Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

RU. Putino režimo griežtėjimas

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė VNS Rodyti pranešimą
  Viskas normoj, vienas gasdina mosfilmo paišytais hyperlazeriais , kitas atsikerta superduper raketom. Win win
  Mosfilmo serialai tęsiasi:
  Bliūkšta mitas apie naujausius Rusijos tankus: pagyrūniški planai apvirto aukštyn kojomis https://www.delfi.lt/news/daily/worl....d?id=84276635
  Per interviu televizijos kanalui „Rossija 1“ Rusijos pramonės ir prekybos reikalų ministras Denisas Manturovas netikėtai pareiškė, jog Sirijoje vyko naujausio rusų gamybos tanko T-14 „Armata“ bandymai. Tačiau ar taip buvo ir ar galėjo būti iš tikrųjų? Patys rusai abejoja šiuo viešųjų ryšių triuku, skirtu reklamuoti naujausią šalies tanką, kurio neskuba į ginkluotę priimti net Rusijos armija. Per interviu televizijos kanalui „Rossija 1“ Rusijos pramonės ir prekybos reikalų ministras Denisas Manturovas netikėtai pareiškė, jog Sirijoje vyko naujausio rusų gamybos tanko T-14 „Armata“ bandymai. Tačiau ar taip buvo ir ar galėjo būti iš tikrųjų? Patys rusai abejoja šiuo viešųjų ryšių triuku, skirtu reklamuoti naujausią šalies tanką, kurio neskuba į ginkluotę priimti net Rusijos armija. Pagrindiniai sukilėlių ginklai yra lengvieji šaunamieji ginklai, o, kalbant apie sunkesnius, jie teturi minosvaidžių, granatsvaidžių, didelio kalibro kulkosvaidžių. Ir kur ten rasti mūšį, kuriame būtų galima išbandyti naujausią tanką – būtent tokiomis sąlygomis, kokioms jis ir skirtas? Taigi viskas vien tam, kad tankas galėtų pasivažinėti Sirijos dykynėmis? Kažkodėl visi pamiršo, kad ir Rusijoje netrūksta vietų, kur taip pat galima tą padaryti, ir sąlygos čia gal netgi dar tinkamesnės parodomajam tanko šou. Tai reiškia, kad galimas „Armatos“ pasiuntimas bandymams Sirijoje būtų panašu į tokį atvejį, jeigu Antrojo pasaulinio karo metais Vokietijos konstruktoriai, dar gamyklinių bandymų stadijoje, būtų nusprendę išbandyti slaptus tankų „Tigr“ arba „Pantera“ prototipus ne kur nors kitur, o karinėmis sąlygomis Baltarusijos miškuose prieš partizanus.
  Oficialiai pranešta, kad „perspektyvaus rusiško tanko T-14 „Armata“ pabūklų sistema jau užbaigta“ tik 2020 metų vasarį. Tai reiškia, kad naujas pabūklas parengtas dar visai neseniai. O tai savo ruožtu reiškia, kad jo bandymai dar tik laukia, ir ilgi – atskiri, kartu su tanku ir taip toliau. Tad ką ten bandė toje Sirijoje? Juk tikrame mūšyje neišbandysi įrangos, kuri kovos mašinoje dar net neįdiegta. Nevertėtų pamiršti ir žalos reputacijai tuo atveju, jeigu toks tankas būtų prarastas – kad ir užvažiavęs ant minos ar kokio savadarbio sprogmens.
  "Денискины рассказы": была ли "Армата" в Сирии? https://www.svoboda.org/a/30594521.html
  Может быть, потому и возникла "Сирия": очень нужна сказочная реклама, чтобы превратить "парадный" танк в как бы боевой. Ведь никто и никогда не купит боевую машину, не состоящую на вооружении собственной армии производителя, да и боевой репутации не имеющую. Всё это сродни испытаниям новейшего (и опять же "не имеющего аналогов") истребителя Су-57, якобы проведенным в феврале 2018 года в Сирии: прилетели на пару дней в Хмеймим, сделали пару полётов под мощным конвоем "настоящих" истребителей, помахали крыльями – и всё. Не было ни противника в воздухе, ни способных их достать систем ПВО, ни противодействия систем РЭБ. Зато теперь можно будет ставить штамп "Испытано в Сирии".

