Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Investicijos į pramonės bei paslaugų plėtrą Lietuvoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Arunasx
  replied
  Barclays dalies vietų (265) naikinimas rinkoje manau bus toks trumpas pliumpt ir tiek.

  „Telia Company“ neatsisako planų Vilniuje įdarbinti 400 IT darbuotojų: https://www.madeinvilnius.lt/verslas...it-darbuotoju/ .

  Švedijos telekomunikacijų bendrovės „Telia Company“ neatsisako pernai spalį skelbtų ketinimų Vilniuje įkurtame paslaugų centre iki šių metų pabaigos įdarbinti iki 400 informacinių technologijų (IT) specialistų. Tai po trečiadienį vykusio susitikimo su premjeru Sauliumi Skverneliu ir ūkio ministru Virginijumi Sinkevičiumi pareiškė „Telia Company“ vadovas Johanas Dennelindas (Denelindas).
  „Lietuvą visada vertinome kaip itin perspektyvią šalį ilgalaikėms investicijoms. Artimiausioje ateityje ketiname stiprinti savo pozicijas tiek Vilniuje, tiek regionuose, pavyzdžiui, Šiauliuose. Kaip tik šiuo metu visos grupės mastu pradedame ambicingą skaitmeninimo programą, kuri apima didelės kompetencijos darbo vietų kūrimą. Be to, siekiame, kad Lietuva taptų pirmąja regiono šalimi, kur veiktų 5G ryšys“, – pranešime spaudai cituojamas J. Dennelindas. Pasak jo, „Telia“ grupės tikslas – būti Lietuvos partnere ir kurti aukštos kvalifikacijos darbo vietas, didinti šalies kibernetinį saugumą bei prisidėti prie Lietuvos skaitmeninės lyderystės įtvirtinimo. „Esame suinteresuoti „Telia“ ir pagrindinių aukštojo mokslo įstaigų bendradarbiavimo plėtra. Siekiame, kad jauni žmonės įgytų būtinų įgūdžių ir taptų vertingais darbuotojais. Sveikiname „Telia“ pasirinkimą vystyti savo paslaugų centro plėtrą mūsų šalies regionuose, neabejoju, kad tai taps sektinu pavyzdžiu“, – pranešime spaudai sakė S. Skvernelis.
  Apie planus Vilniuje įkurti pirmąjį grupės paslaugų centrą „Telia Company“ pranešė praėjusių metų spalio pabaigoje. Centras įsikurs verslo centre k29, čia persikels Vilniuje jau veikiantis „Telia Company“ operacijų centras, kuriame dirba apie 100 darbuotojų. Nuo 1992 metų į Lietuvos telekomunikacijų plėtrą „Telia Company“ jau investavo daugiau kaip 1,4 mlrd. eurų.

  Komentuoti:


 • Corsaro
  replied
  čia kaip spėju netoli Megrame gamyklos?

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  „Vilniaus baldai“ gamyklą statys Trakų rajone https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...ystraku-rajone

  AB „Vilniaus baldai“ suplanuotą 50 mln. Eur vertės plėtrą vykdys Trakų rajone – iš didžiausios akcininkės įsigijo įmonę, kuri čia valdo sklypus.
  „Vilniaus baldai“ balandžio pabaigoje pasirašė ilgalaikę sutartį su IKEA AG, numatančią gamybos ir pardavimų apimties didinimą. Įsigijus žemės sklype už Vilniaus miesto ribų bus pastatyta nauja gamykla, papildomai bus sukurta 100 darbo vietų. Per artimiausius 3 metus planuoja investuoti 50 mln. Eur.

