iki vieno metro, kaukių ir toliau nereikia.

               Lietuvoje, kur naujų atvejų skaičius, neskaitant kelių židinių, yra vienaženklis per dieną, ministras grasina, tad tuoj vėl griežtins karantiną. Tai yra, ne židiniais tapusių įmonių darbuotojai kalti, kad virusas išplito, o visi šalies gyventojai, kurie galbūt tose įstaigose gyvenime nesilankė.

               Kinija užregistruoja kelioliką atvėjų per visą šalį, ir jau pareiškia, kad atėjo nauja banga, visi slėpkitės namuose.

               Kaip stipriai skiriasi įvairių valstybių vadovų požiūris į tai, kas vadinama "gera viruso kontrole".
               Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
               Marsrutai.lt tinklaraštis!
               SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

               Comment


                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                O tai gripo užkrečiamumo ir mirtingumo palyginti su SARS COV 2 vis dar nepavyko?
                Siai dienai priskirtu Covid'ui mirciu skaicius (283,120) kol kas vidurkio mirciu nuo gripo dar nepasieke: "Globally, the World Health Organization (WHO) estimates that the flu kills 290,000 to 650,000 people per year."

                Nenustebsiu, jei veliau paaiskes, kad didziaja dali mirciu, kurias dabar priskyre Covid'ui, jam prirase arba del to, kad tada toks buvo "madingas trendas", arba del kitu sumetimu.

                Faina buti lengvatikiu. Pasaulis jiems atrodo paprastas ir nekomplikuotas.

                Parašė index Rodyti pranešimą
                Nuo gripo egzistuoja vaistai ir skiepai, šiaip jau.
                Kaip sakoma "Gydomas, gripas praeina jau per dvi savaites, o negydomas gripas praeina tik per 14 dienu". Kalba ne apie susirgima gripu, o apie panasu mirciu nuo jo komplikaciju skaiciu.

                Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                Karantinas skelbiamas ir dėl gripo.

                2018-02-09
                Vilniaus mieste nuo penktadienio skelbiama gripo epidemija, informuoja sostinės savivaldybė. Dėl gripo 250 šalies mokyklų paskelbtas karantinas.
                As kalbejau apie rimtesni karantina. Su kaukemis ir t.t..
                Paskutinis taisė hobo; 2020.05.11, 15:54.

                Comment


                 Parašė hobo Rodyti pranešimą
                 Siai dienai priskirtu Covid'ui mirciu skaicius kol kas vidurkio mirciu nuo gripo dar nepasieke: "Globally, the World Health Organization (WHO) estimates that the flu kills 290,000 to 650,000 people per year."s
                 Trolini ar tikrai nesupranti, kad reikia lyginti procentaliai mirtis, o ne absoliučiai kiekius pasaulyje?
                 Jei covid tokiu pačiu paplitimu kaip gripas išplistų tai mirčiu būtų milijonais.
                 Ebola ir sars prieš gripą išvis niekis pagal tokią "logiką".

                 Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  Jei covid tokiu pačiu paplitimu kaip gripas išplistų tai mirčiu būtų milijonais.
                  Maza kas galetu buti, jei tas arba tas teoriskai galetu buti. Palaukiam koki pusmeti - ir pamatysime kaip bus is tikruju.

                  Comment


                   Parašė hobo Rodyti pranešimą
                   Maza kas galetu buti, jei tas arba tas teoriskai galetu buti. Palaukiam koki pusmeti - ir pamatysime kaip bus is tikruju.
                   Net ir skaičiuojant pagal tavo pieno riebumo metodiką. Korona per 4 mėnesius nunešė grubiai kiek gripas nusineša per neproduktyvius metus. Dauginam iš trijų - gaunasi ryškiai daugiau nei gripui sėkmingais metais...

                   Comment


                    Parašė hobo Rodyti pranešimą
                    Kaip sakoma "Gydomas, gripas praeina jau per dvi savaites, o negydomas gripas praeina tik per 14 dienu". Kalba ne apie susirgima gripu, o apie panasu mirciu nuo jo komplikaciju skaiciu.
                    Šitas posakis dabar yra visiška nesąmonė. Gripas šiais laikais aktyviai gydomas vaistais, o rizikos grupės žmonės skiepijami nemokamai.

                    Parašė hobo Rodyti pranešimą
                    Maza kas galetu buti, jei tas arba tas teoriskai galetu buti. Palaukiam koki pusmeti - ir pamatysime kaip bus is tikruju.
                    Ir nuo Covido mirusių skaičius bus ne toks didelis, koks galėjo būti, tikrai ne dėl to, kad prieš jį buvo taikytos priemonės. Jei užsidėjus skėtį nesulijai tai čia tas lietus visai nebaisus, nereikėjo to skėčio.
                    Post in English - fight censorship!

                    Comment


                     Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                     Net ir skaičiuojant pagal tavo pieno riebumo metodiką. Korona per 4 mėnesius nunešė grubiai kiek gripas nusineša per neproduktyvius metus. Dauginam iš trijų - gaunasi ryškiai daugiau nei gripui sėkmingais metais...
                     Laukiau panasaus pastebejimo.

                     Gerai, daleiskime, kad nera jokiu manipuliaciju su skaiciais, ir kiek ten paraso, tiek mirciu nuo komplikaciju nuo vienos ligos ir nuo kitos yra is tikruju. Tegu buna, kaip sakot, ir skaiciuosime, kad per ta pat laika turesime 3 mirtis nuo covid pries 1 mirti nuo gripo.

                     Tai Jusu nuomone, ta 1 mirtis nuo gripo komplikaciju verta maziau demesio nei 3 mirtis nuo covid? Ir Jusu nuomone, tam zmogui (ir jo artimiesiems), kuris mire nuo gripo, maziau skauda nei tiems, kurie mire nuo covid complikaciju?

                     Parašė index Rodyti pranešimą
                     Šitas posakis dabar yra visiška nesąmonė. Gripas šiais laikais aktyviai gydomas vaistais, o rizikos grupės žmonės skiepijami nemokamai.
                     Bet kaip ten bebutu, mirciu skaicius vis tiek yra: "Globally, the World Health Organization (WHO) estimates that the flu kills 290,000 to 650,000 people per year." Aisku, kadangi jie mire ne nuo covid'o, ju problemos mus nedomina.

                     Tad turim dabar nauja suki: " "Only Covid Lives Matter!"

                     Paskutinis taisė hobo; 2020.05.11, 16:42.

                     Comment

                     Working...
                     X