Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai - 2020

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #61
  Parašė Galys Rodyti pranešimą

  Tik priminsiu, kad Kasčiūnas su Saudargu ir dabar yra seimo nariai, tuo labiau jie abu žino, ką reiškia būti nureitinguotam žemyn sąraše per rinkimus.
  Pasirodo visus metus Kasčiūnas, Saudargas, Ažubalis ir co aktyviai važinėjo po skyrius, susitikinėjo su nariais. Akivaizdu, kad tas davė vaisių.
  If a lion could speak, we could not understand him.

  Comment


   #62
   Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

   Pasirodo visus metus Kasčiūnas, Saudargas, Ažubalis ir co aktyviai važinėjo po skyrius, susitikinėjo su nariais. Akivaizdu, kad tas davė vaisių.
   Jei man reikėtų rinktis ar eiti per butus ir būti pasiųstam na*** 20 kart per dieną ar tiesiog įdėti pastangų tada, kai visi miega. Atsakymas vienareikšmis. Beje kas dėl Kasčiūno ir Ažubalio, jie tikrai aktyvūs antikremlistai, tad bent jau būti seime, manau, nusipelno.

   Comment


    #63
    Mažvydas Jastramskis. Konservatoriai ir liberalai elgiasi neprotingai

    Konservatoriai turi ilgametę, viešai neišsakytą ir neišsipildančią svajonę – kad liberalai sunyks, o jų rinkėjus absorbuos TS-LKD. Tačiau liberalų partijos kaip nepaskęsta, taip nepaskęsta. Po korupcijos skandalo LRLS vis tiek 2016 metais surinko solidžią balsų sumą ir pateko į Seimą. Tada skilo, bet Šimašiaus komitetas, vėliau pervadintas į LP, laimėjo Vilniaus mero postą. Konservatoriams laikas pripažinti: kad ir kas vyks su liberalų partijomis, jų rinkėjai urmu neperbėgs pas TS-LKD. Kai kurie turi ilgametę negatyvią tapatybę, bet nenori rinkti socialdemokratų ar „valstiečių“. Kiti turi liberalias pažiūras ir nebalsuos už partiją, kurioje, nors liberalumo tendencijos ir matosi, pavadinime ir reitingavime šviečia: krikščionys demokratai.
    Dabar dešinė tikriausiai stato ant 2008 metų scenarijaus. Kad TS-LKD laimės pirmą vietą nemažu atstumu, o liberalų partijos išloš rinkimų loterijoje ir abi peržengs penkių procentų barjerą. Ir dar atsiras partija (tada – Tautos prisikėlimo partija, dabar – gal Darbo partija), kur įgalins koaliciją.
    Dešinieji nori pasirodyti, kaip jie skiriasi, kokie yra atskirai žavūs dešinės rinkėjams. O galiausiai ateis didesnis (socialdemokratai ir „valstiečiai“) ir atims ne tik kastuvėlį, bet ir kibirėlį (valdžią dar keturiems metams).
    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/lit....d?id=84667293
    Paskutinis taisė senasnamas; 2020.07.02, 11:59.

    Comment


     #64
     Bendras TS-LKD ir LP rinkiminis sąrašas atrodytų... įdomiai

     Comment


      #65
      Tai valstiečių ir TS koalicija irgi būtų įdomi. Vargiai reali, bet apie tai vis paspekuliuojama. Bent jau atrodytų galingai kiekybine prasme . Šiaip tai sunku rasti partiją, su kuria konservatoriai gerai sutartų ir galėtų jungtis. Gal Palucko socdemai?

      Comment


       #66
       Koalicija truputi kitas reikalas, suderėtos suderintos pozicijos pagal mandatų kiekį, galimybė daryti plačią koaliciją "už Tėvynę" ir t.t.. Bendras sąrašas įdomiau. Balsuoji už pofesionalų gėjų, nemokamai kaip priedą gauni kokį užkietėjusį krikdemą

       Comment


        #67
        Šiaip vertybiškai TS-LDK (ypač po naujausio reitingavimo) žymiai arčiau valstiečių nei Laisvės partijos, jei ne Karbauskio - Landsbergio asmeninės rietenos, laisvai galėtų dirbti koalicijoje.
        Paskutinis taisė Lettered; Vakar, 00:04.
        Flickr

        Comment


         #68
         Mačiau kažkur versiją dėl konservatorių strategijos: senasis Landsbergis "vilioja" vyresnės kartos konservatyvesnius rinkėjus, jaunasis - liberalesnius rinkėjus. Logikos kažkiek yra, bet kartu primena bandymą sėdėti ant dviejų kėdžių. Kėdės prasiskirs ir partija liks ant žemės . Partijos įvaizdis ir visa komunikacija toli nuo to, kad susirinktų viską.

         Comment


          #69
          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Šiaip vertybiškai TS-LDK (ypač po naujausio reitingavimo) žymiai arčiau valstiečių nei Laisvės partijos, jei ne Karbauskio - Landsbergio asmeninės rietenos, laisvai galėtų dirbti koalicijoje.
          Valstiečiai apskritai yra catch-all partija, sunku net pasakyti, su kuo jie negalėtų dirbti koalicijoje. Su minėtąja Laisvės partija nebent.

          Comment

          Working...
          X