Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2019-ųjų Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Tai Šimonytė ir yra jaunesnė Grybauskaitė kopija. Šito įvaizdžio ji nei bandė pakeisti, nei jai pavyktų tai padaryti. O žiniasklaida kasasi po Nausėda. Tik tai daryti gerokai sunkiau, nes prie Nausėdos sunkiau lipdyti etiketes, kurios lengvai liptų prie kokio Skvernelio.

  Nausėdos susitikimo su Pačėsu paslaptis: pokalbio versijos skiriasi

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=81235517


  Beprecedentis įvykis: „Marijos radijuje“ Vytauto Landsbergio interviu buvo cenzūruotas ir užblokuotas

  Profesorius V. Landsbergis įraše mini ir kun. R. Grigą teigdamas, kad kunigas turėtų atsiprašyti. „Politinėse varžybose, už kurių neabejotinai šmėkšo viena užsienio kontora, nūnai eksploatuojami du meluojantys kunigai, piktai šnekėję prieš Ingridą Šimonytę. Manau, Robertas Grigas, kurį taip mielai cituoja ir technologai, ir prekyvietės musės, dar turi laiko atsiprašyti“, – teigė profesorius.
  Jei tik kandidatas ne konservatorių, už jo būtinai turi stovėti kontora. Spėkit, už ko stovėtų kontora, jei antrame ture būtų Nausėda ir Skvernelis .

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=81246833


  o Šimonytė dar turi šansų?
  Neturi. Pergalės šokį juk sušoko po pirmojo turo - kova baigta. Maks. tikslas buvo įveikti Skvernelį .

  Comment


   Klausimas - kur dingo Puteikis su savo raginimais balsuoti prieš bankininką? Ar tie raginimai tik pirmam turui galioja, kaip ir valstiečių retorika apie 'abu jie konservatoriai'.

   Comment


    I. Šimonytė pradėjo užsiimti visišku populizmu (dėl ko labai liūdna), stojo į paukščių bei medžių gynėjų pusę, kurie nori ne sutvarkyto parko kaip bernardinų sodas, o kad ten liktų šunims myžti tinkantis šabakštynas.

    Ačiū Vilniaus miesto savivaldybei, kad, atrodo, pakako širdies pagailėti Sapiegose perinčių paukštukų.

    Dabar būtų gerai, kad pakaktų išminties prisiminti dėl ko mes, politikai, apskritai egzistuojame - dėl to, kad derintume skirtingus skirtingų interesų grupių interesus. Antakalniečių bendruomenės interesas turėti jaukią ir funkcionalią erdvę yra lygiai svarbus, kaip ir man nežinomo autoriaus interesas žūtbūt subarokinti parką.
    https://www.facebook.com/ingrida.sim...99159233866881
    Paskutinis taisė Lettered; 2019.05.23, 10:09.
    Flickr

    Comment


     Na, su kompensuojamų vaistų tvarka I.Šimonytė irgi susivėlė, ko gero pataikaudama "paprastam žmogui".
     Ką padarysi, niekas nėra tobulas. Net ir aš, jei atvirai.
     If a lion could speak, we could not understand him.

     Comment


      Nėra tiek kandidatų, kad būtų galima rinktis pagal ilgą reikalavimų sąrašą. Bankų-finansų požiūriu abu vienodi - viena skolinosi, o kitas skolino .

      Comment


       Parašė rat
       Kokia reikia būti vata, kad rėktum, jog komerciniai bankai sukėlė krizę nes centrinis bankas neprižiūrėjo ir tada remtum kandidatą į prezidentus, kuris visą gyvenimą pradirbo vien centriniam ir komerciniam bankuose?

       „Valstiečiai“ prezidento rinkimuose remia Nausėdą, „kad nelaimėtų Šimonytė“
       Jakeliūnas nepatenkintas, kad valstiečiai remia Nausėdą
       AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

       Comment


        Buvo, kas čia rideno kauliuką už ką balsuoti, bet visgi reikia pasidžiaugti kad ir kas nugalėtų antrame ture, jis gėdos Lietuvai nepadarys.

