Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Euro 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Paulius
    replied
    Gal nebesikeiksiu.

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    visgi kol kas dar galioja mano pasiūlymas low'ui tegu eina kirst turkų trenerio

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    dievai.
    Paskutinis taisė Mantas; 2008.06.25, 22:41.

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Parašė Rodyti pranešimą
    Jei tokie fokusai su žydraisiais TV ekranais (tiesiogine prasme) vyktų, pavyzdžiui, Anglijoje, turbūt kiltų visuotinės riaušės

    Kiek matau iš kito forumo, tai gal ir pusei pasaulio patrumpino transliaciją
    Tai tikriausiai ir kilo, nes bėdos buvo pas austrus, o tai reiškia, kad nematė vsas pasaulis.

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Jei tokie fokusai su žydraisiais TV ekranais (tiesiogine prasme) vyktų, pavyzdžiui, Anglijoje, turbūt kiltų visuotinės riaušės

    Kiek matau iš kito forumo, tai gal ir pusei pasaulio patrumpino transliaciją
    Paskutinis taisė ; 2008.06.25, 22:11.

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    keistoka matyti futbole reklamą

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    /\ Photo of the day .

    Komentuoti:


  • Aš
    replied

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Parašė Whose Homepage Rodyti pranešimą
    For the next match my sympathies lie with Germany -- I guess you guys call it. Vokietija. I hear that Turkey, between injuries and red/yellow cards, can barely get a team together. The've even got a goalie play in some other type function?!
    Striker Tuncay become a goalkeeper when for their real goalie Volkan was shown the red card and Turkey were already made all changes.

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    tuoj turi vokiečių treneris eit daryt ką nors, imtis iniciatyvos, gal sumušt turkų trenerį, nes su savo low pavarde nulowins vokiečius tačiau man įpusėjus šitą komentarą, lenko ir vokiečio tandemas grąžino reikalus į status quo

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Turkai - super. Telaimi jie antra sudėtim prieš vokiečius.

    Komentuoti:


  • Whose Homepage
    replied
    For the next match my sympathies lie with Germany -- I guess you guys call it. Vokietija. I hear that Turkey, between injuries and red/yellow cards, can barely get a team together. The've even got a goalie play in some other type function?!

    Komentuoti:


  • rimantasg
    replied
    EURO 2008. Staigmenų lietus ketvirtfinalių etape (apžvalga)
    Autorius Marius Janavičius
    birželio 25, 2008

    Europos futbolo čempionate baigėsi intriguojantis ketvirtfinalių etapas. Trys nugalėtojų komandos iš keturių paaiškėjo tik po pratęsimo, o dvi iš jų – po baudinių serijos. Į pusfinalį žengė šios – Vokietija, Turkija, Rusija ir Ispanija.

    Vokiečių disciplina laimėjo prieš portugalų improvizaciją

    Po įtemptų rungtynių pergalę šventė Vokietijos rinktinė rezultatu 3:2. Įvarčius pelnė: pirmas pasižymėjo B. Schweinsteigeris (22‘), po kelių akimirkų galva tiksliai smūgiavo M. Klose (26‘). Intrigą atgaivino Portugalijos rinktinės puolėjas N. Gomesas (40‘) sušvelnindamas skirtumą 2:1, tačiau galutinį tašką padėjo M. Ballacko įvartis, visgi, pastarasis buvo įmuštas vokiečiui prasižengus prieš portugalų gynėją.

    Deja, teisėjas pražangos nefiksavo ir įvartis buvo įskaitytas. Rungtynėms artėjant prie pabaigos dar vieną įvartį pelnė portugalas H. Postiga, tačiau per likusį laiką jo komanda nesugebėjo pelnyti įvarčio ir pergalę šventė vokiečiai.

    Verta paminėti jog Vokietijos rinktinės treneris J. Lowas dėl diskvalifikacijos negalėjo vadovauti savo komandai ir rungtynes jam teko stebėti iš tribūnų.

    Turkija stebuklingai nugalėjo Kroatijos rinktinę

    Rungtynės išsiskyrė lygia kova bei gražiu futbolu. Nekilo abejonių, jog susitiko vienodo pajėgumo komandos, kurios viena kitai nė kiek nenusileido. Pirmojo įvarčio sirgaliams teko laukti labai ilgai. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 0:0.

    Pratęsimo metu komandos nors ir kūrė progas tačiau niekaip nesugebėjo pelnyti įvarčio. Visgi paskutinę rungtynių minutę L. Modričius pakabino kamuolį I. Klasničiui kuris galva pelnė įvartį (129’).

    Kai jau atrodė jog viskas baigta ir kroatai keliaus į pusfinalį, turkų futbolininkas Semi Senturk‘as paskutinėmis sekundėmis muša įvartį (130’) kuris išlygino rezultatą 1:1 ir tereiškė tik vieną – baudinių seriją, kurią laimėjo Turkijos rinktinė.
    http://www.verslosavaite.lt/content/view/3624/1/

    Komentuoti:


  • Tadas
    replied
    Pavėluotai šiek tiek, bet sveikinu Ispanijos rinktinės fanus su pergale !

