Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos ekonomikos aktualijos

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

• Zorro
    replied
    Statistikos departamentui paskelbus, kad per metus atliktų statybos darbų sumažėjo 7,3 proc., Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) teigia, kad šie rezultatai rodo, jog pildosi sektoriaus dalyvių prognozuotas scenarijus.

„Šiandien mūsų šalies statybininkai tikrai jaučia įtampą ir itin didelį nerimą dėl ateities bei sumažėjusių darbų apimčių. Pavyzdžiui, LSA liepą atlikta šalies statybos įmonių apklausa parodė, kad net 68 proc. statybos bendrovių jaučia darbų apimčių sumažėjimą. Tai – rimti signalai“, – Eltai nurodė LSA prezidentas Dalius Gedvilas.

Jo teigimu, tokius rezultatus lėmė tai, kad didžioji dalis nekilnojamojo turto (NT) plėtotojų ir investuotojų sustabdė arba atsisakė suplanuotų projektų, o pavieniai privatūs statytojai taip pat atidėjo daugumą numatytų statybos darbų.

„Šiandien prieš pandemiją pradėti projektai dar tęsiami, tačiau naujų, deja, planuojama itin mažai. Analogišką situaciją taip pat matome renovacijos projektų įgyvendinime“, – komentavo LSA prezidentas.

Pasak D. Gedvilo, statybos darbų apimčių sumažėjimas gali paskatinti spartesnį nedarbo lygio augimą, kuris šiuo metu siekia 13,2 proc.

https://delfi.lt/verslas/verslas/art...hp?id=85002089

Komentuoti:

• Eikantas X
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

Tu net nesupranti ką tu sakai...

Penktą kartą prašau, papildyk savo pradinį teiginį, kad galėtume padiskutuoti:
    https://www.miestai.net/forumas/foru...71#post1818071

Išsisukinėji, nes nesupranti apie ką kalbi ir nebepasitiki net savo argumentu...
    lol naudoti tokį terminą, kaip argumentas (kuris yra loginė struktūra) diskusijose su Aleksio yra beprasmiška.

Click image for larger version

Name:	logika.jpg
Views:	896
Size:	22,4 kB
ID:	1820790

Komentuoti:

• MedinisStrazdas
    replied
    Parašė VNS Rodyti pranešimą

O jei tie 250 Eu iškeliaus į Biedronką?
    Tu juos išleidai vadinasi jie buvo užfiksuoti. O kad autoservisam riekia pridėti šešėlį tai manau ekonomistai irgi supranta.

Komentuoti:

• Aleksio
    replied

Išsisukinėji, nes nesupranti apie ką kalbi ir nebepasitiki net savo argumentu...
    Čia tu nesupranti ką rašai.

Komentuoti:

• Gator
    replied
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Nes oficialus nulis € negali kristi.

Penktą kartą prašau, papildyk savo pradinį teiginį, kad galėtume padiskutuoti:

Komentuoti:

• Aleksio
    replied
    Beje tavo naratyvui šis pavyzdys yra neigiamas, nes tu argumentavai, kad oficiali statistika mažai krito, bet krito neoficiali. Tai va nekrito neoficiali pavyzdyje.
    Nes oficialus nulis € negali kristi.

Komentuoti:

• Evier
    replied
    Prieš savaitę man servise suremontavo automobilį - sumokėjau 250€. Kaip manai, kiek tų € buvo užfiksuota Lietuvos ekonomikos statistikoje?
    Iš kur pas tave tiek pinigų?

Komentuoti:

• Gator
    replied
    Prieš savaitę man servise suremontavo automobilį - sumokėjau 250€. Kaip manai, kiek tų € buvo užfiksuota Lietuvos ekonomikos statistikoje?
    Kodėl išsisukinėji ir ignoruoji mano prašymą patikslinti savo teiginį esminiu dalyku, po kurio galėtume tęsti diskusiją?