        Comment


         Darius Alekna, FB

         Visai blaivus palyginimas, kokių be šansų rasti žiniasklaidoje

         Nausėda vs Šimonytė: summa summarum

         Panašumai
         1. Socialiniuose visuomenės reikaluose (atlyginimų ir pensijų augimas, švietimas, medicinos apsauga) abu kandidatai vienodi – atstovauja tiems, kuriems ir taip viskas gerai. Ar liberalų firmelės, ar skandinavų bankai – tas pats galas. Bet kokiu atveju nuolat girdėsime apie "tvarų augimą" ir "nepakankamą produktyvumą".
         2. Teisėtvarkos ir teisingumo požiūriu abu kandidatai taip pat vienodi (pastebėjote, kad teismų ir korupcijos klausimai antrajame ture iš diskusijos dingo). Silpstant S. Skverneliui "isterija dėl korupcijos" baigsis. Tikiuosi, visi atsimena, kaip Uspaskicho tyrimas ir teismas prasidėjo prie socdemų, pergyveno visą konservatorių kadenciją ir baigėsi nedidele baudele vėl prie tų pačių socdemų. Kelias jau pramintas.
         3. Užsienio politikoje abu vienodai žali. Bet diplomatiškesnis ir atsargesnis Nausėda, Šimonytė lengvai gali prisikalbėti / prisišokti (kai Skvernelis pasiūlė svarstyti apie Jeruzalės pripažinimą, kilo smerkiančiųjų choro koncertas, bet kai Šimonytė leptelėjo apie Golano aukštumas, ekspertų choras tylėjo kaip pakrapytas). Beje, Šimonytės tiesmukumas rodo vaizduotės ir savitvardos stoką – prastas bruožas už užsienio reikalus atsakingam pareigūnui.

         Skirtumai
         1. Aplinka. Su Šimonyte gausime įsitvirtinusį liberalų ir ultraliberalų isteblišmentą – Šimašių, Landsbergiuką, Subačių ir visą puokštę panašaus plauko seniai pažįstamų veikėjų. Ji kiaurai persisunkusi vienos partijos prastosios dalies kvapo ir yra jos valdoma. Nausėda? Katinas maiše. Ar verta rizikuoti? Manau, taip. Nes alternatyva perdėm niūri.
         2. Kultūra. Be abejo, Nausėda. Koncertuose, parodose, kino filmuose jį mačiau begales kartų. Į tokias vietas, kur groja/klauso metalo, nevaikštau. Spėju, kad jis perskaitė daugiau, nei tris knygas. Manau, visiems kultūros žmonėms pasirinkimas aiškus.
         3. Aukštasis mokslas: Šimonytė - vienintelio universiteto (VU) Lietuvoje šalininkė, Nausėda mato platesnį vaizdą.
         4. Asmuo:
         a) Chamizmas ir patyčios prieš mandagumą ir šiokias tokias manieras.
         b) Ribotumas prieš šeimos ir vaikų auginimo patirtį.
         5. Pažiūros:
         a) Patriotizmas: Šimonytė leidžia sau tyčiotis iš Lietuvos kančių istorijos (B. Brazdžionio eilėraščio parodijos atvejis). Apie Nausėdą tokių duomenų neturiu.
         b) Kalba: pirmas puslapis prieš antrą. Čia Nausėda turi aiškią poziciją, kuri man patinka. Panašu, kad viskas, kas susiję su tautos gyvavimo savastimi ir iššūkiais, Šimonytės nejaudina. Grybauskaitė bent jau tautinius rūbus kartais apsivilkdavo.
         c) Šimonytės pritarimas visai leftistinei agendai (g. santuokos, negimusios gyvybės naikinimas, perdėtas kišimasis į šeimos reikalus) manęs nežavi. Kita vertus, Nausėda šiais klausimais turi aiškią nuomonę. Išvada: kelių žirnelių persvara man laimi Nausėda. O kaip bus, nežinau.

         Comment


          perdėtas kišimasis į šeimos reikalus
          įdomu kuo pagrįstas toks teiginys?

          Comment


           Čia turbūt apie vaikų atiminėjimą iš tėvų. Šimonytės pozicija ko gero niekuo nesiskiria nuo Šakalienės.

           Comment


            Tai kuo pagrįstas?

            Comment


             Šimonytė balsavo prieš Vaikų teisių įstatymo pataisas ir už Stambulo konvenciją.

