Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

RU. Putino režimo griežtėjimas

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Kuo skiriasi chuilostano senatoriaus grasinimai atplėšti Ukrainos teritorijas nuo nacistinės Vokietijos grasinimų Austrijai, Čekoslovakijai, Lenkijai ir t.t.?
  Российский сенатор перечислил украинские территории, которые Киев может потерять https://www.mk.ru/politics/2020/05/1...-poteryat.html

  Comment


   Parašė VNS Rodyti pranešimą
   Viskas normoj, vienas gasdina mosfilmo paišytais hyperlazeriais , kitas atsikerta superduper raketom. Win win
   Mosfilmo serialai tęsiasi:
   Bliūkšta mitas apie naujausius Rusijos tankus: pagyrūniški planai apvirto aukštyn kojomis https://www.delfi.lt/news/daily/worl....d?id=84276635
   Per interviu televizijos kanalui „Rossija 1“ Rusijos pramonės ir prekybos reikalų ministras Denisas Manturovas netikėtai pareiškė, jog Sirijoje vyko naujausio rusų gamybos tanko T-14 „Armata“ bandymai. Tačiau ar taip buvo ir ar galėjo būti iš tikrųjų? Patys rusai abejoja šiuo viešųjų ryšių triuku, skirtu reklamuoti naujausią šalies tanką, kurio neskuba į ginkluotę priimti net Rusijos armija. Per interviu televizijos kanalui „Rossija 1“ Rusijos pramonės ir prekybos reikalų ministras Denisas Manturovas netikėtai pareiškė, jog Sirijoje vyko naujausio rusų gamybos tanko T-14 „Armata“ bandymai. Tačiau ar taip buvo ir ar galėjo būti iš tikrųjų? Patys rusai abejoja šiuo viešųjų ryšių triuku, skirtu reklamuoti naujausią šalies tanką, kurio neskuba į ginkluotę priimti net Rusijos armija. Pagrindiniai sukilėlių ginklai yra lengvieji šaunamieji ginklai, o, kalbant apie sunkesnius, jie teturi minosvaidžių, granatsvaidžių, didelio kalibro kulkosvaidžių. Ir kur ten rasti mūšį, kuriame būtų galima išbandyti naujausią tanką – būtent tokiomis sąlygomis, kokioms jis ir skirtas? Taigi viskas vien tam, kad tankas galėtų pasivažinėti Sirijos dykynėmis? Kažkodėl visi pamiršo, kad ir Rusijoje netrūksta vietų, kur taip pat galima tą padaryti, ir sąlygos čia gal netgi dar tinkamesnės parodomajam tanko šou. Tai reiškia, kad galimas „Armatos“ pasiuntimas bandymams Sirijoje būtų panašu į tokį atvejį, jeigu Antrojo pasaulinio karo metais Vokietijos konstruktoriai, dar gamyklinių bandymų stadijoje, būtų nusprendę išbandyti slaptus tankų „Tigr“ arba „Pantera“ prototipus ne kur nors kitur, o karinėmis sąlygomis Baltarusijos miškuose prieš partizanus.
   Oficialiai pranešta, kad „perspektyvaus rusiško tanko T-14 „Armata“ pabūklų sistema jau užbaigta“ tik 2020 metų vasarį. Tai reiškia, kad naujas pabūklas parengtas dar visai neseniai. O tai savo ruožtu reiškia, kad jo bandymai dar tik laukia, ir ilgi – atskiri, kartu su tanku ir taip toliau. Tad ką ten bandė toje Sirijoje? Juk tikrame mūšyje neišbandysi įrangos, kuri kovos mašinoje dar net neįdiegta. Nevertėtų pamiršti ir žalos reputacijai tuo atveju, jeigu toks tankas būtų prarastas – kad ir užvažiavęs ant minos ar kokio savadarbio sprogmens.
   "Денискины рассказы": была ли "Армата" в Сирии? https://www.svoboda.org/a/30594521.html
   Может быть, потому и возникла "Сирия": очень нужна сказочная реклама, чтобы превратить "парадный" танк в как бы боевой. Ведь никто и никогда не купит боевую машину, не состоящую на вооружении собственной армии производителя, да и боевой репутации не имеющую. Всё это сродни испытаниям новейшего (и опять же "не имеющего аналогов") истребителя Су-57, якобы проведенным в феврале 2018 года в Сирии: прилетели на пару дней в Хмеймим, сделали пару полётов под мощным конвоем "настоящих" истребителей, помахали крыльями – и всё. Не было ни противника в воздухе, ни способных их достать систем ПВО, ни противодействия систем РЭБ. Зато теперь можно будет ставить штамп "Испытано в Сирии".

   Paskutinis taisė Arunasx; 2020.05.17, 08:53.

