Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2019-ųjų Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Nu va, po truputi grįžtame prie tradicijų: "Balsavau už grąžų vyrą".

Comment

Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
      Aš irgi nesuprantu kaip gali pritrūkti biuletenių.
      Balsuoti galima visoje Lietuvoje, ne tik savo savivaldybėje.
      Šiaip tai ne rinkiminės apylinkės ar rajono problema. Patys registracijos nesusitvarkę naujakuriai pridarė problemų savo kaimynams. Jei jie registravo gyvenamąją vietą kažkur mieste (ten ir nukeliauja mokesčiai) tai kodėl kažkas jais turi rūpintis
      Be to paštu siunčiamų biuletenių apdorojimas ilgiau užtrunka. Viso to nebūtų, jei nestandartiniai balsuotojai netrikdytų proceso balsavimo dieną, o balsuotų iš anksto.

Kad tas deklaracijų neatitikimas egzistuoja, žino visi. Tačiau tik dabar paaiškėjo, jog tas neatitikimas yra toks didelis.
      Laimėtojas Vilniaus rajone iš tos situacijos irgi žinomas.
      ​​​​​
      Paskutinis taisė Romas; 2019.05.12, 21:01.

Comment

Smagu, kad po 10 metų pertraukos prezidentas vėl renkamas, o ne skiriamas.
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

Comment

Karbauckis trauksis, jei Skvernelis nepapuls į kitą turą. Gerai, bus nauja valdžia. Aš nenurašau ir Karbauckio. Gerai valdomas koncernas. Teko girdėt veda derybas su Achema, dėl didesnių kiekių lietuviškų trąšų. Nu tikrai galės daugiau nuveikt Lietuvai važinėdamas tarp Babtų ir Naisių.
          Show must go von!

Comment

Parašė Romas Rodyti pranešimą

Kad tas deklaracijų neatitikimas egzistuoja, žino visi tik dabar paaiškėjo, jog tas neatitikimas yra toks didelis.
            Laimėtojas Vilniaus rajone iš tos situacijos irgi žinomas.
            ​​​​​
            Įdomu, kiek tokios smulkios manipuliacijos lemia rezultatus Lietuvos mąstu - 0,1-0,5% ? Ambasadose žmonės nesuspėjo prabalsuoti...
            Šiuometiniuose rinkimuose ir tiek gali būti svarbu.

Comment

Kaune atrodo Skvernelis taip pat smarkiai į skudurus gaus

Comment

Kodėl? Negi rinkėjai nuvils mylimą merą?

Comment

Kaune visi stebi mero darbus, taip
                  pat kliurkas, o jo politikavimai bent man ir kazkodel manau daugumai dalampieni. Be to neabejoju, kad pamatysim, kaip pasikeis mero kalba po Liepos 12. Ir jis teisus, svarbu pinigai Kaunui, px kuri ten remt.
                  Paskutinis taisė VNS; 2019.05.12, 21:13.
                  Show must go von!

Comment

Gali Skvernas inkalt bokala alaus ir vaziuot namo. Poltinine karjera baigta.

Comment

Tai meras turbūt PM vietą jau matuojas

Comment

Žaliakalnis tai ne tas Kaunas, kurį žinome

Beje tarp balsuojančių apylinkėje salėje buvau ko gero jauniausias rinkėjas Amžiaus mediana apylinkėje - 65-70 m. Antra vyraujanti grupė - priešpensijinio amžiaus. Pradedu vėl įsivaizduot, kas bus su mano rajonu po 20 m. Turbūt nebezujos šūsniai pensininkų prie turgaviečių ir prekybcentrių, bus tiesiog tuščia, nes dauguma bus emigravę arba pasirinkę kitus rajonus.

Na bet turiu vilčių, kad čia Skvernelis nebus toks populiarus žiūrint į Kauno rajono duomenis, kur jis yra trečias, kai daug kur yra antras.
                        Paskutinis taisė PoDV; 2019.05.12, 21:17.

Comment

Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                          Gali Skvernas inkalt bokala alaus ir vaziuot namo. Poltinine karjera baigta.
                          Na kodėl? Aš pvz balsavau už jį, bet prezidento poste jo nenoriu. Tegu lieka premjerministru (o prezidentas Nausėda žada siūlyti jam tą vietą).
                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

Comment

Parašė Tomas Rodyti pranešimą

Na kodėl? Aš pvz balsavau už jį, bet prezidento poste jo nenoriu. Tegu lieka premjerministru (o prezidentas Nausėda žada siūlyti jam tą vietą).
                            Jau gi per visus kanalus pasakė, kad jei nepatenka į antrą turą atsistatydina ir toliau nepretenduos būti premjeru.

Comment

O as pasirases uz Simonyte, isverciau skura ir balsavau uz bankyriu. Issigandau kremliniu sh ir puidoku. Netgi svarsciau, ar bankyrius nebus tik trecias, nes gaidzio apklausos man negrojo. O, ziuriu veltui. Antram ture teks skura verst atgal, man prezidentas = uzsienio politika. Simonyte tam tiks.
                              Show must go von!

Comment

Jei per tokius kaip tamsta Šimonytė per plauką nepateks į antrą turą, galėsit kaltint tik save.

Comment

Parašė VNS Rodyti pranešimą
                                  O as pasirases uz Simonyte, isverciau skura ir balsavau uz bankyriu. Issigandau kremliniu sh ir puidoku. Netgi svarsciau, ar bankyrius nebus tik trecias, nes gaidzio apklausos man negrojo. O, ziuriu veltui. Antram ture teks skura verst atgal, man prezidentas = uzsienio politika. Simonyte tam tiks.
                                  Nu va, buvę kolukiečiai tavęs nenuvylė, o nustebino, mane irgi. Sakyčiau, gan šaunu.

Comment

Parašė sleader Rodyti pranešimą

Jau gi per visus kanalus pasakė, kad jei nepatenka į antrą turą atsistatydina ir toliau nepretenduos būti premjeru.
                                    Ne, tai ne

Comment

Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      Jei per tokius kaip tamsta Šimonytė per plauką nepateks į antrą turą, galėsit kaltint tik save.
                                      Nėra jokių abejonių, kad Šimonytė pateks į antrą turą, jau dabar beveik Skvernelį aplenkė, netgi jeigu labai gerai didžiuosiuose miestuose pasirodytų, tai turi kažkiek šansų apskritai pirmąjį turą laimėti, kaip minimum turėtų stipriai sumažinti atitrūkimą.

Comment

Milikonyse (tarp Vilijampolės ir Šilainių) irgi Šimonytė stipriai pirmauja Įdomu jau darosi.

Comment

Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Karbauskas per LRT atrodė taip uncool ir awkward, kad net perjingiau kanalą. Jeezus koks uncool interviu.
                                          Spėkit, kiek kartų žodis konservatoriai buvo paminėti per mažiau nei 4min jo interviu Puse savo eterio skyrė raganų medžioklei

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                          Working...
                                          X