Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • daktaras
    replied
    rusas parduos rusams, geras klausimas ar kitiems rusams išvis reikalingas tas Žalgiris ir jie nusiteikę merkti čia pinigus. o gal romkai tiesiog nusibodo žaisliukas?..

    Komentuoti:


  • Aiwa
    replied
    Tai kas? Parduos- dar geriau, bus didesnis biudžetas, daugiau pinigų, geresni žaidėjai...

    Komentuoti:


  • D.P
    replied
    Buratino planuose parduoti dalį akcijų, galbūt subjektui iš Rusijos. Nors tai tik kalbos, bet kaip sakoma, Buratino keliai nežinomi...

    Komentuoti:


  • Andrewass
    replied
    Parašė fredis Rodyti pranešimą
    Visai smagu žiūrėti pilnoj arenoj aukšto krepšinio lygio mačą. Gaila, kad tai nebuvo 5 varžybos
    Gaila, kad aukštas krepšinio lygis buvo tik iš vienos komandos

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Visai smagu žiūrėti pilnoj arenoj aukšto krepšinio lygio mačą. Gaila, kad tai nebuvo 5 varžybos

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    pagaliau baigėsi šitas sunkus ir keistas sezonas. Finalai laimėti, bet man asmeniškai vis tiek apmaudu dėl šūdino pasirodymo eurolygoje...
    Bus ir geresnių sezonų Eurolygoje

    Komentuoti:


  • rimantasg
    replied


    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    pagaliau baigėsi šitas sunkus ir keistas sezonas. Finalai laimėti, bet man asmeniškai vis tiek apmaudu dėl šūdino pasirodymo eurolygoje...

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Panašu į tai... Bet, manau, užtektų LR pirmą kartą laimėti prie Ž sekmadienį ir bus vėl pilna arena.
    Gali būti. Aš vakar, nors ir esu už Žalgirį, taip pat negaišau laiko ir pramyniau porą valandų.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė LBP Rodyti pranešimą
    O aš galvoju, kad neina žiūrėt, nes žino, kad Rytas praloš šiemet. Negaišta laiko ir geriau dviratį pamina.
    Panašu į tai... Bet, manau, užtektų LR pirmą kartą laimėti prie Ž sekmadienį ir bus vėl pilna arena.

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    O aš galvoju, kad neina žiūrėt, nes žino, kad Rytas praloš šiemet. Negaišta laiko ir geriau dviratį pamina.

    Komentuoti:


  • Kaštonas
    replied
    Kas kam patinka tas tuo ir domisi. Reikia išmokti tolerancijos vieni kitiems. Kas nori serga už žalgirį , kas nori už rytą, dar daugiau žmonių iš vis darosi neįdomu, man pavyzdžiui dviračiu važinėti dabar tikrai įdomiau nei i rungtynes nueiti (na nebent dėjimų konkursas), kiekvienam savo.

    Komentuoti:


  • D.P
    replied
    Parašė edvvis Rodyti pranešimą
    Su fantastiška pergale!! Sekmadienį baigiam sezoną!!
    Come on, užtenka su tais pasiteisinimais "Vilniuj kasdien vyksta Rihanos, Eminemų ir AC/DC koncertai, todėl nėr laiko į areną nueit". Vilniečiam tiesiog nebeįdomu krepšinis, kuo toliau, tuo daugiau Žalgirio fanų atsiranda.. Žodžiu, Vilniuj su krepšiniu nekažkas Bet čia jau jūsų bėdos, tsakant, nenorit, nepalaikykit, svarbu, kad bent būtų komanda lygiavertė, nes vieniem Lietuvoj šluot visus iš kelio nebūtų įdomu

    P.S. Tam genijui, kas LKL lemiamas finalo rungtynes nusprendė padaryti tuo pat metu, kaip ir vyks Eurolygos finalai, reikėtų išsukinėti visas galūnes )))))
    bet iš kur tokia nuomonė formuojasi (jeigu tai turėjai omenyje), jog Vilniuje atsiranda vis daugiau Žalgirio fanų ...? jei ir atsiranda, tai matyt turėjai pastebėti, kad tarp futbolo fanų jų atsiranda o kad yra daugiau Ž fanų tai man nei šiltai, nei šalta, juk žinai kaiip ten RU sako ?
    tiesiog žmonės atrado daugiau įdomios veiklos kai už lango geras oras, o net ir per finalus, kad ir mūsiškius, nesinori sedėti uždaroje patalpoje ar rautis plaukus nuo galvos. Toli gražu tai nėra bėdos.
    ne tik dėl EL finalų. Mano nuomone neadekvačiai parinktas laikas. Įdomu, ar kluvbai tam gali pritarti ar čia vienašališkai nusprendžia federacija?

