Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Euro 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • kaunaz
    replied
    Golas grazus gavosi, kai Torresas aplenka Lahma. Bet siaip rungtynes neidomios gavosi. Ispanai labai grubiai zaide visas rungtynes ir dar paskutine minute Puyolis sugebejo is kelio ivaziuot vokieciui i nugara.
    Ispanai laimejo pelnytai, bet sakyt, kad jie zaide kazkaip ypatingai, kaip Kesminas pasakojo apie zaisminga stiliu, butu nesamone. Sunkiai isvargtos pergales pries Graikija ir Svedija, nulines rungtynes su Italija ir monotoniskas finalas, vieninteles ryskios pergales - abi rungtynes su Rusija. Zaidimas cempionato metu buvo stabilus ir uztikrintas, bet grozio ne per daugiausiai. Gaila Raulio. Tiek metu zaide Ispanijos rinktinej ir nieko nelaimejo, o i sita cempionata net neitrauktas i sudeti...

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Išprotėjot žmonės, kas jums tie ispanai, kad taip fanatiškai sergat? Idomu, jei lietuviai žaistų finale, irgi veidai būtų iš lietuviškų spalvų nudažyti?
    Aš už vokiečius, man jie žymiai labiau patinka už ispanus.
    p.s. jei jau ispanai pateko į finala, gal Aragonesas pakeis savo išeiginius treningus į išeiginį kostiumą?
    Taip, išprotėjome, ir ką? Esu didelė Ispanijos ir futbolo gerbėja tai ką man dabar daryti? Kol Lietuva atsidurs, kad ir Euro finaluose nubėgs dar daug vandens, nors aš net nesitikiu, kad in my life time tai atsitiks. O krepšiniui aš jaučiu didelę antipatiją .

    Tai ką, mano prognozės buvo teisingos. Laimėjom, baubėm nerealiai .

    ESPAÑA ESPAÑA ESPAÑA!!!
    (Man teks mokytis ispanų kalbos dabar )

    Komentuoti:


  • FlagMan
    replied
    Viskas pagal plana. Su pergale

    Komentuoti:


  • BiSa
    replied
    Turėjom galimybę per Kanados TV pasižiūrėti finalą, apdovanojimus.
    Sveikinam visus Ispanijos fanus, labai šauni komanda.
    Gaila vokietukų, neslėpsiu, tačiau varžybose auksas tik vieniems atitenka.

    O šiaip tai..
    Tai juk futbolas o ne karas, laimi sportas, taip kad pralaimėjusių kaip ir nėra...

    Komentuoti:


  • dts
    replied
    oleee espana

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Viva Espana! Jie tikrai žaidė gražiausiai.

    Komentuoti:


  • arsiakas
    replied
    Tu visiskai teisus, paukiaK Ispanai parode kas yra kas, labai patiko ju zaidimas. VIVO ESPANA!!!

    Komentuoti:


  • Whose Homepage
    replied
    Contratulations, Spain! You sure deserved to win today.

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Su pergale visą Ispaniją, manau, kad neatsiras nei vieno, kuriam apsiverstų liežuvis pasakyt, kad ispanai buvo neverti laimėti .

    Komentuoti:


  • Tadas
    replied
    Ispanija - Europos čempionė. Sveikinam.

    Komentuoti:


  • tivoli
    replied
    Deutschland Uber Alles...Tikiuosi finale vokiečių triumfo, nors Ispanija taip pat nusipelnė medalių. Bet simpatijos išlieka vokiečiams. Racionalus, brandus žaidimas, įvarčiai apgalvoti ir subrandinti, ir jie šiauriečiai...


    Paskutinis taisė tivoli; 2008.06.29, 13:30.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
    Aš tai Akropolyje nusipirkau. Nors mes žadam žandus dažyt ispanų spalvom .
    Išprotėjot žmonės, kas jums tie ispanai, kad taip fanatiškai sergat? Idomu, jei lietuviai žaistų finale, irgi veidai būtų iš lietuviškų spalvų nudažyti?
    Aš už vokiečius, man jie žymiai labiau patinka už ispanus.
    p.s. jei jau ispanai pateko į finala, gal Aragonesas pakeis savo išeiginius treningus į išeiginį kostiumą?

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Na nežinau kaip čia bus. Vokiečių vartininkas gali pavest, amžius jau ne tas, rankos sudrebės Aš už ispanus, gražų žaidimą demonstravo iki šiol, verti aukso.

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Nu aš nuo pat pradžių sakiau, kad vokiečiai bus čempionai. Deutschlad Deutschlad uber alles

    Komentuoti:


  • Whose Homepage
    replied
    ^^ Yes, I'd like to see Vokietija become European champions too, but I have my doubts that it will happen.

    Spain won all their matches while Germany lost against Croatia. Also, I've seen the Germans out there with legs of lead, running around pointlessly and not managing to get the ball to their teammates all to often. Then, all of a sudden it seemed like Germany had sent a different squad out on the day they played Portugal: things suddenly clicked! Better play, better communication, better game plan. Then against Turkey, it almost seemed as though Germany had sent the old ineffective team out on the field again, but they managed to salvage the day.

    So who's going to show up tomorrow against Spain? The smooth, smart, effective Germans or the bumbling stumblers?

    Another concern is that Ballack, the German captain, seems to have been injured & may not be able to play.

    Komentuoti:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    tikiuosi, jog ispanai pralaimės, o VOKIEČIAI taps europos čempionais.

    Komentuoti:


  • Artas
    replied
    nuo pat pradziu euro 08 uz Ispanija, tiek metu nesekmiu ir pagaliau taip netoli tikslo.

    Vamos España, vamos!

    Komentuoti:


  • Elvus
    replied
    Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
    Jau kas kas, bet tik ne vokieciai, gink dieve, ne. Visomis keturiomis busiu uz Ispanus. Sekmes jiems trypiant fricus
    Saviškis tu!

    Komentuoti:


  • arsiakas
    replied
    Jau kas kas, bet tik ne vokieciai, gink dieve, ne. Visomis keturiomis busiu uz Ispanus. Sekmes jiems trypiant fricus

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    As palaikysiu Vokiecius, kaip ir visada Europos cempionate. Tikiuosi, kad jie laimes, bet jei ir pralaimes - venu nesipjausiu

    Komentuoti:

Working...
X