Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos ekonomikos aktualijos

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė digital Rodyti pranešimą
    Čia jau psichologiniai dalykai. Nerimauti dėl nuo tavęs nelabai priklausančių dalykų iš viso nereikėtų.
    Na, taip
    Va čia vis pasitaikanti ir kai kurių interneto veikėjų bėda. Pvz. Oleg Šurajev prisipažino, kad irgi nemoka atsipalaiduoti, o iš tokių egzotiškesnių, tai ir Vadimas Zizas (garsus ne tik podkastais apie dvasingumus, bet kaip ir platesniai publikai prasmingesniais podkastais pvz. su Dailiumi Dargiumi ir gal kai kuriais kitais). Mano minimi žmonės dar ir prisipažinę nusprendę būti visuomenės keitėjais. O toks Tomas Sinicki, tam pačiam Olegui ir pasakė, atsipalaiduok, ko tu pergyveni? Oleg pats ir pamąstė, kad kaip ir turi tokį trūkumą nerimauti. Va, mano internetų podkastų patirtys

Comment

Ai, kam čia viskuo domėtis, galima tiesiog paverkti, kad nebūsim Skandinavija.

Comment

Parašė digital Rodyti pranešimą
        Ai, kam čia viskuo domėtis, galima tiesiog paverkti, kad nebūsim Skandinavija.
        Dėl Skandinavijos. Bus matyt. Nei orų, nei žmonių prognozuot normaliai negalima Tik nereikia nusiteikt, kaip buvau kažkada nusiteikęs, kad viskas turi būti BŪTINAI, net ir ne nuo manęs priklausiusių dalykų, nes kitaip bus ašaros ir depresijos. Šiaip man rūpi mano gyvenama aplinka, pvz. pastebiu, kad ne visiems rūpi kaukiantis automobilis ar kaimynų muzika, t.y. ne tiek, kad pradėtų nerimauti. Aš ne iš tokių
        Paskutinis taisė PoDV; 2019.06.11, 01:28.

Comment

Aš daug mieliau gyvenčiau kaip graikas, nei kad kaip skandinavas.

Comment

Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą
            O kaip afganas ar nigerietis nenorėtumėte?
            Flickr

Comment

Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą
              Visada prisimenu graikę senutę, kuri gatvėje prie labdaros verkė, kad negali pragyventi, gaudama... 600 EUR.

Comment

Parašė Sula Rodyti pranešimą

Visada prisimenu graikę senutę, kuri gatvėje prie labdaros verkė, kad negali pragyventi, gaudama... 600 EUR.
                Lietuvoje už 200€ neblogai gyvena, ir dar kokius 7000€ sugeba "anūkui, patekusiam į avariją" atiduoti.
                If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Graikišką klimatą jau turim . O ekonomikos srityje yra ir geresnių pavyzdžių.

Comment

Parašė PoDV Rodyti pranešimą

Dėl Skandinavijos. Bus matyt. Nei orų, nei žmonių prognozuot normaliai negalima Tik nereikia nusiteikt, kaip buvau kažkada nusiteikęs, kad viskas turi būti BŪTINAI, net ir ne nuo manęs priklausiusių dalykų, nes kitaip bus ašaros ir depresijos. Šiaip man rūpi mano gyvenama aplinka, pvz. pastebiu, kad ne visiems rūpi kaukiantis automobilis ar kaimynų muzika, t.y. ne tiek, kad pradėtų nerimauti. Aš ne iš tokių
                    Zmogau, tau depresija ir tai taip akivaizdu. Susirask psichoterapeuta(ne psichiatra) Kaune, jis pasikalbek su juo. Nenoriu nieko izeist, bet simptomai jauciasi is tavo tekstu. Gyvenk nors ant veidrodiniu sveicarisku keliu, tavoji bukle nepageres. Priezastys slypi visai ne GINI GNU ar bortuose, jos kur kas gilesnes. Ir nebevaiksciok pas mane i privata teisintis, as nesu medikas, negaliu tau padet. Mano drauge dirba toj srity, simptomus zinau neblogai ir matyti tavo postuose salycio taskai su jais.

Comment

Pragyvenimo ir bazinių paslaugų kainos gi skiriasi per šalis. Lietuvos pensininkai irgi skųstis negali, nes gauna 200-300 eurų, o vat Papua Naujosios Gvinėjos pensininkai...

Comment

Jo, depresija rimtas reikalas. Pagalbos ieškok jau šiandien.

Comment

Lietuvoje kas treciam depresija

Comment

Ir ne Maurico ar Maciulio postuose, kurie visvien nepades.

Comment

Parašė liutass Rodyti pranešimą
                              Kaune kiekvienam depresija. Ir ką, nieko, kažkaip gyvenat.

