Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
  Nepatekome į olimpines su savo LVKR*
  ...
  * - Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė

  Dar varžyboms neprasidėjus, bukmekerių koeficientai (odds) stipriai indikavo slovėnų pergalę.

  Comment


   Tai gal būt ir gerai, kad nepapuolė į olimpiadą. Ramiau bus.

   Comment


    Ką mes ten veiktume, toje olimpiadoje? Makaluotume? Man LT krepšinis “mirė”, kai rinktinė Rio olimpinėse pralaimėjo Ispanijai 50 taškų. Dabar mūsų rinktinė yra maždaug Lenkijos lygio.

    Comment


     Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
     Ką mes ten veiktume, toje olimpiadoje? Makaluotume? Man LT krepšinis “mirė”, kai rinktinė Rio olimpinėse pralaimėjo Ispanijai 50 taškų. Dabar mūsų rinktinė yra maždaug Lenkijos lygio.
     Viskas gerai su ta rinktine ir nereikia lyginti su lenkais, už kuriuos esam visa galva stipresni, ką rodo reitingai ir rezultatai. Prieš rinktinę su tokiais žaidėjais kaip Dončičius niekam nebūtų gėda pralaimėti. Tiesiog olimpinėse visiems vietos nėra, todėl nepatekto net tokie serbai ar graikai. Beje, futbole anglai ar olandai irgi ne į visus futbolo čempionatus patenka, bet niekas nesako, kad jie nebemoka žaisti.
     Paskutinis taisė Lettered; 2021.07.05, 09:46.
     Flickr

     Comment


      Lietuvos mentalitetas - neišsišok, neišsidirbinėk, būk komandoje... vos ne azijietiškas mentalitetas, dėl to užauginame žaidėjus be individualizmo ir gerų įgūdžių. Ką LT treneris trefkėje šauktų, jei koks pacukas kaip Dončičius perduotų per nugarą kamuolį...? Gal dabar kitaip, bet šiuo metu, tai jau per vėlu - OLY nuplaukė. Jau nekalbu, kad 1995-2010 ieškojo vaikinų tik virš 1,89 m.

      Comment


       M. Stankevičius: „Futbolas yra labai paprastas žaidimas, bet žaisti jį paprastai labai sunku“

       Vietoje futbolas įrašykime "krepšinis".

       Pralaimėjo stipresnei komandai, kuri mėgavosi žaidimu. Pralaimėjo ne paskutiniu metimu, ne teisėjo klaida ar kt. Pralaimėjo užtikrintai. Ramu.
       Olimpiadoje manot būtų buvę kažkuo geriau? Abejoju.

       Savos sienos (spaudimas) labiau trukdė, nei padėjo. Dalis žaidėjų buvo atpratę nuo tos aplinkos.

       Treneris - nepasiekęs reikšmingų pergalių vyr. trenerio poste. Vyr. treneriu dirbęs pora sezonų.
       Kaip žaidėjas buvo gynybinio plano, nebuvo baisiai kūrybingas ir t.t.

       Šešti metai kaip nedirba vyr. treneriu.
       Ar buvo kokių įdomesnių sumanymų gynyboje, puolime?
       Varžybas pradėti su Dimša, dviem centrais? Per pirmą kėlinį 28 taškus įmetė, įsižaidė ir patikėjo savimi Slovėnai.

       Kuzminskas traumuotas ar kokios ten bėdos? Lyg nežaidė savaitgalį.

       Įdomu kas kitas treniruos, kokia žaidimo filosofija ir kt.
       Paskutinis taisė Panevezietis; 2021.07.05, 11:16.

       Comment


        Lietuvai trūko lyderio, tokio kurį turi Slovėnija. Visi komandoje labai geri žaidėjai, bet kai reikia, kad pastoviai lemiamu momentu kažkas patrauktų, nei vieno žaidėjo neasiranda. Beje, susidarė įspūdis, kad slovėnai norėjo laimėti labiau

        Comment


         Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
         Beje, susidarė įspūdis, kad slovėnai norėjo laimėti labiau
         Logiška - dar nė karto nedalyvavo olimpiadoje, o dabar pajautė, kad gali.

         Comment


          Lietuvos komanda turi labai gerų žaidėjų, bet pati komanda jau nėra tarp Europos geriausių. Palyginimui - dabartinė Serbijos rinktinė turi 4 NBA žaidėjus ir 2 buvusius NBA žaidėjus. Panašiai ir su Prancūzijos rinktine. Ir Ispanijos – 4 NBA žaidėjai ir 5 buvę NBA žaidėjai.