  Paskutinis taisė Arunasx; 2020.05.17, 08:53.

  Comment


   Man susidaro vaizdas, kad visa ta technika skirta vienam "klientui" - VVP.   Comment    Teisme – „Jukos“ akcininkų pergalė: areštuoti žinomi Rusijos prekių ženklai https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos...klai-14951482/
    Nyderlanduose prasidėjo naujas Rusijos ir šios valstybės sunaikintos naftos kompanijos „Jukos“ mūšis. Teismas patenkino „Jukos“ akcininkų prašymą ir areštavo Rusijos valstybei priklausančių degtinės prekinius ženklus „Stolichnaya“ bei „Moskovskaya“. Šis ieškinys – pirmasis akcininkų žingsnis siekiant prisiteisti 50 mlrd. JAV dolerių (46 mlrd. eurų) žalą. Ją iš Rusijos dar 2014 m. priteisė Hagos arbitražo teismas. Naftos kompanija „Jukos“ buvo sužlugdyta 2003 m., kai Rusijos valdžia ją apkaltino mokesčių slėpimu. Įmonę šešėliniame aukcione įsigijo valstybinė naftos kompanija „Rosneft“, o „Jukos“ savininkas Michailas Chodorkovskis buvo nuteistas ir uždarytas į kalėjimą.
    „Jukos“ akcininkų advokatas Emmanuelis Gaillardas pareiškė, kad tai – tik pirmasis žingsnis: „Kol Rusijos Federacija nepaisys tarptautinių teismų, areštuosime jos turtą įstatymų nustatyta tvarka. Pretenzijos į prekės ženklus Nyderlanduose yra tik pradžia“. Teisininkas sakė, kad areštuoti prekiniai vardai „Stolichnaya“ ir „Moskovskaya“ rugsėjį bus parduoti didžiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui, skelbia nrc.nl.
    Nyderlandų teismo areštas itin skausmingas Rusijai, mat jai prireikė net dviejų dešimtmečių susigrąžinti šiuos per privatizacijos chaosą prarastus prekių ženklus.

    Comment


     Latviai mažiau darbo turės. Tie tas vodkes gamina
     Show must go von!

     Comment


      Parašė VNS Rodyti pranešimą
      Latviai mažiau darbo turės. Tie tas vodkes gamina
      Turbūt nebe, nes sausio mėnesį pralaimėjo teisme teisę gaminti, galės dabar nusipirkti ir naudoti dar turimus etiketes.

      Comment


       Parašė Sula Rodyti pranešimą
       Man susidaro vaizdas, kad visa ta technika skirta vienam "klientui" - VVP.
       beje nuotraukoje salia dedes Adolfijaus - pats didysis Ferdinand Porsche

       Comment


        Auswärtiges Amt zum Hackerangriff auf den Deutschen Bundestag https://www.auswaertiges-amt.de/de/n...destag/2345542
        Германия заявила о причастности ГРУ к хакерской атаке на Бундестаг и пригрозила России санкциями https://novayagazeta.ru/news/2020/05...ii-sanktsiyami
        Германия обвинила Главное управление Генерального штаба Минобороны России в причастности к хакерской атаке на Бундестаг в 2015 году и предупредила российского посла Сергея Нечаева о санкциях, которые Евросоюз может ввести против ответственных за нападение. О вызове российского дипломата в министерство иностранных дел ФРГ сообщает пресс-служба внешнеполитического ведомства страны. Германия считает, что в атаке принимал участие россиянин Дмитрий Бадин, который в составе группы ART28 на несколько дней нарушил работу IT-систем Бундестага. По данным МИД ФРГ, он является сотрудником российской спецслужбы. Ранее Генпрокуратура ФРГ объявила Бадина в уголовный розыск.

