Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Investicijos į pramonės bei paslaugų plėtrą Lietuvoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Gator
  replied
  Parašė index Rodyti pranešimą

  Vilniuje jau senai darbuotojų trūksta. Šitas investicijų į regionus įdomus tuo, kad panašu jog keliama ne tik gamyba, bet ir R&D.
  Net Molėtuose ras tokių. O va VSI Investuok Vilniuje apologetai apie tai, kad trūksta, negirdeję. Jiems bet kur kitur "nebus darbuotojų, todėl Vilniuje ir kuriasi".

  Komentuoti:


 • index
  replied
  Parašė VNS Rodyti pranešimą
  Įdomiai

  „Teltonikos“ įmonių grupė Molėtuose statys technologijų centrą, kur sukurs 500 darbo vietų

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...1454252?copied
  Vilniuje jau senai darbuotojų trūksta. Šitas investicijų į regionus įdomus tuo, kad panašu jog keliama ne tik gamyba, bet ir R&D.

  Komentuoti:


 • VNS
  replied
  Įdomiai

  „Teltonikos“ įmonių grupė Molėtuose statys technologijų centrą, kur sukurs 500 darbo vietų

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...1454252?copied

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Norvegiško kapitalo baldų gamybos įmonė plečiasi: sukurs 100 naujų darbo vietų regione https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=86435645
  Norvegiško kapitalo baldų gamybos UAB „IMG Lithuania“ ruošiasi antrajam plėtros etapui – Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) projektuojamos gamybos bei sandėliavimo patalpos, planuojama sukurti daugiau nei 100 darbo vietų. „Panevėžį vertiname kaip palankią vietą verslui vystyti ir jau ketverius metus, nuo projekto čia pradžios, džiaugiamės partneryste su vietos valdžia bei LEZ operatoriumi. Kadangi Panevėžyje jau turime 187 darbuotojus ir bendrovė vertinama kaip patraukli darbdavė, ateinančiais metais ketiname savo verslą ir toliau auginti“, – teigia UAB „IMG Lithuania“ vadovas Trondas Vadsetas Veibustas.
  Taip pat artimiausiu metu Panevėžio LEZ planuoja įsikurti apsauginės polietileno pakuotės gamintoja, lietuvių bendrovė UAB „Komex“ bei iš Ramygalos g. į pastatytas naujas patalpas persikelti automobilių kabelių pynių gamyba užsiimanti UAB „AQ Wiring Systems“. Šiuo metu LEZ jau veikia tekstilės drabužių gamyba užsiimanti įmonė „Devold“, baldus gaminanti „IMG Lithuania“, reklamos gamyba užsiimanti įmonė „Spektrus EU“ ir elektronikos gamintoja „Leesys“. Šiose įmonėse dirba virš 530 darbuotojų. Skaičiuojama, kad artimiausiais metais visos investicijos į LEZ sieks apie 45 mln. Eur, o darbuotojų skaičius perkops 1500.

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  „Continental“ Kaune investuoja dar 90 mln. Eur, iš viso bus investuota 185 mln. Eur https://www.vz.lt/pramone/2021/02/08...ta-185-mln-eur
  Po daugiau nei 3 metų veiklos Lietuvoje „Continental“ planuoja didinti gamybos pajėgumus Kaune ir netrukus pradės plėtros projektą į kurį investuos daugiau nei 90 mln. Eur. Įmonė numato sukurti dar 500 naujų darbo vietų ir iki 2025 m. turėti 1.500 darbuotojų.

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Parašė VNS Rodyti pranešimą
  VMG kitąmet pradės 130 mln. eurų vertės gamyklos statybą
  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=86095733
  Trečia nauja gamykla ir +350 darbo vietų. Toks vienintelis provincijos vystymo kelias, o ne trinkelėmis išklotas kiekvienas bažnytkaimis ar mokyklos, kuriose darbuotojų yra 2x daugiau nei mokinių ir mokiniai mokosi per 3 metus sujungtose klasėse. Bet tai kolchoznikų ir visokių gelbėtojų elektoratas.

