Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

RU. Putino režimo griežtėjimas

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  O toks Solovei kaip tik neseniai pradėjo visiems aiškint, kad putleris šiemet arba niekada norėtų prijungti prie Rusijos ne tik Baltarusiją, nes jos būtų mažai, o galbūt ir Baltijos šalis ar šalį. Atseit, ta Valstybės taryba (gossovietas) ir visos permainos buvo suplanuotos ir skubiai paskelbtos kaip pasirengimas provokuoti NATO, nes gi Trumpas Baltijos šalių neva negins.
  Tasai Solovei sakė, kad jeigu bus pakeistas į naują dar vidaus reikalų ministras ir Šoigu, tai gali būt signalas, kad putleris pasiruošęs netikėtai trumpai hibrudinio karo operacijai "Prinuždenie k miru" (privertimas laikytis taikos) kokioje nors mažoje šalyje.

  Visai pavojinga ir tai, kad Lietuvą valdo karbauskiniai su kitais rusofilais. Jie irgi tikriausiai negins.
   

  Comment


   Parašė manometras Rodyti pranešimą
   O toks Solovei .
   Klausimu daugiau nei atsakymu. Tas pats Solovej pries kelis menesius transliavo(video apacioje, ziuret nuo pradziu), kad galbut jau 2019m pabaigoj prasides perversmas salies viduje, gyventoju nepasitenkinimas pasieks pika, kaip kareiviai slepsis apkasuose ir saugos savo gyvybes ir panasiai. Kazkaip visiskai viskas pro sali. Kaip zurnaliste sake, dar nuo 2012m. Bolotnos protestu pasakoji apie perversmus, taciau mes kaip status quo, taip status quo. Spekuliaciju bus daugiau, taciau is mano perklausytu keliu desimciu politiku ir politologu, jis vienintelis toks radikalus ir uztikrintas del geopolitinio zemelapio perbraizymo. Na ok, niekada nesakyk niekada. Lieka laukt Soigu prametimo ir kaip jis sako vasario 22, o veliausiai geguzes 9-tos. Na ir pusantru metu begy 100 proc dabartines valdzios sunaikinimo ir valstybes islaisvinimo.

   Paskutinis taisė Milwaukee; 2020.01.18, 19:39.

   Comment


    Parašė manometras Rodyti pranešimą
    Visai pavojinga ir tai, kad Lietuvą valdo karbauskiniai su kitais rusofilais. Jie irgi tikriausiai negins.
    Tamsta gal durnas?

    Comment


     Turbūt ne didesni rusofilai nei kiti politikai ar verslininkai kažkur kitur Europoje.

     Tiesiog pragmatiško požiūrio. Su tokiom mintim kaip Ko jūs taip rūpinates tuo Krymu?

     Didžiausi rusofobai (realiai, anti-putinistai), man atrodo, yra lenkai (lenkų nacionalistai) ir Vakarų Ukrainos (Lvovo) ukrainiečiai. Tiesa, kyla abejonių dėl ukrainiečių į pietryčius nuo Kijevo, ypač tų, kurie naudoja VPN, kad atblokuot Vkontakte.

     Bent pas kai kuriuos lietuvius (jei ne didesnę dalį) vyrauja baimės "nejudinkim meškos" naratyvas. Tada reiks bėgt iš Lietuvos, nesilaikant beveik jokių KET.
     Mano vienam pažįstamui dėl šios priežasties nepatiko Grybauskaitė, "nes kiršina rusus su lietuviais, ir rusai pradės karą...".
     Paskutinis taisė PoDV; 2020.01.18, 20:23.

     Comment


      visiems kitiems daug lengviau ir saugiau būti tokiais pragmatikais "business as usual" ir "gyvenkime draugiškai" rusofilais, nes rusai tikrai nesvajoja ir nesitiki sunaikinti (pasiimti sau) jų šalių. O ką daryt mums, kad jie visi nebegalėtų ir nustotų svajot, planuot, tikėtis? Ten pilna ubagų, kuriems dzin eit pakariaut. Gal, jei ką, spėtume tiesiog staigiai prisijungti prie Lenkijos?

      P.S. Gal aš ir durna ir per daug įsivaizduoju katastrofų.

