Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ukrainos krizė. Rusijos grėsmė Baltijos šalims

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
  Lyg pirmus metus jis fotografuoja "strateginius" objektus. O šiaip tai visokie įtarinėjimai dėl "strateginių" galežinkelių fotografavimo kvepia NKVD veteranais, "v pridačiu" stachanoviais. Be to kam reikės slaptai tai padaryti, tai taip ir padarys, nors apskritai to tikslo nelabai matau.

  P.S. https://en.wikipedia.org/wiki/Railfan Lietuvoje ne tiek kiek kokioje D. Britanijoje, bet nuolatinis branduolys yra.
  Man vienodai ką jis ten fotografuoja. Tiesiog subiesino toks klastingas elgesys su žmonėmis Ukrainoje.

  Comment


   Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
   Žinutė Rusijai: virš Lietuvos prašvilpę moderniausi JAV naikintuvai vykdė slaptą misiją

   http://www.delfi.lt/news/daily/medij....d?id=74498910

   p.s. tiesiog smalsu. Kokie šaltiniai tokiam straipsniui? Tai ne google manyčiau.
   p.p.s. kaip nebūtų keista iš pirmo žvilgsnio, įvedus tiksliau google ko ieškoti gauni įdomių straipsnių.
   https://theaviationist.com/2017/04/2...iting-estonia/
   Viskas čia aišku, su tuo slaptumu. Tikrino Rusijos PLG pajėgumus ir reakciją šiame regione. Įprastinė praktika šaltojo karo metais. Kai tarnavau, pėvėošnikai kaimynai kartais kas keletą valandų ten bėgiodavo į pozicijas 80-ųjų viduryje.

   Comment


    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    A1 Ukrainoje buvo su kažkokia kitokia misija nei tik geležinkelių fotografavimas. Galbūt yra išnaudojamas rusų kaip priedanga žvalgybai. Nes rusui ten viešai "pafotkinti" dabar beveik nėra šansų.
    Kijeve ir kitur Ukrainoje prisistatinėjo, aišku, lietuviu, ir buvo šiltai, net išskirtinai visur priimtas. Pats man sakė, kad "debilai chocholai viskuo patikėjo, nes žodis "Lietuva" ten atrakina visas duris".
    Štai toks yra jūsų mylimas už nemokamus foto kolega.
    Kaip aš suprantu iš jo komentarų, ką jis tau rašinėja, kad jis jori matyti tiek Ukrainą, tiek Lietuvą Rusijos sudėtyje. Tai yra ne kas kita kaip multikultūrizmas - samplaika kultūrų su viena iš jų dominuojančia, šiuo atveju rusų ir tik rusų. Kas iš principo dar yra ir fašizmas - iškelimas vienos nacijos aukščiau kitų.

    Comment


     Parašė andyour Rodyti pranešimą
     Kas iš principo dar yra ir fašizmas - iškelimas vienos nacijos aukščiau kitų.
     Vienos nacijos iškelimas aukščiau kitų yra ne fašizmas, o nacizmas.
     Absoliuti žodžio laisvė - demokratinės valstybės pagrindas.

     Comment


      Štai kaip maitinami tikrieji našaraša patriotai:

      Rusijoje kanibalai ne tik suvalgė 30 žmonių, bet ir maitino žmogiena būsimus oro pajėgų pilotus

      https://www.15min.lt/naujiena/aktual...otus-57-858138

      Comment       Apie išvaduotojus iš Rusijos svajojantiems radikalams policija be problemų leido prekiauti ginklais


       Visagine veikianti asociacija, kuriai priklauso sovietmetį garbinantys marginalai, šiais metais iš policijos gavo leidimą prekiauti ginklais. Tik po 15min klausimo susizgribta, kad vienas iš jų – teistas, todėl licencija buvo panaikinta, o ginklai – atimti. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) nario Arvydo Anušausko teigimu, policija galėtų akyliau vertinti, kam išduoda tokius leidimus, nes vien formalus požiūris galiausiai gali atsirūgti.       Comment


        Pats laikas Ukrainai pereiti prie lotynų abėcėlės ką šiandien padarė Kazachstanas

        Comment


         Parašė J.U. Rodyti pranešimą
         Pats laikas Ukrainai pereiti prie lotynų abėcėlės ką šiandien padarė Kazachstanas
         Čia yra skirtingos istorijos. Bet kazachus reikia sveikinti palaipsniui atsikratant "russkij mir".

         Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą

          Čia yra skirtingos istorijos. Bet kazachus reikia sveikinti palaipsniui atsikratant "russkij mir".
          Ten musulmonų pusė visos šalies. Tokioje terpėje "russkij mir" neprilips. Keista, kad ten stačiatikių irgi pusė šalies, kaip jie sugyvena su islamu, jei islamas netoleruoja kitatikių.

          Comment


           Šoigu: Padėtis prie vakarinės Rusijos sienos gali pablogėti

           Comment


            Parašė andyour Rodyti pranešimą

            Ten musulmonų pusė visos šalies. Tokioje terpėje "russkij mir" neprilips. Keista, kad ten stačiatikių irgi pusė šalies, kaip jie sugyvena su islamu, jei islamas netoleruoja kitatikių.
            Iš visų tų musulmonų ir stačiatikių turbūt bent jau po 70% iš abiejų pusių buvę ateistai, tai panašiai kaip ir Totorijijoje Rusijojse: "aš musulmonas, bet tik nekiškit man imamų su jų mokymu". Štai taip ir sugyvena.

            Comment


             Parašė J.U. Rodyti pranešimą
             Pats laikas Ukrainai pereiti prie lotynų abėcėlės ką šiandien padarė Kazachstanas
             Čia gal kiek sudėtingiau nes ar ne Kijevo rusioje kirilica ir užgimė?

             Comment


              Parašė lietus Rodyti pranešimą

              Čia gal kiek sudėtingiau nes ar ne Kijevo rusioje kirilica ir užgimė?
              O ką, kirilica yra šventa karvė? Lotynų abėcėlė šiais visuotinės kompiuterizacijos laikais turi daug privalumų.

              Comment


               Pereinant į teisingesnę temą pagal pavadinimą, norėčiau pakartoti klausimą, jei nebus problemų dėl teksto ir reportažo loginio suvokimo:
               1.
               Parašė Al1 Rodyti pranešimą
               Pačių pindosų ir jų propagandonų išgalvotų mitų niekas čia nesiruošia nagrinėti.
               Gal nesupranti savo gimtosios kalbos jei nesupranti nuo 55sek: https://www.youtube.com/watch?v=IoZCXud8a4g
               ten CNN televizija ar BBC anot tavęs? Šiaip patys rėkia ant visų, bet elgiasi grynai kaip Gebelso propaganda.
               2. Ar JAV per paskutinius 100 metų užgrobė/aneksavo kokią nors teritoriją? Įvardink konkrečiai. Rusija (Sovietai yra tas pats b tik kitoje rankoje) tai darė ir daro visada. pavardinti ar pats suvoksi? Klausiu ne apie vykusius karus. Banalu kartoti kaip rašiau, bet tenka: 1917-1922 masiniai bandymai užgrobti teritorijas nuo Baltijos šalių, Ukrainos, Kaukazo, Vidurinės Azijos ir t.t. Kažkas pavyko, kažkas ne. Baltijos šalis pavyko 1940 metais. Lenkijos ir Suomijos dalys 1939-1940. Gruzijos dalys, Padniestrė, Ukraina. O dabar išvardink kokias teritorijas prijungė JAV. Ai dar Karaliaučiaus sritis tokia "iskonno russkie zemli"

