DELFI.lt 2020.10.26 L.Andriulis: nesileisiu toliau žeminamas Gabrieliaus giminaičių [B]
Per savaitę išsityčiojo trys Landsbergių kartos Ar gal tiksliau pastatė į vietą bent prieš publiką. Labai įsiskaudino, bet patylėjo iki rinkimų pabaigos.
Tai kas tas socialdemokratų rinkėjas neliberalas? Kas čia per unikumas? Už liberalą Brazauską ėjo balsuoti, o dabar ne? Ir Andriukaitis, ir A.Sakalas, ir net Mykolas Burokevičius liberalai šiuo požiūriu. Karbauskis ir juo labiau Skvernelis - irgi liberalai. Jau nekalbu apie DP chebrą.
Gal Dagys ar Sinica šiek tiek mažiau liberalūs, bet nuo kokios kėdės nuvirtęs socdemas turi už juos balsuoti?
Neliberalas privalo būti prieš plačią rinkiminę demokratiją, lygias moters teises, tautinių mažumų teises, būti už tradicinį tikėjimą ir tradicinę šeimą, už mirties bausmę ir fizines bausmes, didelį valstybės dalyvavimą ekonomikoje, didelius mokesčius turtingiesiems, būti prieš migraciją, prieš globalizmą, prieš visus lytinius iškrypimus, būti už stiprią kariuomenę, policiją, saugumą, savyginos būrius ir t.t.
Man įdomiausias dalykas šiuose rinkimuose yra tai kad du kandidatai surinko po vienoda rinkimų balsų skaičių
Šita VRK galės naudoti amžiams sakydama visiems kad jūsų balsas tikrai daug ką gali pakeisti.
Galima įvertinti mano modelio antro turo prognozę, kurią paskelbiau ryte po pirmo turo:
Modelis teisingai paskirstė 62 iš 68 mandatų, visiškai teisingai atspėjo 4 iš 11 partijų mandatų skaičių (ar gal 5 iš 12, jei skaičiuosime teisingai nuspėtą nulį CP-T) - tarp jų ir itin sėkmingą LRLS pasirodymą, dėl partijų eilės tvarkos suklydo tik vienu atveju (DP ir LP), o bendrą valdančiosios koalicijos dydį pervertino vienu mandatu.
Visai neblogai, turint omenyje, kad modelis paremtas tik keturiais veiksniais (kanditatų eiliškumas po pirmo turo; kandidatą iškėlusios partijos vieta daugiamandatėje; skirtumas tarp kandidato ir partijos balsų skaičiaus; skirtumas tarp abiejų kandidatų balsų skaičiaus pirmame ture). Į įvairius kitus veiksnius, kurie lyg ir turėtų būti svarbūs, modelis visai neatsižvelgia: partijų tarpusavio paramą, balsų pasiskirstymą pagal ideologines/vertybines pažiūras, apygardų istorinius rinkimų rezultatus ir t.t. Tad vis tik daugeliu atveju rinkėjų nuomonė kandidatų atžvilgiu yra pakankamai akivaizdi ir ją galima išskaityti iš pirmo turo rezultatų, o įvykiai tarp turų nėra itin reikšmingi.
Po antro turo jau buvo gana lengva spėti, o kaip su prognozėmis prieš pirmą turą, kiek kas gaus mandatų iš viso?
Prognozių, paremtų vien priešrinkiminėmis apklausomis, problemas irgi aptariau iškart po pirmo turo. Daugiamandatės prognozės gavosi blogesnės nei tikėjausi, o iš preliminarių vienmandačių prognozių tikslumo ir nesitikėjau.
Taip, jis hardcore liberalas. Visi žmonės lygūs, jokių religijų, jokių sorošų. Draugystė tarp valstybių, dar geriau kad ta draugystė klestėtų būnant vienoje valstybėje, jokių karų. Argi ne liberalas?
Bet pas ispanus reiškia dar durnesni, jei juos aplenkėm?
Taip, jei gerai girdėjau tai komunistai valdžioje pvz dabar. Tai ne šiaip kairė, kuri varo visas valstybes žemyn (gerai laikosi nebent šiaip turtingo s, bet ne tos, kurioms augti reikia), o ekstremali kairė.
Šiaip komunistų rinkėjas ura tinginys (nereiks dirbti, valstybė perskirstys man pinigų), o ten kur karšta daugiau linkę žmonės į tingibystę.
Tai ir balsuoja už parazitus.
Taip, jis hardcore liberalas. Visi žmonės lygūs, jokių religijų, jokių sorošų. Draugystė tarp valstybių, dar geriau kad ta draugystė klestėtų būnant vienoje valstybėje, jokių karų. Argi ne liberalas?
visi lygus, bet jis lygesnis. Juk gyvena, prakstiskai, deep state isrinktuju uzdarame rajone
Taip. Nes ir šito forumo ultraliberalai aiškiai teigia, kad visis lygūs, bet yra lygesnių. Pvz. Danske darbuotojai lygesni už kaimiečius, senjorus ir pan., kuriems net reiktų atimti balsavimo teisę. Neseniai vyko didelės diskusijos šituo klausimu.
Comment