          O komandų turinčių po 2 NBA žaidėjus daugiau nei pakankamai. Labai gerai kad Lietuva turi nacionalinį sportą, bet dabar pats laikas kelti jo lygį.
          Kitaip ateityje žiūrėsim kaip kitos šalys žaidžia olimpinėse ir kovosim dėl vietos Eurobasket turnyrų uodegoje.
          Paskutinis taisė Taj Mahal; 2021.07.05, 17:34.

          Comment


           Tikrai įdomus požiūris, galimai ir smarkiai teisingas:
           Nuomonė apie „išmelžtą“ lietuvišką krepšinį: ačiū Dievui, kad Dončičius nežaidžia mūsų rinktinėje https://www.delfi.lt/krepsinis/nauji....d?id=87683903
           „Dabartinis mūsų krepšinis – J. Kazlausko palikimas. Visi dainiai adomaičiai, dariai maskoliūnai – geriausi Kauno „Žalgirio“ laikų J. Kazlausko kareivėliai. Per juos Lietuvoje toliau vyrauja J. Kazlausko – genijaus, matematiko – pamėgtas maksimaliai tiksliai apskaičiuotas racionalus žaidimas. J. Kazlausko privalumas buvo tas, kad jis tikrai žiauriai gerai tai darydavo, priversdavo visus žaisti taip, kad būtų nepatogu priešininkui. Visa tai veikė daug metų, tas pats stilius išliko iki dabar. Galiausiai mes užstrigome, dešimt metų pavėlavome imtis modernizuoti savo krepšinį.
           „Įsivaizduokime, kad savo receptų knygoje turime tik kugelį, cepelinus ir vėdarus, o parduotuvėje vieną dieną gauname kokių nors jūros gėrybių, pavyzdžiui, aštuonkojį. Akivaizdu, kad iš jo kugelio nepagaminsi, turimi receptai nebetinka. Tai ir yra mūsų šiandienos problema. Jeigu jau yra tokių mandrų ingredientų kaip Jonas Valančiūnas ar, dar geresnis pavyzdys, D. Sabonis, tiesiog nežinome, ką su jais daryti, kaip išnaudoti. Kažkodėl NBA Domanto metimo, greičio ar dar kažkokie trūkumai nėra tokia didelė problema kaip rinktinėje.
           Mūsų treneriai suskaičiuoja, kiek gali duoti vienas ar kitas D. Sabonio pranašumas žaidžiant tam tikra sistema. Bet jie neįvertina to, ką ši sistema iš D. Sabonio atima. Arba iš Mariaus Grigonio – kiek rinktinės žaidimas buvo paremtas jo sugebėjimais? Klausimas tas, ar dėl tam tikrų pranašumų nebuvo aukojama daugiau nei jie verti. Ačiū Dievui, kad Lukai Dončičiui nereikia žaisti pas mūsų strategus. Įsivaizduokite, jei jis būtų lietuvis ir turėtų spraustis į kažkokią sistemą. Juk būtų tragedija. L. Dončičius – unikalus talentas, mūsų treneriai turbūt nežinotų, kaip jį valdyti, kurį mygtuką spausti. D. Sabonis – ne toks talentingas, gal tik pusė L. Dončičiaus. Bet ir jo nemokame „apdirbti“, nežinome jo gebėjimų“, – olimpinės atrankos turnyro finale lietuvius skandinusį Slovėnijos lyderį prisiminė pašnekovas.

           Comment


            Modestas Paulauskas priimtas į FIBA garbės muziejų.

            Comment


             Beje šiemet LKL žaide Modesto Paulauskas jaunesnysis ir Augustas Marčiulionis o trenerio asistentu dirbo Tautvydas Sabonis

             Comment


              Panašu Krepšinio federacija eina Futbolo federacijos keliu.

              Lietuvos krepšinis turi naują vedlį. Naujuoju Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentu išrinktas Vydas Gedvilas. 62 metų buvęs politikas pakeis dvi kadencijas LKF vadovavusį Arvydą Sabonį.

              Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/24sek/naujiena/...1560926?copied
              Flickr

              Comment


               Kuo panašu?

               Comment


                Parašė digital Rodyti pranešimą
                Kuo panašu?
                Kad vadovą išrinko susijusį su kriminalu. Nelabai smagu matyti, kad krešiniui vadovaus DP statytinis ir tokių veikėjų kaip Pinskus draugelis.
                Flickr

                Comment


                 Vydas Gedvilas kriminalas?

                 Comment

                 Working...
                 X