Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2019-ųjų Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Kur laimėjo Šimonytė, ten prestižas, kur Nausėda ten neprestižas. Apgailėtini skitrstytojai ir ale modernistai kovojantys už laisvą ir tolerantišką Europą, bet realiai niekam netolerantiški, net kitai nuomonei. Gerai, kad tokių mažiau nei trečdalis Lietuvos, ir mažiau nei puse Vilniuje.

Comment

Kiek pažįstu Kauną, tai iš tiesų nemaža dalimi koreliuoja Kai kurie pakraščiai gyvena prasčiausiai, kur prastesnės gatvės, nelogiškas gatvių tinklas, žvyruotos gatvės ir šiaip nekoks jausmas, toliau eina miegamieji eilės tvarka Dainava, Eiguliai, Šilainiai, o geriausiai Centras ir naujos statybos rajonai Žaliakalnyje, sutinku, kad labai ištikimas elektoratas balsuoja, bet Žaliakalnis, ypač prie Ąžuolyno tikrai jaukus ir ramus labiau gopnik-free rajonas
      Paskutinis taisė PoDV; 2019.05.28, 13:11.

Comment

Vladimiras Laučius. Kuo skiriasi Nausėda nuo Grybauskaitės

Lietuvos prezidentūra pagaliau išbris iš dešimtmetį trukusios posovietinio raugo stagnacijos ir panašios į rusišką politinės kultūros duobės.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/lit....d?id=81297291

Comment

Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
          Vladimiras Laučius. Kuo skiriasi Nausėda nuo Grybauskaitės

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/lit....d?id=81297291

Vladimiras Laučius. Jis 2009 metais irgi lydėsi nuo D. Grybauskaitės politinės lyderystės. Tai turbūt ir Nausėdos atžvilgiu persigalvos, neaišku tik, už kiek laiko.

Comment

Jei žurnalistas sugeba keisti nuomonę, vadinasi jis yra žmogus, o ne robotas . Kadencijos pabaigoje apie prezidentą yra daug daugiau informacijos nei pradžioje. Bus pagrindo, tai gal ir apie Nausėdą parašys kažką panašaus.

Comment

Tie nuomonių keitimai toks tricky reikalas. Labai įdomu kas tavuoju atveju privertė ploti tokiai frazei:

Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
              "Lietuvos [whatever] pagaliau išbris iš dešimtmetį trukusios posovietinio raugo stagnacijos ir panašios į rusišką politinės kultūros duobės."
              Ar tai tikrai nuoširdu?

Comment

Gitanas Nausėda man atrodo artimesnis nei Grybauskaitė, esu sekęs jį feisbuke ir kadangi turi facebook acount'ą ir jam techniškai gali rašyti kaip kokiam draugui, bendradarbiui ar klasiokui Nuojauta kužda, kad neužsidarys prezidentūroj, nepasidarys atokesnis, bet pamatysim
                Paskutinis taisė PoDV; 2019.05.28, 23:27.

Comment

Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                  Gitanas Nausėda man atrodo artimesnis nei Grybauskaitė, esu sekęs jį feisbuke ir kadangi turi facebook acount'ą ir jam techniškai gali rašyti kaip kokiam draugui, bendradarbiui ar klasiokui Nuojauta kužda, kad neužsidarys prezidentūroj, nepasidarys atokesnis, bet pamatysim
                  Ypač malonu, kai žinai, kad G. Nausėda yra laikinęs tavo komentarus po jo postais Bet žinant prezidento užimtumą, tai dabar jo visi postai, išskyrus nebent apie futbolą, tenisą ar krepšinį bus tikrai apdoroti padėjėjų.
                  AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

Comment

Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

Tie nuomonių keitimai toks tricky reikalas. Labai įdomu kas tavuoju atveju privertė ploti tokiai frazei:

Ar tai tikrai nuoširdu?
                    Kodėl turėtų būti nenuoširdu? Aš irgi tikiuosi, kad naujas prezidentas bus vakarietiškesnis ir panašesnis į Obamą nei Putiną.
                    Flickr

Comment

Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                      Aš kažkada, jau gan senokai, su draugais Klaipėdoj kažkur staigiai turėjom pernakvot ir radom tokį kiek keistą variantą. Centre nuosavam name gyveno toks pensininkas, kuris šalia savo namų turėjo atskirą namelį ir jį nuomavo. Kaip paaiškėjo - tai buvo Nausėdos tėvukas. Kas buvo kiek keista, kad ten ir pusryčiai įėjo, kuriuos tas senukas tiekdavo jau savo namuose, t.y. ten, kur Nausėda užaugo. Ateini į tokį salioną, iš kurio stiliaus nesumaišysi, kad čia pensininkas gyvena, kažkoks dekoratyvinis upelis čiurlena ir kanarėlės čiulba. Ateina tas senukas, prijuoste apsijuosęs ir priima tavo užsakymą, ko pusryčiams norėtum. Tai buvo turbūt keisčiausia vieta, kurioje esu nakvojęs, bet kartu labai miela. Ten pat ir su Nausėdos viena iš dukrų susipažinau ir turiu pasakyti, kad tiek tėvukas, tiek dukra - labai faini žmonės.