      Comment


       Parašė manometras Rodyti pranešimą
       visiems kitiems daug lengviau ir saugiau būti tokiais pragmatikais "business as usual" ir "gyvenkime draugiškai" rusofilais, nes rusai tikrai nesvajoja ir nesitiki sunaikinti (pasiimti sau) jų šalių. O ką daryt mums, kad jie visi nebegalėtų ir nustotų svajot, planuot, tikėtis? Ten pilna ubagų, kuriems dzin eit pakariaut. Gal, jei ką, spėtume tiesiog staigiai prisijungti prie Lenkijos?

       P.S. Gal aš ir durna ir per daug įsivaizduoju katastrofų.
       Rūpintis savo kariuomene, draugauti su lenkais ir amerikiečiais ir turėti amerikietiškus kareiviškus batus ant mūsų žemės.
       Post in English - fight censorship!

       Comment


        Parašė manometras Rodyti pranešimą
        visiems kitiems daug lengviau ir saugiau būti tokiais pragmatikais "business as usual" ir "gyvenkime draugiškai" rusofilais, nes rusai tikrai nesvajoja ir nesitiki sunaikinti (pasiimti sau) jų šalių.
        Taip. Tik tiek, kad mes kaimynai.

        ---
        Šiaip karas su Baltijos šalimis būtų toks pat logiškas, kaip loginis mąstymas išgėrus neblogą kiekį vodkės. Patys gyventojai jau tikrai numato, kad gero nelauk, jau du kartus nusvilom, prie caro buvom pavirtę šio regiono autsaideriais (gal net grynai ne dėl mūsų kaltės) ir kai kurie iš šių dalykų netiesiogiai dar ir šiandien lenda į mūsų gyvenimus. Prie sovietų mūsų vystymasis ir ypač ekonominio raštingumo vystymasis buvo pristabdytas.

        Tokie dalykai būtų USSR 2.0 religinis, dogmatinis ir visoks kitoks žygis. Ne daugiau. Visų pirma, jie jau turi savo neužšąlantį uostą, tik tiek kad ekslave. Mes irgi turim vieną vienintelį uostą ir mums Liepojos kažkodėl nereik. Neturėtų jie pamišėliškų ir revanšistinių USSR 2.0 dogmų, tai ne problema būtų susitart per Suvalkų koridorių jiems kokį tranzitinį kelią nusitiest ir galėtų važinėtis sau tarp rusakalbio Gardino ir Kaliningrado. Jei nori, gali taikiai susijungt tie baltarusiai su rusais. Man Baltarusija yra keistoka šalis ir taip (šiaip net keistesnė nei Rusija), jai bet kokiu atvejų reiktų reformų.

        Kas liečia informacinį karą, kremlinai jau dabar (daug) gudresni darbą dirba bandydamos paišyti Lietuvą ir Latviją kraupiomis nepavykusiomis valstybėmis, apie kurias by-default mąstytum, kad žmonės čia uždirba kaip Ukrainoje, kol nepatikrini faktų. Estiją lyg sunkiau paišyti nepavykusia valstybe, kartais girdisi promotion'as iš YouTube informacinių ir visokių kitokių video kepyklų (hint: Bright Side), kad tai high-tech kompiuterizuota šalis. Na, Lietuva ir Latvija būtų lengviausia pasinaudot kuriant sausumos koridorių su Kaliningrado sritimi. Vien Lietuvą su max 10% rusakalbių populiacija būtų užimt gal ir nelogiška, o Latvijoje rusakalbių iki 40%, tai imtų ir Latviją už tą patį, o Estiją paliktų, nes ne pakeliui, tik bijau, kad net šios šalys, turinčios stipresnius (praktiškai - stipriausius) pasus, ekonomiką, valiutą ir net infrastruktūrą nei aplinkiniai Rusijos valdomi rajonai, užimt ar kariaut nėra logiškas variantas. Ir vien patys veiksmai greičiausiai bus vien nelegalūs ir pavojingi, greičiausiai griaunantys abejų pusių reputacijas, o labiausiai Rusijos. Netikiu, kad taip elgtųsi bet kokia Europos šalis, nebent yra kokie labai išimtiniai atvejai.
        Paskutinis taisė PoDV; 2020.01.18, 21:33.

