Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

RU. Putino režimo griežtėjimas

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
  O kas buvo šį kartą?
  Pasakos apie iš ŠKorėjos neva perkamas stakles internete sklando jau nuo 2013.
  pirma google ismesta nuoroda surinkus Се́верная Коре́я станки. Apie cnc siek tiek. Esme tame ir buvo, kad fakin propagandistas skele ta pati, kad perkam is SK gamybos iranga. Ir tai toli grazu nera pirmas veikejas, kuris tai sako, tik ir propagandos fronto, man to girdeta dar nebuvo.
  Собственные станки с ЧПУ КНДР выпускает с 1982 года. По утверждению Михаила Делягина , (бывший советник премьер-министра РФ): «Доходит до анекдота: мы покупаем станки в КНДР - те модели, которые сами производили ещё лет двадцать назад в СССР, но потом перестали. А корейцы их по-прежнему делают и нам продают».
  https://burckina-faso.livejournal.com/1969867.html

  Comment


   Putino propaganda pramušinėja dugną po dugno. Čia Rusijos gynybos ministerijos telekanalas Zvezda pranešįė kad SSSR liaudies artistė operos daininkė Jelena Obrazcova atvyko į Dorenkos laidotuves ir giedojo jam įvairius ditirambus. Tik kad pati Obrazcova mirusi dar 2015 metais ...

   Click image for larger version

Name:	obra.jpg
Views:	12
Size:	53,6 kB
ID:	1721701

   Comment


    Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
    Putino propaganda pramušinėja dugną po dugno. Čia Rusijos gynybos ministerijos telekanalas Zvezda pranešįė kad SSSR liaudies artistė operos daininkė Jelena Obrazcova atvyko į Dorenkos laidotuves ir giedojo jam įvairius ditirambus. Tik kad pati Obrazcova mirusi dar 2015 metais ...
    Maža to, propagandinis kanalas "Zvezda" bandė taisyti žinutę, kad ėmė intervju iš dainininkės dukros. Bet vėliau paaiškėjo, kad Dorenkos laidotuvės iš viso dar neįvyko!

    Comment


     Kremliui – netikėtas iššūkis Estijoje: Rusijos karinį pranašumą atsuko prieš ją pačią https://www.delfi.lt/news/daily/medi...?id=81124753#/
     Sunkvežimiai su raketomis atgabenti iš Lenkijos į žemyninę Estijos dalį, pakrauti į keltą ir nugabenti į Saaremos salą. Čia sovietų laikais buvo priešlėktuvinės gynybos bazė, kuri vėliau buvo apleista. Dabar čia dislokuota 2014 Lenkijos iš Norvegijos įsigyta priešlaivinių raketų sistemos NSM baterija.
     Tokias raketas gamina ir turi Norvegija, neseniai užsisakė JAV laivynas – tai yra vienos moderniausių, didelio šūvio nuotolio galimybę turinčių priešlaivinių raketų pasaulyje. Vienas paleidimo sunkvežimis talpina po keturias tokias raketas, kurių šūvių nuotolis siekia mažiausiai 185 km, o tai reiškia, kad iš Saaremos dislokuoto priešlaivinio dalinio lenkų kariai kontroliuoja ir gali blokuoti bet kokių laivų judėjimą siaura Suomijos įlanka – vieninteliu jūros susisiekimo keliu tarp strategiškai svarbaus Kaliningrado ir Sankt Peterburgo.
     Vis dėlto toks signalas reikštų, kad NATO šalys, šiuo atveju Lenkija, demonstruoja, jog prieš Rusiją gali panaudoti tokias pat ar panašias priemones, kokiomis regiono šalis baugina Kremlius.
     Būtent Rusija pastaraisiais metais gyrėsi savais priešlaiviniais pajėgumais regione – Kaliningrado srityje dislokuotais kompleksais „Bal“ ir „Bastion“.
     Paskutinis taisė Arunasx; 2019.05.16, 21:12.

     Comment


      Erdoganas eina toliau:
      Turkey's Erdogan says will jointly produce S-500s with Russia after purchase of S-400s

      https://www.reuters.com/article/us-t...-idUSKCN1SO0Q3


      Comment


       A step too far Right: Embracing Tyranny to own the Libs

       https://www.youtube.com/watch?v=_FVMfr6q8wM

       neblogas video anglų kalba, skirtas visokiems delusional vakariečiams, kurie būna nusiteikę: „kairieji libtardai blogi, vadinasi Rusija gera“.
       Dėmesys ypač smurto artimoje aplinkoje dekriminalizavimui RF 2017 m.