Comment

Dukros numerį reikėjo paimti.
                        If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Tuo metu jinai dar moksleivė buvo, gal kiek neetiška, nors mums vakarojant sodelyje jinai be jokių skrupulų prisijungė.

Comment

Aš kažkada, jau gan senokai, su draugais Klaipėdoj kažkur staigiai turėjom pernakvot ir radom tokį kiek keistą variantą. Centre nuosavam name gyveno toks pensininkas, kuris šalia savo namų turėjo atskirą namelį ir jį nuomavo. Kaip paaiškėjo - tai buvo Nausėdos tėvukas. Kas buvo kiek keista, kad ten ir pusryčiai įėjo, kuriuos tas senukas tiekdavo jau savo namuose, t.y. ten, kur Nausėda užaugo. Ateini į tokį salioną, iš kurio stiliaus nesumaišysi, kad čia pensininkas gyvena, kažkoks dekoratyvinis upelis čiurlena ir kanarėlės čiulba. Ateina tas senukas, prijuoste apsijuosęs ir priima tavo užsakymą, ko pusryčiams norėtum. Tai buvo turbūt keisčiausia vieta, kurioje esu nakvojęs, bet kartu labai miela. Ten pat ir su Nausėdos viena iš dukrų susipažinau ir turiu pasakyti, kad tiek tėvukas, tiek dukra - labai faini žmonės.
                            Aš irgi ten gyvenęs ilgą laiką, gūdžiais 2007 metais maždaug, dar ir mama buvo gyva, iškepdavo blynų ar kiaušinienės, tėvukas patiekdavo prie stalo.
                            AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

Comment

Tuo metu jinai dar moksleivė buvo, gal kiek neetiška, nors mums vakarojant sodelyje jinai be jokių skrupulų prisijungė.
                              Yra labai netolerantiška diskriminuoti žmones dėl jų amžiaus, girdėjau.
                              If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Kalbant apie diskriminaciją - seksizmas Lietuvoje vis dar labai gajus. Pvz 16% Šimonytės elektorato ją rinkosi dėl lyties.

Click image for larger version  Name:	Screenshot 2019-05-29 at 13.51.59.png Views:	1 Size:	15,3 kB ID:	1725462

https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=81313402

Comment

Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                  Kalbant apie diskriminaciją - seksizmas Lietuvoje vis dar labai gajus. Pvz 16% Šimonytės elektorato ją rinkosi dėl lyties.

Click image for larger version Name:	Screenshot 2019-05-29 at 13.51.59.png Views:	1 Size:	15,3 kB ID:	1725462

https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=81313402
                                  Na taip, o jei dar būtų į apklausą įtraukę klausimus, kodėl nebalsavo už Šimonytę, tai tikriausiai rezultatai būtų maždaug: 50 proc. dėl to, kad koncervatorė ir 50 proc. dėl to, kad moteris (nesigilinant ten į visokius arkliasnukiškumus ir pan.).

Comment

Kalbant apie diskriminaciją - seksizmas Lietuvoje vis dar labai gajus.
                                    Visoj Europoj

Ekspertai vieningai sutaria, kad vienas esminių privalumų Grybauskaitei siekiant aukščiausių ES postų – LYTIS

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=81307376

Comment

VAD nemano, kad Gitanui Nausėdai bus saugu Pavilnyje: primygtinai prašoma keltis į Turniškes

Pažiūrėsim ar prezidento žodžio žmogus ir nesikraustys.

Comment

STT vadovas: aš suteikiau Nausėdai STT informacijos apie pasirinktą mediką Žaliūną

STT vadovas neslėpė, kad pokalbyje aptarė ir išrinktojo prezidento pasirinkimą į savo asmeninių gydytojų komandą įtraukti ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto rektorių Remigijų Žaliūną, kuris buvo vienas iš liudytojų rezonansinėje, vadinamojoje „MG Baltic“ korupcijos byloje.
                                        Skaidrusis prezidento.

Comment

Oj tik ne seną socdemų bebrą Žaliūną į komandą.

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                          Working...
                                          X