   Comment


    Man susidaro vaizdas, kad visa ta technika skirta vienam "klientui" - VVP.    Comment     Teisme – „Jukos“ akcininkų pergalė: areštuoti žinomi Rusijos prekių ženklai https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos...klai-14951482/
     Nyderlanduose prasidėjo naujas Rusijos ir šios valstybės sunaikintos naftos kompanijos „Jukos“ mūšis. Teismas patenkino „Jukos“ akcininkų prašymą ir areštavo Rusijos valstybei priklausančių degtinės prekinius ženklus „Stolichnaya“ bei „Moskovskaya“. Šis ieškinys – pirmasis akcininkų žingsnis siekiant prisiteisti 50 mlrd. JAV dolerių (46 mlrd. eurų) žalą. Ją iš Rusijos dar 2014 m. priteisė Hagos arbitražo teismas. Naftos kompanija „Jukos“ buvo sužlugdyta 2003 m., kai Rusijos valdžia ją apkaltino mokesčių slėpimu. Įmonę šešėliniame aukcione įsigijo valstybinė naftos kompanija „Rosneft“, o „Jukos“ savininkas Michailas Chodorkovskis buvo nuteistas ir uždarytas į kalėjimą.
     „Jukos“ akcininkų advokatas Emmanuelis Gaillardas pareiškė, kad tai – tik pirmasis žingsnis: „Kol Rusijos Federacija nepaisys tarptautinių teismų, areštuosime jos turtą įstatymų nustatyta tvarka. Pretenzijos į prekės ženklus Nyderlanduose yra tik pradžia“. Teisininkas sakė, kad areštuoti prekiniai vardai „Stolichnaya“ ir „Moskovskaya“ rugsėjį bus parduoti didžiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui, skelbia nrc.nl.
     Nyderlandų teismo areštas itin skausmingas Rusijai, mat jai prireikė net dviejų dešimtmečių susigrąžinti šiuos per privatizacijos chaosą prarastus prekių ženklus.

     Comment


      Latviai mažiau darbo turės. Tie tas vodkes gamina

      Comment


       Parašė VNS Rodyti pranešimą
       Latviai mažiau darbo turės. Tie tas vodkes gamina
       Turbūt nebe, nes sausio mėnesį pralaimėjo teisme teisę gaminti, galės dabar nusipirkti ir naudoti dar turimus etiketes.

       Comment


        Parašė Sula Rodyti pranešimą
        Man susidaro vaizdas, kad visa ta technika skirta vienam "klientui" - VVP.
        beje nuotraukoje salia dedes Adolfijaus - pats didysis Ferdinand Porsche

        Comment


         Auswärtiges Amt zum Hackerangriff auf den Deutschen Bundestag https://www.auswaertiges-amt.de/de/n...destag/2345542
         Германия заявила о причастности ГРУ к хакерской атаке на Бундестаг и пригрозила России санкциями https://novayagazeta.ru/news/2020/05...ii-sanktsiyami
         Германия обвинила Главное управление Генерального штаба Минобороны России в причастности к хакерской атаке на Бундестаг в 2015 году и предупредила российского посла Сергея Нечаева о санкциях, которые Евросоюз может ввести против ответственных за нападение. О вызове российского дипломата в министерство иностранных дел ФРГ сообщает пресс-служба внешнеполитического ведомства страны. Германия считает, что в атаке принимал участие россиянин Дмитрий Бадин, который в составе группы ART28 на несколько дней нарушил работу IT-систем Бундестага. По данным МИД ФРГ, он является сотрудником российской спецслужбы. Ранее Генпрокуратура ФРГ объявила Бадина в уголовный розыск.

         Comment


          Sena žinoma "paslaptis": Spalio perversmas: V. Leninas savo tikslų siekė už Vokietijos pinigus https://www.vz.lt/laisvalaikis/akira...etijos-pinigus
          Vladimirui Leninui neprireikė nė metų, kad įvykdytų revoliuciją, nuverstų imperatorių, ištrauktų Rusiją iš karo ir sukurtų vienos galingiausių praėjusio šimtmečių valstybių pamatus. Tačiau bolševikų vadas veikė ne vienas. Didžiosios Britanijos, Šveicarijos ir Švedijos žvalgybų tarnybų, Prūsijos policijos, Vokietijos užsienio reikalų ministerijos ir Rusijos archyvai rodo, kad Vokietijos imperatorius Vilhelmas II 1915–1918 m. parėmė V. Leniną ir jo sąjungininkus daugiau nei 26 mln. markių. Be imperatoriaus finansinės paramos ir kitokios pagalbos, pvz., sprogmenų ir transporto, revoliucija nebūtų įvykusi.
          p.s.papildant teko skaityti rusų istoriko straipsnį, kad buvo atvykęs neaiškus (vokiečių?) kelių šimtų kariškių būrys Žiemos rūmų šturmui, kuris ir atliko esminį vaidmenį.
          Paskutinis taisė Arunasx; 2020.05.30, 22:22.

          Comment


           Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą
           Nelabai suprantu kam tuo reikia? "Cock measurement competition" laikai praejo. Dabar grieztai skaiciuojami pinigai. Nelabai aisku kokia nauda gali atnesti austronautai Menulyje.
           Eilinis įrodymas, kad naciai ir sovietai buvo siamo dvyniai, užtenka atkreipti dėmesį į fano logotipą https://en.wikipedia.org/wiki/Zyklon_B

           Comment


            Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
            p.s.papildant teko skaityti rusų istoriko straipsnį, kad buvo atvykęs neaiškus (vokiečių?) kelių šimtų kariškių būrys Žiemos rūmų šturmui, kuris ir atliko esminį vaidmenį.
            Gaila straipsnio neišsisaugojau, bet kur man teko skaityti tai įvardyta kaip vokiečių dalinys. Pagal Žiemos rūmų gynėjų atsiminimus, kuriems puolančiųjų ginkluotė ir taktika buvo labai pažįstama iš Didžiojo karo fronto.

            Comment

            Working...
            X