Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ukraina 2019.05 - ...

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Įdomu tai, kad Ukrainos prašymu.

  Comment


   Parašė Sula Rodyti pranešimą

   Įdomu tai, kad Ukrainos prašymu.
   Easy. Pas rusus radau, kad šitas "kovotojas" greičiausiai važiavo į tas Maskvos naujojo sąvartyno statybas Archangelsko sritį. O ten nekaip sekasi "nuramint" protestuotojus putleriui su sobjaninu.
   Show must go von!

   Comment


    Parašė VNS Rodyti pranešimą
    Easy. Pas rusus radau, kad šitas "kovotojas" greičiausiai važiavo į tas Maskvos naujojo sąvartyno statybas Archangelsko sritį. O ten nekaip sekasi "nuramint" protestuotojus putleriui su sobjaninu.
    Rusijai revolicionierių dabar nereikia.
    Ne į temą, bet kaip jie tas šiukšles veš? Ten tikriausiai koks 2000 km. Traukiniais?

    Comment


     Labai nesigilinau, mačiau kažkiek pas Varlamovą, kad ten visiškai bezpridielas daromas. Kaip suprantu, kitos sritys nuspardė Sobjaniną. Archangelsko valdžia priėmė, Archangelsko žmonės ne.
     Show must go von!

     Comment


      Na šis tautų draugystės produktas turės didelę ekstradicijos pasirinkimo laisvę

      "Бенесс Айо родился в Латвии в 1979 году в семье угандийца и жительницы Латвии русского происхождения. Он окончил рижский вуз, учился в Британии, стал коммунистом, поддерживал «русскую весну» в Крыму. Украинские и латвийские власти обвиняют его в ряде преступлений против власти."

      P.S. Ir kaip tokį politkorektiškai apibūdinti - afrolatvis kaip ir nelabai tinka, nes mama Latvijas nepilsoņi ?

      Comment


       Tas afrovatinis jau laisvėje, ir nepanašu, kad valdžia ruošiasi kam nors išduoti :

       https://www.obozrevatel.com/russia/v...redlagayut.htm

       Comment


        Krymo totoriai pasakoja apie Rusijos aneksiją: vyrai ir moterys yra suimami kasdien, bet išgelbėti turime vaikus
        – Dauguma žmonių suprato, kad represijomis buvo siekiama palaužti aktyviąja mūsų visuomenės dalį, kad būtų lengviau visus likusius paversti pasyviai su viskuo sutinkančia mase. Pagrindinis tikslas buvo parodyti tarptautinei bendruomenei, kad Kryme viskas yra gerai, kad visi patenkinti naująja valdžia, kad tiesiami nauji keliai, statomos mokyklos ir darželiai, trumpai tariant, kad gyvenimas yra gražus!

        Tačiau kol Kryme yra žmonių, teikiančių visiškai kitokią informaciją, kol, pavyksta tą informaciją iš Krymo perduoti, sunku tokį „gražų“ paveikslą nupiešti. Dėl šios priežasties valdžios institucijos ėmėsi tokių priemonių, kurios, jų nuomone, galėtų sustabdyti transliacijas iš Krymo ir blokuoti bet kokį informacijos nutekėjimą.

        Viena iš šių priemonių – [visuomenei ir žiniasklaidai] uždari teismo procesai. Taip yra iki šiol, siekiant, kad jokia informacija neišeitų už teismo salės sienų, ir visuomenė neturi galimybių sužinoti, kokius iškreiptus kontrargumentus naudojo teisėjai, prokurorai ir tyrėjai, kad pritaikytų [Baudžiamojo kodekso] straipsnius, numatančius pačias nežmoniškiausias bausmes.

        Šiuo metu daugiau kaip 10 iš visų sulaikytųjų yra žurnalistai, o likusieji – „Krymo solidarumui“ priklausantys žmogaus teisių aktyvistai ir teisininkai. Visi mato, kad Kryme vyksta karas prieš aktyvią veiklą, prieš savo politinius ar religinius įsitikinimus atvirai skleidžiančius žmones. Vykdomos represijos religiniu ir etniniu pagrindu.

        Krymo totoriai tai supranta ir šis supratimas suvienijo žmones. Anksčiau nesu mačiusi tokio solidarumo. Ši, per pastaruosius šešetą metų įvykusi, konsolidacija yra unikali, nes visus šiuos metus mes vienas kitą palaikėme. Vienybė padeda mums įveikti visus sunkumus, su kuriais susiduria ne vienas, du ar trys žmonės, su kuriais susiduria visa mūsų etninė bendruomenė. Situacija sudėtinga, nes tai, kas šiuo metu vyksta, yra represijos prieš visą tautą.

        Daugelis mūsų visa tai vertina kaip „hibridinę deportaciją“. 1944 m. jie apšaukė mus nusikaltėliais ir visus Krymo totorius ištrėmė iš pusiasalio. Šiandien panašiu būdu jie bando mums prilipinti nusikaltėlio etiketę, vadindami mus teroristais, ekstremistais ar separatistais. Jie sugrūda žmones į policijos furgonus ir išveža į Rusijos kalėjimus. Tačiau nepaisant to, kad mano vyras jau daugiau kaip dvejus metus sėdi kalėjime, kad jam pateikti rimti kaltinimai ir kad jis gali būti nubaustas net 20 metų laisvės atėmimo bausme, aš labai gerbiu mūsų gebėjimą konsoliduotis ir priešintis – priešintis be smurto.

        Comment

        Working...
        X