    Komentuoti:


  • Aiwa
    replied
    Kaip radzis dainuoja: ''sveikinam ryyytaaaaa'' tik as pridurciau su 2 vieta, labai gerai pasirodet, praloset tik ant 10 tasku

    Komentuoti:


  • Kaštonas
    replied
    Parašė edvvis Rodyti pranešimą
    Su fantastiška pergale!! Sekmadienį baigiam sezoną!!
    Come on, užtenka su tais pasiteisinimais "Vilniuj kasdien vyksta Rihanos, Eminemų ir AC/DC koncertai, todėl nėr laiko į areną nueit". Vilniečiam tiesiog nebeįdomu krepšinis, kuo toliau, tuo daugiau Žalgirio fanų atsiranda.. Žodžiu, Vilniuj su krepšiniu nekažkas Bet čia jau jūsų bėdos, tsakant, nenorit, nepalaikykit, svarbu, kad bent būtų komanda lygiavertė, nes vieniem Lietuvoj šluot visus iš kelio nebūtų įdomu

    P.S. Tam genijui, kas LKL lemiamas finalo rungtynes nusprendė padaryti tuo pat metu, kaip ir vyks Eurolygos finalai, reikėtų išsukinėti visas galūnes )))))
    Nesupratau tavo požiūrio. Kuria prasme čia bėdos? Atvirkščiai gerai , kad krepšinio populiarumas sumažėjes, žmonės daugiau veiklos turi. Aš pats ankščiau domėjausi ,bet vakar tuo metu ėjau pasivažinėti dviračiu. Tai ka aš blogesnis lietuvis už tave, kad mano interesai kitokie?

    Komentuoti:


  • edvvis
    replied
    Su fantastiška pergale!! Sekmadienį baigiam sezoną!!
    Come on, užtenka su tais pasiteisinimais "Vilniuj kasdien vyksta Rihanos, Eminemų ir AC/DC koncertai, todėl nėr laiko į areną nueit". Vilniečiam tiesiog nebeįdomu krepšinis, kuo toliau, tuo daugiau Žalgirio fanų atsiranda.. Žodžiu, Vilniuj su krepšiniu nekažkas Bet čia jau jūsų bėdos, tsakant, nenorit, nepalaikykit, svarbu, kad bent būtų komanda lygiavertė, nes vieniem Lietuvoj šluot visus iš kelio nebūtų įdomu

    P.S. Tam genijui, kas LKL lemiamas finalo rungtynes nusprendė padaryti tuo pat metu, kaip ir vyks Eurolygos finalai, reikėtų išsukinėti visas galūnes )))))

    Komentuoti:


  • D.P
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Praranda krepšinis sostinėje populiarumą, atsimenu prieš kokius 5-10 metų LKL finalai buvo kažkas labai svarbaus, visi prilipę prie TV žiūrėdavo, o dabar retas tebesidomi net rezultatais.
    Aha...pamenu kaip prieš 7 metus, ir net vėliau - kai išvis vaikas buvau, ka žaidė Šiška, Macas, dar senojoje arenoje vos neįsivėlaiu į muštynes su žalfaniais . Tuo metu tai buvo mano nuomome krepšinio pikas, zenitas Vilniuje, o šiuo metu - sprendžiu pagal savo draugus - retam įdomu kaip ir kas žaidžia ar laimėjo.
    Kita vertus, nežinau kaip kiti, bet tiek aš pats, tiek nemaža dalis mano bičiulių pastebėjo, kad kai pradėjo žiniaskalida pusti burbulą,kaitinti aistras, kone įpareigoti, jog, sakykime, "jei nežiūri krepešinio - koks iš tavęs lietuvis, nusisukomo nuo viso to. Be to, per pastarusosius 5 metus Vilniuje atsirado daugybė alternatyvų krepšiniui (sporto atveju - irgi, pavyzdžiui,man net įdomiau eiti stebėti futbolo rungtynes Vilniuje arba neseniai vykusias regbio varžybas), pasikeitė, pagausėjo (pakokybiškėjo) tiek kavinių-restoranų-klubų pasiūla, atsirado ir kitokių laisvalaikio praleidimo formų, galbūt net pasikeitė liaudies mindset. Manyčiau, jog Vilniuje niekada nebuvo stiprios krepšinio (o gal ir sporto apskritai?) tradicijos (istoriškainebent futbolo tradicija), kokią turi Kaunas, miestas niekada savęs nepozicionavo kaip tam tikros sporto šakos sostinės. Antra vertus, jei bent yra dalis tiesos, ką parašiau, aš mieliau matyčia gyvą centrą koksjis yra dabar nei pilną areną pykčių trykštančių sirgalių
    o gal vilniečiai išlepo ?

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
    na buvo už Žalgirį Siemense gal kokie 3500, o Kaune už rytą apie 30
    Praranda krepšinis sostinėje populiarumą, atsimenu prieš kokius 5-10 metų LKL finalai buvo kažkas labai svarbaus, visi prilipę prie TV žiūrėdavo, o dabar retas tebesidomi net rezultatais.

    Komentuoti:


  • Tomkis
    replied
    na buvo už Žalgirį Siemense gal kokie 3500, o Kaune už rytą apie 30

    Komentuoti:


  • neoplan
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Pirmyn vilnieciai! Bet, kaip visada, arena vilniuje palaiko Žalgirį
    Nu jau, Zalgirio fanu buvo nemazai, bet bendrai arena buvo uz
    vilniecius, nereikia skleisti ereziju Su pergale kauniecius, dabar lieka tris pergales Rytui imt, to komandai ir linkiu..

    Komentuoti:

Working...
X