               Comment


                Aš tau jau atsakiau, todėl nesikartosiu.
                O tai gal nori kalbėti apie būsimus karus?
                Koks skirtumas prijungė prie savęs ar neprijungė? JAV negali prie savęs prijungti užgrobtų teritorijų dėl geografinių ypatumų - jos už vandenynų. Todėl yra naudojamos kitos pajungimo, valdymo formos, labiausiai, aišku, per marionetines valstybių valdžias, karines bazes jose ir tik kraštutiniais atvejais tiesioginį okupacinį valdymą (kuris būna trumpalaikis, iki tol, kol įvyksta "demokratiniai" rinkimai ir pastatomos proamerikietiškos marionetės. Pakaks loti. Rusija per paskutinius 100 metų kariavo Pirmajame pasauliniame kare, su Ispanijoje su fašistais, su fašisitine Suomija, kuri nenorėjo grąžinti teritorijų, kažkada tai caro perleistų Suomijai (beje, mainais būtų gavusi teritorijas Karelijoje), kai pastaroji pasiprašė prijungiama prie Rusijos idant apsisaugotų nuo Švedijos, Antrajame Pasauliniame kare ir Afganistane. Ir tik du jų pradėjo pirma (o kiek karų pradėjo JAV, gal vien tik Libijos ir Jugoslavijos nepakanka? O Irakas, Afganistanas?)
                Pakaks meluoti. Padniestrėjė Rusija nekariavo. Ir, o siaube, dar ir šiandine ten taikdariais yra Rusija ir Ukraina. Ir kaip abiejų šalių kariuomenės gali stovėti šalia viena kitos??? Gruzijoje Rusija gynėsi nuo karą pradėjusios Gruzijos, kuri užpuolė legaliai ten buvusią su tarptautiniu mandatu taikdarių misiją. Lekija 1939 m.? O gal Lenkija 1919 m. neatplėšė svetimų teritorijų nuo Rusijos? Gal Vakarų Ukraina ir Baltarusija, Vilniaus kraštas tai Lenkijos žemės? O gal Rusija neturėjo teisės susigrąžinti savo teisėtas teritorijas? Jei neturėjo, tai Lietuva užgrobti Klaipėdos irgi neturėjo teisės. Aišku ar ne? Ale vieniems galima, o kitiems negalima. Kas dėl Pribaltikos, tai čia jokio karo nebuvo. Ir dėl to kalta pati Pribaltika, jei ji norėjo karo, ai reikėjo kariauti, o ne pasiduoti. Elitas vėl eilinį kartą išdavė, pabėgdamas ar parsiduodamas.
                Paskutinis taisė Al1; 2017.10.28, 09:14.

                Comment


                 Nuo kada Rusijai geografija yra kliūtis grobimams? Ir kada Karaliaučiaus sritis buvo jų iskonno russkie zemli? Ir kaip ten su tuo "pindosų" sufabrikuotų reportažu Rusijos televizijose apie nukryžiuotą berniuką?

                 Comment


                  Tu neišvertinėk mano žodžių. Pindosai negali tiesiogiai prijungti teritorijų prie JAV. Nu visgi Havajus prijungė. Bet tai buvo seniai ir procesas truko daugiau nei pusę amžiaus, kol galutinai tapo valstija. Kaliningradas yra teisėtas karo grobis, karo, kurį pradėjo Vokietija ir pralaimėjo. Aišku ar ne? Kaip ir visi kiti TSRS teritoriniai padidėjimai po šio karo, beje, pripažinti sąjungininkų - JAV, D. Britanijos ir Prancūzijos. Taip kad viskas TEISĖTA. Aišku ar ne? O kur dar Helsinkio aktas, kuris pripažino ir įtvirtino sienų, nustatytų po Antrojo pasaulinio karo neliečiamumą.
                  Žodžiu, Vakarai du kartus atsižadėjo mūsų Lietuvos, nes jiems taip buvo naudinga, o tokie kaip tu dar tiki Vakarų melu. Jau nekalbant apie tai, kad JAV tarpukaryje nebuvo pripažinusios Lietuvos ir visos šnekos apie nepripažintos šalies okupacijos nepripažinimą tėra demogogija be jokios logikos.
                  Turbūt nežinai, kad pindosai tai amerikonai. Tai ką jie sufabrikavo, aš nežinau, bet reportažas ne pindosų. Ir toks įvykis tikrai galėjo būti, turint omenyje ukronacių "mentalitetą", kai kova su separatistais vyksta bukai apšaudant raketomis, artilerija ir draudžiamais sprogmenimis pusmilijoninius ir mažesnius miestus Donbase.