        Comment


         Nešvaistykit savo trumpo egzistencinio laiko tokiems gazprominiams šūdams kaip Valery Solovei, Latynina, Belkovsky etc (mano galva visi (įskaitant Navalny), kas yra kviečiami į gazprominę Exo Moskvy yra tokie).

         Štai šitas pseudoaristokratiškų švelnių manierų kremliaus dvarui dirbantis šarlatanas prieš daugel metų kažkokioj laidoj šlovina Staliną ir prilygina 90-uosius Stalino terorui:

         https://www.youtube.com/watch?v=qFBNMKZUOgI

         Rusijos karinė grėsmė tikra, bet ji ilgalaikė ir priklauso nuo laibai daug išorinių aplinkybių kurios neaišku ar susiklostys ir joks solovėjus jums jų neišpronozuos tiksliai. Ruskiai gali perstumdyti kėdes, dalintis postus, išmėsinėti savo konstituciją kaip tik nori, bet kol JAV kariai fiziškai Lietuvoj, jie čia nosies nekiš.

         Kas liečia informacinį karą, kremlinai jau dabar (daug) gudresni darbą dirba
         kartais girdisi promotion'as iš YouTube informacinių ir visokių kitokių video kepyklų
         Yup. Nuolat pasižiūriu Youtube Lithuania trending videos sąrašą. Youtube žiūri daugiausiai <30 metų žmonės. Visada apie 30-35% sudaro rusiškas turinys. Youtube Latvia geriau išvis nežiūrėt nes apims apmaudas.

         p.s. Andriaus Kubiliaus naivumas dėl Rusijos šviesios demokratinės ateities irgi stebina. Maniau fizikai labiau šalto proto žmonės.
         Paskutinis taisė Kaimai; 2020.01.19, 11:06.

         Comment


          Parašė Kaimai Rodyti pranešimą
          Ruskiai gali perstumdyti kėdes, dalintis postus, išmėsinėti savo konstituciją kaip tik nori, bet kol JAV kariai fiziškai Lietuvoj, jie čia nosies nekiš.
          Jeigu nebus slapta susitarta už Lietuvos nugaros.
          Absoliuti žodžio laisvė - demokratinės valstybės pagrindas.

          Comment


           Prieš karines pratybas – gėdingos Rusijos laivo nesėkmės https://www.delfi.lt/news/daily/worl....d?id=83297931
           Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas apsilankė aneksuotame Sevastopolyje, kur sausio 9-ąją vyko didelės apimties Rusijos Juodosios jūros karinio laivyno pratybos. V. Putino vizitas į Sevastopolį nebuvo viešinamas, o pratybos vyko skandalo, susijusio su rusų karinio kreiserio „Maršalas Ustinovas“ problemomis, kurių jis apsilankymo išvakarėse patyrė prie Turkijos krantų, fone. Pasak atvirų šaltinių, projekto 1164 raketinis kreiseris „Maršalas Ustinovas“ yra 186,5 m ilgio ir 20,8 m pločio, jame gali tilpti 476 asmenų įgula. Kreiseris gali pasiekti iki 32 mazgų greitį. Jis apginkluotas 16 raketų sistemos P-1000 „Vulkan“ paleidėjų, dviem 533 mm kalibro torpediniais aparatais, dviem raketų paleidimo sistemos kompleksais RBU-6000, dviem automatinėmis jūrų patrankomis AK-130, dviem žemė-oras raketų komplekso „Osa-MA“ paleidėjais, taip pat kulkosvaidžiais АК-630 ir žemė-oras raketų komplekso „S-300F Rif“ paleidėjais.
           „Maršalas Ustinovas“ susidūrė su nesėkmių virtine. Pranešta, kad kreiseris du kartus nepajėgė prisišvartuoti prieplaukoje ir du kartus sugrįžo į Marmuro jūrą, kur stovėjo išmetęs inkarą. „Iš pradžių bandyta kreiserį prišvartuoti prieplaukoje prie Dolmabahče rūmų Bosforo sąsiauryje. Ten jis priekiu vos neįsirėžė į promenadą ir paskui išplaukė į Marmuro jūrą. Kitą dieną kreiserį mėginta pastatyti pagrindinėje prieplaukoje Sarayburnu kyšulyje – ten yra karinės paskirties prieplauka, į kurią paprastai plaukia užsienio karo laivai. Tačiau nepavyko ir ten. Žinoma, visa tai atrodo – ypač žvelgiant iš turkų pozicijos – tiesiog juokingai, nes tose vietose švartuojami vandenynų laineriai, kurių ilgis – trys šimtai metrų. Žvelgiant iš karinių jūrų pajėgų požiūrio taško, tai – skandalas“, – „Krim.Realiji“ sakė A. Klimenka.
           Pranešimų apie „sėkmingai vykdomas“ pratybas prie Sevastopolio krantų fone apie situaciją, kai Rusijos kreiserį „Maršalas Ustinovas“ ištiko nesėkmė, Rusijos žiniasklaida beveik nerašo, nors žurnalistai vargiai galėjo neatkreipti dėmesio į vieną svarbiausių Rusijos raketinių kreiserių, kuriame buvo įrengta būstinė V. Putinui, iš kurios jis galėtų stebėti karinių pratybų eigą. „Mano versija tokia: kreiseris atvyko į Stambulą, kad taptų V. Putino rezidencija atsakomajam Recepo Tayyipo Erdogano priėmimui. V. Putinas būtų jį priėmęs raketiniame kreiseryje ir, ko gero, šiuo laivu būtų grįžęs į Sevastopolį. Toks variantas atitiktų jo stilių: prisiminkime V. Putino skrydžius naikintuvu“, – aiškino A. Klimenka.