             Comment


              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
              Darius Alekna, FB

              Visai blaivus palyginimas, kokių be šansų rasti žiniasklaidoje
              Koks smagumėlis skaityti tokių nabagų pagraudenimus. Tris knygas perskaičiusi liberastinio istablišmento kandidatė - finišo tiesiojoje.
              O kas atsitiks su tautos savastimi (sic!) jai laimėjus, baisu ir pagalvoti.
              If a lion could speak, we could not understand him.

              Comment


               Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
               Na, su kompensuojamų vaistų tvarka I.Šimonytė irgi susivėlė, ko gero pataikaudama "paprastam žmogui".
               Ką padarysi, niekas nėra tobulas. Net ir aš, jei atvirai.
               Klausimas, ko šiuo atveju nori tas paprastas žmogus, ar sutvarkyto parko ar apleisto? Protestuoti dėl paukščių ir medžių išsaugojimo susirinko max 20 bedarbių, tai Šimonytė su tokiais pareiškimais gali tik prarasti dalies tų pačių antakalnio gyventojų paramą. Apskritai antrame ture Šimonytės štabas ir FB influenceriai kažkaip keistai vykdo PR, vietoje to, kad kalbėtų apie Šimonyės privalumus (kurių ji prieš Nausėdą turi tikrai nemažai), varo ant Nausėdos dėl visokių smulkmenų, bando klijuoti kažkokias etiketes ir t.t. Tas pats "bajeris" su pafotoshopintu rinkimų biuleteniu, kur Nausėdos vardas iškreiptas, ta prasme kas norėjo už jį balsuoti po tokio bajerio persigalvos? Gal greičiau tik bus padaryta meškos paslauga.
               Paskutinis taisė Lettered; 2019.05.24, 10:14.
               Flickr

               Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                Klausimas, ko šiuo atveju nori tas paprastas žmogus, ar sutvarkyto parko ar apleisto? Protestuoti dėl paukščių ir medžių išsaugojimo susirinko max 20 bedarbių, tai Šimonytė su tokiais pareiškimais gali tik prarasti dalies tų pačių antakalnio gyventojų paramą. Apskritai antrame ture Šimonytės štabas ir FB influenceriai kažkaip keistai vykdo PR, vietoje to, kad kalbėtų apie Šimonyės privalumus (kurių ji prieš Nausėda turi tikrai nemažai), varo ant Nausėdos dėl visokių smulkmenų, bando klijuotis kažkokias etiketes ir t.t. Tas pats "bajeris" su pafotoshopintu rinkimų biuleteniu, kur Nausėdos vardas iškreiptas, ta prasme kas norėjo už jį balsuoti po tokio bajerio persigalvos? Gal greičiau tik bus padaryta meškos paslauga.
                Norėčiau sutikti.
                Gal burbulas galvoja, kad jis per daug hermetiškas, tai lieka bajeriai dėl savęs? Pvz. kad ir vardinsi tu tuos privalumus visiems su savo kosminiais lūkesčiais, bet gali pasimatyti paskui, kad rezultato nepavyko apčiuopti.

                Nors nežinau.

                Comment


                 Apskritai antrame ture Šimonytės štabas ir FB influenceriai kažkaip keistai vykdo PR, vietoje to, kad kalbėtų apie Šimonyės privalumus (kurių ji prieš Nausėdą turi tikrai nemažai), varo ant Nausėdos dėl visokių smulkmenų, bando klijuoti kažkokias etiketes ir t.t.
                 Tai yra konservatorių partijos "progresyvus" stiliukas, kartojamas metai iš metų, rinkimai po rinkimų: patyčios, drabstymasis ir priešų paieška. Jei Šimonytė kandidatuotų savarankiškai, jos kampanija atrodytų visai kitaip (padoriau) ir reitingai būtų daug geresni.

                 G.Nausėda ir I.Šimonytė – apie sportą: mylimos komandos, šakos ir strėlės į šalies futbolo daržą

                 Laisvalaikiu I.Šimonytė labiausiai mėgsta per televiziją pasižiūrėti ledo ritulio ir futbolo didžiausius turnyrus, taip pat stengiasi nepraleisti svarbiausių Lietuvos sportininkų startų.
                 Kažin keli procentai Lietuvos moterų galėtų pasakyti, kad mėgsta žiūrėti futbolą ir ledo ritulį?

