Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žiemos sportas Lietuvoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #21
  Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
  Senasalyje reiktų kokią bazę įkurt, kad vietiniai sportininkai galėtų sportuoti. Visi seniausiai žino, kur ilgiausiai išsilaiko sniegas Lietuvoj, bet su tokiu finansavimu ir požiūriu nieko dar ilgai nebus..
  Dar negreit imsim medalius žiemos olimpiadoje, žiūrėti nuo 16:50
  http://lnk.lnkgo.lt/video-perziura/8200/kk2-2014-02-11

  Čia kaip agituojami kaimynai:
  "Vasaros pabaigoje pastebėjome, kad miške sužymėtos ištisos juostos medžių kirtimui (manom apie keletą hektarų) - pradėjom domėtis. Kaip ir viskas pas mus - niekas nieko nežino (nei kas žymėjo, nei kada). Pradžioje asmeniškai, paskui jau iniciatyvinės grupės vardu pradėjom susirašinėti su savivaldybe ir kitomis valstybinėmis įstaigomis.. Jei ne raštai, matyt kirtimas jau būtų padarytas. Paaiškėjo, kad slidinėjimo trasų projektą stumia Burbiškių bendruomenė - veikiama prisidengiant jūsų gyventojais, naujo kvartalo gyventojais. Butus žmonės kalbinami pirkti šalia draustinio, gamtoje, o tyliai rengiamas projektas, kuriuo bandoma patraukti draustinio ribas ir pakeisti miškų grupę iš A ( juose nieko negalima daryti) į B grupę, paskui matyt ir žemės paskirtį. Svaigstama apie aukšto lygio slidinėjimo ir turizmo bazę.. Slidinėti galima ir dabar, o slidininkus galima ant pirštų suskaičiuoti, žiemos pas mus vis trumpesnės - jokios logikos tame projekte.
  Parašėme peticiją, rinkome parašus, keletas žmonių pasirašė ir iš jūsų namų. Man kažkaip nesinori tikėti, kad dauguma bendrijos gyventojų už trasas - juk ryžtantis gyventi mūsų rajone - kaip tik ieškoma ramybės, o įgyvendinus projektą viso to netektumėm - keltuvai, sniego patrankos, vasarą - rogutės, dviračiai, keturračiai, žmonių, mašinų srautai.. ir dar kokia kaina - miško iškirtimu - gryno oro , paukščių, žvėrių praradimu..
  sausio 13d. buvome pas Pinskų priėmime - jo nuomonė labai aiški - yra privatus investuotojas, ir jis renkasi kur- kokias trasas statyti... Bandėme jį įtikinti, kad gal aplamai reikėtų šiek tiek patvarkyti mišką - juk kažkada čia buvo ir medinių skulptūrų parkas ir pesčiųjų takai, suoliukai, pavėsinės, netrūkdavo ir slidininkų ..
  Jau pasitelkėme į pagalbą ir seimo narę A. Stancikienę, bei žaliuosius.
  2014 01 20 d. 13 val. seimo narės iniciatyva seime rengiamas susitikimas dėl Panerių erozinio draustinio, būtų labai gerai, kad jame sudalyvautų ir jūsų atstovas, reikia sustiprinti mūsų grupelės jėgas. "
  Flickr

  Comment


   #22
   Lietuviui tikriausiai ir vidury miesto centro ar šalia transporto mazgo norisi, kad aplinkui čirkštų žiogeliai ir ganytųsi karvės.. Apgailėtina.

   Comment


    #23
    Liepkalnio žiemos centras: atidarymui reikia tik trupučio šalčio

    Comment


     #24
     2014/2015 sezonas Liepkalnyje atidarytas

     Comment


      #25
      Parašė marivs Rodyti pranešimą
      2014/2015 sezonas Liepkalnyje atidarytas

      Atvaizdas
      ... ir praėjo prasmingai...

      Lapkričio 28 d. atidarytas 2015/2016 m. sezonas, bet dėl šalčio stokos ir tikslu išsaugoti sniego patrankų išpūstą sniegą laikinai nutrūko...
      Iš Liepkalnio pasigendu daugiau 2014-2015m. žiemos sezono nuotraukų.
      Kelis kartus ten buvau, tai "paparacių" netrūkdavo.
      Paskutinis taisė Vitas; 2016.01.20, 08:32.

      Comment


       #26
       Afera Ignalinoje: sukišo 2,5 mln. eurų, bet naudotis neįmanoma

       Lietuvos žiemos sporto centro (LŽSC) Ignalinoje rekonstrukcija truko penkerius metus, tačiau jos pabaigos kantriai laukę biatlonininkai liko it musę kandę. Darbams išleista du su puse milijono eurų, bet treniruotis čia neįmanoma: šaudykloje nesimato taikinių, trasos posūkiai pavojingi gyvybei, o slidžių ruošimo patalpose galima nusinuodyti.
       http://sportas.lrytas.lt/startai/afe...-neimanoma.htm

       Comment


        #27
        2016 slidinėjimo sezonas Jonavoje atidarytas        Comment


         #28
         Sausio 16-17 d.d. Lietuvoje prasidėjo sveikatingumo žygiai "Snaigė-2016". Tokie įvyko Vilniuje (Verkių miške), Kaune (Kleboniškio miške), Jonavoje, Ukmergėje, Kazlų Rūdoje. Gal dar kur nors vyko, bet informacijos trūko, dalis jos pasirodė tik išvakarėse.
         Apie tokius renginius skelbiama www.keliautojusajunga.lt , www.turistas.lt , www.zygis.info, www.kaunoturistuklubas.lt
         Ir nuotraukų atsiranda.
         Pirmieji žygiai - ne paskutiniai, tęsis kol užteks sniego.
         Sausio 23d.(seštadienį) kauniečių "Snaigė" vyks Lampėdžiuose, sausio 24 d.(sekmadienį) vilniečių Karoliniškėse.

         Comment

         Working...
         X