           Comment


            Виталий Портников įžvalgos labai įdomios:

            https://www.youtube.com/watch?v=Aby5XlKPTY4

            Jie trumpai šioje apžvelgia prasidėjusį RU tranzitą :

            a) Putinas lieka pagridinis "vadas" virs visų busimu RU prezidentų ar premjerų ir tai nebus problema.
            b) Putinas lieka elitų balansų garantas ("Volodia" is Jelcino dukros per TV - geras)
            c) Slaviškų valstybybių sąjungos niekas (Putinas ir ko) neatsisakė ir projektas bus įgyvendinimas iki 2024 metų:
            Ukrainą bus bandoma dar kartą jėga itraukti i RU orbita, ko pasekoje jei ne visa UA, tai bent dalis dabartinių UA teritoriju atiteks RU.
            BY irgi bus vienaip ar kitaip bus itegruota į "sąjungą" iki 2024.
            d) Putinas pūdo RU, kai Brežnevas, jei jis ilgiau liks valdžioje RU laukia krahas, po kurio ji vėl atsistatys, bet silpnesnesnė, gali buti praradus dali teritorijų, galbūt atsisakius savo imperinių ambicijų.            Comment


             Putino reitinguose – drastiški pokyčiai

             Kaip teigia „Levada Center“ sociologai, lyginant su 2017 metų lapkričiu, pasitikėjimo Rusijos Federacijos prezidentu Vladimiru Putinu reitingas smuko kone du kartus – nuo 59 proc. iki 35 proc. Per pastaruosius kelis mėnesius jis smuktelėjo dar keturiais procentiniais punktais.

             Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/worl....d?id=83536305
             Kas vėl sakys, kad reitingai neva nieko nereiškia ir jokio masinio nepasitenkinimo nėra, praktinis video, kaip rusams patinka Putinas.

             Paskutinis taisė Lettered; 2020.02.14, 12:17.
             Flickr

             Comment


              Tas video tai nulis
              O ir liaudis protestuot nenusiteiktusi, bent jau nera tam jokiu pozymiu ar rimtu priezasciu. Karbauskio reitingai dar prastesni, nu ir ka, gyvenam, su plakatais i gatves juk neinam.

              Comment


               Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
               Tas video tai nulis
               O ir liaudis protestuot nenusiteiktusi, bent jau nera tam jokiu pozymiu ar rimtu priezasciu. Karbauskio reitingai dar prastesni, nu ir ka, gyvenam, su plakatais i gatves juk neinam.
               Bet daugiau Karbauskis valdžioje greičiausiai nebebus, kaip ir Putinas.
               Flickr

               Comment


                Putinas, dar ir taip mažiausiai iki 2024 m. bus prezidentu ar kuo ten jis nori pasiskirti. Nėra jokių prielaidų jo nuėjimui, apart sunkių sveikatos problemų. Kažkoks prietranka Maduro pusiau badaujančioje nustekentoje šalyje niekaip neiškrapštomas.