  Komentuoti:


 • VNS
  replied
  VMG kitąmet pradės 130 mln. eurų vertės gamyklos statybą

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=86095733

  Pasak VMG akcininko Sigito Paulausko, planuojamos investicijos sieks apie 130 mln. eurų, joje bus gaminamos pramoninės medienos konstrukcijos mažaaukščiams ir daugiaaukščiams pastatams, pakeisiančios gelžbetonį. Šiuo metu gamykla yra projektuojama. „Ten bus tai, kas keis gelžbetonį. Statybos industrijai yra žaliava mediena ir įvairios medienos konstrukcijos ir perdengimai, kurie neutralizuoja CO2 statybose. Tai atitinka Europos Sąjungos Žaliąjį kursą“, – BNS sakė S. Paulauskas. Jo teigimu, statybos turėtų būti baigtos 2023 metais, o naujoje gamykloje bus sukurta bent 350 naujų darbo vietų. Su šia naujausia įmone Akmenės LEZ veiks jau trys VMG gamyklos. Šiemet ji baigė statyti 140 mln. eurų vertės medžio drožlių gamyklą, o metų viduryje pradėjo kitą – 76 mln. eurų vertės baldų gamybos įmonę.

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  „Coherent Solutions“ Lietuvoje steigia programinės įrangos kūrimo centrą https://www.vz.lt/technologijos-moks...-kurimo-centra
  JAV registruota Baltrusijoje veikianti programinės įrangos kūrimo įmonė „Coherent Solutions“ Lietuvoje atidarys programinės įrangos kūrimo centrą ir per trejus metus įdarbins bent šimtą specialistų, pranešė užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“. „Coherent Solutions“, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Mineapolyje, biuruose JAV, Baltarusijoje ir Bulgarijoje dirba daugiau kaip 1.400 darbuotojų. Bendrovė teikia programinės įrangos architektūros paslaugas, dizaino sprendimus, programavimo ir IT operacijų bei kokybės užtikrinimo paslaugas. Ji taip pat teikia programinės įrangos sprendimus duomenų valdymo, dirbtinio intelekto, besimokančių algoritmų, mobiliųjų programų kūrimo ir programos „Salesforce“ kūrimo srityse.

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  „Teltonikos“ spurtas: 2.000 naujų darbo vietų https://www.vz.lt/pramone/2020/10/30...ju-darbo-vietu
  Daiktų interneto sprendimų UAB „Teltonika“ įmonių grupė į naujus pastatus bei gamybos įrangą investuoja 220 mln. Eur ir užsimena apie pasiryžimą žengti į naujus verslo sektorius. Inovacijas kurianti ir diegianti bendrovė 2024 m. planuoja turėti 3.000 darbo vietų. Kaip jau skelbta, Vilniuje, Liepkalnyje, iki 2024 metų turėtų iškilti „Teltonika High Tech Hill“ pastatų kompleksas, kuriame įsikurs „Teltonikos“ įmonių grupės technologijų parkas: laboratorijos, gamyba, pirmosios Lietuvoje daiktų interneto akademijo ...
  https://www.vz.lt/pramone/2020/10/30...os-220-mln-eur
  Paskutinis taisė Arunasx; 2020.10.30, 15:19.