        Comment


         Sena žinoma "paslaptis": Spalio perversmas: V. Leninas savo tikslų siekė už Vokietijos pinigus https://www.vz.lt/laisvalaikis/akira...etijos-pinigus
         Vladimirui Leninui neprireikė nė metų, kad įvykdytų revoliuciją, nuverstų imperatorių, ištrauktų Rusiją iš karo ir sukurtų vienos galingiausių praėjusio šimtmečių valstybių pamatus. Tačiau bolševikų vadas veikė ne vienas. Didžiosios Britanijos, Šveicarijos ir Švedijos žvalgybų tarnybų, Prūsijos policijos, Vokietijos užsienio reikalų ministerijos ir Rusijos archyvai rodo, kad Vokietijos imperatorius Vilhelmas II 1915–1918 m. parėmė V. Leniną ir jo sąjungininkus daugiau nei 26 mln. markių. Be imperatoriaus finansinės paramos ir kitokios pagalbos, pvz., sprogmenų ir transporto, revoliucija nebūtų įvykusi.
         p.s.papildant teko skaityti rusų istoriko straipsnį, kad buvo atvykęs neaiškus (vokiečių?) kelių šimtų kariškių būrys Žiemos rūmų šturmui, kuris ir atliko esminį vaidmenį.
         Paskutinis taisė Arunasx; 2020.05.30, 22:22.

         Comment


          Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą
          Nelabai suprantu kam tuo reikia? "Cock measurement competition" laikai praejo. Dabar grieztai skaiciuojami pinigai. Nelabai aisku kokia nauda gali atnesti austronautai Menulyje.
          Eilinis įrodymas, kad naciai ir sovietai buvo siamo dvyniai, užtenka atkreipti dėmesį į fano logotipą https://en.wikipedia.org/wiki/Zyklon_B

          Comment


           Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
           p.s.papildant teko skaityti rusų istoriko straipsnį, kad buvo atvykęs neaiškus (vokiečių?) kelių šimtų kariškių būrys Žiemos rūmų šturmui, kuris ir atliko esminį vaidmenį.
           Gaila straipsnio neišsisaugojau, bet kur man teko skaityti tai įvardyta kaip vokiečių dalinys. Pagal Žiemos rūmų gynėjų atsiminimus, kuriems puolančiųjų ginkluotė ir taktika buvo labai pažįstama iš Didžiojo karo fronto.

           Comment


            Putinas išdėstė savo "tiesas" apie II Pasaulinio karo laikotarpį. Tiesa sakant, mažai skiriasi nuo brežnevinių 70-ųjų metų vadovėlių, išskyrus gal kaltinimus Lenkijai.
            Kas supranta, gali pasiskaityti: https://echo.msk.ru/blog/statya/2662759-echo/
            Ruisjos vatnikams skirta nauja pripudruotos propagandinės istorijos dozė.

            Comment


             Parašė Sula Rodyti pranešimą
             Putinas išdėstė savo "tiesas" apie II Pasaulinio karo laikotarpį. Tiesa sakant, mažai skiriasi nuo brežnevinių 70-ųjų metų vadovėlių, išskyrus gal kaltinimus Lenkijai.
             Kas supranta, gali pasiskaityti: https://echo.msk.ru/blog/statya/2662759-echo/
             Ruisjos vatnikams skirta nauja pripudruotos propagandinės istorijos dozė.
             Beje ir oficialiai išplatintas jų ambasados Lietuvoje atsakymas į vakarykštį ambasadoriaus iškvietimą dėl Gosdūmos noro atšaukti MR pakto pasmerkimą toks irgi propagandiškai vatnikiškas ir nediplomatiškas:

             "Им выражено недоумение в гипертрофированной избирательности литовских подходов к оценкам исторических событий той поры, подтолкнувшим Советский Союз к заключению советско-германского договора о ненападении. Подчеркнута необходимость прекращения литовской стороной агрессивной риторики в отношении России, более взвешенного и беспристрастного отношения со стороны Вильнюса к совместному прошлому и настоящему", — заключили в посольстве.
             https://ria.ru/20200618/1573149529.html

