Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Euro 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • kaunaz
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    O kam reikia dėl tos trečios vietos? Juk pvz. čempionų lygoje irgi nežaidžiama ir net neįsivaizduoju, kaip taip galėtų būti.
    Dėl komentatoriaus, tai tiesiog lietuvoje nelabai yra geresnių turbūt Galėtų Kesminas komentuoti visas rungtynes arba Donskis, kaip preitam čempionate
    Cempionu lyga yra viena, Europos cempionatas visai kas kita. Tiesiog visose sporto sakose iprasta, kad tokiose cempionatuose buna 3 vietos laimetojai ir bronzos medaliai, netgi tame paciame Pasaulio futbolo cempionate savaime suprantama, yra rungtynes del 3 vietos. Nuo to visiems tik geriau butu, kazkuri rinktine iskovotu medalius, ziurovai pamatytu vienomis rungtynemis daugiau ir t.t.. Vien tik pliusai, o minuso neisivaizduoju nei vieno.

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Parašė Rodyti pranešimą
    Aš nenusimanau apie futbolą, todėl galbūt nepastebiu tų klaidų, jei jos tikrai yra Galėtum duoti pavyzdžių, būtų įdomu.

    Bet pats gebėjimas taip persiorientuoti mane žavi. Arba jos nėra arba visiškai nesijaučia vaidybos, puikiai perduodamos emocijos.

    Tai mano nuomonė. Gal mano komentavimo kartelė tiesiog yra žemiau
    Kad isgirstum jo nusisnekejimus, gali is vis net buti nesidomintis futbolu. Pvz. jis isvardina aceit Prancuzijos futbolininkus, ir tada pristato kita komanda ir vel sako - Prancuzai, ir tada isvardina tikruosius prancuzus. Arba prancuzai zaide su rumunais, su olandais ir su prancuzais. Ir t.t.. Kruva panasiu pavyzdziu. Ir siaip daug buku pasisakymu.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    Cempionatas prie pabaigos, liko tik vienas pusfinalis ir finalas, bet kazkodel dideles intrigos nejauciu. Eilini kart pasikartosiu, kad baisiai truksta anglu, kaip ir truksta rungtyniu del bronzos.



    Cia tu rimtai ar ant bajerio? Meskonis pats didziausias kvailys, kokiu tik imanoma tapti komentuojant sporto varzybas. Ir visada toks pats stabiliai durnas, kiekviena karta issakantis savo normatyvine doze nusisnekejimu.
    O kam reikia dėl tos trečios vietos? Juk pvz. čempionų lygoje irgi nežaidžiama ir net neįsivaizduoju, kaip taip galėtų būti.
    Dėl komentatoriaus, tai tiesiog lietuvoje nelabai yra geresnių turbūt Galėtų Kesminas komentuoti visas rungtynes arba Donskis, kaip preitam čempionate

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    Cia tu rimtai ar ant bajerio? Meskonis pats didziausias kvailys, kokiu tik imanoma tapti komentuojant sporto varzybas. Ir visada toks pats stabiliai durnas, kiekviena karta issakantis savo normatyvine doze nusisnekejimu.
    Aš nenusimanau apie futbolą, todėl galbūt nepastebiu tų klaidų, jei jos tikrai yra Galėtum duoti pavyzdžių, būtų įdomu.

    Bet pats gebėjimas taip persiorientuoti mane žavi. Arba jos nėra arba visiškai nesijaučia vaidybos, puikiai perduodamos emocijos.

    Tai mano nuomonė. Gal mano komentavimo kartelė tiesiog yra žemiau

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    O aš už vokiečius spygavau bare. Turkų gerbėjai (rusai) į mus nekaip žiūrėjo . Gerai, kad ne Ispanija su Rusija, o tai būtų buvę dar . Bet ryt tai jau eisim palaikyt Ispanijos

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Cempionatas prie pabaigos, liko tik vienas pusfinalis ir finalas, bet kazkodel dideles intrigos nejauciu. Eilini kart pasikartosiu, kad baisiai truksta anglu, kaip ir truksta rungtyniu del bronzos.

    Parašė Rodyti pranešimą
    Komentatorius - tikras profesionalas. Rungtynės jau seniai baigėsi, o jis operatyviai sugrįžo į vėžes ir komentuoja su tokia aistra, tarsi mes nė nenutuoktume apie galutinį varžybų rezultatą.
    Cia tu rimtai ar ant bajerio? Meskonis pats didziausias kvailys, kokiu tik imanoma tapti komentuojant sporto varzybas. Ir visada toks pats stabiliai durnas, kiekviena karta issakantis savo normatyvine doze nusisnekejimu.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    O man turkai labai patiko. Kovėsi iš paskutinių... Šiek tiek gaila jų...

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    He he he 3 kartus iš eilės negali sektis. Baigėsi turkiška ruletė O rytoj tai bus "zarubas" (arba ne)

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Komentatorius - tikras profesionalas. Rungtynės jau seniai baigėsi, o jis operatyviai sugrįžo į vėžes ir komentuoja su tokia aistra, tarsi mes nė nenutuoktume apie galutinį varžybų rezultatą.

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Nuostabios rungtynės, tikrai jau galvojau, kad turkai ir vėl sugebės išsigelbėt, tačiau to neįvyko, vokiečiai parodė kas yra kas, su tuo ir sveikinu

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Geru žaidimu? nepasakyčiau, nebent kovingumu...
    Mažai kas galvojo, kad jie išeis iš grupės, jie vos nepasiekė finalo. Tai ne vien kovingumas.

    Komentuoti:


  • Whose Homepage
    replied
    Man, that was tight! But in the end, Turkey 2, Germany 3!!!!!

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Geru žaidimu? nepasakyčiau, nebent kovingumu...

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    /\ Palyginai tu čia, gal pats turkas, kad verkti norisi?
    Ne, tiesiog savo geru žaidimu užsitarnavo gerą palaikymą.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    /\ Palyginai tu čia, gal pats turkas, kad verkti norisi?

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    kaip mano brolis sakė - baigėsi turkijos bonusai

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Turkų gaila, lyg jie būtų lietuviai. Verkt norisi.

    Komentuoti:


  • Tadas
    replied
    Sveikinam Vokietijos fanus !

    Komentuoti:


  • Kema
    replied
    Na transliacija, tai tik pyliau kuloku į stalą

    Komentuoti:


  • Tadas
    replied
    3:2 sveikinam ! Įspūdingas žaidimas.

    Komentuoti:

Working...
X