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  JAV telekomunikacijų bendrovė „West“ žengia į Lietuvą https://www.madeinvilnius.lt/verslas...gia-i-lietuva/ .
  Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) telekomunikacijų bendrovė „West“ žengia į Lietuvą. Čia ji įkūrė bendrovę „West UC LT“. Registrų centro duomenimis, naujoji bendrovė įregistruota praėjusį ketvirtadienį, jos vadovė yra „West“ administracijos vadovė Nancy Jill Disman (Nensi Džil Disman).
  Pagrindinė įmonės akcininkė yra Nyderlanduose registruota įmonė „West Netherlands“. „West“ kuria ir parduoda komunikacijos sprendimus verslo konferencijoms, interneto seminarams bei kitiems verslo segmentams. Grupėje visame pasaulyje dirba 9,7 tūkst. žmonių Bendrovė priklauso JAV privataus kapitalo įmonei „Apollo Global Management“.

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Įmonė iš Belgijos gamyklą statys Lietuvoje: pasakė, kokių darbuotojų ieško http://ekonomika.tv3.lt/naujiena/imo...sko-58173.html
  Belgijos bendrovė „Malmar“, gaminanti metalo komponentus automobilių ir statybos pramonės užsakovams, savo naujajai gamyklai pasirinko Klaipėdą. Veiklos pradžioje „Malmar“ ketina įdarbinti apie 20 žmonių, o įsitvirtinusi žada plėstis. Bendrovė ieško inžinierių, suvirintojų, logistikos ir kokybės užtikrinimo specialistų.

  Paskutinis taisė Arunasx; 2018.05.03, 18:29.

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  JK konsultacijų „Catalyst“ Vilniuje įdarbins 30 specialistų, padėjo lietuviška rekomendacija https://www.vz.lt/rinkos/2018/05/02/...-rekomendacija

  Komentuoti:


 • Milwaukee
  replied
  „Vilniaus baldai“ už 50 mln. Eur stato naują gamyklą, bus sukurta 100 darbo vietų

  „Vilniaus baldai“ per artimiausius 3 metus planuoja investuoti 50 mln. Eur.

  Ši suma bus panaudota įsigyjant žemės sklypą už Vilniaus miesto ribų, statant naujas gamybines ir produkcijos sandėliavimo patalpas, perkant įrangą ir technologijas. Planuojamos investicijos leis bendrovei ženkliai padidinti gamybinės bazės pajėgumą, sumažinti tiesiogines bei netiesiogines sąnaudas, tuo pačiu užtikrinant konkurencingą gaminių savikainą. Dalį esamų gamybos linijų taip pat planuojama perkelti į naują gamyklą.

  Išsprendus žemės klausimus ir gavus leidimus statybai, gamykla bus pradėta statyti vėliausia po metų, o 2020 m., planuojama, pasieks gamybos pajėgumą.

  „Mūsų plėtra augins ir pagrindinius tiekėjus – šiuo metu plokštes perkame iš „IKEA Industry Lietuva“, perkame „Klaipėdos kartono“ produktus. Tikimės, kad mūsų užsakymų galėtų sulaukti ir vietiniai baldų detalių gamintojai, jeigu jie augins pajėgumą ir gerins kokybę“, – pabrėžia generalinis direktorius.

  Nauja „Vilniaus baldų“ gamykla turėtų pradėti veikti 2020 m. ir po metų pasiekti dvigubai didesnį gamybos pajėgumą nei dabar.
  99% produkcijos bendrovė parduota pagrindiniam pirkėjui – IKEA. Bendrovė, trumpalaikių sutarčių pagrindu, su šiuo pirkėju dirba nuo 1998 m.
  https://www.vz.lt/pramone/2018/04/26...nis-sprendimas
  Paskutinis taisė Milwaukee; 2018.04.26, 14:39.

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  O tuo tarpu investuotojai graibsto Kauno talentus

  Naujas investuotojas: į Kauną atėjo Olandijos programinės įrangos kūrėja

  Plačiau: https://www.vz.lt/informacines-techn...#ixzz5DZn3lCmw

  Komentuoti:


 • Milwaukee
  replied
  Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
  Nepaisant paskelbto 350 sumažinimo Barclays, Investuok Lietuvoje direktorius per Žinių radiją pasakė, kad dabar vyksta rimtos derybos 16 projektų (10 naujų ir 6 plėtimas), kurie numato sukurti 2500 d vietų per 3 metus.
  Primena AIG istorija. Kaip sake ju vadove, mes savo darbuotojus "apdirbom", apmokinom, isauginom ir tvarkingai atidavem Cognizantui, Danskei ir WU, o kai kurie dar po puses metu iseitines kompensacijas gavo. Mano drauga nuviliojo is Danskes i viena JAV IT padalini Vilniuje. Alga faktiskai padvigubino. Del tokiu zmoniu vyksta tikra galvu medziokle.