Comment

Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                niekine statistika. Kaip ir sita(nuoroda). Tai nepasveriami dalykai ir tai tik viena is psichikos sutrikimo formu.
                                Didžiausias sergamumas depresija fiksuojamas Vengrijoje (10.5%), Portugalijoje (10.4%) ir Švedijoje (9.0%). Nurodoma, kad depresija rečiausia Čekijoje (3.2%), Slovakijoje (3.5%), Kroatijoje (3.8%) ir Lietuvoje (3.9%). *
                                https://depresijosgydymas.lt/2017/04...ame-depresija/

Comment

Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

niekine statistika. Kaip ir sita(nuoroda). Tai nepasveriami dalykai ir tai tik viena is psichikos sutrikimo formu.
                                  Didžiausias sergamumas depresija fiksuojamas Vengrijoje (10.5%), Portugalijoje (10.4%) ir Švedijoje (9.0%). Nurodoma, kad depresija rečiausia Čekijoje (3.2%), Slovakijoje (3.5%), Kroatijoje (3.8%) ir Lietuvoje (3.9%). *
                                  https://depresijosgydymas.lt/2017/04...ame-depresija/
                                  Šiaip tai šita statistika niekinė, nes Lietuvoje apskritai labai mažai kas sergantys depresija kreipiasi į gydytojus ir ši liga neužfiksuojama.
                                  Flickr

Comment

Parašė Lettered Rodyti pranešimą

Šiaip tai šita statistika niekinė, nes Lietuvoje apskritai labai mažai kas sergantys depresija kreipiasi į gydytojus ir ši liga neužfiksuojama.
                                    As gi labai aiskiai parasiau, kad tiek manoji, tiek liuto statistikos yra niekines. Kam dubliuot.

Comment

Įdomu kodėl trijose apskrityse sumažėjo dvigubai ar daugiau per penkis metus, o Klaipėdoje išaugo trigubai per vienerius metus? Čia susiję su 2016 Seimo rinkimais dėl Klaipėdos?

Click image for larger version

Name:	Annotation 2019-06-12 095945.png
Views:	1
Size:	65,9 kB
ID:	1728125
                                      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

Comment

Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

Zmogau, tau depresija ir tai taip akivaizdu. Susirask psichoterapeuta(ne psichiatra) Kaune, jis pasikalbek su juo. Nenoriu nieko izeist, bet simptomai jauciasi is tavo tekstu. Gyvenk nors ant veidrodiniu sveicarisku keliu, tavoji bukle nepageres. Priezastys slypi visai ne GINI GNU ar bortuose, jos kur kas gilesnes. Ir nebevaiksciok pas mane i privata teisintis, as nesu medikas, negaliu tau padet. Mano drauge dirba toj srity, simptomus zinau neblogai ir matyti tavo postuose salycio taskai su jais.
                                        Kaip šaukiau, taip atsiliepta (ne tik tu, bet šiaip), neįsižeidžiau, žinojau ką darau ir tiesiog taip išbandžiau save tokiose situacijose, kur rašau apie save (forume apskritai), bet tiesa, kad taip galiu kitus nervuoti. Neišbandytas dar psichoterapeutas, bet gal čia optimalus variantas, net nežinau. Psichologas - pasirodė per plėska kaip man, realiai su paprastu žmogumi galima labai panašiai pasikalbėti, o psichiatras - girdėjau, kad iš dalies sovietmetyje užstrigę, į valstybinę geriau nesikreipti

Dėl pm, rašydavau tau kaip LT optimistui, kuris dar ir pateikia statistiką kaip LT gerai sekasi, priešpastant maldeikienės stiliaus rašytojų gvardijai facebook'uose ir kitur (turiu omeny miestų jaunimą, ne kokius random senius), kuri stengias pateikti Lietuvą kaip Turkijos ar Lotynų Amerikos/Balkanų lygio vargšų keistų dibilų valstybėlę, su visom statistikom, kad varge varge Latvija, Lenkija (Estija tai čia jau seniai Skandinavijos regionas, no doubts) ir turbūt net Baltarusija seniai priekyje ir į Lietuvą žiūri kaip į šiukšlę. Bet tiesa, kad rašymai gavosi apie mano psichologines problemas, kurio tema "Negi taip blogai kaip blogai? Sakei, kad ne" stiliumi Mano šeimoj 3/4 yra Lietuvos optimistai, o 1/4 - ryškus Lietuvos pesimistas, bet jis šeimos galva ir jo pažiūros man šiek tiek autoritetingos (nors gal per daug kaip man), nenoriu aš jo įtikinėti niekuo, nes paskui ir aš susierzinsiu, kad rasiu kur nors stats ką jis teisingo pasakė, ir jis pasakys, kad nesąmones šneku, tai gaunasi pas mane toks mėtymasis.

Dėl LT dabartinės ekonomikos, nesiparinu, dėl visokių maldeikienių parinuos, kad gal nesuprantu ar jie čia taip dėmesio tiesiog gauna, ar iš tiesų jie tokie dideli LT patriotai ir mato kad LT slapta tik nuojauta eina vis blogyn ir nori ją išgelbėti, bet tada net atrodo ten kur ji atrodo labiausiai reikalinga, mažiausiai buvo balsuojama, aišku ji turbūt turės paaiškinimą, kad čia miestų vidurinioji klasė jos labiausiai nori, ai bet tiek to, pasirodo kaimai nesiekia būt vidurine klase...

Bet didžiausias skausmas eina iš manęs, kad labai susiparinu, kad kažkur lieku paskutinis (turbūt tinka, kad ir mano gyvenimo dalis, pvz. šalis, lieka paskutinė) ir turbūt labiau nei koks kitas žmogus.. Nuo čia ir reiktų pradėti
                                        Paskutinis taisė PoDV; 2019.06.12, 14:12.

Comment

J. Mundeikis komentuoja EK rekomendacijas InfoTV, kuriuose eilinį kartą prastai atrodome:

EK rekomendacijos Lietuvai
                                          http://lithuanian-economy.net/2019/0...ijos-lietuvai/

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                          Working...
                                          X