                  Comment


                   Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                   Irakas, Afganistanas? Ne? Ir nereikia nuvesti temos nuo karo prie užgrobimo. Taigi, kiek karų pradėjo Rusija ir kiek pindosai per paskutinius 100 metų?
                   JAV darbeliai: https://en.wikipedia.org/wiki/Territ..._United_States
                   Taigi ką tik siunčiau. JAV teritorijos kažkokios kelios salos, kai rusijos užkariavimai 20-21 amžiuose nepalyginamai didesni - beveik visa Rytų Europa, sugadinta Šiaurės Korėja (jei ne sssr/Kinija, vieninga Korėja būtų kaip dabar Pietų Korėja, tai yra normali šiuolaikinė šalis), Padniestrė, Abchazija, Pietų Osetija, Krymas, Donbasas.
                   Rusija Ukrainos nebijo ir jos nepuolė.
                   Bijo ir puolė.
                   Donbasas - nu gal reikia vieną kartą liautis kliedėti apie kažkokią Rusijos intervenciją, kai vyksta bukas pilietinis karas
                   Nėra jokio pilietinio karo. Jau ne vieną kartą suskaičiuota, kiek milijardų ginkluotės rusija sunaudojo tame kare, visus Donbaso traktorius pardavus net 100 kartų mažesnė suma nesigautų.

                   Comment


                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                    Tu neišvertinėk mano žodžių. Pindosai negali tiesiogiai prijungti teritorijų prie JAV. Nu visgi Havajus prijungė. Bet tai buvo seniai ir procesas truko daugiau nei pusę amžiaus, kol galutinai tapo valstija. Kaliningradas yra teisėtas karo grobis, karo, kurį pradėjo Vokietija ir pralaimėjo. Aišku ar ne? Kaip ir visi kiti TSRS teritoriniai padidėjimai po šio karo, beje, pripažinti sąjungininkų - JAV, D. Britanijos ir Prancūzijos. Taip kad viskas TEISĖTA. Aišku ar ne? O kur dar Helsinkio aktas, kuris pripažino ir įtvirtino sienų, nustatytų po Antrojo pasaulinio karo neliečiamumą.
                    Žodžiu, Vakarai du kartus atsižadėjo mūsų Lietuvos, nes jiems taip buvo naudinga, o tokie kaip tu dar tiki Vakarų melu. Jau nekalbant apie tai, kad JAV tarpukaryje nebuvo pripažinusios Lietuvos ir visos šnekos apie nepripažintos šalies okupacijos nepripažinimą tėra demogogija be jokios logikos.
                    Turbūt nežinai, kad pindosai tai amerikonai. Tai ką jie sufabrikavo, aš nežinau, bet reportažas ne pindosų. Ir toks įvykis tikrai galėjo būti, turint omenyje ukronacių "mentalitetą", kai kova su separatistais vyksta bukai apšaudant raketomis, artilerija ir draudžiamais sprogmenimis pusmilijoninius ir mažesnius miestus Donbase.
                    Jeigu jau "pindosai" tai tada ir "katsapai" būsim nuoseklūs ar dvigubus standartus tekste naudosime? O karą pradėjo Vokietija kartu su Sovietų sąjunga, pirmieji išpradžių okupavo Austriją, Čekoslovakija, antrieji gi Baltijos šalis ir pamėgino okupuoti Suomiją, tada kartu draugiškai užpuolė Lenkiją. Aišku ar ne?

                    Comment


                     Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                     Žodžiu, Vakarai du kartus atsižadėjo mūsų Lietuvos, nes jiems taip buvo naudinga, o tokie kaip tu dar tiki Vakarų melu. Jau nekalbant apie tai, kad JAV tarpukaryje nebuvo pripažinusios Lietuvos ir visos šnekos apie nepripažintos šalies okupacijos nepripažinimą tėra demogogija be jokios logikos.
                     Faktas, kad pasikliauti svetimšaliais nėra labai gera idėja. Lietuviai labai patiklūs ir svetimšalius myli labiau nei savus.

                     Comment

                     Working...
                     X