       Comment


        Putino „hitlerjungendas“: Rusijoje karinis parengimas pradedamas jau vaikų darželiuose
        Masinis Rusijos vaikų militarizavimas įgijo bauginantį mastą. Galėtų juos daugiau mokyti fizikos, chemijos, programavimo, tada jie galėtų prisidėti prie šalies vystymo ir ekonominės gerovės. Vietoj to jie mokosi, kaip elgtis su ginklu, šliaužioja per purvą ir šūkalioja agresyvius lozungus.

        Masinis vaikų militarizavimas buvo paplitęs XX amžiaus valstybėse, tokiose, kaip Stalino Sovietų Sąjunga, nacistinė Vokietija, raudonoji Kinija, rašo rusmonitor.com. O XXI amžiuje, išskyrus Šiaurės Korėją, ir Irano, tai naudoja nebent teroristinės struktūros, tokios kaip ISIS, Hamasas ir... Putino Rusija.

        Ukrainos interneto svetainės „InformNapalm“ savanoriai atliko didelį darbą, surinkę informaciją apie tai, kaip Rusijoje tikslingai militarizuojami vaikai, o ši šalis niekuo nesiskiria nuo to, kas vyksta Palestinoje ar ISIS, nebent tuo, kad mastai gerokai didesni.

        Tyrėjų duomenimis, 2015 metų gegužę daugiau kaip 500 tūkst. vaikų buvo įstoję į Rusijos ginkluoto judėjimo „Junarmija“ gretas.

        Po to, kai Rusija 2008 metais užpuolė Gruziją ir 2014 metai Ukrainą, visuomenėje buvo įsukta militaristinė isterija. Agresyviam „smegenų plovimui“, ksenofobijai ir neapykantai skatinti skiriami didžiuliai pinigai...
        Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/Pasaulis/puti...eliuose/288006
        © Lietuvos žinios
        Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

        Comment


         Maskvoje sulaikė ir suėmė jauną "Medūzos" žurnalistą Ivaną Golunovą. Kaltinimas - narkotikai. Jis tyrė svarbius valdžios korupcijos atvejus. Čia kiti žurnalistai ir nežurnalistai bando protingai jį palaikyti (vieno asmens piketus paeiliui daro). Ten platus šaligatvis, o tie su megafonais vaikšto ir ragina žmones ("gerbiamus piliečius") nesustoti, netrukdyti kitiems praeiti.

         https://www.youtube.com/watch?v=Qj6aPczBV54

         https://www.youtube.com/watch?v=MoqemOIKNVs

         Comment


          Parašė rat
          Rusijai – didžiulė gėda, kurios net Kremlių remiančios žiniasklaidos agentūros negali atitaisyti

          Neadekvati Rusijos ir rusų reakcija į nekaltą serialą suponuoja, kad per 33 metus niekas nepasikeitė nei Rusijoje, nei rusų galvose. Sakyčiau vien dėl tokios reakcijos JAV ir ES turėtų skirti milijardus kitiem serialams apie CCCP, o temų pasirinkimas tai labai platus.
          Teigiama, kad sustresaves dėl tokio serialo Černobylis populiarumo Putinas liepė skubiai nufilmuoti rusišką versiją, kur pagrindinis kaltininkas - CŽA agentas, organizavęs diversiją ir susprogdinęs elektrinę. Serialo kūrimas patikėtas NTV televizijai - pagrindinei tokių skandalingo sensacinio turinio serialų kūrėjai. VLADIMIR PUTIN WANTS TO MAKE A RUSSIAN VERSION OF HBO'S ‘CHERNOBYL’ THAT BLAMES CIA FOR NUCLEAR DISASTER

          HBO's brilliant miniseries did NOT sit well with the Russians.
          https://www.maxim.com/entertainment/...ernobyl-2019-6

          Comment


           Taisosi VVP
           Paleido Golunova (suprask, labaratorijos jo namuose jau nebebuvo) ir dar maista traiskyti su volais uzdraude. Siandien 2:0. URA
           https://www.lrt.lt/naujienos/pasauly...dlTcxnI1WRKeeQ

           Comment


            Gal visgi dienos rezultatas 2:1

            https://www.finanz.ru/novosti/aktsii...kkibclvx27-jnq

            Comment


             Ivaną Golunovą atkovojo, bet... vis tiek, jeigu nori daug jaunimo ir kitų kuo nors nepatenkintų pasodint, priimk rusiškus "narkotikų kontrolės" įstatymus (karbauskiniai pas mus, berods, priiminėja?):

             https://www.youtube.com/watch?v=3pbgaTqdJOU
             Paskutinis taisė manometras; 2019.06.12, 10:55.