                Comment


                 JAV sunerimo: Rusijos kosminiai palydovai ėmė elgtis įtartinai https://www.lrytas.lt/it/visata/2020...inai-13635004/
                 Šiuo metu kosmose dedasi labai įdomūs dalykai – ir jie kelia nerimą oficialiems JAV pareigūnams. Kaip praneša „Time maganize“, du Rusijos palydovai seka slaptojo JAV palydovo pėdomis ir JAV Kosmoso pajėgų vadas tvirtina, jog „taip yra šnipinėjamos kitos šalys“. „Tai yra neįprastas ir nerimą keliantis elgesys, galintis kosmose sukurti pavojingą situaciją“, – „Business Insider“ teigia JAV Kosmoso pajėgų kosminių operacijų vadovas generolas Johnas Raymondas. Rašoma, kad JAV mano, jog ši naujausia [Rusijos] veikla kelia susirūpinimą ir visiškai neatspindi atsakingos tautos elgesio kosmose. Rusija savo palydovus paleido lapkričio mėnesį ir vėliau pakeitę orbitą jie priartėjo prie brangaus slaptojo JAV palydovo. „Nors visi įrodymai yra netiesioginiai, tačiau yra velniškai daug aplinkybių, leidžiančių teigti, kad Rusijos palydovai šiuo metu inspektuoja JAV slaptąjį palydovą“, – tvirtina astrodinamikos ekspertas Michaelas Thomposnas.
                 p.s. o gal čia Valentino dienos proga?

                 Comment


                  Dabar Rusijoje visus moko neprotestuoti arba kaip tik skatina protestuoti nauja byla, kur išgalvotai jaunuolių teroristų grupei paskelbė nuosprendžius nuo šešių iki 18 metų nelaisvės. Jaunuolius kankino, kad prisipažintų ir jie iš pradžių prisipažino, o vėliau paskelbė, kad juos kankino. Bylą sugalvojo ir fabrikavo FSB. Дело «Сети» lyginama su Stalino bylomis 1952 metais.

                  Comment


                   Hagos apeliacinis teismas nusprendė, kad Rusija turi sumokėti buvusiems Jukos akcininkams 50 mlrd. $.

                   Comment


                    Rusijos Centrinės rinkiminės komisijos pirmininkė paaiškino, kodėl reikia balsuoti už visą konstitucinių pataisų komplektą, palygindama juos su kotletais ( Širinskienės pavyzdys?)
                    Памфилова сравнила поправки к Основному закону с едой. По мнению главы ЦИК, общий пакет поправок сравним с комплексным обедом, который человек берет, даже если ему не нравится отдельное блюдо.

                    «Хорошо, вам не нравится винегрет, но вам нравятся борщ или котлеты. Вы тогда для себя решите: нет, откажусь от всего обеда, потому что мне винегрет не нравится, или я все-таки возьму — винегрет не съем, мне ни холодно, ни жарко, а борщ и котлеты будут при мне», — уточнила Памфилова.

                    :Gerai, jums nepatinka mišrainė. Bet jums patinka barščiai ir kotletas. Tada jus sprendžiate: ne, atsisakysiu visų pietų, nes man nepatinka mišrainė; arba aš vis tik pietus imsiu-mišrainės nevalgysiu, ji man nei šilta nei šalta, o va barščius ir kotletus turėsiu".

                    Подробнее на РБК:
                    https://www.rbc.ru/rbcfreenews/5e60d1f09a794733914eed82

                    Ir taip visų rūšių vatnikus susitelks rinkimams, vieni už kotletą, kiti už barščius, o gaus ir mišrainę, ir visą brudą, ir kitokios Rusijos nei jiems nei mums nebematyt.

                    https://a.radikal.ru/a43/2001/a1/e42110b5e86c.png

                    Comment


                     Caras dar nori įrašyt į konstituciją terminą Dievas ir apibrėžt kas yra santuoka (vyras ir moteris). Kaži jis nesiruošia prieš smertį porą metelių dar pabūt ir Patriarchu Maskvos ir visos Rusios?
                     Show must go von!

                     Comment

                     Working...
                     X