Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai - 2020

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė themanual Rodyti pranešimą
    Įdomu, darbo partija jau skambino konservatoriams, Paluckas spaudos konferencijoje plėšėsi marškinius prieš Karbauskį, ar tik nebus taip kad bent pirmus kelis mėnesius naujam seime valstiečiai jausis labai vieniši?
    Nepamirštam, kad jų yra 32. Tai labai vienišais nepavadinsi. Vis tik didžiausi opozicijoje. Kai pradės byrėt, o aš įsitikinęs, kad pradės, tada bus kita kalba.
    Paluckas nepasiruošęs sėdėt už Karbauckio nugaros, nes jau gana argumentuotai šiame forume buvo išdiskutuota, kad tai reikštų socdemų mirtį.
    Show must go von!

Comment

Parašė Lettered Rodyti pranešimą

Seimo pirmininkas liks tas pats.
      Gentvilas jau sakė kad to nebandys.

Comment

Parašė VNS Rodyti pranešimą

Nepamirštam, kad jų yra 32. Tai labai vienišais nepavadinsi. Vis tik didžiausi opozicijoje. Kai pradės byrėt, o aš įsitikinęs, kad pradės, tada bus kita kalba.
        Paluckas nepasiruošęs sėdėt už Karbauckio nugaros, nes jau gana argumentuotai šiame forume buvo išdiskutuota, kad tai reikštų socdemų mirtį.
        Socdemams verkiant reikia naujo vado. Ne liberalo.

Comment

Naujai iškeptų valdančiųjų konpetencija:
          „Kitais metais turime suplanuotą 4,5 mlrd. eurų deficitą, kuriam reikės skolintis ir jau už visiškai kitas palūkanas nei šiemet. (...) Antra skolinimosi banga bus žymiai brangesnė ir reikia klausti savęs, kaip mes ją išgyvensime.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=85578199
          Paklausus kodėl kitais metais palūkanos turėtų būti didesnės nei šiais metais, atsakymas greičiausiai būtų "todėl, kad". Nu arba "Grybė su Bubilium sakė, ką aš žinau".
          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

Comment

Parašė Tomas Rodyti pranešimą
            Naujai iškeptų valdančiųjų konpetencija:

Paklausus kodėl kitais metais palūkanos turėtų būti didesnės nei šiais metais, atsakymas greičiausiai būtų "todėl, kad". Nu arba "Grybė su Bubilium sakė, ką aš žinau".
            Taip išeina bus mažinamos pensijos, mokytojų atlyginimai, kariuomenės finansavimas?
            Flickr

Comment

Taip išeina bus mažinamos pensijos, mokytojų atlyginimai, kariuomenės finansavimas?
              Kodėl gi ne? Tapinas bent jau su mokytojais per langus tikrai nelips.
              Show must go von!

Comment

Parašė liutass Rodyti pranešimą

EDIT: naivumą
                trumpą atmintį

Comment

Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
                  Man, spėju ir nemažai daliai Jūsų teko girdėti kauniečius sakant, kad štai apsivalė Kaunas nuo konservatorių, atgijo miestas, čia pavyzdys, kas būna kai nerenki konservatorių. Ir štai ateina rinkimai ir kauniečiai nublasuoja už konservatorius, o antrame, dauguma konservatorių buvo vilniečiai ir jie Kaune laimėjo, prieš kauniečius iš kitų partijų. Kažkokia mistika, džiaugiesi kad miestas apsivalė, bet rinkimuose vis tiek balsuoji. Aš nei už nei prieš čia šiaip pastebėjimas.
                  O šiemet buvo LŽVS bendrų plakatų su V. Matijošaičiu prieš rinkimus ar Kauno spaudoje?

Comment

Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą

O šiemet buvo LŽVS bendrų plakatų su V. Matijošaičiu prieš rinkimus ar Kauno spaudoje?
                    Buvo ir labai daug
                    Show must go von!

Comment

Buvo ir labai daug
                      Taip išeina kauniečiai po truputį pradeda nusivilti Krabu? Būtent jo parama ir lėmė 2016 metais valstiečių pergalę Kaune.
                      Flickr

Comment

Taip išeina kauniečiai po truputį pradeda nusivilti Krabu? Būtent jo parama ir lėmė 2016 metais valstiečių pergalę Kaune.
                        Bent už meilę kolūkiui tai tikrai nedakoja
                        Show must go von!

Comment

Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
                          Man, spėju ir nemažai daliai Jūsų teko girdėti kauniečius sakant, kad štai apsivalė Kaunas nuo konservatorių, atgijo miestas, čia pavyzdys, kas būna kai nerenki konservatorių. Ir štai ateina rinkimai ir kauniečiai nublasuoja už konservatorius, o antrame, dauguma konservatorių buvo vilniečiai ir jie Kaune laimėjo, prieš kauniečius iš kitų partijų. Kažkokia mistika, džiaugiesi kad miestas apsivalė, bet rinkimuose vis tiek balsuoji. Aš nei už nei prieš čia šiaip pastebėjimas.
                          Suplakei viską į vieną, yra skirtingi rinkimai, vieni į seimą, o kiti į savivaldą. Jei Matijošaitis būtų įkūręs kokią partiją ir dalyvautų seimo rinkimuose neabejoju kad konservatoriai Kaune nieko gero nebūtų pešę, ar bent būtų žymiai blogiau pasirodę.

Comment

DELFI.lt 2020.10.26
                            L.Andriulis: nesileisiu toliau žeminamas Gabrieliaus giminaičių
                            Dar kartą visus sveikinu su dešiniųjų pergale. Pažiūrėjau, kad mano prieš dvi savaites rašytas superskandalingas tekstas žodis žodin tinka ir šiandien.

https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=85579787

Comment

30 metu Lietuvos Seimo rinkimu istorija trumpai

Attached Files

Comment

30 metu Lietuvos Seimo rinkimu istorija trumpai
                                Krč, rajonas su jumis sutinka

Čia ne tai, kad aš sutinku ar nesutinku, čia kiek su rajonu šnekėjausi...

Comment

su kokiu rajonu?

Comment

Socdemams verkiant reikia naujo vado. Ne liberalo.
                                    Palucko dideliu liberalu nepavadinsi, nebent jums reiktų Paleckio

Comment

Paleckis irgi liberalas

Comment

O kur dabar tas Paleckis?
                                        Show must go von!

Comment

O kur dabar tas Paleckis?
                                          Dirba statybose kur vietoje stadiono Hanneris stato namus. True story.
                                          Web data collection services: Web Robots

Comment

Working...
                                          X