Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Sankcijų ir naftos kainų kitimo įtaka Rusijos ir kt. šalių ekonomikai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Kažkur teko girdėti, kad tie visi lengvai prieinami telkiniai Rusijoje buvo paveldėti iš Sovietų Sąjungos ir kad naftos išgavimas naujuose telkiniuose nėra toks paprastas, ypač kai taikomos sankcijos naftos išgavimo technologijoms.

  Comment


   Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
   Kažkur teko girdėti, kad tie visi lengvai prieinami telkiniai Rusijoje buvo paveldėti iš Sovietų Sąjungos ir kad naftos išgavimas naujuose telkiniuose nėra toks paprastas, ypač kai taikomos sankcijos naftos išgavimo technologijoms.
   Bet problemų su naftos eksporto pajėgumais Rusijai kažkodėl nėra ir sankcijos kaip vanduo nuo žąsies. Pvz. antrame grafike aiškiai matosi, kaip Irano naftos eksportas pradėjo augti po 2015 m. įvykdyto sankcijų atšaukimo ir kaip stipriai jis vėl krito šiemet Trumpui jas grąžinus, tuo tarpu Rusijos eksportas po Ukrainos įvykių tik augo nepaisant pradėtų taikyti įvairių sankcijų tiek iš JAV pusės, tiek ES ir nusidėvėjusių sovietinių įrenginių.   Flickr

   Comment


    Kažkoks įdomus naftos kainos pakritimas iki $64.5:
    https://www.bloomberg.com/quote/CO1:COM

    Comment


     O tuo tarpu, kol galioja sankcijos, Suomija su Rusija ties 10.000 km telekomo tinklu is Siaures i Azija

     https://www.arctictoday.com/finnish-...it_nosession=1

     Comment


      Is Laimis Andrikienes FB

      Vokietija ir Rusija pasirašė naują - sustiprintą - ekonominio bendradarbiavimo susitarimą. Tai įvyko birželio 7 d. Sankt Peterburgo tarptautinio ekonomikos forumo metu. Susitarimą pasirašė abiejų valstybių ekonomikos ministrai Peteris Altmaieris ir Maksimas Oreškinas.

      Tai - platus susitarimas, kurio esmė - pradėti naują Vokietijos ir Rusijos bendradarbiavimo etapą, pakylėti jį į aukštesnį lygį. Darbotvarkėje - Vokietijos - Rusijos Bendradarbiavimo efektyvumui programa. Programos tikslas - padidinti Rusijos ekonomikos efektyvumą, panaudojant vokiškas technologijas.

      Paklaustas apie ES sankcijas Rusijai ir pasirašyto susitarimo suderinamumą su jomis, Vokietijos ministras kalbėjo apie naują erdvę, kurią reikią sukurti ES ir Rusijos bei Ukrainos bebdradarbiavimui.... Ir apie Normandijos derybų, kurias dabar bus galima atnaujinti, formatą, reikalingą Ukrainos situacijai išspręsti.

      Taip, laikas, kai ES ir jos institucijos yra užsiėmę kitais darbais, išnaudotas. Išnaudotas Rusijos.

      Comment


       Xuilostanas niekaip negali issivalyt savo DRAUGYSTES vamzdziu. Vel uzfiksuota chloro dozes, Cekija traukia rankini. Tuo vamzdynu eksportuojama apie 20% RU naftos, pilnai issivalys tik maziausiai po 8 menesiu. Reiskias minimum po metu ar dvieju. Nafta tai ne dujos. Tai 150mlrd, lyginant su duju 50mlrd. Cia dar neskaiciuojant padarytos zalos irangai.

       https://www.finanz.ru/novosti/birzhe...fti-1028302913

       Полная расчистка трубопровода, обеспечивающего 20% нефтяного экспорта из России, займет не менее 8 месяцев, а к нормальной работе система вернется только через год, заявил в понедельник главный инженер ОАО «Гомельтранснефть Дружба» Андрей Вериго.
       «Случай беспрецедентный, экономикам ряда государств нанесен колоссальный ущерб», - констатировал Вериго.

       Comment


        Veryga

        Comment


         Kas darosi Strasbure? Maza to, kad Rusija sugrazino, tai dar kazkoki rusa propagandista paskyre vadovo pavaduotoju! Sake, imsis Donbaso pripazinimo klausimo ir panasiu reikalu.

         Comment


          As statau, kad viska supils i Baikalo ezera.

          Kinija atsisako pirkti chloro junginiais užterštą naftą iš Rusijos

          Iš Rusijos tanklaiviais gabenamos naftos kai kuriose siuntose chloro junginių koncentracija leistinas normas viršija 10-20 kartų. Tarptautinės prekybos nafta ir jos produktais lyderės „Vitol“ bei „Glencore“ dėl to buvo priverstos siųsti tanklaivius atgal. Skelbiama, jog pirkėjų nesuranda daugiau kaip 1 mln. tonų užterštos rusiškos naftos.

          „Transneft“ tvirtina, jog šio incidento padariniams likviduoti gali prireikti maždaug pusmečio, tačiau neatskleidžia, kur dės užterštą naftą.

          Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...1164744?copied

          Comment


           Idomu, kaip musu Orlean, ar svaria nafta perka?

           Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            Idomu, kaip musu Orlean, ar svaria nafta perka?
            Maziau panikuok ir daugiau skaityk
            Lenkijos kapitalo naftos perdirbimo bendrovė „Orlen Lietuva“ išsiuntė atgal du nešvarią rusišką naftą gabenusius tanklaivius. Chloro junginiais užteršta nafta nebuvo iškrauta Būtingės terminale ir nepateko į Mažeikių naftos perdirbimo produktų gamyklą perdirbti, rašo „Verslo žinios“.

            Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...1145474?copied
            Rusijos valstybinė magistralinių naftotiekių operatorė „Transneft“ parengė kompensavimo tvarką, pagal kurią Rusijos naftos kompanijos turėtų sumokėti kompensacijas žaliavos gavėjams, įskaitant abi Lenkijos bendroves.

            Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/energet....d?id=81376770

            Comment


             Parašė liutass Rodyti pranešimą
             Kas darosi Strasbure? Maza to, kad Rusija sugrazino, tai dar kazkoki rusa propagandista paskyre vadovo pavaduotoju! Sake, imsis Donbaso pripazinimo klausimo ir panasiu reikalu.
             Ankščiau tu pastoviai reiškeisi temose apie Vilnių, kur viską, kas vyksta Vilniuje, keikei kiek tik žodynas ir forumo taisyklės leidžia. Dabar matau radai naują veiką - paniręs į naujienas apie Rusiją ir kai tik randi kažkokią gerą naujieną Putinui - iškart ploji katučių. Mano supratimu paveikslas turėtų atrodyti kažkaip panašiai - sėdi sovietmečio sužalotas pensininkas, užsidėjęs futbolkę su Putino atvaizdu ir Rusijos vėliavėle rankoj ir non stop žiūri Kremliaus propagandą ir kai išgirsta kažką 'vertingesnio' - iškart leidžia mums apie tai žinoti. Buvo tiesioginė linija su Putinu, net 6 valandas ar kiek ten, ką vertingo sužinojai?

             Comment


              Liutass trolis iki kaulu smegenu Dar pries 4 metus ta buvau parases.

              Comment


               Dėl terminų galima ginčytis, bet jei būtų balsavimas, balsuočiau už 'naudingą idiotą'.

               Comment


                Manau jis pergyvena del visko labiau uz mus visus sudejus Netgi jo susirupinimas del visko, greiciau keltu man nerima, nei mintis, apie kazkokius vvp paveikslus ant sienos Jis cia savotiskai nusiramina. Viskas gerai su juo.

                Comment


                 Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                 Dėl terminų galima ginčytis, bet jei būtų balsavimas, balsuočiau už 'naudingą idiotą'.
                 Aš balsuočiau už kavianską
                 If a lion could speak, we could not understand him.

                 Comment


                  Lietuvos investuotojams Rusija sunešė įspūdingą grąžą

                  Šiemet investuojant į Lietuvoje platinamus investicinius fondus neuždirbti buvo sunku, visgi labiausiai, maždaug trečdaliu, investuotą sumą pavyko padidinti pasirinkusiems Rusijos akcijų fondus, ir fondų valdytojai tam turi ne vieną paaiškinimą.

                  Plačiau: https://www.vz.lt/rinkos/2019/07/11/...#ixzz5tM0nG5i4
                  Flickr

                  Comment


                   Ursula von der Leyen
                   Ar nebus kaip su bulgarais, kai issiziojes vvp liko prie suskilusios geldos su pakastais milijardais euru ir doleriu Juodosios juros dugne.
                   Nord Stream 2 несет «угрозу чрезмерной зависимости от российских энергоносителей», заявила фон дер Ляйен в интервью Bild (выдержки из которого приводит в пятницу Handelsblatt).
                   Диалог с Россией необходимо вести «с позиции силы», потому что «Кремль не прощает слабости», подчеркнула она, добавив, что ЕС должен придерживаться санкционного режима.
                   https://www.finanz.ru/novosti/aktsii...0qlqspcwbpz3hc

                   Comment


                    Jinai kalba, o NorsStream 2 statosi Sako, jau i pabaiga

                    Comment


                     Parašė liutass Rodyti pranešimą
                     Jinai kalba, o NorsStream 2 statosi Sako, jau i pabaiga
                     Pirmiausia ne i pabaiga, o kaip tik nukele, o antra dar patys vokieciai nepasiruose priimt. Jei antras vamzdis tekes pustustis, tai ir rentabilumas prailgs, kuris rusu mastais ir taip netrumpas. Skystintos pingancios ir besipleciancios dujos taip pat istato lubas, taip kad, ar nebus cia SIBIRO JEGOS antrininkas su eiliniais rusisko biznio virazais, paremtais Timcenko/Rotenbergo vamdzio klojimo, lesu isisavininimu, o toliau, nors ir South stream .. nors ir tvanas. Visas projektas nuo pat pradziu yra ydingas ir nereikalingas, bet kai apie tai prakalba Sberbank analitikai, jie buna ismetami von. Taciau kaip sako Zirinovskis - ETO ROSIJA

                     Turkish streamas irgi su savais niuansais. Nuo siu metu pradzios per Balkanu dujoteki nupirko 20% maziau duju is Gazpromo, deka tiekiamu skystintu duju, +Azerbaidzano didinamas kiekis, plius nesunkiai gali pasiimt dujas is Irano ir net Kurdistano, kur vedamos derybos. Taip kad ir tas vamzdukas kremliui gali tapt dar viena gera finansine rakstis uzpakaliuke O net ir abu sujungus, nesugebes apeit tos pacios UA, yra skaiciai, net aritmetiskai Italija paliekama. Taciau iki to dar toli, o apie pelna kalbes geriau nerutuliot. Tai politika ir nulis ekonomikos, so well ryto fronte nieko naujo.
                     Paskutinis taisė Milwaukee; 2019.07.19, 20:00.

                     Comment

                     Working...
                     X