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Vilkyškių pieninė Tauragėje planuoja investuoti iki 40 mln. Eur

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Nepaisant paskelbto 350 sumažinimo Barclays, Investuok Lietuvoje direktorius per Žinių radiją pasakė, kad dabar vyksta rimtos derybos 16 projektų (10 naujų ir 6 plėtimas), kurie numato sukurti 2500 d vietų per 3 metus.

  Komentuoti:


 • Milwaukee
  replied
  Siek tiek daugiau info is vz premium:

  Marijampolės LEZ, išnuomojusi 84% teritorijos Danijos langų ir durų gamybos milžinei „Dovista A/S“, skubiai sprendžia infrastruktūros klausimus, nes šiame LEZ kurtis pageidauja mažiausiai du investuotojai iš Danijos ir Vokietijos.


  VŽ šaltinių teigimu, vienas iš potencialių investuotojų veikiausiai yra UAB „FurnMaster“ – antrinė Danijos „Gabriel A/S“ bendrovė, jau penkerius metus dirbanti Lietuvoje. 2012 m. spalį ji įsikūrė Vilkaviškyje. 2018 m. sausį „FurnMaster“ persikėlė į Marijampolę ir šiuo metu turi 159 darbuotojus, tačiau neslepia ketinimų plėstis. Bendrovės veikla – plataus spektro minkštųjų baldų gamyba.

  Taip pat teigiama, kad Marijampolės LEZ-e maisto gamyba pageidauja užsiimti bendrą įmonę steigiantys Vokietijos ir Lietuvos verslininkai.

  Pagal investuotojų užimtą LEZ teritoriją Marijampolė pirmauja tarp šalies LEZ. Rugsėjį arba spalį, prognozuojama, vyks oficialus „Dovista A/S“ įmonės „DOV investicija“ atidarymas. Šiuo metu pastatyta apie 25.000 kv. m patalpų.

  Vien „DOV investicija“ dar iki šių metų pabaigos turėtų sukurti apie 150 darbo vietų, iki 2026 m. jų turėtų būti apie 1.000, dar kelis šimtus žmonių ketina įdarbinti kiti potencialūs investuotojai, taigi tai gali nuskambėti kaip signalas nekilnojamojo turto plėtotojams.

  https://www.vz.lt/pramone/2018/04/17...-investuotojai

  Komentuoti:


 • Milwaukee
  replied
  Kazkas lyg ir juda su VELUX'u

  Marijampolės LEZ norėtų kurtis Danijos ir Vokietijos investuotojai


  Didžiąją dalį teritorijos Danijos langų ir durų milžinei „Dovista“ išnuomojusi Marijampolės laisvoji ekonominė zona sprendžia infrastruktūros klausimus, nes šiame LEZ kurtis pageidauja mažiausiai du investuotojai iš Danijos ir Vokietijos, rašo „Verslo žinios“.

  https://www.15min.lt/verslas/naujien...7708?c=verslas

  https://www.15min.lt/verslas/naujien...etu-663-654361

  Komentuoti:


 • Milwaukee
  replied
  Jūrų krovinių kompanija „Bega“ pradeda eksploatuoti pirmąjį Klaipėdos uoste specializuotą cemento krovos terminalą, kurio veiklai pasitelktos intelektinės logistikos bei aplinkai draugiškos žaliosios technologijos.