             Vienu žodžiu jie nesupranta kodėl Lietuva taip hipertrofuotai pasirinkinėja istorinius faktus, kurie "privertė" SSSR sudaryti sutartį su Vokietija. Pabrėžė, kad Lietuva privalo nutraukti agresyvią retoriką Rusijos atžvilgiu. Oficialusis Vilnius privalo "blaiviau" vertinti "mūsų bendrą praeitį ir dabartį"

             Comment


              Permečiau straipsnį The National Interest. Visos šitos rašliavos svarbiausias akcentas yra keli paskutiniai abzacai. Ruseliai įkyriai siūlo naują Jaltos susitarimą dėl sferų pasidalinimo, tik šikart dar ir dalyvaujant Kinijai:

              The creation of the modern system of international relations is one of the major outcomes of the Second World War. Even the most insurmountable contradictions – geopolitical, ideological, economic – do not prevent us from finding forms of peaceful coexistence and interaction, if there is the desire and will to do so. Today the world is going through quite a turbulent time. ... Without a power struggle to build a new global hierarchy. Thanks to the wisdom and farsightedness of the political figures of the Allied Powers, it was possible to create a system that has restrained from extreme manifestations of such objective competition, historically inherent in the world development.

              It is a duty of ours – all those who take political responsibility and primarily representatives of the victorious powers in the Second World War – to guarantee that this system is maintained and improved. Today, as in 1945, it is important to demonstrate political will and discuss the future together. Our colleagues – Mr. Xi Jinping, Mr. Macron, Mr. Trump and Mr. Johnson – supported the Russian initiative to hold a meeting of the leaders of the five nuclear-weapon States, permanent members of the Security Council.
              ....
              What is our vision of the agenda for the upcoming summit? First of all, in our opinion, it would be useful to discuss steps to develop collective principles in world affairs. To speak frankly about the issues of preserving peace, strengthening global and regional security, strategic arms control, as well as joint efforts in countering terrorism, extremism and other major challenges and threats.
              ...
              The agenda proposed by Russia for the upcoming summit of the Five is extremely important and relevant both for our countries and for the entire world. And we have specific ideas and initiatives on all the items.
              ...
              Drawing on a shared historical memory, we can trust each other and must do so. That will serve as a solid basis for successful negotiations and concerted action for the sake of enhancing the stability and security on the planet and for the sake of prosperity and well-being of all States. Without exaggeration, it is our common duty and responsibility towards the entire world, towards the present and future generations.

              Comment


               Parašė Sula Rodyti pranešimą
               Putinas išdėstė savo "tiesas" apie II Pasaulinio karo laikotarpį. Tiesa sakant, mažai skiriasi nuo brežnevinių 70-ųjų metų vadovėlių, išskyrus gal kaltinimus Lenkijai.
               Kas supranta, gali pasiskaityti: https://echo.msk.ru/blog/statya/2662759-echo/
               Ruisjos vatnikams skirta nauja pripudruotos propagandinės istorijos dozė.
               Čia ne vatnikams skirta, o tiesiogiai tau (ir visiems kitiems lietuviams) sakoma, kad būsi okupuotas ir gyvensi naujoje Sovietų Sąjungoje.

               Comment


                Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                Permečiau straipsnį The National Interest. Visos šitos rašliavos svarbiausias akcentas yra keli paskutiniai abzacai. Ruseliai įkyriai siūlo naują Jaltos susitarimą dėl sferų pasidalinimo, tik šikart dar ir dalyvaujant Kinijai:

                Wiki

                The National Interest (TNI) is an American bimonthly conservative[citation needed] international affairs magazine published by the Center for the National Interest, after being acquired in 2001.

                The Center for the National Interest, is a Washington, D.C.-based public policy think tank that was established by former U.S. President Richard Nixon on January 20, 1994, as the Nixon Center for Peace and Freedom.[1] Nixon's handpicked executive and current president, Dimitri Simes, was named in the Mueller Report as an agent of the Russian government and has intervened in American politics on direct orders of the highest levels of the Russian government.


                Comment


                 Dimitri Kostantinovich Simes (Russian: Дмитрий Константинович Симис b. 1947) is the president and CEO of The Center for the National Interest and publisher of its foreign policy bi-monthly magazine, The National Interest. Simes was selected to lead the Center in 1994 by former President Richard Nixon, to whom he served as an informal foreign policy advisor and with whom he traveled regularly to Russia and other former Soviet states as well as Western and Central Europe.