  Komentuoti:


 • deep'as
  replied
  Bankininkystės platforma „Curve“ prisijungė prie augančio Lietuvos Fintech sektoriaus

  https://investlithuania.com/lt/nauji...ch-sektoriaus/

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  „EPAM Systems“ Lietuvoje steigia IT kompetencijų ir inžinerijos centrą https://www.vz.lt/pramone/2020/10/29...nerijos-centra
  Skaitmeninių platformų inžinerijos ir programinės įrangos kūrimo paslaugų teikėja „EPAM Systems“ paskelbė atidaranti naują biurą Vilniuje. JAV kompanija čia per penkerius metus ketina suburti apie 600 aukštos kvalifikacijos IT inžinierių komandą. EPAM kuria inovatyvius, plataus masto programinės įrangos sprendimus bei teikia skaitmeninių produktų kūrimo, jų dizaino ir verslo konsultacijų paslaugas. Bendrovė 2019 m. buvo įtraukta į „Fortune 100“ sparčiausiai augančių pasaulinių kompanijų sąrašą. Jame taip pat pažymima, kad kompanijos darbuotojai Lietuvoje dirbs su tokiomis technologijomis kaip dirbtinis intelektas, debesų kompiuterija ir „DevOps“ technologijos, programinės įrangos ir duomenų inžinerija, daiktų internetas ir procesų automatizavimas. Jasonas Petersonas, „EPAM Systems“ viceprezidentas ir pasaulinis finansų vadovas, teigia besitikintis sparčiai įsilieti į augančią Lietuvos informacinių technologijų ir inžinerijos bendruomenę.
  „Mūsų kompanijai puikų įspūdį paliko itin dinamiškas Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų sektorius“, – tikina jis.

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  „Homanit Lietuva“ planuose – ne tik gamykla už 100 mln. Eur: kurs pramonės parką https://www.vz.lt/pramone/2020/10/23...pramones-parka
  Vokiško kapitalo „Homanit Lietuva“ iš AB „Pagirių šiltnamiai“ įsigijo dar 36 ha žemės su statiniais ir, suformavusi 77 ha sklypą, pradeda projektuoti medžio plaušo plokščių gamyklą, į kurią investuos 100 mln. Eur. Planuojama, kad gamykla savo veiklą pradės 2022 m. Pagiriuose esančiame sklype įsikurs ne tik medžio plaušų plokščių gamykla – bendrovė taip pat planuoja įkurti „Homanit Lietuva“ pramonės parką

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Rinkos gigantus įveikusi „Axioma Metering“ laimėjo konkursą Italijoje https://www.vz.lt/pramone/2020/02/13...rsa-italijoje-
  Kauno LEZ veikianti įmonė, kurios apyvarta 2018 m. buvo 13 mln. Eur, aplenkė tokius pasaulinius apskaitos prietaisų gigantus kaip „Sagemcom“, kurio apyvarta siekia 2 mlrd. Eur ir „Arad Group“, kurios apyvarta 250 mln. Eur. Skaitiklių diegimo projekto apimtis sudaro 6,5 mln. Eur. Šiuo metu tai yra stambiausias išmaniųjų skaitiklių projektas Italijoje ir didžiausias šios srities projektas Europoje, numatantis IoT (Internet of Things) technologijos naudojimą.

  Komentuoti:


 • sankauskas
  replied
  Suomių Metso, neseniai atidarę back ofisą Vilniuje, planuoja dideles gamybines investicijas Šiauliuose. Tikslių skaičių nežinau, bet Šiauliuose tai bus ko gero vienas iš didesnių paskutinių kelių metų projektų.