Beje tavo naratyvui šis pavyzdys yra neigiamas, nes tu argumentavai, kad oficiali statistika mažai krito, bet krito neoficiali. Tai va nekrito neoficiali pavyzdyje.

Net pats nesupranti apie ką kalbi pateikdamas savo argumentui nenaudingą pavyzdį.

Komentuoti:

• Tomas
    replied
    Nebent fiksavimu laikai išgyninimu iš bankomato.
    Durnių ir servise muša.

Komentuoti:

• Aleksio
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    250 Eur.
    Nebent fiksavimu laikai išgyninimu iš bankomato.

Komentuoti:

• VNS
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

250 Eur.
    O jei tie 250 Eu iškeliaus į Biedronką?

Komentuoti:

• Lettered
    replied
    250 Eur.

Komentuoti:

• Aleksio
    replied
    Atsakyk į mano prašymą patikslinti tavo pavyzdinį modelį apie pajamas:

Tada galima bus aiškiau įvertinti tavo hipotezę.

Komentuoti:

• VNS
    replied
    Būna, kad SEB šiaip "gliūčina". Tekę skambintis ir aiškintis, kodėl pvz. koks norgas atsiunčia pavedimo kopiją, o mano sąskaitoj špyga jau kelinta diena. Bet viskas ok su jais. Tvarko, stengiasi. Visumoj patenkintas tuo banku, visko būna ir ne bankuose.

Komentuoti:

• Lettered
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Nežinau kaip su SEB, bet iš Swedbanko į kitus bankus savaitgaliais kelių sekundžių reikalas pavedimą padaryti. Gla SEB'as atsilikęs čia toks...
    Luminore tas pats, pavedimas padarytas penktadienį 16 val. ateis tik pirmadienį. Net banko viduje pavedimai po 21.45 neina Greičiau grynus pinigus galima nuvežti per visą Europą arba nuskraidinti bet kur pasaulyje nei vyksta pavedimai lietuviškuose bankuose.

https://www.luminor.lt/lt/privatiems...s-erdves-salis

Komentuoti:

• MedinisStrazdas
    replied
    Nežinau kaip su SEB, bet iš Swedbanko į kitus bankus savaitgaliais kelių sekundžių reikalas pavedimą padaryti. Gla SEB'as atsilikęs čia toks...

Komentuoti:

• John
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą

Išties keista, nes tarkim SEB standartiškai daro momentinį mokėjimą.
    Mano SEB appsas to nedaro, reikia pastumti toggle. Iš Swed, akivaizdu, irgi nedaro, nes, kaip minėjau, gavau tik Pirmadienį. Pervedančiam žmogui specifiškai aiškinau, kad galbūt yra greito mokėjimo opcija ir kad ją pažymėtų, jei yra. Nebuvo/nerado

Komentuoti:

• 99
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    O ką daryti, jei vedu ne aš, o kažkas kitas ir jie nežino, kas tai yra ir kaip tai padaryti? Rezultate praktikoje pervedimas įvykdomas kažkada kitą savaitę
    Išties keista, nes tarkim SEB standartiškai daro momentinį mokėjimą.

Komentuoti:

• Arunasx
    replied
    Parašė Rolandas. Rodyti pranešimą
    Turit banko pavedime pažymėti, kad tai momentinis mokėjimas ir į kito banko sąskaita pinigai įkris per kelias sekundes.
    Patikrinau įdomumo dėlei, tai pavedime iš Swed jei gavėjas pvz SEB automatiškai atsiranda pažymėtas momentinis ir negali nuimti. Tai manyčiau Jonui nebent koks bugas buvo ir gavo neiškart.

Komentuoti:

• Rolandas.
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

O ką daryti, jei vedu ne aš, o kažkas kitas ir jie nežino, kas tai yra ir kaip tai padaryti? Rezultate praktikoje pervedimas įvykdomas kažkada kitą savaitę
    Čia taip, sutinku ir keista bankų politika, žinant, kad tai ta pati SEPA mokėjimų sistema.

Komentuoti:

Working...
X