                 Before the center was established, Simes served as chairman of the Center for Russian and Eurasian Programs at the Carnegie Endowment for International Peace, where he was also a senior associate. Earlier, he was the director of the Soviet and East European Research Program and a Research Professor of Soviet Studies at the Paul H. Nitze School of Advanced International Studies (SAIS) of the Johns Hopkins University. Prior to his work at SAIS, Simes was a senior research fellow and subsequently the director of Soviet Studies at the Center for Strategic and International Studies. In addition to teaching at SAIS, Simes taught at the University of California at Berkeley and Columbia University.

                 Comment


                  Grįžtant prie "didžiojo istoriko" pseudokūrybos netgi kai kuriuos blaivaus proto iki galo nepametusius rusų istorikus glumina tokie opusai, kuriuose pateikiamos neegzistuojančios būgtai Hitlerio pasakytos citatos. Savo šedevre vovka cituoja Hitlerio frazę, kurią paėmė iš pusiau fantastinės 1951 metų Henri Pikerio knygos "Hitlerio užstalės pokalbiai" ir priedo dar gerokai ją "pagražino". Be to ta knyga šiandieninėje Rusijoje yra pripažinta ekstremistine ir yra uždrausta

                  Историк обнаружил в статье Путина о Второй мировой войне несуществующую цитату Гитлера
                  https://www.rosbalt.ru/russia/2020/06/19/1849793.html

                  В статье главы государства, в частности, говорится: «Гитлер прямо заявлял: „Наша политика в отношении народов, населяющих широкие просторы России, должна заключаться в том, чтобы поощрять любую форму разногласий и раскола“». При этом, обращает внимание телеканал, источник этой цитаты в статье не указан.

                  Петров поясняет, что эта цитата приводится «в сотнях источников», начиная с советских времен. Так, в одном из них он нашел ссылку на книгу сотрудника юридической службы Гитлера Генри Пикера «Застольные разговоры Гитлера» 1951 года, но в ней этих слов не оказалось. Историк привел близкую по содержанию цитату, которая в русском переводе книги звучит так: «И поэтому, властвуя над покоренными нами на восточных землях рейха народами, нужно руководствоваться одним основным принципом, а именно: предоставить простор тем, кто желает пользоваться индивидуальными свободами, избегать любых форм государственного контроля и тем самым сделать все, чтобы эти народы находились на как можно более низком уровне культурного развития».
                  По словам Петрова, в прошлом году историк Микаэль Нильссон опубликовал статью, посвященную книге Пикера. В ней он утверждает, что Пикер передавал не аутентичные слова Гитлера, а «отредактированные задним числом воспоминания о них, на которые далеко не всегда можно положиться», а потому к этому источнику следует относиться с большой осторожностью.
                  Как отметил Петров, российский президент «некритически использовал неверно переведенную в советские времена цитату, опирающуюся на сомнительный источник». Он также добавил, что «Застольные разговоры Гитлера» входят в список экстремистских материалов Минюста.

                  Comment


                   Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                   Earlier, he was the director of the Soviet and East European Research Program and a Research Professor of Soviet Studies at the Paul H. Nitze School of Advanced International Studies (SAIS) of the Johns Hopkins University.
                   Paul Nitze turbūt grabe vartosi nuo tokio savo vardo centro vadovo. Tai buvo vienas iš nuosekliausių ir kiečiausių anti-sovietų nuo Eisenhowerio iki Reagano

                   Comment


                    Čia ne režimo griežtėjimas, čia putlerio šovinistai kelia galvas ir vėl niekina Baltijos šalis.
                     

                    Comment


                     Parašė manometras Rodyti pranešimą
                     Čia ne režimo griežtėjimas, čia putlerio šovinistai kelia galvas ir vėl niekina Baltijos šalis.
                     The harder they come, the harder they fall
                     If a lion could speak, we could not understand him.

                     Comment

                     Working...
                     X