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Užauginusi raumenis Fintech, Lietuva siekia tapti Europos išmaniosios energetikos sektoriaus lydere
  https://www.vz.lt/finansai-apskaita/...toriaus-lydere
  Per pastaruosius keletą metų mažos šalies sėkmės istorija apie Lietuvos pasiekimus finansinių technologijų (angl. FinTech) sektoriuje netruko apskrieti ne tik didžiausius Lietuvos, bet ir viso pasaulio verslo naujienų portalus. Vis dėlto šio sektoriaus įmonių laimėjimai mūsų šaliai svarbūs ne tik dėl pelnyto užsienio dėmesio ir pritrauktų užsienio investicijų. Tokios sėkmės istorijos turi dar vieną labai svarbų poveikį – jos įkvepia gerąsias praktikas taikyti ir kitose, panašiomis rinkos sąlygomis besivystančiose verslo srityse. Viena tokių – išmanioji energetika (angl. Energy Tech). „FinTech plėtrai didelę įtaką turėjo visų suinteresuotųjų subjektų – reguliacinių institucijų, viešojo ir privačių sektorių – įsitraukimas.
  Balandžio 21–22 d. į Vilnių atvyksta įspūdingas skaičius energetikos ir elektrifikuoto transporto sektoriaus lyderių bei inovacijas energetikos bei transporto srityse kuriančių startuolių atstovų. Savo dalyvavimą čia vyksiančiame „Energy Tech Summit“ renginyje jau patvirtino daugiau nei trys šimtai dalyvių, kurių tarpe – tokios energetikos sektoriaus gigantės kaip Japonijos „Tepco“, Italijos „Enel“, Didžiosios Britanijos „British Petroleum“, Olandijos „Shell“ ir JAV „Chevron“. Renginyje taip pat bus galima sutikti stambiausių rizikos kapitalo fondų atstovus, įskaitant Bilo Geitso inicijuoto milijardinio fondo „Breakthrough Energy Ventures“ bei „BMW“ rizikos kapitalo fondo „iBMW“ delegacijas. Valdovų rūmuose vyksiančioje konferencijoje laukiama virš 500 dalyvių.

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  JAV milijardierius verslui pasirinko Kauną: gatvėse jo niekas neatpažįsta, o darbuotojai uždirba tūkstantines algas https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=83393091
  10 milijardų JAV dolerių, tokia suma šiuo metu vertinamas 41 metų amerikiečio Roberto Peros (Robert Pera) turtas. Mažai kas žino, kad vieno iš 10 jauniausių pasaulio milijardierių karjeroje išskirtinis vaidmuo tenka Kaunui. Verslą bepradedančio R. Peros pažintis su Kauno programuotojais ir pirmieji sėkmingi užsakymai virto nuolatiniu bendradarbiavimu ir galiausiai – pasaulinio garso sėkmės istorija. Dabar jam priklauso ne tik kompanija „Ubiquiti“, bet ir NBA krepšinio klubas Memfio „Grizzlies“, kuriame rungtyniauja lietuvis Jonas Valančiūnas.
  Kaune dirbančius „Ubiquiti“ kompanijos darbuotojus su jos įkūrėju sieja ne tik darbas, bet ir pokalbiai apie krepšinį. Užsienio žiniasklaidoje minima, kad R. Pera yra žaidęs krepšinį mokyklos komandoje, tačiau sporto turėjo atsisakyti dėl sveikatos problemų. Tad viešėdamas Kaune ir bendraudamas su savo bendrovės darbuotojais R. Pera nevengia pakalbėti ir apie savo mėgstamą sporto šaką. 2012 metais įsigijęs „Grizzlies“ klubą, R. Pera kolegų Kaune klausdavęs, kuris lietuvių krepšininkų yra pats geriausias ir perspektyviausias. „Mes sakydavome, kad J. Valančiūnas. Gal todėl jis šiuo metu ir žaidžia R. Peros įsigytame klube?“
  Kokį įspūdį JAV verslo magnatui palieka pats Kaunas, kurį jis pasirinko savo produktų plėtrai? „Ubiquiti Networks Europe“ direktorė prisimena, kaip R. Pera nustebo pirmaisiais vizitais su kolegomis vaikščiodamas po Kauno senamiestį bei pasigedęs žmonių. „Tuo metu Kaune vakarais, apie 20 val. buvo tuščia. Senamiestyje gal ilgiau dirbo tik vienas restoranas, o gatvėse – vos vienas, kitas žmogus. Robertas klausdavo: kaip jūs galite taip gerai žaisti krepšinį ir kaip jūs taip gerai programuojate bevielius įrenginius, jeigu čia nėra žmonių? Juokaudami sakydavome: visi programuoja arba žaidžia krepšinį, todėl gatvėse ir nėra žmonių“, – sakė R. Juodišienė. Be įspūdžio apie vakarop ištuštėjantį miestą R. Pera stebėdavosi daug kuo, pavyzdžiui, kodėl kauniečiai taip mažai ar beveik visiškai nesišypso. „Prieš kelis metus vieno viešbučio administratorius jį aptarnavo be jokios šypsenos. Būtų žinojęs, kad prieš jį stovi vienas jauniausių pasaulio milijardierių, tikriausiai požiūris būtų kardinaliai priešingas. Tačiau, kai žmogus be „Rolex“ laikrodžio, be blizgučių, vilkintis kasdieniais drabužiais, šypsotis tokiam tarsi nereikia. Nors dabar situacija gal jau pasikeitusi“ – sakė R. Juodišienė.
  p.s. turbūt hostelyje apsistodavo atskridęs privačiu lėktuvu, negi jame šypsosis registratūroje? Ir dar Kaune
  Paskutinis taisė Arunasx; 2020.02.03, 07:46.

