Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto tarybos ir mero rinkimai (2019 metai)

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
  Dar kartą primenu - oranžiniai dviračiai naujiena Vilniuje buvo 2001 metais, kai ne privatus verslas, o savivaldybė juos įvedė ir po to per dvi dienas buvo išvogti, nes neturėjo nė menkiausios apsaugos ar kokios nors registracijos.
  Dar didesnė naujiena buvo kai antro bandymo oranžinių dviračių neišvogė Ir būtent dėl ankstesnės patirties tai buvo dar didesnė naujiena.

  Koks skirtumas gatvėj pasiimi ar dviratį, ar paspirtuką? Minimalus. Su ratais, transportuojiesi greičiau nei pėstute. Kai atsiras skraidančių lentų nuoma - tai irgi bus tik esamos idėjos evoliucija. Nors ir be ratų Ir mažesnė naujiena nei kažkadaise gatvėje nuomojamų dviračių atsiradimas.

  Comment


   Parašė Lettered Rodyti pranešimą

   Savivaldybė, bet finansavo remėjai privatus verslas, tad nuostolio miestui nepadaryta jokio, kur čia Zuoko afera ir kokios jis iš to turėjo naudos? Gal romai tuos dviračius Zuoko užsakymu vogė?
   Zuokas blogai. Šimašius gerai. Reiškia dviračiai blogai, paspirtukai blogai. Zuokas nieko naujo nepadarė apart aferų. Šimašius generuoja inovacijas 24/7. Reiškia dviračiai nieko įdomaus, o paspirtukai dešimtmečio inovacija ir esame jos lyderiai.

   Comment


    Savivaldybė, bet finansavo remėjai privatus verslas, tad nuostolio miestui nepadaryta jokio, kur čia Zuoko afera ir kokios jis iš to turėjo naudos?
    Tai nebuvo afera, bet parodė tuometinės savivaldybės valdžios (arba paties Zuoko) nesigaudymą realybėje. Ir gerokai labiau išsivysčiusiose šalyse taikomos nuomojamų dviračių apsaugos nuo vagysčių priemonės. Idėja nevykusiai įgyvendinama, o tada kaltinama liaudis, kad linkusi vogti ir nepribrendusi idėjai. Iš tikrųjų valdžia buvo nepribrendusi sėkmingai tokią idėją įgyvendinti. Išmoko pamoką, po to įgyvendino sėkmingai.

    Comment


     Parašė Lettered Rodyti pranešimą

     Savivaldybė, bet finansavo remėjai privatus verslas, tad nuostolio miestui nepadaryta jokio, kur čia Zuoko afera ir kokios jis iš to turėjo naudos? Gal romai tuos dviračius Zuoko užsakymu vogė?
     niekas gi nesako kad tai buvo kazkokia afera. Dabar vardinam pasiekimus. Taip, oranzinius dviracius galima drasiai priskirt prie teigiamu ano metu pokyciu. Kas ten sako kad reikejo i kiekviena ikist po GPS siustuva, tai priminsiu kad kaina tu siustuvu buvo kiek kitokia nei dabar. Tuo labiau visos trakinimo sistemos. Zuokas nesurinktu dabar 40% balsu, jei butu vien visai nieko nedares apart kiseniu pildymo. Bet atsukus laika atgal ir dar karta pagalvojus del daznu jo kitu sprendimu pasimato kaip buvo tartasi ir kaip cia taip isejo, kad pvz Transervis, aptarnaves anksciau pusiau legalias marsrutkes tapo mokesciu pinigu isisavintoju aptarnaujant jau savivaldybes marsrutus dabar. Nors pats mikroautobusu naikinimas aisku labai teigiamas pokytis (cia irgi abejoju ar tai nebuvo tiesiog ministerijos nurodymas, nes vyko ir kitose miestuose).

     Kas ten turi daugiau ar maziau drasos turbut niekur nevedanti diskusija. Priminsiu, kad Simasius atejes savo kadencijos pradzioje pakviete i Vilniu Uber. Kas tuo metu atrode galbut irgi nevienareiksmiskai - kaip cia taip, vaj vaj biednu taksioru mafija atsidure pavojuje. Bet siuo metu praejus tiek metu galiu pasakyti, kad butent Uber buvo vienas geriausiu dalyku, atsitikusiu su Vilniumi, neleidusiu uzdarais susitarimais didinti pavezejimo kainu, o tokiu bandymu buvo ne vienas. Pamate, kad cia galima dirbti is paskos atejo ir Taxify ir kitos firmos, turincios skairdria kainu politika.
     Paskutinis taisė SoulMulticast; 2019.03.18, 14:23.

     Comment


      Manau galima pereiti iš šios temos į Vilniaus miesto savivaldybė
      https://www.miestai.net/forumas/foru...b%C4%97/page66
      Rinkimai baigėsi, prasideda "darbas frakcijose".

      Comment


       Parašė mantasm Rodyti pranešimą
       Koks skirtumas gatvėj pasiimi ar dviratį, ar paspirtuką? Minimalus.
       O man labai didelis skirtumas - dviračiai ne elektriniai, o paspirtukai elektriniai.

       Comment


        Prokuratūra atsisakė pradėti tyrimą dėl R.Šimašiaus šmeižto A.Zuoko atžvilgiu

        Nutarime atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą nurodoma, kad ginčijami teiginiai buvo suformuluoti ir išreikšti ne kaip asmeninė R.Šimašiaus pažiūra, o kaip pozicija, kurios Vilniaus miesto savivaldybės laikosi Stokholmo prekybos rūmų Arbitražo teisme (Vilniaus miesto savivaldybė kartu su UAB „Vilniaus šilumos tinklai“ yra atsakovai „Veolia“ ir UAB „Vilniaus energija“ inicijuotame Stokholmo prekybos rūmų Arbitražo teisme). R.Šimašius išsakomus teiginius suvokė kaip patikimus ir pagrįstus, tad jo veiksmuose nenustatyta siekio paskleisti žinomai melagingą informaciją norint apšmeižti A.Zuoką.
        Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...1122776?copied

        Comment

        Working...
        X