             Comment


              Tokių grafikų nebuvau matęs. Kaip kito Rusijos švietimo ir sveikatos apsaugos darbuotojų vidutiniai atlyginimai 2017-2018 metais iki prezidento rinkimų ir kas atsitiko su atlyginimais po rinkimų. Čia procentais nuo 2016 metų lygio.

              Click image for larger version

Name:	alg1.jpg
Views:	6
Size:	32,8 kB
ID:	1729641
              Click image for larger version

Name:	alg2.jpg
Views:	6
Size:	31,1 kB
ID:	1729642

              Comment


               Į Putino tiesioginės linijos šou prisiskambino ir lietuvis ar bent jau su lietuviška pavarde Taukačikas iš Kaliningrado, klausė kodėl graisrininkų atlyginimai 12000 rublių (167 eur). Retorinis klausimas.

               Comment


                Tokia ta ir "lietuviška" pavardė. Gal kažkada jo tėvai ir jis gyveno Lietuvoj ir gavo "lietuvišką" pavardę, tiksliau galunę prie pavardės pridėjo lietuvišką, bet pavardės šaknis taukačik abejotina kad lietuviška, greičiau baltarusiška/ukrainietiška.

                Comment


                 Parašė mag Rodyti pranešimą
                 Tokia ta ir "lietuviška" pavardė. Gal kažkada jo tėvai ir jis gyveno Lietuvoj ir gavo "lietuvišką" pavardę, tiksliau galunę prie pavardės pridėjo lietuvišką, bet pavardės šaknis taukačik abejotina kad lietuviška, greičiau baltarusiška/ukrainietiška.
                 taukãčikas (tołkaczyki). toks senovinis žaidimas, kryžiokas: Tie ožiukai piemenukai talukačiką šoko. Sakiau sau, ten toje kningoje bus išreikšta, kaip … vaikai taukačiką lieja.

                 Comment


                  State vostocnyj kosmodroma, neaisku ka pastate ar nepastate, taciau 8mlrd bubliku nudziaut spejo. Bausme "rimta" - 5 metai lygtinai + 200k rubliu. Tipiska rusiska pasakele.
                  Уссурийский районный суд огласил приговор по очередному делу о махинациях при строительстве космодрома «Восточный», в ходе которого было похищено как минимум 8 миллиардов рублей.
                  https://www.finanz.ru/novosti/aktsii...g_xgmypc5shtry

                  Comment


                   Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                   Tipiska rusiska pasakele.
                   Tikrai ne rusiška, o ex sovietinė. Ko verta istorija kai Didžiojioje Britanijoje realiom laisvės bausmėm buvo nuteisti energetikos kompanijos vadovai dalinę kyšius Lietuvoje, tuo tarpu veikėjams kuriems buvo duoti kyšiai (Uspaskihas, Juozaitis) vietinė prokuratūra atsisakė reikšti bet kokias pretenzijas. Masiulis irgi tikrai į koloniją nevažiuos, gaus kelis metelius lygtinai ir čia tiesioginė korupcija, o ne machinacijos statybų metu už kurias pas mus iš vis nieks nieko niekad neteisia.

                   Comment


                    Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

                    Tikrai ne rusiška, o ex sovietinė. Ko verta istorija kai Didžiojioje Britanijoje realiom laisvės bausmėm buvo nuteisti energetikos kompanijos vadovai dalinę kyšius Lietuvoje, tuo tarpu veikėjams kuriems buvo duoti kyšiai (Uspaskihas, Juozaitis) vietinė prokuratūra atsisakė reikšti bet kokias pretenzijas. Masiulis irgi tikrai į koloniją nevažiuos, gaus kelis metelius lygtinai ir čia tiesioginė korupcija, o ne machinacijos statybų metu už kurias pas mus iš vis nieks nieko niekad neteisia.
                    Cia ne SS, cia Xuilostano kasdienybe.

                    Comment


                     Korupcijos prasme kažkuo skiriasi nuo mūsų kasdienybės?

                     Comment

                     Working...
                     X