  Komentuoti:


 • Edd
  replied
  Parašė Gator Rodyti pranešimą
  Tiek VŠĮ "Invetuok Vilniuje" priveda investuotojų, kad jau nebespėja pastebėti žmonės.
  Daugiau atkreipiamas dėmesys kai retu atveju ir VŠĮ "Investuok Lietuvboje" padirba.
  Neatrodo kad šitie verkšlenimai jau darosi šiek tiek pasenę? Kaunas lyg ir atsigauna ir visai nemažai investicijų gauna. Ko tu dar tikiesi? Kad dvigubai mažesnis miestas gaus tiek pat investicijų kaip dvigubai didesnis? Kaunas per visus galus yra dotuojamas ir skatinamas. Jei jau taip norit lygių galimybių su Vilnium tai gal suvienodinam oro uostų mokesčius Vilniuje ir Kaune? Gal šalia Vilniaus padarom Laisvą ekonominę zoną kaip ir šalia Kauno? Gal neskaidom Lietuvos į du regionus ES paramai gauti, kai Vilniaus regionas gaus mažiau? Nekalbant jau apie dabartinės centrinės valdžios veiksmus skatinant Kauną. Nebent kalbi apie tai kad laikas skatinti ir kitus regionus ne tik Kauną ir atmetus Vilnių nes jis ir taip vystosi.


  Beje, kalbant apie valstybinius projektus, alia stadionai, mokslo salos, koncertų salės, baseinai, halių rekonstrukcijas ir t.t. tai čia Kaunas lenkia ir Vilnių, manau kad tai kažkas nenormalaus, nes gyventojų skaičius tai dvigubai mažesnis, reiktų kažkaip paskatinti Vilnių.
  Paskutinis taisė Edd; 2020.01.22, 10:05.

  Komentuoti:


 • Gator
  replied
  Tiek VŠĮ "Invetuok Vilniuje" priveda investuotojų, kad jau nebespėja pastebėti žmonės.
  Daugiau atkreipiamas dėmesys kai retu atveju ir VŠĮ "Investuok Lietuvboje" padirba.

  Komentuoti:


 • OptimusPrime
  replied
  Ši naujiena praėjo nepastebėta.

  JAV įmonė "Rocket Software" Vilniuje atidaro centrą ir įdarbins 200 programuotojų:

  https://www.15min.lt/verslas/naujien...ju-663-1261074

  Komentuoti:


 • Milwaukee
  replied
  Parašė Sula Rodyti pranešimą
  Tai dar klausimas, ar ji apskritai iškils.
  Eina kalbos, kad kovo menesi prasides statybos. Is 100ha Pagiriu Siltnamiu teritorijos, Homanitas puse nusipirko.

  Komentuoti:

Working...
X