  2016 m. Klaipėdos jūrų krovinių kompanijoje „Bega“ į laivus buvo pakrauta per 100 tūkst. tonų lietuviško cemento, 2017 m. šis kiekis viršijo 170 tūkst. tonų, t.y. augimas siekė 70 proc. Planuojama, kad per 2018-2020 metus cemento eksportas per Klaipėdos uostą išaugs iki 250-300 tūkst. tonų per metus.

  Šiuo metu kompanija „Bega“ jau yra užbaigusi pirmąjį cemento krovos terminalo statybos etapą: pastatyta 3600 tonų talpos cemento talpykla, skirta sukaupti laivines krovinio partijas, nutiesti vamzdynai, įdiegtos modernios krovos technologijos bei programinė įranga. Antruoju etapu bus pastatyta dar viena analogiška cemento talpykla. Iš viso „Bega“ į šį terminalą investuoja apie 5 mln. eurų.


  http://www.diena.lt/naujienos/versla...minalas-858976

  Komentuoti:


 • Milwaukee
  replied
  „Lifosa“ stato cechą vieninteliam pirkėjui – pasiruošta ir kritiniam atvejui

  Anksčiau tokias trąšas gamino viena Dubajaus gamykla, iš kurios „Lifosa“ perima technologiją. Cechas dirbs specialiai vienam pirkėjui – jis pirkdavo visą produkciją iš Dubajaus įmonės, dabar įsipareigoja nupirkti visas „Lifosos“ ceche pagamintas trąšas.

  Čilės ir Belgijos kompanijai, kurios apyvarta siekia kelis milijardus eurų ir kuri valdo didžiulius žemės plotus, trąšos reikalingos augalininkystei.

  Pernai paleisto tirpiųjų monoamonio fosfato trąšų cecho pajėgumas – 30.000 t per metus. Planuota, kad 20 mln. Eur siekusios investicijos į šį cechą turėtų atsipirkti maždaug per 4 m.

  Plačiau: https://www.vz.lt/pramone/2018/04/10...#ixzz5COOM84mJ


  Komentuoti:


 • Milwaukee
  replied
  „Lietuvos geležinkelių“ sėkmė krovinių vežime: pasirašytas ilgalaikis susitarimas su strateginiu partneriu

  http://www.litrail.lt/-/%E2%80%9Elie...iniu-partneriu

  Komentuoti:


 • Galys
  replied
  T. Barštys: turėsime vieną pajėgiausių įmonių Europoje

  Gamykla užims 6.700 kv. m. Pagrindinis skirtumas nuo gamyklos, kuri šiuo metu veikia Kėdainiuose, tai jog naujoji taps dar modernesnė.

  „Bus įdiegta viena didžiausių ir moderniausiu fasavimo į indelius linijų Europoje. Gamyklos našumas – 140 milijonų indelių per metus“, – pabrėžia p. Barštys.
  Planuojamos investicijos sieks apie 15 mln. Eur.
  ....
  ....
  Vien Europoje, anot jo, per metus suvartojama apie milijardą greitai paruošiamų makaronų dėžučių. O dar yra Kinija ir kitos didelės rinkos.

  Plačiau: https://www.vz.lt/pramone/2018/04/09...#ixzz5CHlgF2cR

  Komentuoti:


 • Arunasx
  replied
  Vilniuje kuriasi JAV rinkodaros technologijų bendrovė „Bazaarvoice“ https://www.vz.lt/informacines-techn...ve-bazaarvoice
  JAV rinkodaros technologijų bendrovė „Bazaarvoice“ paskelbė atidarysianti savo biurą Vilniuje. Per pusmetį ji ketina pasamdyti 60-80 darbuotojų.

  Komentuoti:


 • Gator
  replied
  Šiauliuose už 8 mln. Eur stato naują gamyklą

  Plačiau: https://www.vz.lt/pramone/2018/03/08...#ixzz59BJCLuX8


  Komentuoti:


 • sv-x-as
  replied
  Aviacijos IT įmonė OAG steigia padalinį Kaune
  https://www.vz.lt/informacines-techn...padalini-kaune

  Komentuoti:

Working...
X