                 Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/sportas/naujien...1148702?copied

                 Comment


                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą

                  Tai yra konservatorių partijos "progresyvus" stiliukas, kartojamas metai iš metų, rinkimai po rinkimų: patyčios, drabstymasis ir priešų paieška. Jei Šimonytė kandidatuotų savarankiškai, jos kampanija atrodytų visai kitaip (padoriau) ir reitingai būtų daug geresni.
                  G.Nausėda ir I.Šimonytė – apie sportą: mylimos komandos, šakos ir strėlės į šalies futbolo daržą
                  Negalima sakyti, kad visos partijos stiliukas, pvz. tas pats G. Landsbergis net po antro turo sakė, kad Nausėda irgi geras kandidatas, tik Šimonytė šiek tiek geresnė, čia labiau FB influenceriai ir TS jaunimas užsiima meškos paslaugomis.
                  Flickr

                  Comment


                   Vien tas džiūgavimas po pirmojo turo galėjo kainuoti daug balsų ir davė peno neigiamoms kalboms. Gabrielius niekaip nepasimoko: pats per Seimo rinkimus po pirmojo turo pradėjo matuotis premjero kėdę, o tas antrasis turas buvo priešingas nei tikėtasi. Panašiai gali būti ir prezidento rinkimuose: kam strykčioti anksčiau laiko - patekimas į antrą turą dar nieko negarantuoja. Nebent maks. tikslas buvo įveikti Skvernelį .

                   Comment


                    Šimonytė suprantama, kad nelaimės antro turo, bet kad jinai negalėjo džiaugtis pergale pirmame ture, nes tai kažkaip 'nekultūringa' - tai čia tik antikonservatizmu sergančių žmonių išmislai, prie kurių mažiausiai reikia kažkam taikytis.

                    Comment


                     Politikai turėtų galvoti ne tik apie tai, kas jiems patinka/nepatinka, bet ir kokią žinią siunčia vienu ar kitu poelgiu. Šokis pagal dainą, kurios klipe vaizduojama orgija? Paklauskit bet kurio komunikacijos specialisto, ar tai tinkama daina pretenduojant į prezidento postą. Aišku, eilinis rinkėjas labai giliai neanalizuoja, bet kai kas paanalizuoja ir savo analizėm pasidalina. Tarkim, Šimonytė buvo nuoširdi. Bet žiūrint strategiškai, tokiu būdu pritraukti pagyvenusios provincijos balsus, kurių labiausiai trūksta, yra be šansų.

                     Justinas Žilinskas. Apie ragus, viskį ir uoliuosius iš kampelių

                     Paanalizuokime jį kartu: taigi, lyrinis herojus, kurio vardo kūrinys mums neišduoda (slapstosi?), sutinka mokesčių rinkėją, skaičiuojantį pinigus – dorą valstybės pareigūną, kapitoną Farelą, kuris atlieka savo pareigą. Ką lyrinis herojus daro? Ogi išsitraukia pistoletą, tada – rapyrą, ir pareikalauja tų pinigų. Kitaip tariant – tai daina apie nusikaltėlį, mafiozą, banditą ir plėšiką. Laukiniai 90-ieji, stipresnis pasiima iš silpnesnio, nieko nelieka valstybei, viską užvaldo banditai. Argi tai – žinutė, kurią turėtų skleisti kandidatas į prezidentus? Kad galima užpuldinėti valstybės pareigūnus ir atimti iš jų pinigus? O gal tai – užslėpta metafora „vieną kartą sumažinau jūsų pensijas, sumažinsiu ir dar kartą“? Tačiau tai – tik pirmas posmas. Mat lyrinis herojus su pinigais nusitrenkia pas... ne, ne pas kunigą, kad maldautų atleidimo ir rodytų kryžiaus ženklą, o pas laisvo elgesio moterį, vardu Molė. Ko jis ten nusitrenkia? Aišku, kūno malonumų ir viskio.
                     https://www.lrt.lt/naujienos/nuomone...us-is-kampeliu

                     Comment

                     Working...
                     X