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Jo, vis tik laimėjo ir tos datos bei baudiniai buvo ne vieninteliai įdomūs faktai . Iki vakar ispanai nebuvo laimėję prieš italus oficialiose varžybose daugiau kaip 80 metų .

    Beje, Elvus, taip dorai ir nepasveikinau tavęs prisijungus prie forumo bei papildžius vis gausėjančias užsieniečių gretas čia. Sveikas gyvas . Ir vienas klausimas tau, iš kur tamsta taip puikiai mokat lietuvių kalbą?

    Komentuoti:


  • Elvus
    replied
    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
    Čia vakar komentatoriai per pertrauką studijoje sakė labai įdomų dalyką, kad ispanai paskutiniuose trijuose čempionatuose (pasaulio ir Europos kartu) visus kartus žaidė ketvirtfinalyje 22-ą dieną ir visus tris kartus pralošė po 11 metrų baudinių serijos. Dabar vėl ketvirtfinalis ir vėl 22-a diena .
    Lol! Beveik, tiktai į priešingą pusę. Ispanai laimėjo po 11 metrų baudinių serijos.
    Bet pats taisyklingumas labai įdomus.

    Komentuoti:


  • C5
    replied
    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Būtent. Tikrai netikiu, kad visi taip susidomėję žiūrėtų krepšinio rungtynes Olandija - Rusija arba ten kokia Turkija - Kroatija
    Susidomėjimo koeficientas būtų lygus 0.
    Krepšinis LT populiarus ne dėl paties sporto grožio, o tik dėl Lietuvos krepšininkų pasiekimų. Ir jei būsimoji krepšininkų karta staiga nuspręstų tapti ne krepšininkais, o artojais, naujienas iš krepšinio čempionato skaitytumėme laikraščio apačioj, 8 šriftu, kaip dabar apie žolės riedulį (nu tikrai pražiopsota gyvenimo proga su tais užpakaliukais) ar tinklinį.

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
    Aš dabar paskaitęs jūsų mintis atsisėdęs truputį pagalvojau ir šį tą sugalvojau . Manau, kad jeigu galėtume palyginti futbolą su krepšiniu vienodomis sąlygomis, Lietuvoje net nebūtų krepšinis populiaresnis už futbolą. Kad ir dabar vykstantis Europos futbolo čempionatas, kurį žiūri, aptarinėja daugybė žmonių. Aš pats pagalvoju apie save ir tikrai nemanau, kad man būtų tiek įdomus koks nors krepšinio čempionatas, jeigu jame nežaistu Lietuva. Nors apskritai mėgstu bet kokį sportą ir krepšinis, kas be ko, yra viena mėgstamiausių sporto šakų, tačiau jokiais būdais negalėčiau pasakyti, kad jausmas žiūrint ne savų komandų žaidimą yra bent panašus į jausmą žiūrint futbolo rungtynes, kuriose žaidžia ne savos komandos. Aš apskritai labai abejoju ar krepšiniui būtų skiriama tiek dėmesio kaip kad dabar vykstančiam futbolo čempionatui, jeigu jame nežaistų Lietuvos rinktinė. Labai tikiuosi, kad vieną dieną sulauksime ir mūsų futbolo šlovės valandos. Manau, kad užtektų patekti į finalinį pasaulio ar Europos čempionatų etapus ar turėti pajėgią komandą Europos mastu, tam kad būtų galima suabejoti ar tikrai krepšinis yra besąlygiškai numeris 1 Lietuvoje .
    Būtent. Tikrai netikiu, kad visi taip susidomėję žiūrėtų krepšinio rungtynes Olandija - Rusija arba ten kokia Turkija - Kroatija

    Komentuoti:


  • dts
    replied
    samdom ruskiu treneri

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Aš dabar paskaitęs jūsų mintis atsisėdęs truputį pagalvojau ir šį tą sugalvojau . Manau, kad jeigu galėtume palyginti futbolą su krepšiniu vienodomis sąlygomis, Lietuvoje net nebūtų krepšinis populiaresnis už futbolą. Kad ir dabar vykstantis Europos futbolo čempionatas, kurį žiūri, aptarinėja daugybė žmonių. Aš pats pagalvoju apie save ir tikrai nemanau, kad man būtų tiek įdomus koks nors krepšinio čempionatas, jeigu jame nežaistu Lietuva. Nors apskritai mėgstu bet kokį sportą ir krepšinis, kas be ko, yra viena mėgstamiausių sporto šakų, tačiau jokiais būdais negalėčiau pasakyti, kad jausmas žiūrint ne savų komandų žaidimą yra bent panašus į jausmą žiūrint futbolo rungtynes, kuriose žaidžia ne savos komandos. Aš apskritai labai abejoju ar krepšiniui būtų skiriama tiek dėmesio kaip kad dabar vykstančiam futbolo čempionatui, jeigu jame nežaistų Lietuvos rinktinė. Labai tikiuosi, kad vieną dieną sulauksime ir mūsų futbolo šlovės valandos. Manau, kad užtektų patekti į finalinį pasaulio ar Europos čempionatų etapus ar turėti pajėgią komandą Europos mastu, tam kad būtų galima suabejoti ar tikrai krepšinis yra besąlygiškai numeris 1 Lietuvoje .

    Komentuoti:

Working...
X